Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

С данного момента - 100%.  :D

Успехов всем... Over and out.
Ти теж іди нахєр, коли будуть закопувати поряд з циганами - не бери місце біля огорожі)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Цікаво чому як не еміг - то дебіл - все таки еміграція це добре - дебілів в Україні поменшає)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Одного из.... С первым государственным у меня проблемы.  :D
що гелік ні в зуб ногою? там же всього 14 відмінків :D чи щось таке.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
slp

Після 10 років війни з москалями, зокрема двох років повномасштабного вторгнення і щоденних обстрілів, на ФУПі знайшовся вже 31 індивід, який підтримує мову окупантів.
Я не розумію цього.

сколько можно повторять ?

Украина двуязычна
и русское и украинское
наше все

в этом наша сила
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Я б зараз не шукав лишнього приводу сварити українців між собою.
Ну і тупий примус веде до зворотнього ефекту.
Поступово цей процес іде сам, органічно... А тих кацапчикуів що залишаться буде краще видно на фоні.
Який процес? Маятник вже взад повертається, в темні часи "какой разніци".
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Нет... Но как уже сказал... пофиг. Будут банить, пущай банят... прийдеццо мне тада украинский в лавке забанить.  :gigi:
супер.
Украінскій воно забанить.
"Чудовий" допис на українському політфорумі.
Залишається лише одне запитання.
Але вже не до цього..суб"єкта.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

сколько можно повторять ?

Украина двуязычна
и русское и украинское
наше все

в этом наша сила
навпаки, в цьому причина війни, на ваших руках кров
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
slp

Який процес? Маятник вже взад повертається, в темні часи "какой разніци".

У нас демократия и либерализм, а не национализм
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Який процес? Маятник вже взад повертається, в темні часи "какой разніци".
А "цинічні бандери - бандити" зі сцени - то напевно були світлі часи?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

а, зрозуміло
це така характерна особливість масковського йазика - пишуть так, говорять інакше
колись у дитинстві пам"ятаю моїй мамі надходили листи від її далекосхідної подруги Наді з такого собі міста Кудимкар Пермської обл.
То вона якраз не заморочувалася з цим - говорила "снаха", значить і писала "снаха", і решту слів теж - як говорила, так і писала)))
І ще чомусь завжди писала "грЫбЫ" )))
ти б хоча трохи географію підівчила-пермська область далеко не далекосхідна. так кілометрів на 6 тисяч з гаком.

Останнє редагування: 13 березня 2024 21:53:06 від cynic
   
slp

ти наче вискочив з конопель з своїми безглуздими сентенціями часів недрозвинутого соціалізму)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

навпаки, в цьому причина війни, на ваших руках кров
Як можна бути аж настільки короткозорим і глухим..
Хуйло вже стопіццот разів повторило : Україна підлягає знищенню в плані національної ідентичності, і мова тут навіть не другорядна. Досить згадати стерті з лиця землі Маріуполь, Северонецьк та інші містечка Донбасу. А Харків, Ізюм, Херсон, Одесу ЗА ЩО?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

типова русопєцка реакція  -  перша думка про йазік і жопу!

Краще писати і розмовляти з помилками українською.
  -  не краще.
Краще то чесно визнати що ви голіма русопєтка і покинути форум.



 :fuck:
Створить власний форум і роздавайте вказівки.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

У нас демократия и либерализм, а не национализм
це ти франкам чи німціям скажи коли тицьнешся поговорити ліберал "узково міра". там навіть ти або будеш німим(з чого і пішла та назва про німця у твому "мірє"_) або сядеш з миросею і вією та вчитамеш дойч. Бо з голоду помреш ліберал B-)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

ти б хоча трохи георгафію підівчила-пермська область далеко не далекосхідна. так кілометрів на 6 тисяч з гаком.
Депортований з України до США плітичний біженець, поясню як для тугодума. Познайомилися вони і подружилися, коли обидві вчилися в Уссурійську. А потім кожна поїхала жити на батьківщину чоловіка після демобілізації з лав СА - моя мама просто повернулася в Україну, а тьотя Надя в Кудимкар, звідки родом її чоловік, за національністю комі-пермяк. І вже звідти вони надсилала листи і двічі приїздили до нас у гості в Дніпро. Андерстенд нарешті, депортований з України до США плітичний біженець?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

це ти франкам чи німціям скажи коли тицьнешся поговорити ліберал "узково міра". там навіть ти або будеш німим(з чого і пішла та назва про німця у твому "мірє"_) або сядеш з миросею і вією та вчитамеш дойч. Бо з голоду помреш ліберал B-)
Ти трохи відірвався від власної реальності, депортований до США плітичний біженець.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

а что мешает брать на фронт только укроязычных?
как только на фронт русскоязычных брать перестанут,
так сразу ставьте вопрос ребром -
русскоязычных с фупа геть

а то как как под Бахмут отправлять , язык - какая разница
а как поговорить - сразу принцип




Громадянин має захищати державу. Мову треба захищати тому що х. ло зробив язик зброєю для знищення  України.
   
сколько можно повторять ?

Украина двуязычна
и русское и украинское
наше все

в этом наша сила

Я не розумію написаного. Чи можна, будь ласка, повторити але українською мовою?
   
Ты в курсе, что тут десятки людей после последних банов лишены права голосовать и создавать темы?

Не потрібно драматизувати,ті пару людей на голосування не вплинуть. Ми за них проголосуємо. А вони можуть тут написати. Чому перейти на державну мову для когось прямо трагедія?Самі ж російськомовні кажуть "какая разніца" ну раз нема різниці то хай буде українська.
   
От у мене, після бану немає можливості голосувати, створювати теми, редагувати, і користуватися моїми закладками.
Хіба це демократія?  8-:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Я не розумію написаного. Чи можна, будь ласка, повторити але українською мовою?

Та він її не знає.

А оскільки знаходиться на окупованій території, то і знати не хоче.
   
сколько можно повторять ?

Украина двуязычна
и русское и украинское
наше все

в этом наша сила


Ваша кацапів так,сила.Тому ви і змогли влізти. А от наша українців це слабкість.
   
Як можна бути аж настільки короткозорим і глухим..
Хуйло вже стопіццот разів повторило : Україна підлягає знищенню в плані національної ідентичності, і мова тут навіть не другорядна. Досить згадати стерті з лиця землі Маріуполь, Северонецьк та інші містечка Донбасу. А Харків, Ізюм, Херсон, Одесу ЗА ЩО?
Грозний теж був кацапоязиким. Але знаєш чому чеченці перемогли? Бо за межами окупаційних військових частин кацапоязика більше не існує. А знаєш, що далі відбулося з окупованим і знищеним Маріуполем? Повна асиміляція за три дні.
   
Чому перейти на державну мову для когось прямо трагедія?
Та бо це відрив від їхньої двоголової курки.
   
а что мешает брать на фронт только укроязычных?
Де логіка? Скоріше навпаки, брати лише кацапоязиких, які наголосувати Януковича з офіційним запрошенням окупаційних військ. Але нагадаю, що в Криму майже всі ваші переприсягнули хуйлу, а україномовних військ там не було.
   
Де логіка? Скоріше навпаки, брати лише кацапоязиких, які наголосувати Януковича з офіційним запрошенням окупаційних військ. Але нагадаю, що в Криму майже всі ваші переприсягнули хуйлу, а україномовних військ там не було.
за януковича голосували ющенко і порошенко. У львові і києві януеович в 2010 році набрав вдвічі більше ніж в 2004.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Депортований з України до США плітичний біженець, поясню як для тугодума. Познайомилися вони і подружилися, коли обидві вчилися в Уссурійську. А потім кожна поїхала жити на батьківщину чоловіка після демобілізації з лав СА - моя мама просто повернулася в Україну, а тьотя Надя в Кудимкар, звідки родом її чоловік, за національністю комі-пермяк. І вже звідти вони надсилала листи і двічі приїздили до нас у гості в Дніпро. Андерстенд нарешті, депортований з України до США плітичний біженець?
ось бачиш,коли пишеш навіть з фрауленду то треба точність,бо неточність в одному дає привід не вірити іншому що весь пост ставить в розряд-припущення.чутка,фантазія B-)  .і тугодум ти,бо мені треба було тобі показати ТВОЮ тупість в побудові своєї думки -не точність висловів і та спотворення інформації.  А я ж переживаю,щоб у тебе було все тіп-топ і виглядали ти на всі сто правдоподібно :). німці то поважають. .
 Ти так не нервуй на чужині,не переймайся моїм політичним притулком-це моє життя і я давно не звертаю на то уваги-то що пройшло то не вернеш. тому і мене то не хвилює,що там тебе заціпило. B-)
   
за януковича голосували ющенко і порошенко. У львові і києві януеович в 2010 році набрав вдвічі більше ніж в 2004.
Мова йде про кореляцію. Понаїхавші у Львів кацапи, звісно, голосували за Януковича.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

за януковича голосували ющенко і порошенко. У львові і києві януеович в 2010 році набрав вдвічі більше ніж в 2004.
яка майстерність передьоргу-з двох процентів на чотири зросло? А не нагадаєш скіко там проффессорру набігло в вас в 10 та 14 рочку? чи то зовсім інше?. :D
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ти трохи відірвався від власної реальності, депортований до США плітичний біженець.
що миросю ти теж ліберал європейський і щебечеш там на українській поза домом доньки? чи може по турецьки в їх районі чи арабськи у їх? А німецьке телебачення теж на рідній ловиш чи таки треба знати мову автохонів? Бо реальність то бє твої спроби на раз. між іншим,у нас теж можна знати в певних районах тільки іспанську(а вона по популярності давно набагато вища тут ніж інші в німеччині. Але виїди з-за зони комфорту і без клятого англо швидко лібералізм ламається при зустрічі з реальністю. навіть іспанська не вихід,а вона,ще раз,на порядки популярніша в америці і державні установки багато роблять щоб іспаномовні могли заповнювати  навіть офіціал на їх рідній. Третьою і нас іде креол,десь напевно і можливо німецька-міннесота(там багато німецьких емігів ).
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Проголосував за п.2

Хоча ще 3 роки тому рвав би жопу за двомовність.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

ось бачиш,коли пишеш навіть з фрауленду то треба точність,бо неточність в одному дає привід не вірити іншому що весь пост ставить в розряд-припущення.чутка,фантазія B-)  .і тугодум ти,бо мені треба було тобі показати ТВОЮ тупість в побудові своєї думки -не точність висловів і та спотворення інформації.  А я ж переживаю,щоб у тебе було все тіп-топ і виглядали ти на всі сто правдоподібно :). німці то поважають. .
 Ти так не нервуй на чужині,не переймайся моїм політичним притулком-це моє життя і я давно не звертаю на то уваги-то що пройшло то не вернеш. тому і мене то не хвилює,що там тебе заціпило. B-)
Ти тупий, як сибірський валянок. Інформація, де, коли і за яких обставин моя мама затоваришувала з коцапкою тьотею Надею, яка потім вийшла заміж за комі-пермяка і переїхала до Кудимкара - є НІКЧЕМНОЮ і в розрізі поточної гілки і взагалі. Тому я не деталізувала цей нікчемний момент. Андерстенд нарешті, депортований до США плітичний біженець?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

що миросю ти теж ліберал європейський і щебечеш там на українській поза домом доньки? чи може по турецьки в їх районі чи арабськи у їх? А німецьке телебачення теж на рідній ловиш чи таки треба знати мову автохонів? Бо реальність то бє твої спроби на раз. між іншим,у нас теж можна знати в певних районах тільки іспанську(а вона по популярності давно набагато вища тут ніж інші в німеччині. Але виїди з-за зони комфорту і без клятого англо швидко лібералізм ламається при зустрічі з реальністю. навіть іспанська не вихід,а вона,ще раз,на порядки популярніша в америці і державні установки багато роблять щоб іспаномовні могли заповнювати  навіть офіціал на їх рідній. Третьою і нас іде креол,десь напевно і можливо німецька-міннесота(там багато німецьких емігів ).
намагалася повернути тебе до твоєї реальності. Але ти схоже невиліковний.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Як правило, намагаюсь обходити теми "мовосрачу", але тут модератор подав голос, тому даруйте за втручання.

Значиться, од дзісяй знамените ФУПівське хамство буде виключно україномовне? Цікаво, хто тут від цього виграє (не статевий акт)?
Зрозумійте нарешті, дописи тут російською, це не тому, що комусь хочеться когось образити, а тому, що свою думку ця людина краще передасть рідною мовою. Нажаль, совдєпізація України сробила свою справу, і російськомовних ще вистарчає. Це як не давати зброю на фронті російськомовним...

Джерелом розбрату тут є виключно булінг і хамство, не мова.
   
РУС версия сайта тоже будет "забанена"?
https://www.pravda.com.ua/rus/
Или "это другое"?
Будет ли бан за суржик или за высокий процент русизмов?
Будут ли баны за бурятский или чеченский языки?

Есть выражение: не знаете как поступить - поступайте по закону.
Пожалуйста, проверьте, чтобы новые правила ФУПа не нарушали их.
Напоминаю, законы сейчас вот такие:

Цитувати
Стаття 10 Конституції України
Державною мовою в Україні є українська мова.
Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.
Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

Стаття 161 Кримінального кодексу України. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками
1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками -
караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Ну и пункт правил ФУПа, вот такой сейчас есть:
4.2. Суперечки по ідеологічних питаннях не повинні виходити за межі Конституції, законів України та здорового глузду.


   
Депортований з України до США плітичний біженець, поясню як для тугодума. Познайомилися вони і подружилися, коли обидві вчилися в Уссурійську. А потім кожна поїхала жити на батьківщину чоловіка після демобілізації з лав СА - моя мама просто повернулася в Україну, а тьотя Надя в Кудимкар, звідки родом її чоловік, за національністю комі-пермяк. І вже звідти вони надсилала листи і двічі приїздили до нас у гості в Дніпро. Андерстенд нарешті, депортований з України до США плітичний біженець?

Комі-пермяки тотально омоскалилися, забули рідну мову і культуру. І їх столиця Кудимкар виглядає так:

https://www.instantstreetview.com/@59.024934,54.669451,112.01h,-9.84p,1z,MPXDNy6AWOWzz5qVg1jfdw

Це те, що робить з людьми московська мова. Треба позбавлятися її і починати з ФУПу.
   
Ханти-мансієць знову приповз сюди. Чому модератори ще не вигнали його?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Опитування дійсне 30 днів

аби банити....баньте трампівських шізоїдів.
   
Ханти-мансієць знову приповз сюди. Чому модератори ще не вигнали його?

Я прошу модераторов забанить этого умника, согласно вот этому правилу ФУПа.
4.6 "Глум над постраждалими", 4.2 "Межі законів і здорового глузду"
Адміністрація Форуму Української Правди звертає увагу дописувачів  на неприпустимість цькування громадян України, що постраждали в результаті російської агресії в Криму та розв'язаної РФ війни на Донбасі, у результаті чого люди були змушені виїжджати на велику Україну або залишились на окупованих територіях - так само, як і звинувачень у відповідь з боку постраждалих від дій РФ.
   
Я прошу модераторов забанить этого умника, согласно вот этому правилу ФУПа.
4.6 "Глум над постраждалими", 4.2 "Межі законів і здорового глузду"
Адміністрація Форуму Української Правди звертає увагу дописувачів  на неприпустимість цькування громадян України, що постраждали в результаті російської агресії в Криму та розв'язаної РФ війни на Донбасі, у результаті чого люди були змушені виїжджати на велику Україну або залишились на окупованих територіях - так само, як і звинувачень у відповідь з боку постраждалих від дій РФ.


Нагадую користувачам і модераторам ФУПу, що цей дописувач спершу добровільно переїхав на окуповану територію України, а потім звідти теж добровільно у ханти-мансійський округ країни окупанта. При цьому незаконно перетнувши кордон України (а то він тут взявся ще й якісь закони цитувати). Його ФУПівська діяльність є винятково антиукраїнською. Йому тут не місце.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія