Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Pravda: 340 тис за подорож або мобілізацією перетворює державу на концтабір :(

+======================================+
Твоя бездіяльна думка ні на що не впливає...
я знаю і не переймаюся.
   
за політики Порошенка ШМ вдалося уникнути.
за політики Зеленського ШМ не вдалося уникнути.
невірно.
тут нема заслуги чи провини По чи Зе.

По просто "проскочив" за рахунок того що в 2014-15рр русня ще не була готова воєнно до повномасштабної вйни.
тому і погодилася на Мінські Угоди.
коли русня побачилоа що УА водить за ніс, не маючи наміру імплементувати МУ у форматі бажаному для РФ,
тоді почалося вторгення.
(також Кремль на 2021 рік завершив Північний Потік, щоб обрубати газові труби через Україну)
якби По виграв вибори, він би отримав вторгення на свою каденцію. Що б ти тоді говорив?
   
я й не прагну щось комусь довести. намагаюсь абстраговано дивитися на ситуацію, яка склалася. ні за кого не агітую, нікого не вилизую.
   
я й не прагну щось комусь довести. намагаюсь абстраговано дивитися на ситуацію, яка склалася. ні за кого не агітую, нікого не вилизую.
занадто тягнеш за Петра. і інаїжджаєш на Зе.
при всіх значних недоліках Зе про які ми в курсі, це все ж пересмикування.
   
Ну...так хто буде захищати державу?
" і стар і млад"-так колись в літописах писали.
 Чи літописи то сива давнина і побрехеньки? а зараз готується генерація З брати важелі після покоління ЗЕЛ. От тільки гру на компі закінчать і зразу.
   
Blokh але ж уникнув вторгнення.
ну да . Вибрали б Підра на другий строк і жили б поруч з Хуйлом поживали, і добра наживали.
   
ще раз-ти яскравий приклад виборця Зеленського Володимира Олександровича. Чому ти соромишся? Я от не соромлюся- я за Порошенка був є і буду, тому як вважаю його політику абсолютно державницькою не дивлячись на те, що багато українців при ньому втомилисчя від війни. тепер вони можуть порівняти. і ти також. дякую.
+===============================================+
Ми й порівнюємо: продаж України шоколядним в Мінську
та збройний захист України Зеленським. І ще відмова від
будь-яких перемовин з агресором до повного виводу чи
знищення орків на території України.
   
ну да . Вибрали б Підра на другий строк і жили б поруч з Хуйлом поживали, і добра наживали.
я думаю, Петро зараз зовсім не шкодує що програв вибори ))
   
занадто тягнеш за Петра. і інаїжджаєш на Зе.
при всіх значних недоліках Зе про які ми в курсі, це все ж пересмикування.
ьбо ти в льондонах а він в селі . чи ти з льондону краще бачиш,тому там і сидиш?
   
невірно.
тут нема заслуги чи провини По чи Зе.

По просто "проскочив" за рахунок того що в 2014-15рр русня ще не була готова воєнно до повномасштабної вйни.
тому і погодилася на Мінські Угоди.
коли русня побачилоа що УА водить за ніс, не маючи наміру імплементувати МУ у форматі бажаному для РФ,
тоді почалося вторгення.
(також Кремль на 2021 рік завершив Північний Потік, щоб обрубати газові труби через Україну)
якби По виграв вибори, він би отримав вторгення на свою каденцію. Що б ти тоді говорив?
я не працюю Вангою, T.Blair. Я написав відповідь дописувачу з Канади, що
за політики Порошенка ШМ вдалося уникнути.
за політики Зеленського ШМ не вдалося уникнути.
все.
До речі, ви, T.Blair, згодні що ці два речення є труїзмом чи ні?
   
ьбо ти в льондонах а він в селі . чи ти з льондону краще бачиш,тому там і сидиш?
я вважаю бздурою твердження нібито русня напала тому що українці обрали Зе в 2019р.
   
а от політика Зеленського, Blokh, дозволила хуйло рлозпочати ШВ.
доведи зворотнє, Blokh, я з радістю почитаю.
+===================================================+
Яким чином політика потроха запобігла агресії,
а політика Зеленського "дозволила хуйло розпочати ШВ"???
   
я не працюю Вангою, T.Blair. Я написав відповідь дописувачу з Канади, що
за політики Порошенка ШМ вдалося уникнути.
за політики Зеленського ШМ не вдалося уникнути.
все.
До речі, ви, T.Blair, згодні що ці два речення є труїзмом чи ні?
ці два речення є пересмикуванням.
мені лінь зараз шукати ілюстратисний приклад для цього.
   
я думаю, Петро зараз зовсім не шкодує що програв вибори ))
можливо, я не знаю. та і не цікаво мені, T.Blair, про що він думає.
   
коли немає аргументів, тіло береться за гівно.
+=======================+
Це ти про: iz sela??? І як???
   
ці два речення є пересмикуванням.
мені лінь зараз шукати ілюстратисний приклад для цього.
добре, T.Blair, добре. Був би вельми вдячний якби ВИ вказали мені, де хиба у цих двох реченнях.
   
+=======================+
Це ти про: iz sela??? І як???
так, саме про нього  :lol:
   
я не заперечую а ні на йоту,vkhavr2 . я запитував, що вам дала зміна влади в 19? чи задоволені? чи не жалієте про сві
+========================================+
Моя пенсія з 2019-го зростала швидшн ніж ціни.
Тому жити стало легше та краще!
   
+===================================================+
Яким чином політика потроха запобігла агресії,
а політика Зеленського "дозволила хуйло розпочати ШВ"???
політика Пороха таки запобігла агресії, як мінмум на деякий час. Це є факт. Але причина була  більше в зовн. факторах які діяли станом на 2014-21рр (див. вище)
але навярд чи русня би дозволила себе нескінченно водити за ніс.
Можливо , надія укр. керівництва була на те щоб потягнути час, і  помре Пу, і прийде мякша, менш агресивна рос. влада?
   
А тоді все чудово ось так звучить зрозуміло для всіх.
мобілізація то по свому змісту і значеннбю власне і є примусова. Добровільна річ інакше називається. і щоб два рази не писати-мобілізація при серйозній війні ЗАВЖДИ державою вживається. завжди в епоху скучасних воєн. бо масштаби боїв вимагають того .
   
ці два речення є пересмикуванням.
мені лінь зараз шукати ілюстратисний приклад для цього.
чесне слово, T.Blair, дуже цікаво-ДЕ пересмикування у цих двох реченнях
за політики Порошенка ШМ вдалося уникнути.
за політики Зеленського ШМ не вдалося уникнути.
ПС до речі, готовий вислухати всіх охочих закидити мене гнилими помідорами. дякую наперед.
   
Blokh але ж уникнув вторгнення.
+=====================+
Бо хуйло не було готове!
   
невірно.
тут нема заслуги чи провини По чи Зе.

По просто "проскочив" за рахунок того що в 2014-15рр русня ще не була готова воєнно до повномасштабної вйни.
тому і погодилася на Мінські Угоди.
коли русня побачилоа що УА водить за ніс, не маючи наміру імплементувати МУ у форматі бажаному для РФ,
тоді почалося вторгення.
(також Кремль на 2021 рік завершив Північний Потік, щоб обрубати газові труби через Україну)
якби По виграв вибори, він би отримав вторгення на свою каденцію. Що б ти тоді говорив?
там декілька факторів:

завершення будівництва моста
остаточна капітуляція Біларусі
підвищення цін на енергоносії

Але тому пітару ти нічого не доведеш. Він єбанутий, два роки співає ту саму пісню в унісон.
   
я вважаю бздурою твердження нібито русня напала тому що українці обрали Зе в 2019р.
звичайно. але це не міняє справи- ти в льондоні а він в селі тут.
   
політика Пороха таки запобігла агресії, як мінмум на деякий час. Це є факт. Але причина була  більше в зовн. факторах (див. вище)
але навярд чи русня би дозволила себе нескінченно водити за ніс. Можливо саме на це була надія укр. керівництва? що помре Пу, і прийде мякша, менш агресивна рос. влада.
T.Blair, я не прошу вангувати, що було б якби вибрали Порошенка на другий термін. цього ніхто не знає і не дізнається.
я прошу сказати, чи є труїзмом два речення.Все.


   
Blokh, коли сонце починає сходить-це називається настав ранок та день, коли сонце сідає-це називається настав вечір та ніч. Оце труїзм.
отже
за політики Порошенка ШМ вдалося уникнути.
за політики Зеленського ШМ не вдалося уникнути.
Ти згоден із цим труїзмом, Blokh ?
+===============================================================+
За часів янука теж ШМ вдалося уникнути. То що, треба повертати янука???
   
іди за руським корабльом, гівнюк.
+============================+
Руський корабель на тебе чека...
   
чесне слово, T.Blair, дуже цікаво-ДЕ пересмикування у цих двох реченнях
за політики Порошенка ШМ вдалося уникнути.
за політики Зеленського ШМ не вдалося уникнути.
ПС до речі, готовий вислухати всіх охочих закидити мене гнилими помідорами. дякую наперед.
пітаре, ти в курсі що я тепер правильно пишу - Дубчек.
   
звичайно. але це не міняє справи- ти в льондоні а він в селі тут.
і шо??? якщо я аргументовано доведу що 2*2=4 яке має значення моє місцезнаходення
   
звичайно. але це не міняє справи- ти в льондоні а він в селі тут.
і я так не вважаю, я не вважаю, що русня напала тому що українці обрали Зе в 2019р, як і не вважаю, що русня вдалася до ШМ тому що вибрали Порошенка.
проте я вважаю, що політика Порошенка убезпечила Україну від ШВ русні, а от політика Зеленського ні. готовий захищати цей труїзм.
   
поправив
і я так не вважаю, я не вважаю, що русня напала тому що українці обрали Зе в 2019р, як і не вважаю, що русня не вдалася до ШМ тому, що вибрали Порошенка.
проте я вважаю, що політика Порошенка убезпечила Україну від ШВ русні, а от політика Зеленського ні. готовий захищати цей труїзм.
   
пітаре, ти в курсі що я тепер правильно пишу - Дубчек.
пройдіть на хй, Вело. Дякую.
   
за політики Порошенка ШМ вдалося уникнути.
за політики Зеленського ШМ не вдалося уникнути.
Ти згоден із цим труїзмом,?
в тій самій мірі що і з цим трюїзмом:

в 1, 2 11 і 12 місяцях року вода замерзає.
вода не замерзає тоді коли в номері місяця немає цифри 1  або 2
 :gigi:
   
чесне слово, T.Blair, дуже цікаво-ДЕ пересмикування у цих двох реченнях
за політики Порошенка ШМ вдалося уникнути.
за політики Зеленського ШМ не вдалося уникнути.
ПС до речі, готовий вислухати всіх охочих закидити мене гнилими помідорами. дякую наперед.
+===========================+
Ща раз: Бо хуйло не було готове!
А в 2022-му планував захопити
Київ за 3 дні...
   
поправив
і я так не вважаю, я не вважаю, що русня напала тому що українці обрали Зе в 2019р, як і не вважаю, що русня не вдалася до ШМ тому, що вибрали Порошенка.
проте я вважаю, що
політика Порошенка убезпечила Україну від ШВ русні,
а от політика Зеленського ні. готовий захищати цей труїзм.
тільки тому що в період 2014-19рр русня НЕ була готова до ШВ (широкомасштабної війни)
а починаючи з ~2019р русня стала готова до ШВ (широкомасштабної війни)
   
панове, ви нічого не доведете тому пітару. Він і його єбанута подруга Агні вже півроку просувають тезу, що в війні винувата нинішня влада і ті хто її обрали. Ні на які логічні аргументи не реагує.

 От дивіться, питання: чи винуватий Манергейм в нападі на Фінляндію? Чи правий  Сметона, що в Литві війни не було?
   
нинішн влада, хоч і не ахті...
але я наводжу такий приклад.
Порох, зробив, умовно, 7% від того що потрбіно для ведення такої великої війни
а Зе зробив , умвоно, 4%
але в масштабі потреб, це все одно ніщо, бо Україна "вигрібає" лише на підтримці Заходу. і то цього ледь вистачає..
   
панове, ви нічого не доведете тому пітару. Він і його єбанута подруга Агні вже півроку просувають тезу, що в війні винувата нинішня влада і ті хто її обрали. Ні на які логічні аргументи не реагує.

 От дивіться, питання: чи винуватий Манергейм в нападі на Фінляндію? Чи правий  Сметона, що в Литві війни не було?
+======================================================+
Ну, він вже написав що потрох є для нього "абсолютним ідеалом".
   
тільки тому що в період 2014-19рр русня НЕ була готова до ШВ (широкомасштабної війни)
а починаючи з ~2019р русня стала готова до ШВ (широкомасштабної війни)
навіть не так. В 2019-2021 теж не були готові до війни. Але чомусь педдроти не казали, Зеленський такий же мудрий як Порошенко. На гівно тут зходили за Богдана, за бєню, за Моніку, за Оман, за вакцини.
   
нинішн влада, хоч і не ахті...
але я наводжу такий приклад.
Порох, зробив, умовно, 7% від того що потрбіно для ведення такої великої війни
а Зе зробив , умвоно, 4%
але в масштабі потреб, це все одно ніщо, бо Україна "вигрібає" лише на підтримці Заходу. і то цього ледь вистачає..
+============================================+
Ну, зараз вже 60% боєприпасів на фронті - українські.
Проблема в синтезі вибухівки та виробництві порохів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія