Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

:facepalm1: Цілу гілку з цього приводу відкрив.... Те що гілка - стьоб та тролінг нічого не міняє. Просто кожен хто святкує - робить це по своєму  :weep:

Мда!

 :facepalm1:
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

До речі, Юкі!

Ти теж модератор СУП, придурок!
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

До речі, Юкі!

Ти теж модератор СУП, придурок!

Проходь далі, розумник. Все з тобою ясно  :facepalm1:
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

Займіться своїми обов'язками!

Що обкурений дебіл ЕльХуйдер ФУПом.

Що стєснітельний імпотєнт - любімєц рєвнівих мужей домохозяєк -   Юкі СУПом!

   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

Проходь далі, розумник. Все з тобою ясно  :facepalm1:

Я тебе ще давно послав. Коллєга по СУПу. Ти ж пам'ятаєш. Долонькою об тейбл можеш не стукати. Дурбецл.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

Одне - Мурло Тупориле.

Інше  - лібералкуколд.

Один бидлан з України вату розплодив.

Інший "американець" "за мір во всьом мірє", де в одну клітину пхає курей і вовків.
   
Приєднуюсь до привітань!
 :give_rose:
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Ти будеш МОДЕРАТОРОМ НА ФУПі ПРАЦЮВАТИ, ЄБЛАН??????

Чи ти думаєш, що ця посада несерйозна? Я не шуткую!

У тебе великий форум в руках, дегенерат!

Кончене....

На вопрос: «Как живешь?» — завыл матерно, напился, набил рожу вопрошавшему, долго бился головой об стенку, в общем, ушел от ответа.(с)
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

На вопрос: «Как живешь?» — завыл матерно, напился, набил рожу вопрошавшему, долго бился головой об стенку, в общем, ушел от ответа.(с)

Так точно. Жванецький був правий.

Це я і є. Далі що?
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

От мені цікаво....Що далі?  B-)
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

Рєбята...ви розумієте, що я дивлюсь НАСКРІЗЬ вас?

Мене нема. Нема нічого. Нічого в моєму житті нема. НУЛЬ. Ви справді думаєте, що ви мене чимось "дістанете" СЕРЙОЗНО?

Я можу попиздіти....поматю катись....але мене нема і вас всіх для мене НЕМА. Мені тотально насправді по*уй всі ваші "астроти". Вакуум. Ось, що є.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

 (tu)
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

Я просто дивовижним для себе чином хочу, щоб у вас, ДОВБОЙОБІВ....залиш ились всі діти "согласно опісі".

Розумієте? Не ви, уйобки. ВАШІ ДІТИ.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Я просто дивовижним для себе чином хочу, щоб у вас, ДОВБОЙОБІВ....залиш ились всі діти "согласно опісі".

Розумієте? Не ви, уйобки. ВАШІ ДІТИ.

Вони НЕ РОЗУМІЮТЬ. Дикі люди.
Коли ти вже зрозумієш? ;)
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

Вони НЕ РОЗУМІЮТЬ. Дикі люди.
Коли ти вже зрозумієш? ;)

Знаєш, що саме страшне? Я РОЗУМІЮ. І ДАААВНО РОЗУМІЮ.

І знаю, що буде. Давно знаю.

Але це моє прокляття за мої гріхи. Єбашитись головою об стіну. Так вирішив Бог. І я знаю, ЗА ЩО.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

 :(
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Дивлячись на цей бедлам з мобілізацією що організована влада розумію, що зелені не дуже хочуть перемоги України.
З власного досвіду, коли на початку війни (весна-літо 22) заскакував на роботу, то хлопці ховали очі, було стидно що вони тут, а ти там. А зараз дивлять на тебе як на лоха, бо вони не лохи. І до речі, в мене більше поваги до мого побратима конченого по життю алкаша, який заступає на бойове чергування, чим до тих хто чекає що батьківщину та родину нехай захищає хтось інший.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Знаєш, що саме страшне? Я РОЗУМІЮ. І ДАААВНО РОЗУМІЮ.

І знаю, що буде. Давно знаю.

Але це моє прокляття за мої гріхи. Єбашитись головою об стіну. Так вирішив Бог. І я знаю, ЗА ЩО.

Це не страшне. Це Великий Божий Дар. Бачити. Не кожному дано, але буває больно....  Цінуй, якщо можеш...

Видя воина в унынии, наставник говорит ему: «Ты — не такой, каким кажешься в минуту печали. Ты — гораздо больше. Вспомни, сколь многие ушли навсегда — по причинам, которых мы никогда не поймем, — а ты продолжаешь оставаться здесь. Отчего Бог призвал к себе таких невероятных людей, а тебя — нет? В этот миг миллионы людей уже отчаялись. Они не досадуют и не плачут; они ничего больше не делают, они лишь ждут, когда пройдет время. Они лишились способности реагировать на происходящее. А ты — не в пример им — грустишь. Грусть доказывает, что душа твоя не омертвела».
П. Коельо

вибач...


   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

Це не страшне. Це Великий Божий Дар. Бачити. Не кожному дано, але буває больно....  Цінуй, якщо можеш...

Видя воина в унынии, наставник говорит ему: «Ты — не такой, каким кажешься в минуту печали. Ты — гораздо больше. Вспомни, сколь многие ушли навсегда — по причинам, которых мы никогда не поймем, — а ты продолжаешь оставаться здесь. Отчего Бог призвал к себе таких невероятных людей, а тебя — нет? В этот миг миллионы людей уже отчаялись. Они не досадуют и не плачут; они ничего больше не делают, они лишь ждут, когда пройдет время. Они лишились способности реагировать на происходящее. А ты — не в пример им — грустишь. Грусть доказывает, что душа твоя не омертвела».
П. Коельо

вибач...

Ні.

Бог забрав мого ПРЕКРАСНОГО сина в 32 роки на війні. ЩОБ ВІН НЕ БАЧИВ.

Мене прокляв. ЩОБ Я БАЧИВ. Як в "Зеленій милі". Пам''ятаєш? Нема більшого прокляття, ніж ховати своїх дітей.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Ні.

Бог забрав мого ПРЕКРАСНОГО сина в 32 роки на війні. ЩОБ ВІН НЕ БАЧИВ.

Мене прокляв. ЩОБ Я БАЧИВ. Як в "Зеленій милі". Пам''ятаєш? Нема більшого прокляття, ніж ховати своїх дітей.

Бачив я зелену милю...

Стоп.

Перечитай.

Ти потрібен життю. Такий який ти є.

Нема в цьому кари.

вибач...

   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

Бачив я зелену милю...

Стоп.

Перечитай.

Ти потрібен життю. Такий який ти є.

Нема в цьому кари.

вибач...

Є.
Бог часто забирає найкращих до себе. Не завжди, але дуже часто. ЩОБ НЕ БАЧИЛИ МАЙБУТНЬОГО.

А мене залишив. Я знаю, за що. За дуже багато гріхів. Мабуть, щоб я БАЧИВ. Побачив і смерть мого сина, і все.
Я прийняв. Це справедливо.

І моє прокляття, що навіть після того, що я розумію, в МЕНІ ТАК І НЕ БУЛО, І НЕМА ПОКОЮ. Моя срана душа не упокоєна. Знання і розуміння цього є. А МИРУ нема.
І це моє прокляття. Ну...я на це заслужив. І що цікаво. Я став ще гіршим, ніж був. Оце і є прокляття.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
Geo

Vuker

Я тобі дещо поясню...

Я не з тих людей, хто молиться: прости мені, Господи, всі гріхи мої вільні і невільні.

У мене всі гріхи ВІЛЬНІ. Як у Сатани. Я ЗНАЮ, ЩО Я РОБЛЮ ЗАВЖДИ. І Бог знає. І я знаю, що Бог знає.

Ось за це і вигрібаю по повній програмі. Все. Закінчую душевний стриптиз.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Є.
Бог часто забирає найкращих до себе. Не завжди, але дуже часто. ЩОБ НЕ БАЧИЛИ МАЙБУТНЬОГО.

А мене залишив. Я знаю, за що. За дуже багато гріхів. Мабуть, щоб я БАЧИВ. Побачив і смерть мого сина, і все.
Я прийняв. Це справедливо.

І моє прокляття, що навіть після того, що я розумію, в МЕНІ ТАК І НЕ БУЛО, І НЕМА ПОКОЮ. Моя срана душа не упокоєна. Знання і розуміння цього є. А МИРУ нема.
І це моє прокляття. Ну...я на це заслужив. І що цікаво. Я став ще гіршим, ніж був. Оце і є прокляття.
Співчуваю та розумію. Може колись  зможете зрозуміти не тільки боягузів, але і пацифістів. Мені легше, професія зобов'язує та формує. Лікар не може по різному ставитися до пацієнтів, хто б чи що б вони не були. Але всьому свій час.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Блін наче про вампірів кажеш "нє упакоєна"
 :)
Бог нікого не проклинає...

Неважливо що ти робив чи не робив.

Ми, "старі пердуни" - витримаємо (можливо). І це велика Божа довіра, а не "прокляття"...

Хоча зрозуміти це важко.

Вибач...

А якщо будеш думати про те що ти не такий, чи щось не так зробив, то не от Бога..., а рівно навпаки, імхо.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Vuker

Я тобі дещо поясню...

Я не з тих людей, хто молиться: прости мені, Господи, всі гріхи мої вільні і невільні.

У мене всі гріхи ВІЛЬНІ. Як у Сатани. Я ЗНАЮ, ЩО Я РОБЛЮ ЗАВЖДИ. І Бог знає. І я знаю, що Бог знає.

Ось за це і вигрібаю по повній програмі. Все. Закінчую душевний стриптиз.

Ну і дурень. "всі гріхи ВІЛЬНІ" - ну то гординя. Викинь її. Всі гріхи НЕ вільні, але не зараз.
Уяви рюкзак з непотрібним камінням. Вот ти його "вільно" несеш. Та як хочеш. Але це дурня.
І уявлення твої про гріхи чи чесноти - дурня...
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Кацапи скоро будуть знов ділити українців на сорти і натравлювати одних на одних.
Бажано на це не вестись і самим таке не поширювати.
---
Українці з цим справляюцця куди там коцапам.
Тим і робити нічого не треба,самі горлянки одне одному перегризуть.
Хоч за своїх кумирів,хоч за що завгодно,причину знайти не важко.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Проходь далі, розумник. Все з тобою ясно  :facepalm1:

Ти модератор справді? Зміни той блакитний колір на шось сіреньке бліде. І шрифти зміни, зроби інтерфейс схожим на фуп.  Будь ласка.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Ти модератор справді? Зміни той блакитний колір на шось сіреньке бліде. І шрифти зміни, зроби інтерфейс схожим на фуп.  Будь ласка.

То адмін тільки може зробити, не модератор
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!
U2

Знаєш, що саме страшне? Я РОЗУМІЮ. І ДАААВНО РОЗУМІЮ.

І знаю, що буде. Давно знаю.

Але це моє прокляття за мої гріхи. Єбашитись головою об стіну. Так вирішив Бог. І я знаю, ЗА ЩО.

Зміни парадигму - не ЗА ЩО? А - ДЛЯ ЧОГО?
Хто ж краще за тебе зможе проводити розбудову?
Тобі ж немає для чого скирдувати. Окрім твоєї Батьківщини.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

“Ухилянт” –  це військовозобов’язаний, який ухилився від повістки для звірення військово-облікових даних та той, хто уникнув відправлення до армії.

Якщо військовозобов’язаний ухилився від повістки для звірення військово-облікових даних, він підлягає адміністративній відповідальності, пише LIGA.net

Водночас якщо він пройшов звірення і медкомісію, уникнувши відправлення до армії, – кримінальній.
.....

Можна розширити до всіх хто не на фронті. То вже таке.


на інвалідів, 60+, багатодітних теж?
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Vuker

Я тобі дещо поясню...

Я не з тих людей, хто молиться: прости мені, Господи, всі гріхи мої вільні і невільні.

У мене всі гріхи ВІЛЬНІ. Як у Сатани. Я ЗНАЮ, ЩО Я РОБЛЮ ЗАВЖДИ. І Бог знає. І я знаю, що Бог знає.

Ось за це і вигрібаю по повній програмі. Все. Закінчую душевний стриптиз.


  Тобі потрібно довго працювати з гарним психологом.ФУП-погане місце для душевних стриптизів...
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

  Тобі потрібно довго працювати з гарним психологом.ФУП-погане місце для душевних стриптизів...
після втрати  рідних допомагає час,  оточення,  інтерес до справ.
 Після таких  ударів  очухуєшся довго
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

на інвалідів, 60+, багатодітних теж?

Так.
Особливо на інвалідів, 60+ і багатодітних.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

після втрати  рідних допомагає час,  оточення,  інтерес до справ.
 Після таких  ударів  очухуєшся довго

Знаю...
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

  Тобі потрібно довго працювати з гарним психологом.ФУП-погане місце для душевних стриптизів...

Бажання потрібне в першу чергу. Нема у людини бажання - то хер хто йому може допомогти якось.... :(
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

після втрати  рідних допомагає час,  оточення,  інтерес до справ.
 Після таких  ударів  очухуєшся довго

Це тому шо віра слаба, не вірять люди у безсмертну душу .
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Зміни парадигму - не ЗА ЩО? А - ДЛЯ ЧОГО?
Хто ж краще за тебе зможе проводити розбудову?
Тобі ж немає для чого скирдувати. Окрім твоєї Батьківщини.
у нього ,по моєму ,внук чи внуки. Тому є.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Знаю...
  Працює, я теж знаю.
   
Re: Вітаю всіх ухилянтів України з 8 березня!

Це тому шо віра слаба, не вірять люди у безсмертну душу .
Відповідь проста.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія