Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?
dig

ось його інста: https://www.instagram.com/vb31415/
Легендарний укріпрайон, ВЧ "Зеніт". В попередньому дописі я писав, в яких умовах нам доводилося нести службу. І отож, це все дійшло до критичної точки.
Збереження особового складу, вивіз зброї та обладнання, грамотне мінування та спалення тих залишків, які ми називали позиціями. Гарно було б, але ні.
Як і в політиці, ніхто не любить не популярних рішень. Вивід особового складу, ні, інше діло, героїчна оборона. За це можна і підвищення отримати.
Було дві спроби виходу. В першу ніч, 14 лютого, пішла перша десятка. Якій довелось вступити в стрілецький бій. Артилерія вже була наведена. Тільки троє поранених добралося назад. І якщо двоє добралося по темноті. То евакуація останнього відбулася вже зранку. І я, та ще троє добровольців, його несли. А день, це не той час для переміщень, так ще й таких важких. І як закономірний результат. З одного пораненого, стало нас ще 4. І це мені ще дуже повезло, що не втратив рухливість, а лишень отримав посмішку Джокера.
Окей. Новий день, нова темнота. Генплан, або пан, або пропав. Формувались нові групи. Я не вникав. Так як сказали, що за пораненими приїде коробочка. Розслабився.
Вирушали групи, одна за одною. На вулиці видимість була нульова. Це було тупо виживання. Кілометр по полю. Та купка котиків сліпих, керованих дроном. Ворожа артилерія. Дорога в Авдіївку всіяна нашими трупами.
Чекати евак, я не лишився. Очолив групу, та вирушив в невідомість. Накрили. Проєбав групу. Але в кінцевому результаті, добрався до точки.
І як перші групи повмирали стикаючись з ворогом. То наступних повели вже трохи в обхід. Це і дозволило, тим кому повезло, вийти.
Евак не приїхав. Остання група покинула бункер. А цей діалог по рації, ранив нас в самі наші глубини:
Поранений. А що, еваку не буде?
Командир. Ні, не буде, залишайте 300 та спалюйте все.
Він не знав, що говорить з пораненим. Залишилось як мінімум шість чоловік.
І так само, було важко читати їхні повідомлення, в чаті в сигналі. Їхній відчай, та приреченість. Це завжди залишиться в нас. Гинуть самі сміливі.
   
пішли відео такі як були в Маріуполі :(

   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?
dig

пішли відео такі як були в Маріуполі :(

https://t.me/ab3army/3653
Навіщо?????????????????????????????????????????????????
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?
HSM

Коксохім в оточенні ?
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

 :X
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?
dig

Коксохім в оточенні ?
Сам вирішуй, кому вірити. Тарнавському чи хлопцям третьої штурмової ..
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Правда нікому не потрібна
Від неї самі проблеми
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?
HSM

Де коксохім на мапі  ?
Не маю телеграму
Ну ….
Якщо діпстейт не бреше …
То з авдіівки скорше ніж терміново
Треба всіх виводити
Панти нахєр нікому не потрібні
З такими цапськими темпами
Назавтра  вже хєр хто вийти зможе

Останнє редагування: 16 лютого 2024 20:52:18 від HSM
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?
dig

Де коксохім на мапі  ?
Не маю телеграму
Ну ….
Якщо діпстейт не бреше …
То з авдіівки скорше ніж терміново
Треба всіх виводити
Панти нахєр нікому не потрібні
З такими цапськими темпами
Назавтра  вже хєр хто вийти зможе
При чому тут мапа? Я за те, що наші поранених кидають оркам ..
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

При чому тут мапа? Я за те, що наші поранених кидають оркам ..

Ну мабуть в тому є необхідність  :(

Питання - чому нові лідери довели до цієї необхідності, і чи справді воно того було варте
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Ну мабуть в тому є необхідність  :(

Питання - чому нові лідери довели до цієї необхідності, і чи справді воно того було варте

"героїзм одних це завжди злочин інших"
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Это не фейк.
Только что по тв 24 подробный анализ ситуации, назвали ситуацию трагедией, также этот скрин воина с инстагарам. Авдеевке дают одни сутки. Потери наших большие при выходе с окружения. Даже был приказ оставить раненых.
Война сука …
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

При чому тут мапа? Я за те, що наші поранених кидають оркам ..

це війна
якщо вірогідність загибелі евакуаторів при евакуації пораненого наближається до 100%, то евакуацію не проводять.
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Це тепер на совісті сирського :X
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Це тепер на совісті сирського :X


ага, Залужний ж був за все хороше, а воно отак
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Правда нікому не потрібна
Від неї самі проблеми
----
У нас манюпас не доріс,щоб йому правду казати .
Він як взнає,то...  :X
Коротше-ніззя! :shuffle:
   
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?
dig

це війна
якщо вірогідність загибелі евакуаторів при евакуації пораненого наближається до 100%, то евакуацію не проводять.
Це не війна, на війну легко списати. Це злочин - не зробити плановий відхід, коли ця ситуація була прогнозована навіть диванними експертами ще 3 місяці тому. Це що, якась несподіванка сталась? Зненацька десант орківський з літаків висадився?
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Це не війна, на війну легко списати. Це злочин - не зробити плановий відхід, коли ця ситуація була прогнозована навіть диванними експертами ще 3 місяці тому. Це що, якась несподіванка сталась? Зненацька десант орківський з літаків висадився?

кацапе, ти перекручуєш під час розмови з однієї теми на іншу.

я тобі, підарасу, сказав, що евакуацію не проводять, коли ризик загибелі евакуаційної бригади занадто великий. і це не злочин, це закони війни - втрачають одного, щоб не втратити 3-х.

тепер по твоєму новому переводу теми: 3 місяці тому наші (зсу) навіть випиздили трохи ваших (кацапопідарасів) під опитним. засунь собі взад в свою кацапську сраку свої висери про 3 місяці.
   
Чи може глянемо правді в очі?

дивіться

   
продовження звідтам же

   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Де коксохім на мапі  ?
Не маю телеграму
Ну ….
Якщо діпстейт не бреше …
То з авдіівки скорше ніж терміново
Треба всіх виводити
Панти нахєр нікому не потрібні
З такими цапськими темпами
Назавтра  вже хєр хто вийти зможе
Пистец, розовые пони.
А чего ты это в прошлом месяце не писал…умник…
   
Пистец, розовые пони.
А чего ты это в прошлом месяце не писал…умник…

можливо тому що глядач марафону?
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

можливо тому що глядач марафону?
Похоже
Прикидываю, если бы подобный пост здесь в январе бы появился. Например я бы написал. Сколько бы гавна вылилось…
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Не розганяйте паніку. Втрати найбільші саме в паніці.
Без вас вирішать
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

можливо тому що глядач марафону?

Это тот марафон, по которому дня три назад некто Шабунин нещадно мочил Зелю за коррупцию?
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Це не війна, на війну легко списати. Це злочин - не зробити плановий відхід, коли ця ситуація була прогнозована навіть диванними експертами ще 3 місяці тому. Це що, якась несподіванка сталась? Зненацька десант орківський з літаків висадився?
Ти би вже за збруч відійшов.
   
Это не фейк.
Только что по тв 24 подробный анализ ситуации, назвали ситуацию трагедией, также этот скрин воина с инстагарам. Авдеевке дают одни сутки. Потери наших большие при выходе с окружения. Даже был приказ оставить раненых.
Война сука …
як завжди все в останній момент. Невже не можна плавно відступати? Сумніваюся, що у кацапів все почало дуже раптово з великими проривами виходити
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Це тепер на совісті сирського :X

Ні, як і "фортеця Бахмут", "фортеця Авдіївка" на совісті Верховного Головнокомандувача, який прямо з сцени самодіяльного шоу перемістився до карт Генштабу і Ставки і почав приймати стратегічні рішення і віддавати накази професійним військовим
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Цитувати
Відповідно до отриманого розпорядження, вийшли з Авдіївки на заздалегідь підготовлені позиції - головнокомандувач Тарнавський.
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?
HSM

Пистец, розовые пони.
А чего ты это в прошлом месяце не писал…умник…
Ну , мабуть перетин 5-6 км і 2 км
Це різні речі
Як і наявність і відмутність логістики
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Де коксохім на мапі  ?
Не маю телеграму
Ну ….
Якщо діпстейт не бреше …
То з авдіівки скорше ніж терміново
Треба всіх виводити
Панти нахєр нікому не потрібні
З такими цапськими темпами
Назавтра  вже хєр хто вийти зможе

коксохім немає ніякого оточення, просто укриваються від бомб
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?
dig

Ти би вже за збруч відійшов.
На цій темі дуже добре рахувати ОПшних посіпак, які відробляють 30 монет. По суті сказати нічого, вони просто копіюють свої недолугі методички. Ось цей висер з приводу Збруча - классика таких продажних фупівців
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?
dig

Не розганяйте паніку. Втрати найбільші саме в паніці.
Без вас вирішать
Ось ще один ОПшний запроданець.
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?
dig

кацапе, ти перекручуєш під час розмови з однієї теми на іншу.

я тобі, підарасу, сказав, що евакуацію не проводять, коли ризик загибелі евакуаційної бригади занадто великий. і це не злочин, це закони війни - втрачають одного, щоб не втратити 3-х.

тепер по твоєму новому переводу теми: 3 місяці тому наші (зсу) навіть випиздили трохи ваших (кацапопідарасів) під опитним. засунь собі взад в свою кацапську сраку свої висери про 3 місяці.
Ось ще один відробляє 30 ОПшних долярів. Але креативно, мат-перемат, сподівається на премію ..
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

На цій темі дуже добре рахувати ОПшних посіпак, які відробляють 30 монет. По суті сказати нічого, вони просто копіюють свої недолугі методички. Ось цей висер з приводу Збруча - классика таких продажних фупівців
В мене є що сказати, в мене брат в третій штурмовій, а ти би про 30 срібняків промовчав.
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

В мене є що сказати, в мене брат в третій штурмовій, а ти би про 30 срібняків промовчав.
Якщо проаналізувати події останніх днів, то відведення військ, мабуть, почалося з моменту, коли під Авдіївку залучили 3 ОШБ.
Її завданням НМД було саме забезпечення цього відведення.
   
Re: Фейк? ІПСО? Чи може глянемо правді в очі?

Пошукайте гуглом слова:

       "Дорога в Авдіївку всіяна нашими трупами"

   Це правда чи ІПСО ( фейк ) ?


1. В чому успіх російсько-нацистських військ у наступі на Авдіївку?

2. Закидування позицій наших військ авіабомбами?

3. Наша ППО не може збивати ворожі літаки, які закидують позиції українських військ авіабомбами?

4. Українські війська не можуть відповісти російсько-нацистським військам тим же самим?

5 Дефіцит кількості нашої артилерії та снарядів для нашої артилерії?

Це мої догадки, які я формулюю у вигляді питань.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія