Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський озвучив цифру наших втрат

Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат
TC

ок ми не ГенШтаб тому запропнуй розибвку кацпапських 410тис чол по категоріях.
яий % вбитих
який % інвалідів
який % легкопоранених (які повернуться в стрій з часом)
який % полонених(??? чи входять вони в цю цифру???)

і якої категорії стосується цифра укр. втрат в 31 тис чол

Загиблі.
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Оскільки населення України відноситься до населення Росії приблизно як 1:4, то в ОП цілком логічно зробили висновок, що співвідношення втрат не може бути меншим. Бо це буде означати, що Україна виснажується швидше. Отже було вирішено заявляти співвідношення втрат 1:5 а то і 1:6.
Звідси усі ці цифри.
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Ну так 1:5 це 31 тисяча українців і 155 тисяч кацапів.

По суті так Зеленський і сказав.

+ Авдіївка.
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

цікаво, два роки тримали статистику строго закритою, а тут раптом озвучили, чому?
+===============================+
Закордонці настирливо попросили...
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

політики не брешуть. а гооврять те що оптимально в даний момент

2 дні тому наятк був про 80 тис (?)

Якщо порівнювати кількість загиблих солдатів, я б сказав, співвідношення 1:5. На одного українського військового, який загинув у бою, припадає 5 російських солдатів. Це приблизна статистика", – сказав він в інтерв'ю телеканалу Fox News. Президент зазначив, що росіяни втратили понад 400 тисяч солдатів.
https://www.УНІАН/war/vtrati-zsu-zelenskiy-ociniv-spivvidnoshennya-vtrat-ukrajini-ta-rf-12551949.html

До цього Арахамія рекомендував президенту озвучити правдиві данні про втрати і сказав, що це значно меньше ніж 100тисяч.


80 тис втрати туди входять загиблі та інввліди
31 тис , сьогодні сказав зе , це загиблі

У кацапів заявлеео 510 тис втрати, з яких загиблими 180
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

це заявлено міжнародній спільноті, нема сенсу Зе брехати
У 50-60повірю..в 31 не повірю ніколи....
Я часто їзжу по житомірськії та київській  області, даже в маленькому селі проїзжаєшь біля цвинтаря , і бачишь 1-2 могили віїскових і це маленькі села, а в більших селах 5-10 могил..і це тільки в Київській та Житомірскій, ви були на всіх київських цвинтарях, ви бачили скльки там тільки  киян поховано? Ви були в Білій Церкві на цвинтарі , да мабуть в одній БЦ  х/з скільки похованих ..шо воно бреше...
Знаєте шо зараз роблять односельчани загиблих...коли проїзжаєшь по головній вулиці на стовбах приварють такі штуки і( як сітілайти тіпа) коли їдеш по селі то бачиш його фотку , так само якшо їдеш з іншого боку то також видно , це так односельчани своїх загиблих вшановують ..в одному селі насчитав 15..карл..15 таких сітілайтів.. село не дуже і велике..і воно бреше за 31 тисячу...Скільки таких сіл по Україні ?? Короче п***а наш президент, ну добре не п***а, а щось недоговарює..звістн о у нас не такі втрати як у москалів, але і що 31 тисяча я не повірю..

У мене в самого за 2роки  вже біля 10 загиблих це і родичі і кум і людей яких знав і спілкувався( вони не були близкими друзями, но я часто з ними спілкувася хороші товариші) плюс бдальні знайомі або їх діти яких я знав або бачив..тоже чоловік 10..даже одна жінка медік.., еу може в мене таке коло людей з якими спілкуюсь, зрозуміло що не показатель, но всерівно...короче незнаю я не повірю в 30 звй кажуть шо 30, но гадаю що тисяч 50-60 це точно...
Ладно після війни взнаемо всерівно

   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Я також думаю, що Зеленському в цьому випадку особливого змісту брехати немає.

Ну назвав би не 31 а 60, то що змінилося б ?

   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Я також думаю, що Зеленському в цьому випадку особливого змісту брехати немає.

Ну назвав би не 31 а 60, то що змінилося б ?
Х/з може і так...дай бог шоб так було  бо 31 меньшне за 60
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

UAlosses каже що з 24.02.2022 загинуло 42 тисячі https://ualosses.org/statistics/
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Однак серед них  26138 без звання, так що це можуть бути цивільні, ТрО тощо
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

31 тис - це втрати ЗСУ+ГУР МО, як так зрозумів
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Ну знаю, чи рахуються втрати добровольчих загонів
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Втрати кацапидл десь 90 тис вбитими + 300 тис пораненими
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

31 тис. військових...

А ТРО це військові? А добробати? А... А...

Багато питань
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Ну хай загальні безповороті втрати десь 100тис. На мільйону армію це ніяк не тягне на "ми закінчуємось".
Вибачайте але не вірю. Так не буває. Співвідношеня 1 до 6 може бути коли сучасна армія воює з хамасом.
А то, шо заїбались вже? Ну реально, то вже дуже довго воювати.
Також,  є немало в полоні.
Зниклі безвісти.
Поранені легше,  але зараз не можуть.
Різні допоміжні  служби.

Короче,  не все так просто
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Біля ліцею моєї малої зробили алею героїв.
7 чоловіків - випускників однієї школи загинули за два роки.
Це зрозуміло ті що відомо.
Так що про 31 тис. - на жаль не вірю.
А якщо порахувати втрати невійськових, то взагалі страшно буде.
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Ну таке. Як для пропаганди зійде

ВІн дарма цю тему підняв

Тема втрат має бути табу до кінця війни
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

політики не брешуть. а гооврять те що оптимально в даний момент

2 дні тому наятк був про 80 тис (?)

Якщо порівнювати кількість загиблих солдатів, я б сказав, співвідношення 1:5. На одного українського військового, який загинув у бою, припадає 5 російських солдатів. Це приблизна статистика", – сказав він в інтерв'ю телеканалу Fox News. Президент зазначив, що росіяни втратили понад 400 тисяч солдатів.
https://www.УНІАН/war/vtrati-zsu-zelenskiy-ociniv-spivvidnoshennya-vtrat-ukrajini-ta-rf-12551949.html

До цього Арахамія рекомендував президенту озвучити правдиві данні про втрати і сказав, що це значно меньше ніж 100тисяч.


31 значно меньше 100
ну скажав же Зе, що у кацапів 180 тис вбитих, все інше - поранені.
В мене таке відчуття, що вам дуже хочеться, щоб втрати були більші...
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

А ТРО це військові? А добробати? А... А...

Багато питань
ТРО - віськові
добробатів немає, ви щойно видали в себе кацапа
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Однак серед них  26138 без звання, так що це можуть бути цивільні, ТрО тощо

у ТРО є звання. 26 тис - це цивільні
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

ТРО - віськові
добробатів немає, ви щойно видали в себе кацапа

Ой вей, ото кацапа знайшов  :facepalm1:

На даль, не дуже в курсі ситуацій, оперую термінами з ЗМІ.
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

31 значно меньше 100
ну скажав же Зе, що у кацапів 180 тис вбитих, все інше - поранені.
В мене таке відчуття, що вам дуже хочеться, щоб втрати були більші...
80 тис теж значно менше ніж 100 тис.

глупо стверджувати ніби я бажаю щоб втрат було побільше.

але цифра в 31 тис мені не видається правдоподібною враховуючи тривалість і масштаб воєнних дій. дуже схоже на те що підганяють до пропорції 1:5
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

80 тис теж значно менше ніж 100 тис.

глупо стверджувати ніби я бажаю щоб втрат було побільше.

але цифра в 31 тис мені не видається правдоподібною враховуючи тривалість і масштаб воєнних дій. дуже схоже на те що підганяють до пропорції 1:5

а нікому не треба підганяти, Зе міг би і не казати взагалі
це у вас забагато конспірології
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Ой вей, ото кацапа знайшов  :facepalm1:

На даль, не дуже в курсі ситуацій, оперую термінами з ЗМІ.

пояснення - немає такого явища як добробат вже дуже давно, років 7
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

80 тис теж значно менше ніж 100 тис.

глупо стверджувати ніби я бажаю щоб втрат було побільше.

але цифра в 31 тис мені не видається правдоподібною враховуючи тривалість і масштаб воєнних дій. дуже схоже на те що підганяють до пропорції 1:5

Ми якось тут рахували і виходили на 1 до 6 втрат, завдяки кращій техніці де фіксовані втрати 1 до 3, більшому використанні дронів, точнішої артилерії, м'ясні штурми кацапів та інше
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Я також думаю, що Зеленському в цьому випадку особливого змісту брехати немає.

Ну назвав би не 31 а 60, то що змінилося б ?
===========================

Даю підказку-  масова мобілізація, яку необхідно проводити. :shuffle:

ПиСи Смислу, а не змісту.
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Ми якось тут рахували і виходили на 1 до 6 втрат, завдяки кращій техніці де фіксовані втрати 1 до 3, більшому використанні дронів, точнішої артилерії, м'ясні штурми кацапів та інше
========================

Це якої артилерії,до якої нема снарядів,чи що???

Якщо по телемарафону не показують атак коцапських безпілотників, це не значить,що їх менше,ніж наших. :(
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

А ТРО це військові? А добробати? А... А...

Багато питань
не розумію чого такий гвалт. порахували армію (по списку )та офіціоз. все що не входить в то іде іншими статтями які можливо і не рахують виходячи з складності,не важливості для організованих структур держави і ще різні випадки. порахували тих на кого є документи провірки смерті(чи як то називається. Все решта буде рахуватися вже ентузіастами -пошуковиками (як досі шукають по полях ще солдат ДСВ) та опитуванням односельчан і міських. Книга памяті свого роду буде. Адже по суті ми не знаємо РЕАЛЬНО скільки у нас населення було на 2/22/22. перепису то не було з початку незалежності.  скільки виїхало ковбасників за ті роки теж не рахувалося ніколи. та і стільки виїхало і не вернеться вже тепер теж не знаємо. Отже у державних органів величезна діра в розрахунку фактично всього що опирається на кількість населення в реалі-бюджет,витрати,програми і т.\д.
  І яка різниця скільки загинуло точно ,пропало чи поранено(ті теж будуть вмирати від отриманих ран,похитнутого здоровя і т.д з часом). адже кожна особа це особистість і вона НІКОЛИ не  вернеться-чи 30 тисяч чи сто чи мільйон. Тому не розумію такохї цікавості некрофільської. 
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

========================

Це якої артилерії,до якої нема снарядів,чи що???

Якщо по телемарафону не показують атак коцапських безпілотників, це не значить,що їх менше,ніж наших. :(

Ні це тому що в нас децентралізоване виробництво дронів які використовують різні частоти навідміну від кацапів. А також інший підхід   використовувати дрони у складі військ



   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

тема в якій кожен може показати свій розум
   
О боже, ви нічого рахувати не можете, бо даних не маєте
Чому немає? Взагалі то є. Звісно з похибкою ~20-25%
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Ця цифра без  зниклих без вісті. Там тільки військових 15 тис за офіційними даними.
Мабуть не врахована нацгвардія чи ще хтось. Загалом, десь 50-60к, що більш менш схоже на правду
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

До цього Арахамія рекомендував президенту озвучити правдиві данні про втрати і сказав, що це значно меньше ніж 100тисяч.
А цей звідки знає?
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

немає такого явища як добробат вже дуже давно, років 7

Цитувати
З початку великої війни Фагот приєднався до добровольчого батальйону "Реванш", який стояв на обороні Київщини.

Вокаліст ТНМК виконував завдання у тилу, побував у рідному Харкові, а повернувшись, почав готуватися до благодійних концертів на підтримку України.

https://life.pravda.com.ua/culture/62b731f40de96/


Цитувати
https://tyzhden.ua/na-front-bez-povistky-chomu-na-dev-iatomu-rotsi-vijny-vse-shche-isnuiut-dobrobaty/

Автор цього матеріалу особисто бере участь у війні в складі Української Добровольчої Армії (УДА). В українському суспільстві та політикумі напередодні великого вторгнення існували різні погляди стосовно доцільності добровольчих формувань у їх теперішньому вигляді. Цей матеріал демонструє погляд зсередини такої структури, а тому ми вважаємо його вартим уваги.

Діяльність добровольчих підрозділів не регулюється чинним українським законодавством, не фінансується державою, не висвітлюється в новинах «єдиного марафону», проте на них досі існує запит у суспільстві та потреба на передовій.

   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

добробатів немає, ви щойно видали в себе кацапа

Цитувати
– Коли говорять про ТрО, дехто вважає її чимось несерйозним. Мовляв, тероборона десь щось допомагала, але здобутків перелічити не можна.

– Так, є така проблема. Можливо, так стається, бо нас плутають із ДФТГ (добровольчими формуваннями територіальних громад – УП).

https://www.pravda.com.ua/articles/2024/02/29/7444220/

Ветеран, герой статті на УП видав в собі кацапа? УП видає в собі кацапа?
Для чого безконтрольно молоти язиком, Ph.D. Olkam?
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

Радіоточка розслабилась :shuffle:
   
Re: Зеленський озвучив цифру наших втрат

В тому то й проблема, що втрати для ЗЕ 31 тисяча, а по всіх бригадах недобір критичний в піхоті.
Тому він каже, що нам не потрібна мобілізація.
Ми втратили всього 31 тисячу.

Чарівне коло.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія