Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хуйло планує розконсервувати ще один конфлікт, щоб відволікти світ від України

 хуйло планує розконсервувати ще один конфлікт, щоб відволікти світ від України

Схоже, хуйло уже наступного тижня планує "відконсервувати" ще один конфлікт, аби відтягнути увагу від України і під вибори "продати" своєму "глубінному народу" хоч якусь перемогу.

На 28-го лютого у Придністровʼї заплановано проведення зʼїзду так званих депутатів усіх рівнів. На ньому планується прийняття звернення до Москви щодо приєднання сепаратистського регіону до РФ.

Віктор Шлінчак
Голова правління Інституту світової політики
   
Тре швидко їх брати в оборот
   
Румуни будуть "Давай, Україна, дави їх, у вас все вийде - вони маленькі, у вас купа зброї, однієї бригади вистачить. А ми нє могем, ми в НАТО, ескалація!"
   
Тобто придністровє стане учансником війни
   
Цей захід відбуватиметься за день до звернення хуйло до Федеральних зборів. Не виключено, що в тексті може бути зафіксовано намір до чергової "анексії".
   
НАТО при бажанні може показово роздавити те Придрестровя, як клопа.
   
НАТО при бажанні може показово роздавити те Придрестровя, як клопа.
Нє, не може.
   
Цей захід відбуватиметься за день до звернення хуйло до Федеральних зборів. Не виключено, що в тексті може бути зафіксовано намір до чергової "анексії".
Ну тоді питання буде лише в тому, чи вводити Україні війська туди до, або одразу після оголошення.
Плюси та мінуси є в обох варіантах.
   
Дурня
Воно ж ізольоване з усіх сторін :laugh:
   
Ну тоді питання буде лише в тому, чи вводити Україні війська туди до, або одразу після оголошення.
Плюси та мінуси є в обох варіантах.

Нє нє, ми окупантами не будемо.
Якісь місцеві винороби мають цим займатися.
   
Він розв'яже українській владі цим руки, щоб рішити питання з цим регіоном. Вистачить сил міліції і спецвійськ.
   
Нє нє, ми окупантами не будемо.
Якісь місцеві винороби мають цим займатися.
Якщо після, то згода Молдови не буде потрібна.
   
гадаєте багато шуму з нічого?
   
То нехай молдовани вирішують.
   
гадаєте багато шуму з нічого?
Дуже логічний та ймовірний сценарій.
Але найкраще дочекатися факту НМД.
   
То нехай молдовани вирішують.
В ідеалі – спільно.
   
Цей захід відбуватиметься за день до звернення хуйло до Федеральних зборів. Не виключено, що в тексті може бути зафіксовано намір до чергової "анексії".

Як повідомляють молдовські ЗМІ, нещодавно у Тирасполі був організований протест проти так званого економічного тиску з боку Республіки Молдова. Нічого не нагадує?
   
відволікти увагу буде складно, бо це на кордоні з Україною
   
А далі що?

Ну приєднають?

Війська перекинуть? Чим і як? І де вони їх візьмуть?

Я так розумію територія Придністров'я перекривається нашими ППО повністю

Війну нам оголосять? Двома батальонами?
   
Росія підвищує градус та «приєднає» невизнане Придністров'я


Єгор Чечеринда

Військовослужбовець, майор ЗСУ

Росія хоче роздмухати ще один військовий конфлікт?

З повідомлення ТАСС: «VII съезд депутатов всех уровней Приднестровья состоится в Тирасполе 28 февраля. Делегаты от парламента, городских (районных), сельских (поселковых) Советов народных депутатов соберутся во Дворце республики в 11:00. Обсудят политическую и социально-экономическую ситуацию», – говорится в сообщении пресс-службы Верховного совета непризнанной республики. Отмечается, что съезд созывается на основании обращения к президенту Вадиму Красносельскому депутатов Совещательного собрания всех уровней, которые обеспокоены давлением со стороны Молдавии, нарушающим права приднестровцев и ухудшающим их социально-экономическое положение». Нічого не нагадує?
   
А далі що?

Ну приєднають?

Війська перекинуть? Чим і як? І де вони їх візьмуть?

Я так розумію територія Придністров'я перекривається нашими ППО повністю

Війну нам оголосять? Двома батальонами?
ось навіщо морські дрони потрібні
   
А далі що?

Ну приєднають?

Війська перекинуть? Чим і як? І де вони їх візьмуть?

Я так розумію територія Придністров'я перекривається нашими ППО повністю

Війну нам оголосять? Двома батальонами?

Або через територію України, шо виключається. Або через територію Молдови.
   
А я вже було подумав, що кацапстан щось на Халхін-Голі замислив  :gigi:
   
Все це відбудеться за одну добу до Зверення президента РФ хуйло до Федеральних зборів, яке має статися 29 лютого. Як прогнозує відомий аналітик-міжнародник Віктор Шлінчак, в тексті зверення може бути офіційно зафіксовано факт чергової анексії.

Для цього Росії навіть не треба організовувати так званий «референдум». Його вже «провели» 17 вересня 2006 року.

Тоді запитання в «бюлетенях» звучало так: «Поддерживаете ли Вы курс на независимость Приднестровской Молдавской Республики и последующее свободное присоединение Приднестровья к Российской Федерации?»

Відповідь була – 97,1% – «так»...
   
Кацапи придністров'я взагалі в курсі, що територію кацапстану бомблять. І навіть заходять туди.
   
Підпалювання Ізраїлю нічого не дало хуйло, стрибок Венесуели на Гайану теж не вигорів, хуйло вже від безнадьоги на херню усяку потягнуло  :gigi:
   
Тоді запитання в «бюлетенях» звучало так: «Поддерживаете ли Вы курс на независимость Приднестровской Молдавской Республики и последующее свободное присоединение Приднестровья к Российской Федерации?»

Відповідь була – 97,1% – «так»...

Це – офіційні дані так званого «ЦВК ПМР», на які запросто може спертися хуйло у своєму «зверненні» в останній день зими 2024 року. Це може відвернути увагу його виборців від величезних втрат в Україні та запропонувати «скрєпним холопам» чергову територіальну «перемогу» у перманентному «збиранні земель»...

На передодні «виборів президента РФ» це, на думку кремлівських аналітиків, може неабияк мобілізувати та збільшити електорат кремлівського карлика та розширити географію воєнних дій на європейському континенті...
   
Ну тоді питання буде лише в тому, чи вводити Україні війська туди до, або одразу після оголошення.
Плюси та мінуси є в обох варіантах.

Якщо Молдова звернеться з проханням, то можна і ввести.

Все одно кордон з тим Придністров'ям треба охороняти, а ще боєзапас в Колбасній....
   
Тірасполь - Одеса 140 км.
Точно відволікти від України?
   
Тірасполь - Одеса 140 км.
Точно відволікти від України?

начебто хтось заважав чи заважає хуйлу атакувати з придністровя з його нинішнім статусом.


   
Якщо Молдова звернеться з проханням, то можна і ввести.

Все одно кордон з тим Придністров'ям треба охороняти, а ще боєзапас в Колбасній....

Боєзапас підірвуть, щоб не дістався Україні
   
Це буде прикре самогубство
   
Зараз придністров'я ,що так ,що так ворог .Так що це лише танці з бубном для внутрішнього вжитку .
   
ну це було б логічно з боку хуйла
Захід все рівно нічого не зробить
   
хуйло планує розконсервувати ще один конфлікт, щоб відволікти світ від України
(tu)  Більше трешу і неадекватності  X(
   
А якщо вони ще готують паралельно якусь херню в Одесі? Недарма ж алкаш медвед пердів шось там?
   
Ну по перше, як вони туди введуть війська? У Молдови нема виходу до моря, там Румунія та Україна, яка буде сбивати їх літаки, а кораблі там не пройдуть. Тобто кацапи повинні атакувати Одесу, або пройти через Румунію. Пробитися повз нас з моря це навряд, могли б вже пробилися, а атакувати Румунію… ну це таке, подивимося, вона ж у НАТО 
   
А якщо вони ще готують паралельно якусь херню в Одесі? Недарма ж алкаш медвед пердів шось там?
Херню в Одесі наші поховають дуже швидко.  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія