Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не передбачив, а спрогнозував. 12.02.2022

Не передбачив, а спрогнозував. 12.02.2022

[ Invalid Facebook URL ]
   
Я знаю про що думає кожен чоловік. І так як основний удар очікується на Київ, то я нічого зайвого не буду говорити.

А думає кожен чоловік ( чоловік це той хто буде стояти на своїй землі та відправляти ворога у пекло всіма засобами) - що треба відвезти жінку, дітей, тещу мати батько у село. А потім повернутись та вступити до спротиву.

Так ось любі друзі, ви не встигнете. Не встигнете повернутись. Просто уявіть колони , котрі так же думають як ви. Всі чоловіки покинуть Київ і повертатись нема буде куди.

Пропонується зараз вже зібрати документи, коштовності та вивезти родичів у села мінімум до житомирської області.
Повернутись та подумати ( це якщо до сього дня не були зроблені  кроки ) - до якої команди ви пристанете.
Варіантів декілька:
 у багатоповерховому будинку кілька вояків є, до них,
до хлопців що називають себе самообороною,
 до хлопців котрі згрупувалися у сили територіальної оборони,
 до стихійних лідерів,
 до військових людей котрі більш менш знають що, як і чим робити.

Ви маете вже визначитись до кого ви пристанете, бо мобільного зв'язку не буде, інтернету не буде, а ви маєте бути  у  лавах тих хто буде  крошити росіян та їх помічників.
Ви маєте вже знати гуртом, мінімум 3 локації, де збиратись коли почнеться, те заради чого ви носите штани замість панчох.
 

Я не буду говорити, що влада саботує спротив, ви все самі бачите. Немає\ схем оприлюднених куди вивозити цивільне населення, вся імітація підготовки бункерів та команда головам осбб розчистити підвали - залишилась лише командою без контроля на виконання. Немає чіткого розуміння хто буде керувати самостійно сформованоми силами самооборони. Головна загроза, що якщо окуповані Бровари ( умовно) , то люди з сусідніх населених пунктів не думають про злагодженість дій. Тобто, свині візьмуть Бучу, а Ірпінь не буде робити спротив на території Бучі,  і так повзуча окупація може поширитись на велику територію. думайте , обговорюйте злагодженість.

останні 5 років я пропрацював у тому числі у комітеті  МОУ по територіальній обороні і резерву ЗСУ.  На сьогоднішній день, я зробив те що вважав за потрібне саме на такий час. Багато чого незроблено. Дуже багато. Але саботаж влади, яка не бачить нічого крім грошових одиниць, наводить на роздуми, що гроші таки вже сплачено саме за таку модель реакції на російські бажання щодо Київа.

Готуйтесь, кучкуйтесь, спілкуйтесь.
 Ми готові. Ви маєте усвідомити, - далі відступати не можна, ми дамо бій. І ми переможемо, так, абол інакше.
 Слава Україні - а москалям смерть!
   
Re: Не передбачив, а спрогнозував. 12.02.2022
HSM

Був ще маковей
Спрогнозував все як відбулося
Після 24 02 не пише
   
Re: Не передбачив, а спрогнозував. 12.02.2022

Був ще маковей
Спрогнозував все як відбулося
Після 24 02 не пише
Так, Маковей передбачав у 2017 і 2020 роках. Я ще насміхався, що хто ж буде АЕС захоплювати.
   
Re: Не передбачив, а спрогнозував. 12.02.2022

а хтось спрогнозує коли і як закінчиться війна?

Бо щось всі прогнозисти помилялись в термінах.
   
Re: Не передбачив, а спрогнозував. 12.02.2022

Давайте новые прогнозы.
Потом подымем.
   
Re: Не передбачив, а спрогнозував. 12.02.2022

Мої прогнози були не рожевими, точно знала що війна буде і буде довгою, що будуть окуповані ще території, але зараз ситуація і відповідні їй прогнози ще суворіші.
Хоча і будуть темні та важкі часі для більшості людства, а для нас особливо, але все проходить, пройде і це. І як сказав вбитий Януком мольфар, розірвана на шмаття Україна знов об'єднає всі свої землі і народ і держава будуть жити. Жаль що я вже того не побачу.
   
Re: Не передбачив, а спрогнозував. 12.02.2022
N88

Я знаю про що думає кожен чоловік. І так як основний удар очікується на Київ, то я нічого зайвого не буду говорити.

А думає кожен чоловік ( чоловік це той хто буде стояти на своїй землі та відправляти ворога у пекло всіма засобами) - що треба відвезти жінку, дітей, тещу мати батько у село. А потім повернутись та вступити до спротиву.

Так ось любі друзі, ви не встигнете. Не встигнете повернутись. Просто уявіть колони , котрі так же думають як ви. Всі чоловіки покинуть Київ і повертатись нема буде куди.

Пропонується зараз вже зібрати документи, коштовності та вивезти родичів у села мінімум до житомирської області.
Повернутись та подумати ( це якщо до сього дня не були зроблені  кроки ) - до якої команди ви пристанете.
Варіантів декілька:
 у багатоповерховому будинку кілька вояків є, до них,
до хлопців що називають себе самообороною,
 до хлопців котрі згрупувалися у сили територіальної оборони,
 до стихійних лідерів,
 до військових людей котрі більш менш знають що, як і чим робити.

Ви маете вже визначитись до кого ви пристанете, бо мобільного зв'язку не буде, інтернету не буде, а ви маєте бути  у  лавах тих хто буде  крошити росіян та їх помічників.
Ви маєте вже знати гуртом, мінімум 3 локації, де збиратись коли почнеться, те заради чого ви носите штани замість панчох.
 

Я не буду говорити, що влада саботує спротив, ви все самі бачите. Немає\ схем оприлюднених куди вивозити цивільне населення, вся імітація підготовки бункерів та команда головам осбб розчистити підвали - залишилась лише командою без контроля на виконання. Немає чіткого розуміння хто буде керувати самостійно сформованоми силами самооборони. Головна загроза, що якщо окуповані Бровари ( умовно) , то люди з сусідніх населених пунктів не думають про злагодженість дій. Тобто, свині візьмуть Бучу, а Ірпінь не буде робити спротив на території Бучі,  і так повзуча окупація може поширитись на велику територію. думайте , обговорюйте злагодженість.

останні 5 років я пропрацював у тому числі у комітеті  МОУ по територіальній обороні і резерву ЗСУ.  На сьогоднішній день, я зробив те що вважав за потрібне саме на такий час. Багато чого незроблено. Дуже багато. Але саботаж влади, яка не бачить нічого крім грошових одиниць, наводить на роздуми, що гроші таки вже сплачено саме за таку модель реакції на російські бажання щодо Київа.

Готуйтесь, кучкуйтесь, спілкуйтесь.
 Ми готові. Ви маєте усвідомити, - далі відступати не можна, ми дамо бій. І ми переможемо, так, абол інакше.
 Слава Україні - а москалям смерть!

Готуємось до нового "кругу".
В голодомор ми жерли дітей, а зараз діти будуть воювати.
   
Re: Не передбачив, а спрогнозував. 12.02.2022

Готуємось до нового "кругу".
В голодомор ми жерли дітей, а зараз діти будуть воювати.

До Голодомору теж повоювати встигли, але успішно пересрались і програли, ну а потім вже і Голодомор відповідно. Зараз на стадії "а давайте пересремось"  :-)o
   
Re: Не передбачив, а спрогнозував. 12.02.2022

До Голодомору теж повоювати встигли, але успішно пересрались і програли, ну а потім вже і Голодомор відповідно. Зараз на стадії "а давайте пересремось"  :-)o

Який голодомор,те що Україна вистояла це і є перемога.Пересретьс я хто з ким? В зелених вся повнота влади в руках. І законодавча,і вихонавча. Ніяких історичних паралелей не бачу.
   
Re: Не передбачив, а спрогнозував. 12.02.2022
den

Знаю одну добру людину з тро Києва
Що готувався
І він прямо канав що кацапи нападуть

Купував зброю
Їжу ( консервація крупи етц )
Не їздив в Туреччину а відкладав  на тепловізори

Пройшов ато

24.02 зустрів спокійно

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія