Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Депутатка від “Слуги народу” отримала російське громадянство і переоформила завод в окупованому Мелі

На міжнародній виставці харчової промисловості Gulfood в Дубаї (ОАЕ) росіяни представили стенд Мелітопольського олійноекстракційног о заводу. Під російським триколором була помічена зокрема власниця підприємства Людмила Желєва, яка є депутаткою Запорізької облради від “Слуги народу”.

https://prm.ua/deputatka-vid-sluhy-narodu-otrymala-rosiyske-hromadianstvo-i-pereoformyla-zavod-v-okupovanomu-melitopoli-zmi/



   
Мені цікаво ну от на шо ця сімейка розраховувала?
   
Та з шлюзами все ясно, але на що розраховували мироськи, коли голосували за шлюх.
   
Я дуже здивований (сарказм). Депутатка, Слуги народу, у суперпатріотичному Мелітополі — брехня, наклеп і провокація.
   
Та з шлюзами все ясно, але на що розраховували мироськи, коли голосували за шлюх.
Які - "мироськи" голосували за слуг?  ;o
Це ти про мене? Я ніколи за слуг не голосувала.
   
Мені цікаво ну от на шо ця сімейка розраховувала?
На шо-шо? На приліт українського дрону, бажано.
   
Я дуже здивований (сарказм). Депутатка, Слуги народу, у суперпатріотичному Мелітополі — брехня, наклеп і провокація.

Її чоловік і співвласник заводу ще раніше балотувався від оппоблоку. Що ніяк не завадило слугам згодом взяти її до себе.
   
Її чоловік і співвласник заводу ще раніше балотувався від оппоблоку. Що ніяк не завадило слугам згодом взяти її до себе.
Та більшість з ''них'', депутатів різного калібру, скачуть від однієї до наступної владної сили. Пристосовуються до умов.
   
До серпня 2019: кляті бариги, очистимо виборами!

Після серпня 2019: всі так роблять....
   
Та з шлюзами все ясно, але на що розраховували мироськи, коли голосували за шлюх.

 :facepalm1:

Tреба було голосувати за холуя "ефективного переговорника"(ц) зайвохромосомних кацапоподібних "патріотів"?  :bueee:
   

Після серпня 2019: всі так роблять....
Я би зауважила що з серпня 91го
   
:facepalm1:

Tреба було голосувати за холуя "ефективного переговорника"(ц) зайвохромосомних кацапоподібних "патріотів"?  :bueee:
Ольгерд - фальшивий свободівець
Якщо в Україні такі націоналісти як цей Ольгерд, то гріш ціна такому націоналізму
   
у суперпатріотичному Мелітополі — брехня, наклеп і провокація.
а какой город  вы считаете суперпатриотичным?
только про Львов не надо, а то я насую вам фактов в панамку ;)
   
а какой город  вы считаете суперпатриотичным?
только про Львов не надо, а то я насую вам фактов в панамку ;)
На мій превеликий жаль, я розчарувалася у львів"янах, коли вперше відвідала їхнє по-справжньому чудове місто у 2008 році.
До того завжди лізла на барикади коли хтось смів щось криве сказати на адресу наших галичан.
Я побачила настільки зухвалу неприховану корупцію на найнижчому, практично побутовому рівні, якої нема навіть у нас, на суцільно зросійщеному сході
Пояснення цьому огидному явищу я не знайшла (((
   
:facepalm1:

Tреба було голосувати за холуя "ефективного переговорника"(ц) зайвохромосомних кацапоподібних "патріотів"?  :bueee:
Треба було голосувати за Свободу. В крайньому випадку за ЄС. Від них жоден не перейшов на сторону кацапів, як це роблять шлюхи.
   
Ольгерд - фальшивий свободівець
Якщо в Україні такі націоналісти як цей Ольгерд, то гріш ціна такому націоналізму
Націоналізм вимірюється справами. Тому 26 лютого 2022 я добровільно пішов воювати, на відміну від миросьок. Мироськи - це вже таке збірне поняття втікачів, дизертирів, ухилянтів і колаборантів. Єдине, що мені можна закинути, так це те, що я вас зневажаю і тролю.

Останнє редагування: 25 лютого 2024 21:56:43 від Ольгерд
   
Треба було голосувати за Свободу. В крайньому випадку за ЄС. Від них жоден не перейшов на сторону кацапів, як це роблять шлюхи.

Фаріонша на підтанцьовці у хуйлят з ідеологічних міркувань? А як щодо амбарної книги? За вилупка кума хуйла народ уже голосував і сповна побачив що собою представляє те антиукраїнське лайно в патріотичній обгортці. Чи ти хочеш сказати, що Ложкін, Райнін та такі як Медведчук чи Богуслаєв працювали на благо України? Чи, може, Бойко на каналах московського диякона тусувався з патріотичних міркувань?
   
Її чоловік і співвласник заводу ще раніше балотувався від оппоблоку. Що ніяк не завадило слугам згодом взяти її до себе.
був один депутат, який балотувався від сдпуо, і це не завадило ющенку взяти його до себе.

ЗІ Я про Зінченка, а ви про кого подумали?
   
Фаріонша на підтанцьовці у хуйлят з ідеологічних міркувань? А як щодо амбарної книги? За вилупка кума хуйла народ уже голосував і сповна побачив що собою представляє те антиукраїнське лайно в патріотичній обгортці. Чи ти хочеш сказати, що Ложкін, Райнін та такі як Медведчук чи Богуслаєв працювали на благо України? Чи, може, Бойко на каналах московського диякона тусувався з патріотичних міркувань?
це лише твоє хворобливе блеяння, яке не має відношення до реальності і теми розмови
   
це лише твоє хворобливе блеяння, яке не має відношення до реальності і теми розмови

Не суди інших по собі.  ;)

П.С. А на озвучені питання відповідей немає...  :pooh_lol:
   
Мироськи - це вже таке збірне поняття втікачів, дизертирів, ухилянтів і колаборантів.
я не належу до жодної з перерахованих категорій
   
Це взагалі не новина. Кожен розуміє, що будь який дупутат від Зе може бути  зрадником. От якби знайшли хоч одного дупутата від ЄвроСолідарності чи Свободи, що перебіг на сторону кацапидл - оце був би шкандаль. А так всі розуміють, що кожен 3елебоба - потенційний зрадник
   
Треба було голосувати за Свободу. В крайньому випадку за ЄС.
ага, за кишенькову партію, створену задля обслуговування владних потуг одного з найзловісніших та найзажерливіших російсько-українських олігархів, у якого коцапи - вся родина, яку "обирають", який розмовляє мааасковським матом, і який люто ненавидить Україну та її Героїв
   
А є якась реакція від самих слуг?
Це депутатка облради, як не як, а не якоїсь сільрадию
   
Я дуже здивований (сарказм). Депутатка, Слуги народу, у суперпатріотичному Мелітополі — брехня, наклеп і провокація.

А вот интересно, эта тетя, владелица десятка компаний в Мелитополе, включая "Готель Мелитополь", все это наскирдовала при "Слуге народа"? А до этого она была депутатом от какой партии? А ейный супруг, владелец еще большего количества компаний, депутатсвующий почти лет 10, начиная с "петровских времен" от каких партий барижил в Мелитополе? :)

Тоже сарказм...

   
Про які "партії" в олігархічній клоаці мова?
Майже усі вони в нас або терміново створені ляльководами проекти-одноденки, що викидаються на смітник одразу після використання, або пустишки від самого початку.
   
ага, за кишенькову партію, створену задля обслуговування владних потуг одного з найзловісніших та найзажерливіших російсько-українських олігархів, у якого коцапи - вся родина, яку "обирають", який розмовляє мааасковським матом, і який люто ненавидить Україну та її Героїв
ко-ко-ко, подивись в якій ми темі
   
я не належу до жодної з перерахованих категорій
То чому ти не в Україні?
   
Не суди інших по собі.  ;)

П.С. А на озвучені питання відповідей немає...  :pooh_lol:
ще раз, озвучені питання - хворобливе переведення стрілок, бо жоден ЄСовець на сторону кацапів не перейшов, ваших же колаборантів уже вагон по факту, а скільки ще ждунів...
   
Тому в стрічці новин ми бачимо про чергову партію дронів від Пороха, і про чергового колоборанта від шлюх.
   
То чому ти не в Україні?
Запитай вже зразу, чому не на фронті. Відповім.
   
про чергову партію дронів від Пороха
пробує відкупитися за накрадені мільярди
   
пробує відкупитися за накрадені мільярди
хай би зелені так відкуплялися, але ж фуй
   
хай би зелені так відкуплялися, але ж фуй
Спершу треба стільки накрасти.
Але я не проти насправді.
   
ще раз, озвучені питання - хворобливе переведення стрілок, бо жоден ЄСовець на сторону кацапів не перейшов, ваших же колаборантів уже вагон по факту, а скільки ще ждунів...

Не бреши!

Станом на червень 2022 року Рух "Чесно" опізнав двох зрадників серед членів «Євросолідарності». Однак Старосалтівський селищний голова Едуард Коновалов за даними ЦВК обирався як самовисуванець. Відтак у ЄС одна зрадниця – депутатка Баштанської райради Тетяна Мезіна.
   
В Мелитополе в самом начале АТОшник офицер ВСУ-работник военкомата первым побежал к русне и сдал списки АТОшников
Так что на его фоне эта тетка вообще ни о чем
Тем более судя по всему ее муженек просто переписал завод на нее
   
Це взагалі не новина. Кожен розуміє, що будь який дупутат від Зе може бути  зрадником. От якби знайшли хоч одного дупутата від ЄвроСолідарності чи Свободи, що перебіг на сторону кацапидл - оце був би шкандаль. А так всі розуміють, що кожен 3елебоба - потенційний зрадник

 (tu)
   
Тому в стрічці новин ми бачимо про чергову партію дронів від Пороха, і про чергового колоборанта від шлюх.

(tu)
   
пробує відкупитися за накрадені мільярди
а що цю курку з бану випустили?
   
а що цю курку з бану випустили?

Здрасьтє....ЕльХуйд ер модер.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія