Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Німеччині вбили нашого хлопця.

Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Валом. На кожному вокзалі, принаймні тут, в НРВ. Вони кучкуються на "своєму" місці, неодноразово проходячи повз чула звідтам масковську говірку, навіть мат. На вигляд - чи то алкоголіки, чи то наколоті. Періодично поліція їх ганяє, але дуже в"яло.
Це все що потрібео знати задаючись питанням, чи захочуть масово біженці залишатись по європам.
Німеччина, Польща - це не власна країна і власна домівка.
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Це все що потрібео знати задаючись питанням, чи захочуть масово біженці залишатись по європам.
Німеччина, Польща - це не власна країна і власна домівка.
Колись вперше у житті поїхали в Гельзенкірхен, насправді просто подивитися знаменитий стадіон, він там відносно недалеко від вокзалу.
То я вам скажу, поки йшли, може десь 5-6 німців зустріли. Загалом. Суцільні турки, араби..
а як огидно поводяться арабські діти, особливо, коли їх разом багато..носяться, як ошпарені, верещать, перехожих мало з ніг не збивають
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Карнавал зараз в Дюссі, толпи людей.

   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Це 15-річний німець-турок із Гельзенкірхена та 14-річний німець-грек із Герне, обидва вже потрапили в значні кримінальні справи.


Треба писати в новинах "громадянин Дойчланду турецького походження і громадянин Дойчланду грецького походження".

Ті еміги не відчувають себе етнічними дойчами. Вони точно знають і відчувають себе етнічними турками, курдами, греками і т.д.
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Треба писати в новинах "громадянин Дойчланду турецького походження і громадянин Дойчланду грецького походження".
Той, що грек, теж може бути турком.
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Це 15-річний німець-турок із Гельзенкірхена та 14-річний німець-грек із Герне, обидва вже потрапили в значні кримінальні справи.

Або албаном або циганом.
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Той, що грек, теж може бути турком.
Трагічна подія
І раз відкрили гілку має бути співчуття

Але фуп шукає арапів
Як не арапів то турків

Навіть грек "краще" щоб був турком

Ви йопнулися з тими дослідами походженю
Ніби якби мордерець був наприклад португал чи поляк трагічність би якось
зменшилася 
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

По темі то вам не Україна

Не зачіпайте групи молоді в районах біля вокзалів (часто там понаїхи з інших країн) біля клубів (обкурені) і в момент масових заходів.
(Типу демо чи двіж наці та антіфа)
В різні демо (де мігранти)
Не лізьте в футболхуліганз також
Синяків в вуличних  штейбуфетах теж не чіпайте

Фраза То не Україна означає не більшу кримінальність. Вона в загальному в 5раз менша по статистиці вбивств
А невміння розпізнити загрозу. Та незнання певних особливостей етнічних. Можна невдало зробити рух і отримати в табло. Шмарканути чи сплюнути
Не всі жести інші збудженні сприймають  як в Неньці
То вам не Україна
Хоча якщо влізти десь в Троєщинський ряд з загорівшими торгашами теж можна здивуватися який світ різноманітний
Дюс в двіж то дупа
ХЗ чому хлопців не повідомили
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Да, баскетболіст винуватий  :facepalm:
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Поліція Ессена створила групу вбивць
Це як?
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Да, баскетболіст винуватий  :facepalm:
Ще один тупизднув(
Хто тут хлопця звинуватив і в чому?

Тварини напали
Забрали життя

В тебе схоже що  проблеми з розумінням текстів.
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Ще один тупизднув(
Хто тут хлопця звинуватив і в чому?

Тварини напали
Забрали життя

В тебе схоже що  проблеми з розумінням текстів.

Це у тебе проблеми з розумінням фактів. Інакше який сенс у цьому потоку свідомості стосовно власних фантазій на тему " начебто нерозуміння українцями що німеччина то не Україна"
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Да, баскетболіст винуватий  :facepalm:

Навряд чи винуватий, Юкі, але я останнім часом мав пару разів справу з нашими людьми, які приїжджали в Канаду, і помітив особливості поведінки, які тут видаються дивними, а в Німеччині могли видатися провокативними для тих, в кого є комплекс на рахунок того, як інші люди до них відносяться.
Передусім, що кидається в очі - повне небажання зорового контакту з навколишніми. Навіть більше - поведінка така, якби навколо них нікого іншого не існувало. Ані реакції на чиюсь привітальну посмішку, ані намагання пропустити десь там в дверях когось поперед себе чи відкрити йому двері, ані подяки тому, хто вчинив так для них.
Дійшло до смішного: одні знайомі, що щойно приїхали, вирішили закупитися продуктами в Костко (де, як знаєш, потрібно членську карточку). При вході їх (як і всіх) запитали про ту карточку, на що вони аж ніяк не зреагували (ще й при тому не знаючи фактично ні слова англійською). Коли прийшов час платити - виявилося, що касир від них щось хоче. Подзвонили мені, щоб перекладав. Я пояснив їм про ситуацію, а менеджер, який прийшов "розгрібати" ситуацію, врешті-решт зісканував для них свою карточку, і вони таким чином розплатилися.
Чим довше "наша" людина маринувалася в хуторянському середовищі, ізольованому від інших культур, рас і звичаїв, - тим вищий шанс на неадекватну реакцію при зустрічі з ними. Не раз бачив, коли "наші" люди, самі того не усвідомлюючи, міняли вираз обличчя на такий, ніби вони щойно побачили інопланетянина або величезну личинку колорадського жука, - при появі поблизу або афроамериканця, або когось з Південно-Східної Азії. Це дуже часті і тривожні ситуації. І - так! - горланити в трамваї, відхаркувати і плюватися при ходьбі, показувати на інших пальцями або кивком голови - "наше все!". Очевидно, це зовсім не означає, що хлопчина-баскетболіст поводив себе саме так (а якщо й поводив - то це абсолютно не причина для поножовщини), але ШАНС, що "наші" люди будуть за кордоном поводити себе саме так, створюючи несвідомо грунт для непорозумінь - дуже високий.

Останнє редагування: 12 лютого 2024 19:39:44 від GizmoGremlin
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Навряд чи винуватий, Юкі, але я останнім часом мав пару разів справу з нашими людьми, які приїжджали в Канаду, і помітив особливості поведінки, які тут видаються дивними, а в Німеччині могли видатися провокативними для тих, в кого є комплекс на рахунок того, як інші люди до них відносяться.
Передусім, що кидається в очі - повне небажання зорового контакту навколишніми. Навіть більше - поведінка така, якби навколо них нікого іншого не існувало. Ані реакції на чиюсь привітальну посмішку, ані намагання пропустити десь там в дверях когось поперед себе чи відкрити йому двері, ані подяки тому, хто вчинив так для них.
Дійшло до смішного: одні знайомі, що щойно приїхали, вирішили закупитися продуктами в Костко (де, як знаєш, потрібно членську карточку). При вході їх (як і всіх) запитали про ту карточку, на що вони аж ніяк не зреагували (ще й при тому не знаючи фактично ні слова англійською). Коли прийшов час платити - виявилося, що касир від них щось хоче. Подзвонили мені, щоб перекладав. Я пояснив їм про ситуацію, а менеджер, який прийшов "розгрібати" ситуацію, врешті-решт зісканував для них свою карточку, і вони таким чином розплатилися.
Чим довше "наша" людина маринувалася в хуторянському середовищі, ізольованому від інших культур, рас і звичаїв, - тим вищий шанс на неадекватну реакцію при зустрічі з ними. Не раз бачив, коли "наші" люди, самі того не усвідомлюючи, міняли вираз обличчя на такий, ніби вони щойно побачили інопланетянина або величезну личинку колорадського жука, - при появі поблизу або афроамериканця, або когось з Південно-Східної Азії. Це дуже часті і тривожні ситуації. І - так! - горланити в трамваї, відхаркувати і плюватися при ходьбі, показувати на інших пальцями або кивком голови - "наше все!". Очевидно, це зовсім не означає, що хлопчина-баскетболіст поводив себе саме так (а якщо й поводив - то це абсолютно не причина для поножовщини), але ШАНС, що "наші" люди будуть за кордоном поводити себе саме так - дуже високий.

То виходить одним можна все, а іншим навіть думка чи міміка заборонені.  :X
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

То виходить одним можна все, а іншим навіть думка чи міміка заборонені.  :X

Ти відповідь сам знаєш, на прикладі поведінки незаконних мігрантів в США ;)
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Ти відповідь сам знаєш, на прикладі поведінки незаконних мігрантів в США ;)

Просто не розумію нашо виправдовувати цей стан речей.
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Надо видеть, какую звезду поймали наши "девицы из Бердянска".
Над вьетнамкой ржут из урока в урок всей группой. Она ж говорит своими вьетнамскими звуками.
Сирийцы у них на лестнич клетке, ну тут она просто трясет руками как от тараканов. Даже не ждешь, что расизм бывает вот такой физический, а главное чел и не думает это скрывать.
Матюки громко и футболка "оскорбляю всячески" - немцы ж не понимают.
И при этом "Я магистр!"  Пединститут дает магистра учительницам английского, ок, но с чего апломб.
Но самая жесть это в каком виде наши оставляют туалет молодой польке, что она его убирает.
И это при том, что вот тебе полотенца бумажные, бумага, антисептик, мыло, все.
Сталкиваясь с этой полькой, приходится разводить руками: "наверное, они боятся чем то заразится". И поэтому зассыкают крышки унитазов.
И она отвечает: "Нет! Просто я убираю, а она - Дама! Но я ей сказала: я ж не немка, я полька, отпердолю!"
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Просто не розумію нашо виправдовувати цей стан речей.

"Виправдовуванням" було б: "турок правильно вчинив". Я таке писав?
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

"Виправдовуванням" було б: "турок правильно вчинив". Я таке писав?

Ну оце "наші не вміють себе поводити коректно" або "то вам не Україна" - я також вважаю виправдовуванням
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Ну оце "наші не вміють себе поводити коректно" або "то вам не Україна" - я також вважаю виправдовуванням

А даремно. То - не виправдання, а зауваження про брак толерантності до інших культур, що може привести до конфліктів за певних умов.

Останнє редагування: 12 лютого 2024 19:49:00 від GizmoGremlin
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

А даремно.

Просто це ущербна позиція, яка в веде до погромів як у 2020, а в результаті може привести до геноциду та повного винищення. Причому самих жертв  нацистами і назвуть  :X
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

а зауваження про брак толерантності до інших культур, що може привести до конфліктів за певних умов.

Міміка чи погляд - то брак толерантності?!... give me a break

пс дехто зображення американського прапору вважає браком толерантності,
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Міміка чи погляд - то брак толерантності?!... give me a break

Ти чудово знаєш, про що я. Гидлива міміка при киданні погляду на людей іншої раси - то прояв расизму. І американський прапор тут ні при чому.

P.S. Анекдоти про "тупих чукчів" чи "дурних молдаванів" - теж need a break?
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Ти чудово знаєш, про що я. Гидлива міміка при киданні погляду на людей іншої раси - то прояв расизму.


:facepalm1: ти справді так вважаєш?.... Коли хтось сере посеред бульвару, я маю визначити колір його шкіри перед тим як робити якусь міміку?
Буллшіт :X
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

P.S. Анекдоти про "тупих чукчів" чи "дурних молдаванів" - теж need a break?

Це совковий побутовий нацизм. Це виключно проблема хворого на цей нацизм. Він не заслуговує бути ні вбитим, ні побитим, ні навіть відміненим за це
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

:facepalm1: ти справді так вважаєш?.... Коли хтось сере посеред бульвару, я маю визначити колір його шкіри перед тим як робити якусь міміку?
Буллшіт :X

"Срання посеред бульвару" - точно таке ж твоє припущення, як і моє - про "скорчену морду". Своє я обгрунтував статистично, спостереженнями з власного досвіду, - при умові, що причиною його було не срання, а раса.
На чому грунтується твоє припущення, що срання посеред бульвару і колір шкіри корелюються?
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Толерастія зараз на єтапі " не так подивився"....(
Єтап "не то надягають" вже був , або попереду?
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Це совковий побутовий нацизм. Це виключно проблема хворого на цей нацизм.

А "побутовий" відрізняється від "суспільного" тим, що.... ?

Він не заслуговує бути ні вбитим, ні побитим, ні навіть відміненим за це

Якщо він присутній - то не суттєво, в чому його "заслуга". Сама його присутність є причиною для конфліктів.
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

А "побутовий" відрізняється від "суспільного" тим, що.... ?

... не керує соціальною поведінкою людини, не мотивує її на ненависть або якісь антисоціальні вчинки


Якщо він присутній - то не суттєво, в чому його "заслуга". Сама його присутність є причиною для конфліктів.

Ти хоч усвідомлюєш що ти стверджуєш? Присутність якихось думок в моїй голові є причиною для конфліктів, тобто агресії в мій бік. Невже ти і справді вважаєш це нормою?
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

"Срання посеред бульвару" - точно таке ж твоє припущення, як і моє - про "скорчену морду". Своє я обгрунтував статистично, спостереженнями з власного досвіду, - при умові, що причиною його було не срання, а раса.
На чому грунтується твоє припущення, що срання посеред бульвару і колір шкіри корелюються?

Срання - то гіперболізація. Будьяка специфічна поведінка вихідців з гетто може викликати відповідну міміку. Це абсолютно не означає расизм.
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

GizmoGremlin нагадав
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

... не керує соціальною поведінкою людини, не мотивує її на ненависть або якісь антисоціальні вчинки

Ти хоч усвідомлюєш що ти стверджуєш? Присутність якихось думок в моїй голові є причиною для конфліктів, тобто агресії в мій бік. Невже ти і справді вважаєш це нормою?

Ну, якщо ТИ тримаєш свої думки в голові при собі - то це не означає, що так роблять ВСІ. Якщо б всі так робили (чи хоча б більшість), то анекдоти про "тупих молдаванів" попросту вимерли  б.

Он, поглянь, як людина "тримає" свої нацистські думки при собі:

> Толерастія зараз на єтапі " не так подивився"....(
> Єтап "не то надягають" вже був , або попереду?

Уявляєш собі, що б було, якби йому випало проїхатися в берлінському трамваї поруч з муслімським тінейджером?
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Ну, якщо ТИ тримаєш свої думки в голові при собі - то це не означає, що так роблять ВСІ. Якщо б всі так робили (чи хоча б більшість), то анекдоти про "тупих молдаванів" попросту вимерли  б.

Он, поглянь, як людина "тримає" свої нацистські думки при собі:

> Толерастія зараз на єтапі " не так подивився"....(
> Єтап "не то надягають" вже був , або попереду?

Уявляєш собі, що б було, якби йому випало проїхатися в берлінському трамваї поруч з муслімським тінейджером?

І ти вважаєш це нормою? Ти вважаєш нормою що тінейджер може його зарізати за одні лише слова, замість того щоб пояснити що він не правий?
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

І ти вважаєш це нормою? Ти вважаєш нормою що тінейджер може його зарізати за одні лише слова, замість того щоб пояснити що він не правий?

Ти не хочеш знати список того, що я НЕ вважаю нормою... Але то - не стосується цієї гілки....
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Цікаво.Ріжуть та бʼють араби ,а дикуни українці.Дивно
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Ти не хочеш знати список того, що я НЕ вважаю нормою... Але то - не стосується цієї гілки....

Чому не хочу? Давай. Тут не ріжуть і не б'ють
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Цікаво.Ріжуть та бʼють араби ,а дикуни українці.Дивно

Ну, підійди до араба, і запитай його, чому він ріже і б'є. Задовільниш цікавість.
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Чому не хочу? Давай. Тут не ріжуть і не б'ють

Колись, в іншій гілці.
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Колись, в іншій гілці.

Домовились
   
Re: В Німеччині вбили нашого хлопця.

Просто потрібно визнати, що "мультикультурність" робить Європу непридатною для життя.
Цивілізованість завжди програє дрімучому дикунству.
В цьому сенсі біла раса приречена на зникнення.
Якщо вчасно не сконцентруватись на моноетнічності в межах національних держав.
Але в сучасних реаліях це вже неможливо.
Україна в цьому сенсі останній прихисток цивілізованості.
Але ненадовго. Як тільки рівень життя підніметься, орди муслімів різного походження підтягнуться слідом.
Слава Богу, що я вже цього не побачу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія