Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Версія: Що повинна робити Україна, коли вже всім буде зрозуміло - ми точно будемо знищені

Найкраща позиція для перемовин була восени 22-го після Херсону. Кацапи скавчали, зрада була тотальна. Бахмут, Авдіїївка і Запоріжжя трималися міцно.

Зараз кацапи будуть вимагати капітуляції. Хоча таких Авдіївок ще багато

Так тоді і була спроба перемовин, Штати дали пропозиції, хуйло не погодилося і почало зимовий наступ
   
Тобто мертві українці це наступні покоління  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

Навіть після усіх подій 20 ст. українська нація збереглася. А там були набагато кровожерливі тирани (Ленін, Гітлер, Сталін, 1-2 WW, Голодомор).

То що зараз пропонує дехто нічим не відрізняється від рашистського - «зачем нам мир в котором не будет россии»
   
Найкраща позиція для перемовин була восени 22-го після Херсону. Кацапи скавчали, зрада була тотальна. Бахмут, Авдіїївка і Запоріжжя трималися міцно.

Зараз кацапи будуть вимагати капітуляції. Хоча таких Авдіївок ще багато
Кацапи ще ніколи не скавчали. Єдиний хто рішає у кацапів це хуйло, а він не збирався і не збирається ні з ким домовлятися. Як були плани знищення всієї України так вони і є. Немає такої людини у рф яка може дозволити собі дискутувати з хуйлом де потрібно зупинитися і як потрібно домовлятися.
   
В ЛДНР помаранчеві набирали 5%. В Україні 50%.
А в РФ будуть набирати 0%.
   
Так тоді і була спроба перемовин, Штати дали пропозиції, хуйло не погодилося і почало зимовий наступ

Наскільки я розумію ми також не погодились на те що нам пропонували.

На мою думку, з поточного стану, помилкою було повністю припиняти перемовини у 2022. На те,  що пропонували рашисти, ми погодитись не могли. Але треба було постійно вести перемовини по умовам, на яких ми згодні заморозити війну  (на жаль, це максимум на що ми зараз можемо розраховувати)
   
Навіть після усіх подій 20 ст. українська нація збереглася. А там були набагато кровожерливі тирани (Ленін, Гітлер, Сталін, 1-2 WW, Голодомор).

То що зараз пропонує дехто нічим не відрізняється від рашистського - «зачем нам мир в котором не будет россии»
А ви збираєтесь пограти у гру "Скільки нас залишиться"?
 8-:
Я не можу собі уявити євреїв які програючи війну арабам спокійно йдуть на смерть бо нічого страшного нема, от був Голокост і ми ж якось вижили, тож і зараз так станеться.
Ви божевільний?
Європа має сцятися у штани тільки від однієї думки про програш України, бо це буде ядерна катастрофа якої не було в історії людства.
   
А ви збираєтесь пограти у гру "Скільки нас залишиться"?
 8-:
Я не можу собі уявити євреїв які програючи війну арабам спокійно йдуть на смерть бо нічого страшного нема, от був Голокост і ми ж якось вижили, тож і зараз так станеться.
Ви божевільний?
Європа має сцятися у штани тільки від однієї думки про програш України, бо це буде ядерна катастрофа якої не було в історії людства.

На мою думку божевільний той, хто дійсно пропоную підірвати АЕС на території України і зробити цю землю непридатною для життя на сотні років .

Мабуть ви не плануєте жити в Україні. А я планую. І я впевнений, що вона буде частиною ЄС
   
А ви збираєтесь пограти у гру "Скільки нас залишиться"?
 8-:
Я не можу собі уявити євреїв які програючи війну арабам спокійно йдуть на смерть бо нічого страшного нема, от був Голокост і ми ж якось вижили, тож і зараз так станеться.
Ви божевільний?
Європа має сцятися у штани тільки від однієї думки про програш України, бо це буде ядерна катастрофа якої не було в історії людства.

Чувак щось ти аж з трусів вистрибуєш, так відчайдушно топиш за смерті українців  та ядерні катастрофи.
Це тебе в Гишпанії так штирить?
   
Ти ж в 14-22 пропонував Донбас і Крим без вйни віддати за так!
В 2014, коли якісь невідомі терористи захопили в Сімферополі будинок парламенту і уряду, я пропонував скинути на ці будинки пару бомбочок тонн по 5.
А всіх депутатів ВР Криму разом з сім'ями терміново евакуювати в Київ.(для їхньої безпеки, ясне діло).

І не було б проблем ні з Кримом, ні з Донбасом.
   
На мою думку божевільний той, хто дійсно пропоную підірвати АЕС на території України і зробити цю землю непридатною для життя на сотні років .
+
   
І я впевнений, що вона буде частиною ЄС
А мені важливо, щоб вона була Україною, а не частиною чогось.
   
Навіть після усіх подій 20 ст. українська нація збереглася. А там були набагато кровожерливі тирани (Ленін, Гітлер, Сталін, 1-2 WW, Голодомор).

То що зараз пропонує дехто нічим не відрізняється від рашистського - «зачем нам мир в котором не будет россии»

На межі виживання це не збереглась
   
А ви збираєтесь пограти у гру "Скільки нас залишиться"?
 8-:
Я не можу собі уявити євреїв які програючи війну арабам спокійно йдуть на смерть бо нічого страшного нема, от був Голокост і ми ж якось вижили, тож і зараз так станеться.
Ви божевільний?
Європа має сцятися у штани тільки від однієї думки про програш України, бо це буде ядерна катастрофа якої не було в історії людства.
(tu)
   
На мою думку божевільний той, хто дійсно пропоную підірвати АЕС на території України і зробити цю землю непридатною для життя на сотні років .

Мабуть ви не плануєте жити в Україні. А я планую. І я впевнений, що вона буде частиною ЄС

Питання не стоїть підривати, а мати це як опцію для банального шантажу на порозі загибелі.

Чи Ви думаєте, коли по кацапському федеральному телебаченню прямо заявляють (дослівно, слово в слово) - "нужно убіть всєх украінцев" - то цього не буде?
І при спеціально недостатній допомозі від заходу - хуйло цього не зробить, як буде мати змогу?  :facepalm1:
   
Та ви вже затрахали своїми моделями апокаліптичними. Будуть вам і зброя і гроші. Досить скіглити. :gigi:
+========================================+
Він скиглить бо захищатися та воювати не хоче.
   
А мені важливо, щоб вона була Україною, а не частиною чогось.

Географічне розташування України таке , що ми не можемо бути сами по собі.
   
А так і буде
Тому я і пишу, що хуйло може захотіти вже Одесу..Харків
+================================+
Він вже захоплював Київ за три дні...
   
Питання не стоїть підривати, а мати це як опцію для банального шантажу на порозі загибелі.

Створи петицію.
   
Питання не стоїть підривати, а мати це як опцію для банального шантажу на порозі загибелі.

Чи Ви думаєте, коли по кацапському федеральному телебаченню прямо заявляють (дослівно, слово в слово) - "нужно убіть всєх украінцев" - то цього не буде?
І при спеціально недостатній допомозі від заходу - хуйло цього не зробить, як буде мати змогу?  :facepalm1:

Я не буду захищати рашистів, але вони ніколи не говорили що «нужно убить всех украинцев». Їх мета знищити державність України і зробити з українців та громадян України малоросів та громадян рф
   
Я не буду захищати рашистів, але вони ніколи не говорили що «нужно убить всех украинцев». Їх мета знищити державність України і зробити з українців та громадян України малоросів та громадян рф

Ти смієшся? Десь зо два тижні тому по самому головному їхньому федеральному каналу слово в слово це булор сказано  :facepalm:
   
https://тсн/ru/video/video-novini/skabeeva-prizvala-unichtozhit-vseh-ukraincev.html

Скабеева призвала уничтожить всех украинцев
   
https://тсн/ru/ato/v-rf-propanandisty-prizyvayut-ubit-2-mln-ukraincev-vseh-nositeley-ukrainskoy-idei-2326708.html

В РФ пропагандисты призывают убить 2 млн украинцев: "всех носителей украинской идеи"
   
Ні, вважаю, кацапам ніяк не перемогти, але просунутися ще вони можуть. Але захопти Україну- це для них неможливо. Нам ще буде важко і тре нормальні профі, а не клоВани, але все ж таки ми усі вже знаємо- в разі розгрому нас чекає смерть на кшталт Бучі, або сибір і там смерть. Вже проходили. Тому всі будуть триматися бо нема ніякої альтернативи.
+=================================+
Наведи призвища тих "нормальні профі".
Шоколядного - не пропонувати!
   
Лінійні екстраполяції на війні не працюють.
+=======================+
Проекстраполюй нелінійно!
   
https://тсн/ru/video/video-novini/skabeeva-prizvala-unichtozhit-vseh-ukraincev.html

Скабеева призвала уничтожить всех украинцев

Вони і Вашингтон пропонують у ядерний попіл. І навіть бухнути ЯЗ над Уралом. І там треба дивитися весь висер цієї чорноротоі мразі.

Ця війна йде за теріторію та людей які на неї живуть.

   
Вони і Вашингтон пропонують у ядерний попіл. І навіть бухнути ЯЗ над Уралом. І там треба дивитися весь висер цієї чорноротоі мразі.

Ця війна йде за теріторію та людей які на неї живуть.

Тобто - все вони шуткують?

Перед 24-02-2022 вони казали, що не збираються нападати на Україну  :facepalm:

Ага.... я з тобою категорично не згоден. За території да - за людей - ні. Бо ці люди які з ними не згодні, їх будуть вбивать.

Мєдвєдев теж казав - поки є Україна - війна буде постійно.  Теж пошуткував?
То може те що відбувається прямо зараз - то все ненасправді?


 

Останнє редагування: 20 лютого 2024 11:17:21 від eact
   
+=======================+
Проекстраполюй нелінійно!
Кількість переходить в якість.
(Чи, точніше, породжує нову якість)

Як з Авдіївкою. До деякого часу хід був лінійний, а тоді бац - і нова якість.
   
Вони і Вашингтон пропонують у ядерний попіл. І навіть бухнути ЯЗ над Уралом. І там треба дивитися весь висер цієї чорноротоі мразі.

Ця війна йде за теріторію та людей які на неї живуть.

Значить уже хочуть, але не можуть.
   
Як мені подобаються рушійники "останніх дій", які вже давно з*балисб з України на інший континент, чим найдалі від України. 
   
Всі точно знають, що всі помремо.
Що ж робити?
Жити, трудитись, боротись, розвиватись.
   
Якщо росія виграє, ми всі загинемо. України не стане назавжди. Нічого з тим вдіяти не можна буде. Пане east, Ви задоволені такою відповіддю?

А тепер прохання до модераторів - забанити того пана east'a, який тільки і робить, що насолоджується тим, наскільки все погано, наскільки все буде гірше, наскільки всі нас кинули, наче цим можна щось змінити. Якщо Ви, пане east, дійсно хочете щось змінити, ідіть до війська. І навіть якщо гинутимуть всі, Ваша загибель не буде безглуздою.
   
Чувак щось ти аж з трусів вистрибуєш, так відчайдушно топиш за смерті українців  та ядерні катастрофи.
Це тебе в Гишпанії так штирить?
Тому що опції "Україна програла війну і стала росією" в принципі не може існувати. І це потрібно знати усім у світі. Як не існує опції Росії не існує. Навіщо такий світ у якому не буде України?
   
На мою думку божевільний той, хто дійсно пропоную підірвати АЕС на території України і зробити цю землю непридатною для життя на сотні років .

Мабуть ви не плануєте жити в Україні. А я планую. І я впевнений, що вона буде частиною ЄС
Ви можете планувати, але хуйло вам цього не дозволить. Ви загинете у підвалі або вас відвезуть до Сибіру. Там шойгу буде будувати нові міста для таких як ви. А на ваше місце приїде сім'я бурятів.
   
Я не про наявність пропозицій (насправді ми не знаємо на що були згодні рашисти), а про те, що наше становище було набагато краще ніж зараз. Тому куйло усю другу половину 2022 скиглило про перемовини.

Він і зараз каже, що готовий до перемовин.

Але на власних умовах (типу віддайте все награбоване, роззбройтесь, тоді дамо передишку)
   
Наскільки я розумію ми також не погодились на те що нам пропонували.

На мою думку, з поточного стану, помилкою було повністю припиняти перемовини у 2022. На те,  що пропонували рашисти, ми погодитись не могли. Але треба було постійно вести перемовини по умовам, на яких ми згодні заморозити війну  (на жаль, це максимум на що ми зараз можемо розраховувати)

А чим вас Мінські домовленості не влаштовували?

Чи вони були менш вигідними, ніж те, що пропонується зараз?
   
А чим вас Мінські домовленості не влаштовували?

Чи вони були менш вигідними, ніж те, що пропонується зараз?
мінські домовленості - це така тема яку можна трактувати як завгодно, в плані послідовності кроків.

мінські домовленості в українському трактуванні, нас цілком влаштовували.

але вони не влаштовували РФ.
   
мінські домовленості - це така тема яку можна трактувати як завгодно, в плані послідовності кроків.

мінські домовленості в українському трактуванні, нас цілком влаштовували.

але вони не влаштовували РФ.

+1

А ще Порошенко, як зараз зрозуміло, правильно усе робив, що і не виходив з них, і не погоджувався на трактування рашистів.

Це тема окремої гілки, мала лі Україна можливість відтермінувати широкомасштабну війну
   
Ви можете планувати, але хуйло вам цього не дозволить. Ви загинете у підвалі або вас відвезуть до Сибіру. Там шойгу буде будувати нові міста для таких як ви. А на ваше місце приїде сім'я бурятів.

Два питання до вас:
1. Ви плануєте повертатися жити до України?
2. Ви готові бути в Україні у момент підриву АЕС?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія