Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

Добряче  таки припекли новини з США.
А шо буде коли зламають голку кощея - кримський міст? B-)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Майданівці не захоплювали будівлі ВР КМУ АП

Тому що "Беркут" їх туди не пропустив, тому і не захопили. Хоча дуже хотіли, навіть коктейлями Молотова по Беркуту жбурляли. А Київську міську Раду та Будинок Профспілок захопили.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А ти в Україні живеш, чи в Португалії? То може тобі краще справами країни свого проживання перейматися ніж Україною?
Ні "друже", я хоча би українець і громадянин України.  А ти хто? Я я тобі скажу хто ти. Варто піти і подивитися твої дописи в 2014 році, і все стає зрозумілим. Ніякий ти не грузин, ти кацап і тягнеш тут за кацапів. Пробуєш маскуватися під грузина. Але в тебе це погано виходить.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тому що "Беркут" їх туди не пропустив, тому і не захопили. Хоча дуже хотіли, навіть коктейлями Молотова по Беркуту жбурляли. А Київську міську Раду та Будинок Профспілок захопили.

А Що за явище АнтіМайдан? Можеш мені розповісти?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

П.с. не розумію чому досі з кацапом що вітав анексію АРК тут ведуть дискусію

Я тобі навіть більше скажу, купа вашого брата приходить на Цугундер спілкуватися з кацапами  :D
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Пробуєш маскуватися під грузина.

 :weep:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я тобі навіть більше скажу, купа вашого брата приходить на Цугундер спілкуватися з кацапами  :D

Бачив ти їм там присунув трішечкі. :laugh:  За 10 років як упадок був так і залишився в тому Криму. Я навіть не очікував, вважав що вони з нього канхфетку зроблять в піку Україні. А там конь не валявся, що вже казати про ЛНР с ДНР, кажуть коли вони зайшли на контроловані Україною теріторіі після 24.02 то прихуїли трішечкі - дороги гарні, чистота та порядок, вєтрякі, поля всі оброблені.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

І чим штурм Капітолію прихильниками Трампа, відрізняється від штурму Урядового кварталу прихильниками Майдану? Ви такі кумедні  :)

тим що українців вбивали невідомі снайпери наприклад, або тим що вбивства були повсюду
   
Re: Гарні новини з Конгресу

:weep:
Те, що в тебе морда грузинська, грузином тебе не робить. Вас там на рашці таких багато. Тому не плач кацапе.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А Що за явище АнтіМайдан? Можеш мені розповісти?

Слухай, ви зробили свій вибір. Хоча вас попереджали яку ціну ви за це заплатите. Ти пам'ятаєш Угоду яку Яценюк, Кличко та Тягнибок підписали з Януковичем при участі Міністрів МЗС Франції, Німеччини та Польщі? І хто зірвав цю Угоду?
   
Re: Гарні новини з Конгресу
den

хто зірвав цю Угоду?
ВФЯ

Який ще за три дні до того вивіз речі з міжгір'я
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Слухай, ви зробили свій вибір. Хоча вас попереджали яку ціну ви за це заплатите. Ти пам'ятаєш Угоду яку Яценюк, Кличко та Тягнибок підписали з Януковичем при участі Міністрів МЗС Франції, Німеччини та Польщі? І хто зірвав цю Угоду?

Нє нє… погодь. Ти тут кажеш начебто Майдан то були антіконстітуційні збори, але що тоді по твоєму був АнтіМайдан та хто за ним  стояв?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Слухай, ви зробили свій вибір. Хоча вас попереджали яку ціну ви за це заплатите. Ти пам'ятаєш Угоду яку Яценюк, Кличко та Тягнибок підписали з Януковичем при участі Міністрів МЗС Франції, Німеччини та Польщі? І хто зірвав цю Угоду?

параша яка її не підписала  :laugh:
   
Re: Гарні новини з Конгресу
den

Потім дивуються чому на ФУП мало дописів і він занепадає

Розбаньте ще Жору та Вєчєра

А ще того охвіцера рік ( забув нік вже)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ВФЯ

Який ще за три дні до того вивіз речі з міжгір'я

цей теж доречі, кажуть злякався одного майданівця  :laugh:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

параша яка її не підписала  :laugh:

+1
   
Re: Гарні новини з Конгресу


Бачив ти їм там присунув трішечкі. :laugh:  За 10 років як упадок був так і залишився в тому Криму. Я навіть не очікував, вважав що вони з нього канхфетку зроблять в піку Україні. А там конь не валявся, що вже казати про ЛНР с ДНР, кажуть коли вони зайшли на контроловані Україною теріторіі після 24.02 то прихуїли трішечкі - дороги гарні, чистота та порядок, вєтрякі, поля всі оброблені.

Я там тільки відсотків 10% показав не більше. Але і цього вистачило щоб ревонули пукани.  :)  Якшо б я їм ще Північний Крим показав і що там зараз. Але я вирішив пожаліти їхню психіку. 
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Потім дивуються чому на ФУП мало дописів і він занепадає

Розбаньте ще Жору та Вєчєра

А ще того охвіцера рік ( забув нік вже)
Ні, один такий "Аміран"має бути на ФУПі,  забанять його, починаєте між собою сратися. Нехай буде, але потрібно його тримати в рамках. Крок в ліво, крок в право, бан.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я там тільки відсотків 10% показав не більше. Але і цього вистачило щоб ревонули пукани.  :)  Якшо б я їм ще Північний Крим показав і що там зараз. Але я вирішив пожаліти їхню психіку. 

Там реєльно так все куйово стало? Аж не віриться
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Чаплига з ночі в істериці ) теж пише, що нам начебто тільки 6 з 60 мільярдів.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Чаплига з ночі в істериці ) теж пише, що нам начебто тільки 6 з 60 мільярдів.
То так завжди було, шість ярдів іде грішми. Решта зброєю і тому подібним. Ви, що хотіли? Щоб Україні перерахувати 60 ть ярдів?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Потім дивуються чому на ФУП мало дописів і він занепадає

Розбаньте ще Жору та Вєчєра

А ще того охвіцера рік ( забув нік вже)

з іншої сторони коли ще з кацапом по духу можна поговорити по українські, до чєго дошол прогрес  :laugh:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Нє нє… погодь. Ти тут кажеш начебто Майдан то були антіконстітуційні збори, але що тоді по твоєму був АнтіМайдан та хто за ним  стояв?

Партія регіонів за ним стояла. За Антимайданом.

Щодо Майдану, то мирний протест не є антиконституційним. А ось жбурляти в співробітників правоохоронних органів пляшками с запалювальною сумішшю це не є зовсім законним.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

То так завжди було, шість ярдів іде грішми. Решта зброєю і тому подібним. Ви, що хотіли? Щоб Україні перерахувати 60 ть ярдів?
Ти не в темі.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти не в темі.
Та ладно, ну проясни.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Там реєльно так все куйово стало? Аж не віриться

Північний Крим жив за рахунок Північнокримського каналу. А зараз народ звідти масово валить, тому що нема там роботи. Стоять порожні села з розбитою інфраструктурою. Центральні частини районних центрів ще якось підшаманили, решта швах.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Чаплига з ночі в істериці ) теж пише, що нам начебто тільки 6 з 60 мільярдів.
всіх мобілізували на алярм  :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Партія регіонів за ним стояла. За Антимайданом.

Щодо Майдану, то мирний протест не є антиконституційним. А ось жбурляти в співробітників правоохоронних органів пляшками с запалювальною сумішшю це не є зовсім законним.
У Франції таке досить регулярно відбувається. Але нікому не приходить в голову, стріляти в протестантів на ураження.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ніякий ти не грузин, ти
nigapac вульгаріс
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Партія регіонів за ним стояла. За Антимайданом.

Щодо Майдану, то мирний протест не є антиконституційним. А ось жбурляти в співробітників правоохоронних органів пляшками с запалювальною сумішшю це не є зовсім законним.
Цікава логіка.
По перше. Партія Регіонів то і є Партія Влади, тобто Янукович. І не був він мирним з самого початку, він був напічкан тітушнєю яка ізбивала мирний Майдан.
По друге, Майдан теж був мірним тобто законим. Але ж чомусь БТРи та Беркут Майдан атакували, а АнтіМайдан ні.
В чому різниця?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

У Франції таке досить регулярно відбувається. Але нікому не приходить в голову, стріляти в протестантів на ураження.

А хто стріляв хоч з'ясували? Чому справа не розкрита? Хочеш про це поговорити? Можемо поговорити в окремій темі.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Партія регіонів за ним стояла. За Антимайданом.

Щодо Майдану, то мирний протест не є антиконституційним. А ось жбурляти в співробітників правоохоронних органів пляшками с запалювальною сумішшю це не є зовсім законним.

Я так розумію, що студентів п***а на мирній акції тим співробітникам можна було на твою думку? Бо майдан власне після того і зібрався на захист своїх дітей від янучарівського мусор'я.
Чи може ще ти вважаєш, що і твоїх собратьєв кацапських українці зараз знищують незаконно?

П.С. шо це за чергова підхуйлятіна кацапська вилізла?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Цікава логіка.
По перше. Партія Регіонів то і є Партія Влади, тобто Янукович. І не був він мирним з самого початку, він був напічкан тітушнєю яка ізбивала мирний Майдан.
По друге, Майдан теж був мірним тобто законим. Але ж чомусь БТРи та Беркут Майдан атакували, а АнтіМайдан ні.
В чому різниця?
Приєднуюсь до запитання.  Тут ще варто згадати студентів,  навіщо їх побили? Їхній протест був мирним.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

П.С. шо це за чергова підхуйлятіна кацапська вилізла?
Це не чергова, це давня. :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Це не чергова, це давня. :)

ясно, всі бляді підхуйлячі активізувались після вчорашнього  :laugh:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Цікава логіка.
По перше. Партія Регіонів то і є Партія Влади, тобто Янукович. І не був він мирним з самого початку, він був напічкан тітушнєю яка ізбивала мирний Майдан.
По друге, Майдан теж був мірним тобто законим. Але ж чомусь БТРи та Беркут Майдан атакували, а АнтіМайдан ні.
В чому різниця?

Тобто ти хочеш сказати, що захоплення державних установ це законна справа? І так, я не стверджую що АнтиМайдан діяв у законий спосіб. Обидві сторони діяли незаконно.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А хто стріляв хоч з'ясували? Чому справа не розкрита? Хочеш про це поговорити? Можемо поговорити в окремій темі.
Яка справа не розкрита? Ти про, що? Все з'ясовано хто стріляв, хто віддавав наказ. Частину стрілків затримали, потім обміняли в рашку на наших полонених. Не клей дурня.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тобто ти хочеш сказати, що захоплення державних установ це законна справа? І так, я не стверджую що АнтиМайдан діяв у законий спосіб. Обидві сторони діяли незаконно.

Так то вже було після атак беркутів на мирний протест Майдану. Саочатку були мирні  студенти яких беркутня тупо отпістила. То чому беркути не розігнали Антимайдан?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Яка справа не розкрита? Ти про, що? Все з'ясовано хто стріляв, хто віддавав наказ. Частину стрілків затримали, потім обміняли в рашку на наших полонених. Не клей дурня.

 ;o
   
Re: Гарні новини з Конгресу

;o

чого витріщаєшся? по хуйлоящику не розказували такого?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія