Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Pravda: 340 тис за подорож або мобілізацією перетворює державу на концтабір :(

навіть не так. В 2019-2021 теж не були готові до війни. Але чомусь педдроти не казали, Зеленський такий же мудрий як Порошенко. На гівно тут зходили за Богдана, за бєню, за Моніку, за Оман, за вакцини.
так. це суттєве уточнення.
можна стверджувати, що в 2019-21рр політика гетьмана Зе таки відвернула воєнну агресію. Бо ж агресії не відбулося.
   
панове, ви нічого не доведете тому пітару. Він і його єбанута подруга Агні вже півроку просувають тезу, що в війні винувата нинішня влада і ті хто її обрали. Ні на які логічні аргументи не реагує.

 От дивіться, питання: чи винуватий Манергейм в нападі на Фінляндію? Чи правий  Сметона, що в Литві війни не було?
війна почалася в 2014 і вона не припинялася до сьогодні. це раз.
війна це справа рук хуйла та його кліки, тут ніяких сумнівів ні в кого, хто має мізки, немає.
я нинішню владу у війні не звинувачую (тільки їбанутий може зробити такий висновок)
я говорю і пишу про те, що політика Порошенка дозволила уникнути широкомасштабного вторгнення, а от політика Зеленського ні, вона виявилася не здатною запобігти широкомасштабному вторгненню. Все, крапка.
 
   
я говорю і пишу про те, що політика Порошенка дозволила уникнути широкомасштабного вторгнення, а от політика Зеленського ні, вона виявилася не здатною запобігти широкомасштабному вторгненню. Все, крапка.
невірно. ти пересмикуєш.

уяви собі що в тебе є авто з запасом палива на 7 кілометрів.
5 кілометрів їхав Порошенко - політика Порошенка дозволила уникнути зупинки авто! слава Петру!
в цей момент в нього забрав руль Зе, і виштовхав По на заднє сидіння де той бурчав і сварився.
ще 2 кілометри все йшло ок, але раптом хоч як Зе не натискав на педалі, авто зачмихало і зупинилося. Ганьба! політика Зеленського виявилася не здатною запобігти зупинці авто.
   
невірно. ти пересмикуєш.

уяви собі що в тебе є авто з запасом палива на 7 кілометрів.
5 кілометрів їхав Порошенко - політика Порошенка дозволила уникнути зупинки авто! слава Петру!
в цей момент в нього забрав руль Зе, і виштовхав По на заднє сидіння де той бурчав і сварився.
ще 2 кілометри все йшло ок, але раптом хоч як Зе не натискав на педалі, авто зачмихало і зупинилося. Ганьба! політика Зеленського виявилася не здатною запобігти зупинці авто.
уявив. якщо Володимир не перевірив, скільки пального залишилося, то ганьба подвійна йому.
   
який з нього професіонал, якщо відправляється в дорогу не знаючи скількт в нього пального.
   
уявив. якщо Володимир не перевірив, скільки пального залишилося, то ганьба подвійна йому.
пальне з авто злив В В Пyйло. Тому точно знати скільки пального лишилося, ніхто не міг.
Петро простукав бак, прикинув що на 5 км мало би вистачити. обмотав фольгою від шоколадок на всяк випадок.
а Зе то взагалі мало про це задумувався, в сераілі про Голобродька авто їде без зусиль серед рожевих кактусів і поні. Голвне робити веселі відоси з стадіону, і подивтися в очі, і авто ніколи не зупиниться.
   
пальне з авто злив В В Пyйло. Тому точно знати скільки пального лишилося, ніхто не міг.
Петро простукав бак, прикинув що на 5 км мало би вистачити. обмотав фольгою від шоколадок на всяк випадок.
в будь якому випадку, водію Володимиру не вдалося зробити те, що вдалося водію Петру. Все рашта - можна обговорювати, чому, як, що зробив не так, чому не зробив того-сього. то вже деталі, які залишаємо обслузі як водія Петра так і водія Володимира.
   
в будь якому випадку, водію Володимиру не вдалося зробити те, що вдалося водію Петру.
авто зупинилося б з тим водієм який був би на той момент за рулем.
незалежно як він би називався.
   
обслуга обох, нмд, зможе довести чому так сталося, як сталося. проте це не є предмет моєї дискусії з моїми опонентами.
   
авто зупинилося б з тим водієм який був би на той момент за рулем.
незалежно як він би називався.
можливо, цілком можливо, проте воно зупинилося, коли на водійському сидіння був - Володимир.
   
ви ж, T.Blair., з цим твердженням сперечатися не будете? 8-)
   
можливо, цілком можливо, проте воно зупинилося, коли на водійському сидіння був - Володимир.
я з цим не сперечаюся.
але тут нема цілковито як заслуги Петра так і провини Зе.

Петро пропетляв від великої війни свою першу каденцію 2014-19рр. Але могло статися і по іншому.
напроиклад в листопаді 2018р.
"керченьский інцидент" який міг розгорнутися в  щось більш небезпечне.

Останнє редагування: 8 березня 2024 21:04:33 від T.Blair.
   
я з цим не сперечаюся.
але тут нема цілковито як заслуги Петра так і провини Зе.

Петро пропетляв від великої війни свою першу каденцію 2014-19рр. Але могло статися і по іншому.
напроиклад в листопаді 2018р.
"керченьский інцидент" який міг розгорнутися в  щось більш небезпечне.
знову ж таки з водійської практики. дорожна поліція не вкаже, що винуватець ДТП ви, якщо за кермом була ваша дружина. що було б якби за кермом сиділи ви для поліції не цікаво, погодьтеся, T.Blair.
   
так і тут, не важливо, що БУЛО Б. важливі РЕАЛЬНІ дії, РЕАЛЬНИХ політиків.
   
так і тут, не важливо, що БУЛО Б. важливі РЕАЛЬНІ дії, РЕАЛЬНИХ політиків.
Зе несе відповідальність що він далі буде робити, як штовхати це авто.
яке заглохло під час його каденції.

але!
як ви поясните 2019-2021рр?
Петро вже ні при чому.
і все ж майже 3 роки політика Зеленського була здатною запобігти широкомасштабному вторгненню
   
Зе несе відповідальність що він далі буде робити, як штовхати це авто.
яке заглохло під час його каденції.

але!
як ви поясните 2019-2021рр?
Петро вже ні при чому.
і все ж майже 3 роки політика Зеленського була здатною запобігти широкомасштабному вторгненню
а яка різниця ДТП сталося на початку руху чи за сто км від старту? результат один-ДТП.
   
панове, ви нічого не доведете тому пітару. Він і його єбанута подруга Агні вже півроку просувають тезу, що в війні винувата нинішня влада і ті хто її обрали. Ні на які логічні аргументи не реагує.

 От дивіться, питання: чи винуватий Манергейм в нападі на Фінляндію? Чи правий  Сметона, що в Литві війни не було?
---
Тут погоджуюсь.
 Щоб ти кому не сказав,які б аргументи не привів,відповідь буде одна:"А от при Петру війни не було- це його заслуга!".
І звісно ж він ніфіга не сектант та не  симпатик культу особи! :facepalm1:

Останнє редагування: 8 березня 2024 21:33:00 від Blokh
   
ви ж, T.Blair. , не будете парирувати факт ДТП тим, що ви робили багато чого-фарбували кузов, міняли килимки в салоні, тонували вікна, зробили гарну табличку з номерними знаками і т.д. ви не робили головного- не перевіряли стан гальмів, стан АКП, стан системи освітлення, стан двигуна і т.д.
   
---
Тут погоджуюсь.
 Щоб ти кому не сказав,які б аргументи не привітав,відповідь буде одна:"А от при Петру війни не було- це його заслуга!".
І звісно ж він ніфіга не сектант та не  симпатик культу особи! :facepalm1:
тобто якщо я вважаю, що політика Порошенка дозволила уникнути ШВ кацапів в 14-19, то я сектант и симпатик культу особи?  якщо так, то ви мабуть за те, аби кацапи здійснили ШВ ще в 14-му? правильно я розумію, Blokh?
   
ви ж, T.Blair. , не будете парирувати факт ДТП тим, що ви робили багато чого-фарбували кузов, міняли килимки в салоні, тонували вікна, зробили гарну табличку з номерними знаками і т.д. ви не робили головного- не перевіряли стан гальмів, стан АКП, стан системи освітлення, стан двигуна і т.д.
неважно що саме він перевіряв чи як добре доглядав авто,
але факт що більше половини своєї каденції Зе зміг "керувати авто",
отже проблема точно не на 100% в Зеленському.

в січні 2022р, та навіть ще 23.02.2022 ви б цілком впевнено могли сказати що Зеленський своєю політикою відвернув широкомасштабне вторгнення.

Останнє редагування: 8 березня 2024 21:35:54 від T.Blair.
   
Blokh, ви хотіли б аби ШВ не було ні за Порошенка, ні за Зеленського? Дякую.
   
Blokh, ви хотіли б аби ШВ не було ні за Порошенка, ні за Зеленського? Дякую.
---
При якому президенту було взірвано 5 складів на кілька мільярдів доларів і як це допомогло уникнути ШМ??
Чи це допомогло її почати???
   
Blokh, політика якого з двох була такою, яка убезпечила Україну від ШВ кацапів? просто відповідь, політика кого? Дякую.
   
Blokh, ви хотіли б аби ШВ не було ні за Порошенка, ні за Зеленського? Дякую.
+=======================================+
Серед українців я не зустрічав апологетів війни.
   
Blokh, ви хотіли б аби ШВ не було ні за Порошенка, ні за Зеленського? Дякую.
---
А до чого тут хотілки?? 8-:
Типу,я не захотів би,чи ти,то і війни б не було?? :S
Добре,запитаю так: Від кого конкретно залежав початок ШМВ???
 :-)o
   
Blokh, політика якого з двох була такою, яка убезпечила Україну від ШВ кацапів? просто відповідь, політика кого? Дякую.
+===============================+
Таких не було, бо війну почали не ми.
   
---
При якому президенту було взірвано 5 складів на кілька мільярдів доларів і як це допомогло уникнути ШМ??
Чи це допомогло її почати???
при Порошенку, Blokh, склади були зірвані при Порошенку.
я не можу сказати чи допомогло це чи ні, Blokh.
в мене немає таких ваг, які б точно вказали, проте в нас з вами є точна відповідь на запитання, політика якого президента унеможливила саме Широкомасштабне вторгнення і це політика саме Порошенка.
   
---
А до чого тут хотілки?? 8-:
Типу,я не захотів би,чи ти,то і війни б не було?? :S
Добре,запитаю так: Від кого конкретно залежав початок ШМВ???
 :-)o
початок ШМВ залежав від хуйла, як і взагалі війна хуйла, яку він розпочав іще в 14 році. так от, Порошенко та його політика унеможливили ШМВ, а Зеленський та його політика виявилася безсилою, незважаючи на заяви, що він має план а, план б, він знає, хто хоче, аби війна продовжувалася. саме так політика і не утримала хуйла від ШМВ, нмд.
   
---
А до чого тут хотілки?? 8-:
Типу,я не захотів би,чи ти,то і війни б не було?? :S
Добре,запитаю так: Від кого конкретно залежав початок ШМВ???
 :-)o
а ви що, думали, що початок ШМВ конкретно залежав від Зеленського? :lol:
конкретно від Зеленського залежало одне-діяти так, аби не допустити цього ШМВ, оце було його головне завдання, Blokh.
   
Ігнорування проблеми може привести до дуже поганий наслідків...
Наприклад загороджувальні загони як в кацапів, або примусово мобілізовані побіжать. Чи ви гадаєте ось ті 30 оселедці вирішать піти берсеркерами на фронт щоб відбити втрачені кошти?
   
Моя пенсія з 2019-го зростала швидшн ніж ціни.
Тому жити стало легше та краще!

Хм, здається, "шалений дідо з автоматом" - просто бот на зарплаті.
Розлінився, чи що, пише просто агітками. Бач, жити йому стало легше, жить йому стало вєсєлєй, вже який рік рже як кінь!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія