Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шурма. Адміністративне правопорушення, не застава 700 мільйонів

час перейменувати ОП на сходняк злодіїв у законі МП
   
Звільнення буде? На "незаконне збагачення" вже перевірили?
   
час перейменувати ОП на сходняк злодіїв у законі МП
МП - це московського паханату?
   
Ні про що
Він зато хароший на хвамілію
   
"Лютшая защіта ето нападєніє"
 https://www.epravda.com.ua/news/2024/02/23/710349/
   
падонкі вищей мєри ці з назк - як можна щемити "бєнєфіцара усіє енергетики України"?


"Сьогодні НАЗК спробувало зробити мені неприємну несподіванку. Я отримав від них так званий протокол, а насправді - юридично нікчемний документ. Здивувався тому, як поважний орган міг опуститися до таких дурниць.

За його словами, мета складання протоколу - "дискредитація мене як керівника та нанесення шкоди моїй діловій репутації".


хм...
чел мабуть забув що він чиновник, а не ділок?



Останнє редагування: 23 лютого 2024 19:34:02 від kleynod
   
Що роблять регіонали у владі на п'ятому році багатства і правди?
   
падонкі вищей мєри ці з назк - як можна щемити "бєнєфіцара усіє енергетики України"?


"Сьогодні НАЗК спробувало зробити мені неприємну несподіванку. Я отримав від них так званий протокол, а насправді - юридично нікчемний документ. Здивувався тому, як поважний орган міг опуститися до таких дурниць.

За його словами, мета складання протоколу - "дискредитація мене як керівника та нанесення шкоди моїй діловій репутації".
хм...
чел мабуть забув що він чиновник, а не ділок?


?single
   
https://t.me/yzheleznyak/7382?single
Не маю уявлення про те, що і де там насправді.
Дивує лише одне.
Коли якийсь правоохоронний орган наїжджає на Бігус чи Конкорд капітал, то це однозначно зрада, а коли на ОП – то точно перемога.
Звідки така впевненість та чим відрізняються один від одного ці органи?
Просвітите плз.
   
Не маю уявлення про те, що і де там насправді.
Дивує лише одне.
Коли якийсь правоохоронний орган наїжджає на Бігус чи Конкорд капітал, то це однозначно зрада, а коли на ОП – то точно перемога.
Звідки така впевненість та чим відрізняються один від одного ці органи?
Просвітите плз.

складно зрозуміти чим відрізняється функціонал Шурми від професійної діяльності Бігуса? Difficult то сure.
   
Пишаюсь, що саме таки люди в такі важкі часи взяли лідерство за економічні реформи в країні.

типу "заочно закінчив поплавського як піар менагер"...
але "за обставин що склалися, батьківщина в опасностє...."
десь подібне чув у якійсь подібній гілці...

типу "найдешевший постачальник" і щось таке...


Останнє редагування: 23 лютого 2024 20:02:44 від kleynod
   
складно зрозуміти чим відрізняється функціонал Шурми від професійної діяльності Бігуса? Difficult то сure.
Питання не в цьому.
Питання чому в одній спецслужбі Д'Артаньяни, а в іншій навпаки.
В чому секрет?
   
Питання не в цьому.
Питання чому в одній спецслужбі Д'Артаньяни, а в іншій навпаки.
В чому секрет?

щоб зрозуміти елементарні речі достатньо проживати в Україні, а ще краще це відчувають ті хто перебуває в окопі.
Коли не вистачає необхідного, і ти знаєш що мародером виступає зовсім не Бігус, а навпаки саме він сприяє розкриттю схем розкрадання, то це формує ставлення українських громадян до спецслужб.
   
щоб зрозуміти елементарні речі достатньо проживати в Україні, а ще краще це відчувають ті хто перебуває в окопі.
Коли не вистачає необхідного, і ти знаєш що мародером виступає зовсім не Бігус, а навпаки саме він сприяє розкриттю схем розкрадання, то це формує ставлення українських громадян до спецслужб.
А можна докладніше чого саме не вистачає?
Я в Україні і в мене друзі та родичі на фронті.
Зі спорядженням, медициною та продуктами проблем жодних немає.
Зброя та патрони є.
Снарядів таки так, не вистачає, але причина цього також зрозуміла.
Чого там смародерил тот Шмигаль?
   
А можна докладніше чого саме не вистачає?
Я в Україні і в мене друзі та родичі на фронті.
Зі спорядженням, медициною та продуктами проблем жодних немає.
Зброя та патрони є.
Снарядів таки так, не вистачає, але причина цього також зрозуміла.
Чого там смародерил тот Шмигаль?


не потрібно розпорошуватися, у цій гілці йде обговорення не Шмигаля, а саме Шурми. У мережі достатньо матеріалу про те, як заступник голови Офісу президента Шурма взяв під контроль Міненерго, НКРЕКП та державні енергетичні підприємства. Про те, на яких потоках він сидить, про сонячний бізнес на окупованих територіях сім'ї Шурми, тощо.
Коли хтось починає порівнювати Шурму та Бігуса, і при цьому розповідає, що йому все вистачає, перші асоціації що це гуморить 95-й квартал.
   
Що роблять регіонали у владі на п'ятому році багатства і правди?
Коли ти зі своїми подружками-ротопрацівницями голосила за труху - то це тоді було необхідно,даа???
І пачпорт раши вам тоді не заважав у нього смоктати??
   
не потрібно розпорошуватися, у цій гілці йде обговорення не Шмигаля, а саме Шурми. У мережі достатньо матеріалу про те, як заступник голови Офісу президента Шурма взяв під контроль Міненерго, НКРЕКП та державні енергетичні підприємства. Про те, на яких потоках він сидить, про сонячний бізнес на окупованих територіях сім'ї Шурми, тощо.
Коли хтось починає порівнювати Шурму та Бігуса, і при цьому розповідає, що йому все вистачає, перші асоціації що це гуморить 95-й квартал.
Я не фахівець і з цим нехай працюють компетентні органи.
Почитати інтерв'ю Форбс із Шаурмою дума буде не зайвим.
Інтервь'ю

Останнє редагування: 23 лютого 2024 21:30:04 від Totenhead
   
Я не фахівець і з цим нехай працюють компетентні органи.
Почитати інтерв'ю Форбс із Шаурмою дума буде не зайвим.
Інтервь'ю

на форумі неодноразово обговорювалися схеми, які покривалися Шурмою, Ущаповським, Галущенком, за допомогою яких банкрутується Енергоатом, надмірно високими тарифами знищується бізнес, рекордними темпами відбувається зубожіння населення. З третьої хвилини розповідається як функціонувала схема, хто її лоб які збитки завдаються державі.
   
НАЗК склала протокол про корупційне правопорушення щодо заступника керівника ОПи Шурми.

Він був організував Комітет електроенергетики, збирав там усіх керівників у галузі - і сприяв бізнесу брата.

А за повідомленнями ЗМІ, бізнес цей діяв на тимчасово окупованих територіях, та ще й виплати з українського бюджету отримував.

#ІнститутКасандри цікавиться: яка буде реакція Зеленського?
Бо у відділу вивчення уріноофтальмології складається враження, що жодної.
   
Банальнейшая многолетняя схема продавать что то самому себе. на всех уровнях от самым низовых
никогда никто не понес наказания
Каждая собака знает эту схему
это причина почему все бегают от военкомов
Люди не хотят воевать за такую страну, где воруют откровенно открыто

берем свежайший двухдневный пример
Южноукраинский активист публикует на своем канале схему
как приют для собак покупает фарш сам у себя

через три часа на активиста лежит заявление в полиции
все знают заранее результат
   
Мери Чернігова та Рівного за адмінпорушення позбулися посад
Шаурма ето другоє?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія