Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

https://twitter.com/view/status/1781836433835053279

Зайве підтвердження, що Трампон ніякого "зеленого світла" на допомогу Україні не давав. Джонсона якось таки переконали не маятись куйнею, а Трамп, зрозумівши, що втрачає при цьому рейтинги, вимушений був унило підіграти.
Та не дав команди своїй ланцюговій сучці на поганяло МТГ та всій своїй псячій зграї підтримати Україну. От вони й відпрацьовують за старими вказівками.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

То Джонсон тепер фашист і враг народу?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Те, що більшисть репсо-конгресменів підтримали хуйла, для них це не ново. У ДСВ вони підтримали гітлера, проголосувавши проти ленд-лізу для Британії (тут показували підсумки голосування в березні'41 вище).
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти мабуть щось плутаєш.
Якщо ти маєш Сергія з Кременчуга, то він не «gorodok”, а «gorod” і ніколи він не хизувався мязами і не тікав з Кременчуга до Львова

Мабуть сплутав. Приношу ніку gorod свої вибачення. Негарно вийшло.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Єбанько звично тягає зраду та брехню, уже давно розібрали склад і суми, ПДА непомітно збільшили на 2 млрд і продовжують брехати  :weep:

Ухилянт, який не взяв до рук зброї коли ворог прийшов на його землю когось називає Єбаньком?  :weep:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Те, що для українця казки, для американця реальність. Саме тому  Україна та США знаходяться у таких різних вагових категоріях. Саме тому  США перемогли СРСР у холодній війні, СРСР, частиною якого була Україна. І підстаркуваті українці, такі як ти, безумовно є носіями радянського рабського менталітету.

Якби в США виконавча влада все контролювала, в тому числі  і суди, влада в США ніколи б не змінювалась.  Було б як на Росії – незмінний цар хуйло і слухняна Дума.  :)
В Україні влада теж постійно змінюється. Ще радикальніше ніж в Штатах. Виходить в Україні суди більш незалежні від виконавчої влади ніж в штатах. Це ж по твоїй логіці.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ухилянт, який не взяв до рук зброї коли ворог прийшов на його землю когось називає Єбаньком?  :weep:
На твою землю ворог не прийшов? Чи кацапи тобі не вороги?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Штатам величезна подяка в черговий раз.
Тільки завдяки їхній допомозі Україна тримається, тому що має чим воювати.
Тепер наша влада має зробити все, щоб ще було кому воювати.
І без цього жодна зброя, жодна допомога не допоможуть.
   
Re: Гарні новини з Конгресу


В Україні влада теж постійно змінюється. Ще радикальніше ніж в Штатах. Виходить в Україні суди більш незалежні від виконавчої влади ніж в штатах. Це ж по твоїй логіці.

Питання лише в тому як змінюється? Шляхом Майданів, тобто шляхом повстань.

А зараз, якщо демократи втримаються при владі, наступні чотири роки не буде ніяких виборів, буде війна. І мільйони загиблих з обох сторін. І ті хто встиг втекти з України будуть надихати тих хто не встиг.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

На твою землю ворог не прийшов? Чи кацапи тобі не вороги?

Я громадянин Грузії. Приходив ворог у 2008 році.

У мене інше бачення ніж у турбо-патріотів. Це турбо-патріотів не влаштували стамбульські Угоди, вони жадали кордонів 1991 року прямо зараз. Од же вони мусять йти воювати прямо зараз, а не гнати на війну інших, як робить цей Eugnat, сам при цьому ухиляючись від мобілізації.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Питання лише в тому як змінюється? Шляхом Майданів, тобто шляхом повстань.
Тут теж є схожість Америки з Україною. І Янукович і Трамп робили спробу незаконно утриматися при владі, але їм це не вдалося. Просто в Штатах немає йопнутого сусіда який би це міг використати як агресію. Україні так не пощастило.
Із всіх президентів, що були при владі, всі вигравали вибори демократичним шляхом. Ні один не прийшов до влади як диктатор шляхом повстання.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я громадянин Грузії. Приходив ворог у 2008 році.
Так він нікуди і не пішов.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я громадянин Грузії. Приходив ворог у 2008 році.

У мене інше бачення ніж у турбо-патріотів. Це турбо-патріотів не влаштували стамбульські Угоди, вони жадали кордонів 1991 року прямо зараз. Од же вони мусять йти воювати прямо зараз, а не гнати на війну інших, як робить цей Eugnat, сам при цьому ухиляючись від мобілізації.


не псди сука ти мав громадянство України зараз маєш громадянство рашки


і взагалі для чого ви х цим кацапським провокатором  спілкуєтесь
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я громадянин Грузії.
Де твій друг спортсмен, теж вже в Грузії?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Питання лише в тому як змінюється? Шляхом Майданів, тобто шляхом повстань.

А зараз, якщо демократи втримаються при владі, наступні чотири роки не буде ніяких виборів, буде війна. І мільйони загиблих з обох сторін. І ті хто встиг втекти з України будуть надихати тих хто не встиг.

іди нахуй
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тут теж є схожість Америки з Україною. І Янукович і Трамп робили спробу незаконно утриматися при владі, але їм це не вдалося.

І як Янукович незаконно намагався утриматися при владі? Відмовився виконувати вимоги Майдану піти достроково у відставку? Це незаконно?  :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Питання лише в тому як змінюється? Шляхом Майданів, тобто шляхом повстань.

А зараз, якщо демократи втримаються при владі, наступні чотири роки не буде ніяких виборів, буде війна. І мільйони загиблих з обох сторін. І ті хто встиг втекти з України будуть надихати тих хто не встиг.
Майдан - це всього лиш запобіжник від узурпації влади.
після кожного майдану відбувалися вибори.
тобто факт що влада регулярно мінялася. (чи мінялася вона на кращу це інше питання. чи було з кого вибирати це теж інше питання. але тим не менше народ мав можливість висловити свій вибір).

не буде війни ще 4 роки. у русні все зовсім не так добре як вони це пробують представити на публіку.
як тільки Штати покажуть дуже конкретно що вони готові вкладатися по повній у перемогу України (не "піпеточно" чи по 50 грам) , в коридорах Кремля хуйло задушать шарфиком. не кажучи вже про те що хуйло - це старий больной ублюдок якому вже 70+ років і який може ще 4 роки не протягнути.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Так він нікуди і не пішов.

Піде через декілька десятків років. Коли демографічна криза та спустошення покладів нафти зроблять свою справу.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Піде через декілька десятків років. Коли демографічна криза та спустошення покладів нафти зроблять свою справу.
нууу знаєш.
кілька десятків років...
до того часу він може вбити чи асимілювати всіх грузинів.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я громадянин Грузії. Приходив ворог у 2008 році.

У мене інше бачення ніж у турбо-патріотів. Це турбо-патріотів не влаштували стамбульські Угоди, вони жадали кордонів 1991 року прямо зараз. Од же вони мусять йти воювати прямо зараз, а не гнати на війну інших, як робить цей Eugnat, сам при цьому ухиляючись від мобілізації.

Так от ти чого прибіг скавучати.
Стамбульські угоди. Ну-ну.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я громадянин Грузії. Приходив ворог у 2008 році.

У мене інше бачення ніж у турбо-патріотів. Це турбо-патріотів не влаштували стамбульські Угоди, вони жадали кордонів 1991 року прямо зараз. Од же вони мусять йти воювати прямо зараз, а не гнати на війну інших, як робить цей Eugnat, сам при цьому ухиляючись від мобілізації.

не грузинам, в яких  по приказу хуйла сидить саакашвілі, казати щось про угоди з парашею
   
Re: Гарні новини з Конгресу

іди нахуй

Якщо демократи знову протягнуть Байдена, то через пару років ти зі Славом не відкупишся від мобілізвції ні за які гроші. Запам'ятай це.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

до того часу він може вбити чи асимілювати всіх грузинів.

Поки що таджики та чечени асимілюють кацапів  :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Якщо демократи знову протягнуть Байдена, то через пару років ти зі Славом не відкупишся від мобілізвції ні за які гроші. Запам'ятай це.
деталізуй.

тому що зброї буде так багато що Слава треба буде вантажити ракети ATACMS,

ЧИ навпаки
буде все так погано що Слав з лопатою буде захищатися, бо крім лопат нічого немає
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Це турбо-патріотів не влаштували стамбульські Угоди, вони жадали кордонів 1991 року прямо зараз.



Не стамбульські угоди, а чернетка умов капітуляції України (стамбульський зашморг)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

І як Янукович незаконно намагався утриматися при владі? Відмовився виконувати вимоги Майдану піти достроково у відставку? Це незаконно?  :)

наприклад вбиваючи громадян України під час протесту
   
Re: Гарні новини з Конгресу

І як Янукович незаконно намагався утриматися при владі? Відмовився виконувати вимоги Майдану піти достроково у відставку? Це незаконно?  :)
Намутив собі незаконно повноважень, яких не мав. Ну тобі як громадянину Грузії це важко зрозуміти.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

тому що зброї буде так багато що Слава треба буде вантажити ракети ATACMS,

Я пам'ятаю переможні настрої перед початком контрнаступу. Хоча я писав всім знайомим українцям, що цей контрнаступ нічим не закінчиться. Тільки люди загинуть марно. І калік побільшає.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я пам'ятаю переможні настрої перед початком контрнаступу. Хоча я писав всім знайомим українцям, що цей контрнаступ нічим не закінчиться. Тільки люди загинуть марно. І калік побільшає.

То треба здаватися?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Намітив собі незаконно повноважень, яких не мав. Ну тобі як громадянину Грузії це важко зрозуміти.

Конституційний Суд тоді виніс рішення, що зміни в Конституцію у 2004 році, відбулись з порушенням усіх визначених Конституцією України процедур. Це було рішення Конституційного Суду загалом-то.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

І як Янукович незаконно намагався утриматися при владі? Відмовився виконувати вимоги Майдану піти достроково у відставку? Це незаконно?  :)

Всі забувають що недалеко від Майдану стояв Антімайдан. І якщо на Майдан прибували громадяне з чистим серцем, то на АнтіМайдан Януковіч з Іванющенко Юрієм сбирали самий низький, самий злодійський крімінал. І цей АнтіМайдан по ночах атакував Майдан, щезали люди, гібли, було дуже багато стичок з братками і тітушнею, смертельних випадків. Небесна сотня то вже була кульмінація до речі. Там і до того пару сотен людей актистів щезло та пропало.
І то що в центральній Украіні почали перевіряти автобуси з Криму та Донбасу, то перевіряли саме на тітушню, яки іхали в Киів вбивати.

То ж Януковіч не просто «незаконно» утримував владу, він чинив крімінальний злочин проти мирних зборів населення.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я пам'ятаю переможні настрої перед початком контрнаступу. Хоча я писав всім знайомим українцям, що цей контрнаступ нічим не закінчиться. Тільки люди загинуть марно. І калік побільшає.

контрнаступу і не було, кацапів брали на понт щоб час тягнути до F16
   
Re: Гарні новини з Конгресу

контрнаступу і не було, кацапів брали на понт щоб час тягнути до F16

Мої знайомі з ГШ теж саме кажуть.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Конституційний Суд тоді виніс рішення, що зміни в Конституцію у 2004 році, відбулись з порушенням усіх визначених Конституцією України процедур. Це було рішення Конституційного Суду загалом-то.
Взагалі, то конституційний суд не вносить зміни до конституції. Це перше. Друге, чи діяв суд тоді конституційно? І взагалі, чого ти громадянин Грузії цим так переймаєшся. Може більше переймайся Грузією,  а українці якось без тебе розберуться. Ні?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

наприклад вбиваючи громадян України під час протесту

І чим штурм Капітолію прихильниками Трампа, відрізняється від штурму Урядового кварталу прихильниками Майдану? Ви такі кумедні  :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Може більше переймайся Грузією,  а українці якось без тебе розберуться. Ні?

А ти в Україні живеш, чи в Португалії? То може тобі краще справами країни свого проживання перейматися ніж Україною?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я громадянин Грузії. Приходив ворог у 2008 році.
Приходив і залишився для того щоб ипати таких грузін як ти чмо. 
"Недолго продолжался бой: бежали робкие грузины!"
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Якщо демократи знову протягнуть Байдена, то через пару років ти зі Славом не відкупишся від мобілізвції ні за які гроші. Запам'ятай це.

чому ти Грузію не захищав?
   
Re: Гарні новини з Конгресу
den

І чим штурм Капітолію прихильниками Трампа, відрізняється від штурму Урядового кварталу прихильниками Майдану? Ви такі кумедні  :)

Майданівці не захоплювали будівлі ВР КМУ АП

П.с. не розумію чому досі з кацапом що вітав анексію АРК тут ведуть дискусію
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Майданівці не захоплювали будівлі ВР КМУ АП

П.с. не розумію чому досі з кацапом що вітав анексію АРК тут ведуть дискусію

+ я не розумію, чому відвертих ворогів не банять тут
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія