Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Спочатку проголосував за перший варіант, але тепер коли почитав "аргументи" узькоязиких вирішив скасувати свій голос на користь п.2.
слабак! :laugh:
   
є ще десь насілєніє,окрім України та стран колишньої тюрми народів?

Везде есть... "population" по-английски...  :facepalm1:
   
Модераторы неужели вы не видите скоординированных действий подобных уйопков и московской пропаганды, направленной на русскоязычное население Украины?
да все они видят :)
зачем посреди войны языковой вопрос поднимать - это другой вопрос
я не о московской пропаганде говорю, и не о Фарион  - с ними как раз все ясно
   
Ханти-мансієць продовжує загаджувати ФУП?
B-).
Руссо туристо, облико морале?  :-)o
   
Везде есть... "population" по-английски...  :facepalm1:
не розумію кацапської
якшо ти не боєць або не волонтер(с)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Фінал буде. де 2 питання?
   
Сначала надо выкинуть с форума всех кто не согласен с его величеством ЗЕ
Потом надо выкинуть с форума всех кто может и согласен но не на мове
Кто у нас на очереди - Евреи ?
Где то я уже это видел
Свободный когда то форум превращается в хуйловский гадюшник без свободы обсуждения политических тем и новостей
хотя страна воюет совершенно за другие ценности
и совершенно не важно на каком языке эти обсуждения
На форуме все больше в почете дебилизм и хамство что вовсе не свойственно украинской нации
В самый тяжелый момент все ( даже животные) обьединяются что бы дать отпор врагу
а администрация форума делает все что бы разьединить нас и угробить этот форум ( зачем правда это они делают мне не понятно)
Может только ради КУ перед ОП Найвеличнейшего
Кстати а как КУ по украински
А этот временный хайп на болевой теме ради поднятия посещаемости форума ( который убили модераторы ) все равно уже ни к чему не приведет
 




Останнє редагування: 14 березня 2024 18:23:44 від vadym
   
не розумію кацапської
якшо ти не боєць або не волонтер(с)

How is your English, mate?
   
How is your English, mate?
знання англійської робить з кацапа чи малороса британця?
не думаю
знаю не одну мову, але це не робить мене чехом поляком чи іспаном
тому дойебися до якогось моро
   
Як мінімум для початку хоч назви тем кацапською заборонити. Чо такий крик в темі від дописувачів кацапською ніби їм причандали защемили)?
   
Як мінімум для початку хоч назви тем кацапською заборонити.
да не стесняйтесь
запрещать - так запрещать
берите по максимуму
   
знання англійської робить з кацапа чи малороса британця?
не думаю
знаю не одну мову, але це не робить мене чехом поляком чи іспаном
тому дойебися до якогось моро

A command of any language does not make anybody into anybody. That was not what was implied or even suggested.
You asked a question whether "population" exist anywhere outside of the former USSR. The answer is YES IT DOES... Everywhere.
Since you don't understand Russian (be it selectively, but I am not a psychiatrist and the condition may well exist), I can only offer you the answer in English, because in the context of this thread it is the only other option open to me.  :lol:
   
да не стесняйтесь
запрещать - так запрещать
берите по максимуму

Шо вас так плющить? Для мене кацапська чужа,абсолютно. Я навіть на ній нормально не поговорю,буде як азіров українською. Хоч звісно розумію чудово як і всі хто вчився в школі за срср. Не шкода кацапської зовсім. Але можна йти на компроміс. Наприклад спочатку заборонити назви тем. Далі ще щось придумати і заборонити зовсім. Чому у мене до кацапської повинна бути якась жалість. Чужа іноземна мова.
   
A command of any language does not make anybody into anybody. That was not what was implied or even suggested.
You asked a question whether "population" exist anywhere outside of the former USSR. The answer is YES IT DOES... Everywhere.
Since you don't understand Russian (be it selectively, but I am not a psychiatrist and the condition may well exist), I can only offer you the answer in English, because in the context of this thread it is the only other option open to me.  :lol:
вася,якшо в тебе проблема з українською,то йди собі за московським корабльом, ти мені нецікавий
   
Як мінімум для початку хоч назви тем кацапською заборонити. Чо такий крик в темі від дописувачів кацапською ніби їм причандали защемили)?

А їх все життя прищімляють. Всі оті "казли, каториє мєшают жить".
   
знання англійської робить з кацапа чи малороса британця?
не думаю
знаю не одну мову, але це не робить мене чехом поляком чи іспаном
тому дойебися до якогось моро
Мова не про знання, а про принципове використання язика ворога. Всі вони знають українську, бо навчались в українській школі, або мають україномовних батьків, але для себе колись були прийняли принципове рішення стати етнічними кацапами. То хто їм тепер винен?
   
Для чого Ви назвалися мавкою? Перейменуйтеся у якусь кікімору чи що там у вас москалів є.



+:)
Мені до пані Фаріон ще крокувати та й крокувати.... Життя не так багато залишилося, не всигну до її рівня, нажаль. Але все життя яке я ще маю хочу прожити україномовною в україномовній Україні. І на ФУПі теж.
   
вася,якшо в тебе проблема з українською,то йди собі за московським корабльом

В мене проблем з українською нема і ніколи не було, бо я народився та виріс в Україні. Проблема в тебе є, бо ти вважаєш що "населення" десь існує, а десь - ні.
Але якою мовою мені спілкуватися - то моя справа і мій вибір. Крапка.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Мова не про знання, а про принципове використання язика ворога. Всі вони знають українську, бо навчались в українській школі, або мають україномовних батьків, але для себе колись були прийняли принципове рішення стати етнічними кацапами. То хто їм тепер винен?
дуже умовно "язик ворога".
російскою говорить значно більший % українців ніж нещасних 2% ФУпівців.
це не ідеально але так є наразі.

про "стати етнічними кацапами" -зовсім смішно
ти не можше стати етінчно кимось іншим ніж ти є.
   
Мова не про знання, а про принципове використання язика ворога. Всі вони знають українську, бо навчались в українській школі, або мають україномовних батьків, але для себе колись були прийняли принципове рішення стати етнічними кацапами. То хто їм тепер винен?
а повага? воно приїздить в Польщі і цокає на другий день,а до приїзду в англомовні країни воно вчить заздалегідь
а в Україні і так паймут
принципово не купую нічого де оголошення кацапською і купу в фірм що донатять на військо
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Як мінімум для початку хоч назви тем кацапською заборонити. Чо такий крик в темі від дописувачів кацапською ніби їм причандали защемили)?

Я за такий пункт голосув.
А в гілках хай дописи будуть мовою, якою дописувач бажає.
Наприклад, дописи російською можна ігнорувати.
Як і англійською, яка,- до речі, на українському форумі не обов'язкова :)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Шо вас так плющить?
як нечисть від святої води, чи вампіра від часнику...
   
В мене проблем з українською нема і ніколи не було, бо я народився та виріс в Україні. Проблема в тебе є, бо ти вважаєш що "населення" десь існує, а десь - ні.
Але якою мовою мені спілкуватися - то моя справа і мій вибір. Крапка.
читай вище
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Як мінімум для початку хоч назви тем кацапською заборонити.
нехай.
але треба добре пошукати щоб знайти назву теми кацапською.
3шт на першйі сторінці з них 2 початі були ще кілька років тому.
і 5 на другій.

тому для чого цей шум-гам?
   
дуже умовно "язик ворога".
російскою говорить значно більший % українців ніж нещасних 2% ФУпівців.
це не ідеально але так є наразі.

про "стати етнічними кацапами" -зовсім смішно
ти не можше стати етінчно кимось іншим ніж ти є.

Не валяй дурня. Ти чудово зрозумів, про що він. Етнічним, не етнічним.... Не має значення, як це називати. Вони свідомо та вперто НЕ хочуть самі.
Ось і Sava далі все правильно додав. Так і є.

І я не розумієш. Тобі шкода цих москалів чи вийобуєшся в мудрість та справедливість?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Не валяй дурня. Ти чудово зрозумів, про що він. Етнічним, не етнічним.... Не має значення, як це називати. Вони свідомо та вперто НЕ хочуть самі.
Ось і Sava далі все правильно додав. Так і є.

І я не розумієш. Тобі шкода цих москалів чи вийобуєшся в мудрість та справедливість?
мені мізерний % рос. мови на ФУпі не заважає.
я просто не звертаю увагу на мову.
якби не ця гілка то я б взагаілі не рахував скільки є рос-мовних тем.
   
читай вище

Бред сивой кобылы... Английский я учил в школе и никогда не думал, что окажусь в англоязычной стране. Моя дочь еле-еле и с жутким акцентом говорит на русском, так как в семье всегда говорили только на английском и русский она от общения с бабушками-дедушками подхватила в Украине. Никакой разницы между языками нет. США спокойно скинули ярмо британской империи и продолжали говорить на английском, хотя большинство населения были этнические немцы и датчане...  Про пожертвования особо повеселило... Но поднимать этот вопрос не стану.
   
про поляцьке цокання ісконно кацапоязікіх українців гарно підмічено   (tu)
   
мені мізерний % рос. мови на ФУпі не заважає.
я просто не звертаю увагу на мову.
якби не ця гілка то я б взагаілі не рахував скільки є рос-мовних тем.

А на те, що саме пишуть подібні персонаж також не звертаєш уваги?
І врешті. Ну ок, тобі не заважає, голосуй за п3 і все. Хулі ти тут ще їх захищаєш?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

А на те, що саме пишуть подібні персонаж також не звертаєш уваги?
нічого такого аж страшного.

якраз про-московьску гнусь дуже чудово писали українською oldBoy, Амиран, ..
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ганьба модератору за цю гілку.
ПС: голосував за "нічого не змінювати"
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

США спокойно скинули ярмо британской империи и продолжали говорить на английском, хотя большинство населения были этнические немцы и датчане...
Приклад дуже мимо каси, бо тубільців та їхню мову, культуру один фіг практично знищили. Для ірокезів, навахо, черокі, шайєнів, етц. - що німецька, що голландська, що англійська - мова оккупанта та колонізатора.

Українці в цьому прикладі не колонізатори-американці, а оті самі ірокези, навахо, черокі, шайєни. От тільки у випадку успіху кацапів нам не світить доля навіть сучасних ірокезів, навахо, черокі та шайєнів.

Індію теж можеш не приводити за приклад. Британці не ставили собі за ціль загеноцидити все населення Індії. У ВБ зараз навіть прєм'єром - етнічний індієць (чи як там правильно), а в Канаді міністр оборони - сікх.

Останнє редагування: 14 березня 2024 19:32:05 від Jinx
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

вася,якшо в тебе проблема з українською,то йди собі за московським корабльом, ти мені нецікавий
що цікаво - в Ірландії він розмовляє офіційною мовою - англійською. а за час проживання в Україні не оволодів державною українською
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Приклад дуже мимо каси, бо тубільців та їхню мову, культуру один фіг практично знищили. Для ірокезів, навахо, черокі, шайєнів, етц. - що німецька, що голландська, що англійська - мова оккупанта та колонізатора.

Українці в цьому прикладі не колонізатори-американці, а оті самі ірокези, навахо, черокі, шайєни. От тільки у випадку успіху кацапів нам не світить доля навіть сучасних ірокезів, навахо, черокі та шайєнів.

Індію теж можеш не приводити за приклад. Британці не ставили собі за ціль загеноцидити все населення Індії. У ВБ зараз навіть прєм'єром - етнічний індієць (чи як там правильно), а в Канаді міністр оборони - сікх.
це інша дискусія. варта окремої гілки.
але НМД україна-росія
більше нагадує стосунки англія-ірландія.
чи англія-шотландія

йде асиміляція по мові (гельска мова вже мйже вимерла), але для тих хто приймає верховенство Імперії і не займається сепаратизмом, відкриваються і перспективи і пільги.
а носити вишиванку кілт і грати на бандурі волинці шотландським браттям ніхто і не забороняв, нехай співають рдні пісні на сільських застіллях, якщо їм це радує душу.
   
вася,якшо в тебе проблема з українською,то йди собі за московським корабльом, ти мені нецікавий
А почему ты так нагло и беззастенчиво пользуешься мемом, который произнес русскоязычный украинец?
Как то неудобно получается...
 :-)o

   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ганьба модератору за цю гілку.
ПС: голосував за "нічого не змінювати"
+
проблема майже вирішилася природнім чином за 20 років.
Аж тут прийшов модератор з задумом вирішити її силовим методом.
Показати свою рішучість і професійну відповідність.

Останнє редагування: 14 березня 2024 19:58:19 від T.Blair.
   
Якщо правила ФУПу не збігаються з редакційними та державними правилами, то це проблема ФУПу.
При застосуванні бана по п1. чи п.2 на ФУПі буду вирішувати подавати позов до українського суду за дискримінацію за мовною ознакою.
Вибачайте, але іграшки з дискримінацією за мовною ознакою мають бути завершені. Особливо це небезпечно  під час війни.

Останнє редагування: 14 березня 2024 20:04:51 від oleg kievsky
   
+:)
Мені до пані Фаріон ще крокувати та й крокувати.... Життя не так багато залишилося, не всигну до її рівня, нажаль. Але все життя яке я ще маю хочу прожити україномовною в україномовній Україні. І на ФУПі теж.
Та өөрөө форум хийж, тэнд хүссэн дүрмээ тогтоох нь утга учиртай.
   
А почему ты так нагло и беззастенчиво пользуешься мемом, который произнес русскоязычный украинец?
Как то неудобно получается...
 :-)o
https://www.youtube.com/watch?v=LDrFVdms8yk
Виглядає наче ти до нього примазуєшся.
   
Якщо правила ФУПу не збігаються з редакційними та державними правилами, то це проблема ФУПу.
При застосуванні бана по п1. чи п.2 на ФУПі буду вирішувати подавати позов до українського суду за дискримінацію за мовною ознакою.
Вибачайте, але іграшки з дискримінацією за мовною ознакою мають бути завершені. Особливо це небезпечно  під час війни.
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія