Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

серед народжених в нашій країні прохуйлівської вати теж вистачає
один мудачук чого вартий

а враховуючи те що у у спартц є кацапські родичі - тітка в москві чтищо
шанс що вона з родини ватанів дуже великий
вона ж і зустрілася зі своїм американцем коли поїхала провідати тітку в москві

Мудачук народжений в кацапстані.

"Народився 7 серпня 1954 року в с. Почет Абанського району Красноярського краю РСФСР, СРСР."(с).
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Допомога була потрібна ще з жовтня минулого року, але тоді трампанзівська наволоч її вперто блокувала.
Зараз почали подавати у вигляді "позики, яку можуть відмінити, "але чомусь виключно після 15 листопада, тобто після виборів.
Тут навіть не треба бути провидцем, щоб бачити, що це все цирк.
Якщо переможе Байден і демократи і пробачать ту допомогу, то респи будуть вити "Вони витрачають наші гроші, в той час як у нас не вистачає на ..." (підстав потрібне).
Якщо переможе Байден, але контроль за конгресом буде у трампістів, то вони заблокують, та як зараз блокують допомогу.
Якщо переможе Трамп (незалежно від того, хто буде контролювати палату представників) і подасть(а може і не подасть), то будуть вити "Трамп прийшов борги простив".

Те що ти написав до одного місця. Україні потрібна зброя. Не важливо від кого і не важливо в кредит чи ні. "хоть тушкой, хоть чучелом"
Головне щоб проголосували. А там ... "Завтра будем думати, Віддавать борги, А тепер хай журяться Наші вороги"
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Президент Байден у середу підтримав пропозицію спікера Майка Джонсона (R-La.) щодо трьох окремих законопроектів, які надають допомогу США Україні, Ізраїлю та Індо-Тихоокеанському регіону, закликаючи прийняти законопроекти цього тижня.

«Палата має прийняти пакет цього тижня, і Сенат повинен негайно слідувати.
Я негайно підпишу цей закон, щоб надіслати світові повідомлення: ми підтримуємо наших друзів і не дозволимо Ірану чи Росії досягти успіху», — сказав Байден у заяві.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ми щє доживемо до того часу коли судитемуть спікера
і повірте Трамп його зільє
ото так
не зільє бо його підтримують баптисти
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Писав по памʼяті, помилився - потрібно 2/3 голосів

Потрібно 60% наче, щоб не було затягування
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Потрібно 60% наче, щоб не було затягування

Це в Сенаті.
В Хаусі при нормальному проходженні законопроекту (коли він пройшов комітети і отримав добро від партії більшості) достатньо половини + 1.
Але це expedited (терміновий) законопроект, потрібно 2/3 голосів.

Думаю що ці голоси будуть, інакше б його не виносили на голосування

Думаю що і в Сенаті знайдеться як мінімум 10 респів

Не знаю як переконали Джонсона, але то не важливо.
Колись напишуть
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Сьогодні назва гілки нарешті має сенс.
Ще суботу дочекатись треба
   
Re: Гарні новини з Конгресу

релакс еврібаді....
ніхто нічого не проголосує і не підпише.

джонсон раптово впаде під трамвай/випаде з 14-го поверху...
томушо в хуйло іншого виходу не буде.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Сьогодні назва гілки нарешті має сенс.
Ще суботу дочекатись треба

Ну чекаємо, відчуття, що процес пішов
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Те що ти написав до одного місця. Україні потрібна зброя. Не важливо від кого і не важливо в кредит чи ні. "хоть тушкой, хоть чучелом"
Головне щоб проголосували. А там ... "Завтра будем думати, Віддавать борги, А тепер хай журяться Наші вороги"

Зброя потрібна і її могли дати давно, якби ця наволоч прокацапська не блокувала голосування.
А от що саме проголосують будемо розглядати по результатах, бо покищо це все балачки, тому не варто дуже сильно завищувати свої сподівання.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Конгресс США опубликовал подробную информацию о пакете военной помощи союзникам на 96 миллиардов долларов, который парламентарии обсудят в эту субботу.
Из них 26,38 миллиарда должен получить Израиль.
Правда, 2,4 миллиарда из этой суммы пойдут на обеспечение американских военных на Ближнем Востоке.

Украина и другие европейские партнеры США должны получить 60,84 миллиарда долларов на сдерживание российской агрессии.
Собственно на пополнение запасов ВСУ выделяют 23,2 миллиарда.

https://detaly.co.il/popolnenie-zheleznogo-kupola-lazernoe-oruzhie-i-doki-v-tihom-okeane-raskryty-detali-amerikanskogo-paketa-voennoj-pomoshhi/


   
Re: Гарні новини з Конгресу

Собственно на пополнение запасов ВСУ выделяют 23,2 миллиарда.

це на який період? 
п"ять років?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Конгресс США опубликовал подробную информацию о пакете военной помощи союзникам на 96 миллиардов долларов, который парламентарии обсудят в эту субботу.
Из них 26,38 миллиарда должен получить Израиль.
Правда, 2,4 миллиарда из этой суммы пойдут на обеспечение американских военных на Ближнем Востоке.

Украина и другие европейские партнеры США должны получить 60,84 миллиарда долларов на сдерживание российской агрессии.
Собственно на пополнение запасов ВСУ выделяют 23,2 миллиарда.

https://detaly.co.il/popolnenie-zheleznogo-kupola-lazernoe-oruzhie-i-doki-v-tihom-okeane-raskryty-detali-amerikanskogo-paketa-voennoj-pomoshhi/
----
ВСУ чи армії США???
   
Re: Гарні новини з Конгресу

После этого, я думаю что шансы на принятие закона в субботу в палате минимальные. Рад буду ошибаться.


   
Re: Гарні новини з Конгресу

«Дєтскає пітаніє, українці варуют нашє аружіє і прадают на чьорнам рінкє, южная граніца, труба для сжіжєнава газа, руськіє дєньгі»… тепер імпічмен Майорки …

Що ще підкацапники придумають? :facepalm:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Одноголосно проголосувавши за обхід своєї конституційної відповідальності, кожен демократ у Сенаті повністю схвалив небезпечну політику адміністрації Байдена щодо відкритих кордонів. Держсекретар Майоркас разом із президентом Байденом використовував майже всі інструменти, які були в його розпорядженні, щоб спровокувати найбільшу гуманітарну катастрофу та катастрофу національної безпеки на наших кордонах в американській історії.

На жаль, демократи в Сенаті не вважають, що ця катастрофа заслуговує на їхній час або дискусію в Сенаті. Замість цього вони сигналізують мільйонам, вимагаючи притягнення до відповідальності, що чиновник кабінету міністрів, безпосередньо відповідальний за цю катастрофу, який ігнорував закон і неодноразово вводив в оману Конгрес, бездоганний. Американський народ притягне демократів у Сенаті до відповідальності за цю ганебну демонстрацію.


   
Re: Гарні новини з Конгресу

Трампанзівський виблядок шукає нові відмазки, щоб провалити виділення допомоги Україні.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Трампанзівський виблядок шукає нові відмазки, щоб провалити виділення допомоги Україні.
Вони чекають як повернуться вітрила злочінів Трампа
Верховний суд
про імунітет Трампа
Чі внесе Трамп 185 мільйонів
Чі буде Трамп засуджений по кримінальному ділу Нью Йорці
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Те що ти написав до одного місця. Україні потрібна зброя. Не важливо від кого і не важливо в кредит чи ні. "хоть тушкой, хоть чучелом"
Головне щоб проголосували. А там ... "Завтра будем думати, Віддавать борги, А тепер хай журяться Наші вороги"
++
Україна цього боргу віддавати не буде.
(і всіх наступних також якщо вони будуть ще більшими).
як це все американці облаштують щоби уникнути шкандалю, це вже питання техніки.

що буде далі з наступною допомогою Чи це будуть гранти чи це буде позика - це буде вирішуватись далі. Україні головне зараз протриматись 2024 рік.


Останнє редагування: 18 квітня 2024 00:33:30 від T.Blair.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Джонсон відчув трохи свободи, поки Трамп задрімав на судовому засіданні. Але ж ця калюжа до суботи прокинеться.

Не вгадав - кажуть що йульок
Хто це? І хто "кажуть"?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Трампанзівський виблядок шукає нові відмазки, щоб провалити виділення допомоги Україні.

І що показово - цей кацапський виблядок повʼязує «імпічмент Майорки» з допомогою Україні а не допомогою Ізраїлю чи Тайваню.

   
Re: Гарні новини з Конгресу

неможна бути такими наївними
яка зброя, який ленд ліз  :facepalm1:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Дуже хочу помилятися ,але не буде голосування ,чи воно буде негативне.Це вже схоже на спектакль.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Дуже хочу помилятися ,але не буде голосування ,чи воно буде негативне.Це вже схоже на спектакль.

чого раптом?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Дуже хочу помилятися ,але не буде голосування ,чи воно буде негативне.Це вже схоже на спектакль.

Хз, тоді вже виставлять себе повним посміховиськом
Кар'єра Джонсона - всьо
Рейтинг респів від такої двіжухи і обсері також постраждає
Думаю, все домовлено
   
Re: Гарні новини з Конгресу

чого раптом?
песимізм ,багато часу втрачено.Але сподіваюсь на краще звичайно 
   
Re: Гарні новини з Конгресу

З проєкт закону, що має розглядатися:

"протягом 45 днів Конгрес США має отримати від адміністрації Байдена "стратегія підтримки України", яка повинна бути багаторічною та містити перелік "конкретних цілей", які адміністрація прагне досягти".
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Дуже хочу помилятися ,але не буде голосування ,чи воно буде негативне.Це вже схоже на спектакль.

WSJ написав що на Джонсона натиснули помірковані респи які пригрозили що підпишуть discharged petition

Ну і демси пообіцяли що не дадуть голосів якщо малахольна Грін захоче його зняти
   
Re: Гарні новини з Конгресу

І про гроші в борг, це нібито стосується тільки фінансової допомоги Україні в розмірі $9.8 мільярдів.
І Байден може половину списати після 15 листопада
   
Re: Гарні новини з Конгресу

++
Україна цього боргу віддавати не буде.
(і всіх наступних також якщо вони будуть ще більшими).
як це все американці облаштують щоби уникнути шкандалю, це вже питання техніки.

що буде далі з наступною допомогою Чи це будуть гранти чи це буде позика - це буде вирішуватись далі. Україні головне зараз протриматись 2024 рік.

Ніхто не буде нічого облаштовувати, бо скандалу уникнути не вдасться. Просто будуть реструтуровувати борг поки Україна не буде в змозі почати його виплату......
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Трохи і Байдену перцю в дупу підкинуть цими законами, а то він останнім часом зовсім розслабився.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

серед народжених в нашій країні прохуйлівської вати теж вистачає
один мудачук чого вартий
Мудачук народився в кацапстані.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
slp

Мудачук народився в кацапстані.

Его отец был осужден «за участие в контрреволюционной националистической деятельности»
Потому владимир родился на рсфср
   
Re: Гарні новини з Конгресу


Хто це? І хто "кажуть"?

Так званий "захисник Бахмута" аферист Петро Волощенко - якого хера він робить в тієї трампанзівсько-хуйловської курви? Хуйловці вже не криються зі своїми заготовками...


Останнє редагування: 18 квітня 2024 08:26:16 від gorodok
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Его отец был осужден «за участие в контрреволюционной националистической деятельности»
Потому владимир родился на рсфср
Його батько при німцях був поліцаєм.  За те і сидів.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Сьогодні назва гілки нарешті має сенс.
Ще суботу дочекатись треба

Гарні новини пішли косяком
На сотій сторінці обговорення очікуємо результату
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Гарні новини пішли косяком
На сотій сторінці обговорення очікуємо результату
Гарні новини будуть,  коли гроші виділять.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Гарні новини пішли косяком
На сотій сторінці обговорення очікуємо результату

До косяка ще далеко, але кілька гарних новин з'явилося.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Майк Джонсон перевзувся.

«Я роблю тут те, що вважаю за правильне. Я думаю, що надання летальної допомоги Україні прямо зараз є критично важливим… Ми не можемо грати з цим у політику. Ми повинні чинити правильно».

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія