Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Про врагов народе я уже где-то слышал... Вроде, как в школе по истории нам об этом рассказывали.

Но в этом и есть цивилизационная разница. Для меня украинцы - не враги. И вы для меня не враг. А вот вы все время ищете врагов не там, где они на самом деле. Враги 10 минут назад своей ракетой ипанули там за окном, а ночью битва с шахедами была над домами. Нам повезло, в нашем доме окна уцелели. А мои друзья, которые живут тут, не далеко, уже обзванивают стекольщиков... Если это не вы прислали это гавно сюда, значит вы не враг.
+=============================================+
Той, хто прпагандонить язік ворога - той теж є ворогом.
І ти НІЧОГО з цим не зробиш!
   
Знову в нього якісь баталії  :laugh:

Все, ты меня победил! Мне нечем крыть. Лежу плакаю. :)
   
Шуша, ты в своем уме? Ты мне - украинцу - будешь рассказывать, кто сейчас бомбит меня, моих друзей и соседей? Кто нас убивает? Остынь, дамочка... У вас там в Киеве тревога началась. Первая в апреле, если не ошибаюсь.
+==================================+
То чого ти пропагандониш мову вбивць?
   
Все, ты меня победил! Мне нечем крыть. Лежу плакаю. :)

   
Вы перепутали. Я - не хороший русский. Я - плохой украинский. :)

   
Меню Львовских круасанов - кушайте, не подавитесь:
Показати зображення...
Тут еще вопрос, кто село безграмотное... :)
Поречка красная среднеранняя

   
Не в тревогах дело. А в том, что кое кто пропагандирует ненависть к украинцам. В унисон с хуйлом, к сожалению. Вот и думаешь, это недоумки, или мерзотники.
+==============================+
То ти "недоумлок или мерзотник"*?
   
+=============================================+
Той, хто прпагандонить язік ворога - той теж є ворогом.
І ти НІЧОГО з цим не зробиш!

ТоварищЪ!!! Вы это сам придумал? Или надоумил кто? Может в какой газетке прочитал? Или в каких руководящих документах написано? Может кто из руководителей партии и правительства такое ляпнул? Ну где узнать, что язык миллиона украинцев теперь "язык врага"?

Я только знаю, что одну тетеньку выкинули с научной должности за такие идеи... Пока это факт.
   
Все, ты меня победил! Мне нечем крыть. Лежу плакаю. :)

А ми в чомусь змагались?
Ну це вже як кацапи з НАТОй воюють, а НАТА і не в курсі  :laugh:
   
Це ж треба порічку назвати порєчкою - дикі люди ці кацапи)
   
А ми в чомусь змагались?
Ну це вже як кацапи з НАТОй воюють, а НАТА і не в курсі  :laugh:

Ну я же не первый день в сети. :)
   
ТоварищЪ!!! Вы это сам придумал? Или надоумил кто? Может в какой газетке прочитал? Или в каких руководящих документах написано? Может кто из руководителей партии и правительства такое ляпнул? Ну где узнать, что язык миллиона украинцев теперь "язык врага"?

Я только знаю, что одну тетеньку выкинули с научной должности за такие идеи... Пока это факт.
+====================================+
Це моя точка зору та моєї сім"ї та знайомих.
Потихеньку вчу  сусідку-кцапку української.
Її вже почали обслуговувати в магазині...
А ту "тетеньку выкинули с научной
должности за" клінічний дебілізм.

   
+====================================+
Це моя точка зору та моєї сім"ї та знайомих.

Когда 100 лет краснопузая матросня расстреливала неугодных господ,  огромное количество семей поддерживали их преступления, имея такую точку зрения.
Когда гитлеровцы сжигали в печах евреев и других людей, огромное количество семей поддерживали их преступления, имея такую точку зрения.

Просто оставьте свою точку зрения для себя и для своей семьи...
   
Нагадую, що єдиною метою перебування олега см на форумі є поширення окупантської московської мови.
Йому і йому подібним не має значення де і що писати - лише аби було московською мовою.
Дискусії з ними неможливі, тому що вони тут не для цього.

Вважаю найдоцільнішим повне ігнорування тут цих шкідливих дописувачів доки на форумі не буде прийнята українізація, яка унеможливить їх подальшу присутність.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ви, певне стаєте у стійку струнко і прикладаєте руку до грудей, коли чуєте:
"Союз нєрушімий республік свободних сплотіла навєкі валікая РУСЬ"
а то з якої біди мені таке робити?
навпаки,  щоразу дивуюся - як це можливо ? які ж вони свободні, якщо нєрушимий і навєкі? парадокс, нє?
То як, Анатоль? Просвітила я вас трохи щодо РусИ? хоч би подякували, шолє
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

а то з якої біди мені таке робити?
навпаки,  щоразу дивуюся - як це можливо ? які ж вони свободні, якщо нєрушимий і навєкі? парадокс, нє?
То як, Анатоль? Просвітила я вас трохи щодо РусИ? хоч би подякували, шолє
Ну, мені не зрозуміле це бажання бути колонією чи норманів, чи монголів, чи москалів.

А Ви, напевне, щаслива, коли чуєте, що Кієв - мать городов русскіх.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ну, мені не зрозуміле це бажання бути колонією чи норманів, чи монголів, чи москалів.

А Ви, напевне, щаслива, коли чуєте, що Кієв - мать городов русскіх.
а ви напевно тримаєте під подушкою портрет хуйла, і коли ніхто не бачить таємно цілуєте його?
чому ви такий примітивний?
   
Когда 100 лет краснопузая матросня расстреливала неугодных господ,  огромное количество семей поддерживали их преступления, имея такую точку зрения.
Когда гитлеровцы сжигали в печах евреев и других людей, огромное количество семей поддерживали их преступления, имея такую точку зрения.

Просто оставьте свою точку зрения для себя и для своей семьи...

   
Ну я же не первый день в сети. :)

   
Когда 100 лет краснопузая матросня расстреливала неугодных господ,  огромное количество семей поддерживали их преступления, имея такую точку зрения.
Когда гитлеровцы сжигали в печах евреев и других людей, огромное количество семей поддерживали их преступления, имея такую точку зрения.

Просто оставьте свою точку зрения для себя и для своей семьи...

   
Дружочек, и я, и вы, и Дядя Том можем называть что угодно, и как угодно. Как нам захочется. Но каноническая харчевня не может себе позволить такого залета...


   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

а ви напевно тримаєте під подушкою портрет хуйла, і коли ніхто не бачить таємно цілуєте його?
чому ви такий примітивний?
Не я ж молюся на русь.
Що таке русь?
Це колонія норманів.
Таких колоній було багато, не лише в Києві. А й північніше, на території сучасної Білорусі і Росії.
Ну не повітрям же прилетіли вони зі Швеції в Київ.

Чому Кремль педалює тему русі зрозуміло.
Для оправдання, аргументації своєї експансіоніської політики.

Чому арестовичі апелюють до русі теж зрозуміло.
Їхня мета - щоб не було України, а був русскій мір на цій території.

А Вам то навіщо молитись на нормандську колонію?
Щоб аргументувати, що українці не здатні мати свою державу, не здатні керувати собою, а їхнім ідеалом є бути чиєюсь колонією?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

На зорі незалежності було опитування, кого населення України вважає найзнаменитішим українцем всіх часів.

Спочатку (за народним голосуванням) з великим відривом вів Бандера.
Але табачники, як організатори опитування потім вивели в лідери Володимира.

Ті, хто молиться на русь, грають в одній команді з путлерами, табачниками, арестовичами.
В команді, мета якої, щоб не було України.
   
На зорі незалежності було опитування

2008, проект «Великі Українці» на телеканалі «Інтер»
https://www.УНІАН/society/116673-veliki-ukrajintsi-yaroslav-mudriy-obiyshov-banderu.html
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

2008, проект «Великі Українці» на телеканалі «Інтер»
https://www.УНІАН/society/116673-veliki-ukrajintsi-yaroslav-mudriy-obiyshov-banderu.html
Так, я помилився, не Володимира, а Ярослава вивели в лідери.
   
Так, я помилився, не Володимира, а Ярослава вивели в лідери.
Добре що не Олександра невського)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

О діду толєгу вже й Київська Русь не догодила

Не така була.

Я інколи думаю що цей кадр тут спеціально пасеться заради провокацій із серії "укри викапалі чорнає морє"

Я так розумію йому вся історія не до вподоби .

А може він в своїй шизі вважає себе "засновником української нації" -?
   
Ну що ж.
Цей день настав. 30 днів голосування завершуються трохи більше як за 2 години. Результати всі можуть побачити. Час українізації настав.

Це може бути історичним днем - найважливішим днем із моменту створення ФУПу.
Українці ФУПу так довго цього чекали!
   
30 днів пройшло.
Голосування завершено.
Результати остаточні.

Пора вводити українізацію на форумі. Модератори ви де?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Не я ж молюся на русь.
Що таке русь?
Це стародавня назва держави, яку створили наші пращури. Сьогодні ця держава носить назву Україна.
А подобається вам чи не подобається історія нашої країни - це справа десята.
   
30 днів пройшло.
Голосування завершено.
Результати остаточні.

Пора вводити українізацію на форумі. Модератори ви де?

Новая голосовалка - новый отсчет 30 рабочих дней, выходные и праздничные не учитываются, ты шо не знал?
  B-)
   
Зо днів пройшло є остаточні результати, а соломони далі тут пишуть московською мовою зневажаючи прагнення українців. Чому?
   
Ну що ж.
Цей день настав. 30 днів голосування завершуються трохи більше як за 2 години. Результати всі можуть побачити. Час українізації настав.

Це може бути історичним днем - найважливішим днем із моменту створення ФУПу.
Українці ФУПу так довго цього чекали!

Мне вот интересно, когда вы были сопливым комсомольцем - а у меня нет сомнения, что были, судя по вашему поведению - вы коммунизм так же бестолково строили, как вы сейчас пытаетесь "украинизировать" форум? Т.е. много профанации и идиотизма, и ноль толку? :)
   
Кацапський дегенерат всіх незгодних записує в комсомол.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Кацапський дегенерат всіх незгодних записує в комсомол.
цікаве спостереження
можна робити певні висновки щодо минулого цього індивідуума, минулого якого він очевидно соромиться
   
цікаве спостереження
можна робити певні висновки щодо минулого цього індивідуума, минулого якого він очевидно соромиться

Я должен стесняться, что отказался вступать в комсомол, будучи советским школьником? :)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Я должен стесняться, что отказался вступать в комсомол, будучи советским школьником? :)
сподіваюся, октябрьонком ви хоча би були?
   
Якби модератори здійснили побажання українців ФУПу і українізували форум Олега См тут давно вже не було б.
Єдиною метою його перебування тут є засмічення форуму московською мовою.
На українську він принципово не перейде.

Тож пора панове модератори. Форум втратить лиш кількох олегів см. За ними ніхто не сумуватиме. Хай йдуть собі на москвомовні форуми.
   
Когда 100 лет краснопузая матросня расстреливала неугодных господ,  огромное количество семей поддерживали их преступления, имея такую точку зрения.
Когда гитлеровцы сжигали в печах евреев и других людей, огромное количество семей поддерживали их преступления, имея такую точку зрения.

Просто оставьте свою точку зрения для себя и для своей семьи...
ти нацист кацапський давай не переводь стрілки, бо з війною і з геноцидом прийшли саме ви до нас. А коли отримали по зубах і 300 тисяч трупів, то вирішили нас звинуватити? Куй, вам ще платити і платити за свої злочини проти людяності, і прощення не буде.
   
сподіваюся, октябрьонком ви хоча би були?

Я не очень хочу распространятся о своей биографии, и так уже дофига написал. Я, как бы, в детстве жил далеко на западе. :) Так-что, если только, глубоко в душе. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія