Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

62-річний німець щепився від коронавірусу понад 200 разів

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/03/6/7181145/

62-річний німець отримав 217 щеплень від коронавірусу за 29 місяців, не маючи ознак захворювання на COVID-19 та не виявляючи жодних побічних ефектів.

Про це йдеться у публікації The Guardian, пише "Європейська правда".

62-річний чоловік з Магдебурга сказав, що мав велику кількість вакцинацій з "особистих причин", повідомили дослідники з університету Ерланген-Нюрнберга. Випадок був описаний та опублікований в журналі Lancet Infectious Diseases.

Дослідники дізналися про чоловіка з газетної статті і запитали, чи можуть вони вивчити реакцію його організму на численні ін'єкції.

"Ми зв'язалися з ним і запросили пройти різні тести в Ерлангені. Він був дуже зацікавлений у цьому", – розповів доктор Кіліан Шобер.

Дослідницька група заявила, що отримала офіційне підтвердження 134 щеплень чоловіка, які включали вісім різних вакцин.

Вони проаналізували попередні аналізи крові чоловіка, а також дослідили зразки крові, коли він продовжував отримувати наступні щеплення.

"Той факт, що, незважаючи на таку надзвичайну гіпервакцинацію, не було виявлено жодних помітних побічних ефектів, свідчить про те, що препарати мають хороший ступінь переносимості", – сказав Шобер.

Дослідники виявили, що його імунна система була повністю функціональною.

Певні імунні клітини та антитіла проти вірусу Sars-CoV-2 були присутні в значно вищих рівнях порівняно з людьми, які отримали лише три вакцини, повідомили вчені.

"Загалом, ми не виявили жодних ознак слабшої імунної відповіді, скоріше навпаки", – сказала одна з провідних авторок дослідження Катаріна Кохер.
   
Це треба запостить у гілку для антиваксерів. :beach:
   
По 2 щеплення в тиждень? Єпанутий...
   
Уявляю, що буде, коли він дізнається про паски безпеки в автомобілі. Або про презерватив.
   
Це треба запостить у гілку для антиваксерів. :beach:

вони скажуть що той чувак рептілоїд як і дослідники
   
Re: 62-річний німець щепився від коронавірусу понад 200 разів
mar

вони скажуть що той чувак рептілоїд як і дослідники


 Та ні, то свідчить про те, що всі ті вакцини просто фізрозчин, який ні на що не впливає.
   
Дід рашатудей дивився?
   
Та ні, то свідчить про те, що всі ті вакцини просто фізрозчин, який ні на що не впливає.

ну як не впливає

Певні імунні клітини та антитіла проти вірусу Sars-CoV-2 були присутні в значно вищих рівнях порівняно з людьми, які отримали лише три вакцини, повідомили вчені.
   
Re: 62-річний німець щепився від коронавірусу понад 200 разів
mar

були присутні в значно вищих рівнях


Ото вчені, ото формуліровка. А якщо б від  якогось гепатиту, або корі 200 разів прищепили, на якому щепленні єксперимент закінчився, як гадаєте?
   
Та ні, то свідчить про те, що всі ті вакцини просто фізрозчин, який ні на що не впливає.

100%

Мало того. Гра на більярді свідчить про те, що Земля-пласка!
   
Ото вчені, ото формуліровка. А якщо б від  якогось гепатиту, або корі 200 разів прищепили, на якому щепленні єксперимент закінчився, як гадаєте?
Ні на якому. Було б те ж саме
ви в щепленнях повний невіглас

   
психїчно хвора людина. як і ті які просять хірургів їм щось відрізати, бо з двома руками жити спокійно не можуть  :fool:
   
Та ні, то свідчить про те, що всі ті вакцини просто фізрозчин, який ні на що не впливає.

А як же тромби? Антиваксери кажуть, що ми всі помремо через 3-4 роки від тромбів.  :weep:
Тромби від фізрозчину?  ;o Це буде новий виток антиваксерської конспірології.  :lol:
   
Ото вчені, ото формуліровка. А якщо б від  якогось гепатиту, або корі 200 разів прищепили, на якому щепленні єксперимент закінчився, як гадаєте?

це тільки експеримент може показати думати без цих даних немає про що думати

Останнє редагування: 6 березня 2024 12:40:06 від Potato
   
Re: 62-річний німець щепився від коронавірусу понад 200 разів
mar

А як же тромби? Антиваксери кажуть, що ми всі помремо через 3-4 роки від тромбів.  :weep:
Тромби від фізрозчину?  ;o Це буде новий виток антиваксерської конспірології.  :lol:


Ви всьому вірите, що хтось щось каже?
   
Re: 62-річний німець щепився від коронавірусу понад 200 разів
mar

Ні на якому. Було б те ж саме
ви в щепленнях повний невіглас


Якщо ви лікар, то так, я невіглас. А якщо ні, то мені ваша думка, якось не ціквить зовсім.
   
Це треба запостить у гілку для антиваксерів. :beach:

Догоняй його.. тобі фуйня залишилась... а потім..
 До книгу рекордів гінеса як другій велий довбаеб ...

Коли оредний бустер зробиш... маякни.
   
Re: 62-річний німець щепився від коронавірусу понад 200 разів
mar

100%

Мало того. Гра на більярді свідчить про те, що Земля-пласка!



Ні, там шари є, тому Земля таки шарообразна, мабуть.
   
Дід рашатудей дивився?

А що, в нього виявили щеплення Спутніком?  ;o
   


Ви всьому вірите, що хтось щось каже?

Хочеш сказати, що антиваксери брешуть?  ;o
Та ти що, як таке може бути.
Антиваксери ж завжди кажуть чисту правду і розкривають змови світового уряду рептилоїдів, щоб врятувати людство від знищення. 8-)
   
А як це стало можливо? Де він взяв 200 доз?
   
Якщо ви лікар, то так, я невіглас. А якщо ні, то мені ваша думка, якось не цікавить зовсім.
=====================

Лікарі теж різні бувають.
Памятаю,тут носилися з ізраїльською "лікаркою",яка пропонувала ділити пацієнтів на "правильних" та "неправильних" за її ж власною класифікацією.
Цікаво б було взнати про її справи зараз.
   
62-річний чоловік з Магдебурга сказав, що мав велику кількість вакцинацій з "особистих причин", повідомили дослідники з університету Ерланген-Нюрнберга. Випадок був описаний та опублікований в журналі Lancet Infectious Diseases.
=======================

Хотілося б дізнатися про ці причини розлогіше,з подробицями- впевнений,  там є цікавинки. :weep:
   
62-річний німець отримав 217 щеплень від коронавірусу за 29 місяців, не маючи ознак захворювання на COVID-19 та не виявляючи жодних побічних ефектів.
======================
 :S
   
Чолов'яга міг мати виключно фінансові наміри. Начитався на фупі шаблезубого і вирішив ширнутись вакциною, отримати побічну реакцію - і засудити компанію-виробника на мільйони мільярдів дорарів.ну, чи євр. Але штото пашло нітаг...
Нехай тепер подає в суд на шаблезубого  :laugh:  може, хоч копійку стягне
   
А взагалі то хуйня виходить, а не медицина в Німеччині. Ну дід йобнутий то ясно. Але ж йому хтось ці щеплення робив? І дані про попередні щеплення теж очевидно були.
Щеплення це не вітамінка, на всякій случай. Це серйозне навантаження на імунну систему. І робиться виключно по показанням. А не за бажанням.
 8-:
   
До чого людину глобалісти довели  :(
   
Я так розумію що ідея цього видатного витвору ЗМД щоби 'антиваксерам' стало соромно що вони не такi йобнуті на голову, як вакцинуті?  :laugh:
   
А взагалі то хуйня виходить, а не медицина в Німеччині. Ну дід йобнутий то ясно. Але ж йому хтось ці щеплення робив? І дані про попередні щеплення теж очевидно були.
Щеплення це не вітамінка, на всякій случай. Це серйозне навантаження на імунну систему. І робиться виключно по показанням. А не за бажанням.
 8-:
Ви  лікар, але чисто логічно, якщо вже є імунітет, то наступні вакцини ні шкоди ні користі? Де я помиляюсь?
   
Ви  лікар, але чисто логічно, якщо вже є імунітет, то наступні вакцини ні шкоди ні користі? Де я помиляюсь?

Ти поміляєшся в розумінні такого базового поняття як ДОЗА.
   
Re: 62-річний німець щепився від коронавірусу понад 200 разів
mar

Хочеш сказати, що антиваксери брешуть?  ;o
Та ти що, як таке може бути.
Антиваксери ж завжди кажуть чисту правду і розкривають змови світового уряду рептилоїдів, щоб врятувати людство від знищення. 8-)


Я не розділяю людей на ваксерів і антиваксерів. Думаю, що є люди, які критично відносяться до інформації і ті, які вірять в те, що їм втирають в вуха. З тим ковідом стільки нестиковок , що виникають дуже великі сумніви, тому ні я ,ні мої знайомі не щепилися.
   
Такою низькопробною пропагандою нама намагаються забалакати такі важливі речі як той факт, що ковідофашизм було втілено попри Нюрберзський код.

Колись фашиків за таке вішали, а тепер - сцяянс.
   
Ви  лікар, але чисто логічно, якщо вже є імунітет, то наступні вакцини ні шкоди ні користі? Де я помиляюсь?

Помиляєшся. Кожного разу, коли в організм вводиться антиген, імунітет реагує продукцією антитіл. Інколи імунна система помиляється та вбиває хазяїна. Ти ж чув певно про випадки смертей після вакцинацій? Дуже рідко нещастя, але буває. Тому безпідставно вакцини ніхто не робить.

   
А взагалі то хуйня виходить, а не медицина в Німеччині. Ну дід йобнутий то ясно. Але ж йому хтось ці щеплення робив? І дані про попередні щеплення теж очевидно були.
Щеплення це не вітамінка, на всякій случай. Це серйозне навантаження на імунну систему. І робиться виключно по показанням. А не за бажанням.
 8-:

...і саме тому цей анекдотичной випадок став темою наукової статті не де інде, як в Ланцеті! Бо тамиє над чим поміркувати.
   
Ви  лікар, але чисто логічно, якщо вже є імунітет, то наступні вакцини ні шкоди ні користі? Де я помиляюсь?

Я не Бату-Хан і навіть не лікар, але скажу так, що головна помилка в надто спрощеному розумінні що таке імунна система. І що таке [людський] організм. І там багато простору, щоб щось пашло нєтаг. Це просто чудо майже рівня непорочного зачаття, що у цьго небіжа нічого - взагалі нічого! - не "вистрелило".
   
Був такій придурок (мааскаль - що не дивує)...
Так ось цей довбень, будучи  ктн по ядерної физиці..  ізза нерозділеного кохання вколов собі у віни чистий радій - 10 кубиків... ну там листа пращального написав...  :-)o


Але суть в тому що він помер через два десятка років ....
А діагноз : 14 видів раку, сепсів  від хіміотерапій...  відмова нірок , цироз печінки.. щось ще і ще..


До чого це тут?

Та мабуть довбней щось турбує... і мабуть заразно... :-)o

Зи : гугля в допомогу хто бажає подробиць.


   
який жах (с)
   
Був такій придурок (мааскаль - що не дивує)...
Так ось цей довбень, будучи  ктн по ядерної физиці..  ізза нерозділеного кохання вколов собі у віни чистий радій - 10 кубиків... ну там листа пращального написав...  :-)o


Але суть в тому що він помер через два десятка років ....
А діагноз : 14 видів раку, сепсів  від хіміотерапій...  відмова нірок , цироз печінки.. щось ще і ще..


До чого це тут?

Та мабуть довбней щось турбує... і мабуть заразно... :-)o

Зи : гугля в допомогу хто бажає подробиць.

Вгадайте чи будуть парадувати смерть цього нещасного психічно хворого по всім ЗМД. Звісно, якщо навіть згадають,  то смерть буде ніяк не від 200+ 'вакцин'.
   
ера/доба їбанутих
   
журналісти - такі ж їбануті на голову, як той дід.
І ТС також, бо розганняє цю їбануту шнягу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія