Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львівський "Червоноґрад"дивує не лише назвою.

Червоноградський міський суд Львівщини визнав винним у нетверезій їзді місцевого священика Августина Тимчака, якого поліція зупинила з ознаками алкогольного сп’яніння за кермом авто. У суді водій визнав свою вину та заявив, що споживав Святі Дари під час літургії. Суд оштрафував його на 17 тис. грн та позбавив водійських прав на один рік.
   

За ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп'яніння або відмова від проходження огляду на стан сп'яніння) КУпАП – штраф 17000 гривень із позбавленням права керування на 1 рік.

Чому УГКЦ досі не об'єдналась з ПЦУ?
   
Re: Львівський "Червоноґрад"дивує не лише назвою.

Чому УГКЦ досі не об'єдналась з ПЦУ?
Різниця між православними та католіками більша, ніж між суннітами ти шиітами, чому ж останні не об'єдналися?  :)


   
Різниця між православними та католіками більша, ніж між суннітами ти шиітами, чому ж останні не об'єдналися?  :)
Християнські священники ж непитущі?
   
Християнські священники ж непитущі?

І необжирущі
   
Це в того молодого пацана ще й целібат?
Я б теж нажерся.
   
Руки геть від панотця!
   
Re: Львівський "Червоноґрад"дивує не лише назвою.

Що в голові в ТС? Як об'єднати в одній темі п'яну їзду і об'єднання УГКЦ та ПЦУ?
   
Що в голові в ТС? Як об'єднати в одній темі п'яну їзду і об'єднання УГКЦ та ПЦУ?

Шоб разом причащалися?
   
Що в голові в ТС?
Ейфорія від безкарної можливості роздути політсрач та розбрат між українцями за ознакою регіону проживання.
   
Re: Львівський "Червоноґрад"дивує не лише назвою.

Християнські священники ж непитущі?
хто вам таке казав
 кляштори з середніх віків були центрами виробництва вина та пива
   
Re: Львівський "Червоноґрад"дивує не лише назвою.
HSM

подякуйте , раби Божі , що не за розпустою підловили
   
Відмова від огляду це самостійний склад в 130 КУпап, не обов'язково бути пяним
   
Чому УГКЦ досі не об'єдналась з ПЦУ?

тому що такого ніколи не буде. православні - під Константинополем.
ми - уніати з УГКЦ - під Ватиканом.

вот і всьо (с)
живіть тепер із цим.
ми самі по собі. християни з Галичини і не тільки.
   
Ейфорія від безкарної можливості роздути політсрач та розбрат між українцями за ознакою регіону проживання.
релігійної приналежності до певної християнської церкви. у даному випадку - до УГКЦ.
 :-)o
   
Re: Львівський "Червоноґрад"дивує не лише назвою.


За ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп'яніння або відмова від проходження огляду на стан сп'яніння) КУпАП – штраф 17000 гривень із позбавленням права керування на 1 рік.

Чому УГКЦ досі не об'єдналась з ПЦУ?
:facepalm: та ви досі не можете кацапські церкви МП далі забрати…
   
зрада сташенна. ТС підарас. :-)o
   
Насправді УГКЦ треба провести якийсь семінар навчання серед своїх священників про керування транспортними засобами після споживання святих дарів. Через який час це законно і як поводитись з правоохоронними органами в такому випадку.
Бо завтра я організую свою релігійну організацію і скажу, що мені Бог сказав п'яним їздити за рулем.
   
ТС - підарас.
   
Таки целібат- зло.
   
Насправді УГКЦ треба провести якийсь семінар навчання серед своїх священників про керування транспортними засобами після споживання святих дарів. Через який час це законно і як поводитись з правоохоронними органами в такому випадку.
Бо завтра я організую свою релігійну організацію і скажу, що мені Бог сказав п'яним їздити за рулем.

Пяним їздити тобі не дозволять, а от на податках добре зекономиш.
   
А що дивного в назві?
   
Таки целібат- зло.

Однозначно. Але в грекокатоликів немає целібату. Їм лишень "в тряпочку кінчати не можна!" (майже ц) :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія