Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Втікачам

Втікачам




Ще не забули ?
   
Re: Втікачам

Нахуй мені ваша Україна?тут за 2 роки Німеччина дала більше ніж оця «Батьківщина» .я в Чорнівці ніколи ,жодною ногою .До себе вдома ніколи .Мабуть у когось не дуже приємні спогади про рідне місто та дитинство .
   
Re: Втікачам

гарний ролик
   
Re: Втікачам

гарний ролик

Це ж той вірш що всі ми вчили
   
Re: Втікачам

Це ж той вірш що всі ми вчили

оо сто років вже пройшло...

Любіть Україну
Володимир Сосюра


Любіть Україну, як сонце любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.

Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Без неї — ніщо ми, як порох і дим,
розвіяний в полі вітрами...
Любіть Україну всім серцем своїм
і всіми своїми ділами.

Для нас вона в світі єдина, одна,
як очі її ніжно-карі...
Вона у зірках, і у вербах вона,
і в кожному серця ударі,
у квітці, в пташині, в кривеньких тинах,
у пісні у кожній, у думі,
в дитячій усмішці, в дівочих очах
і в стягів багряному шумі...

Як та купина, що горить — не згора,
живе у стежках, у дібровах,
у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,
у хмарах отих пурпурових,

в огні канонад, що на захід женуть
чужинців в зелених мундирах,
в багнетах, що в тьмі пробивають нам путь
до весен і світлих, і щирих.

Юначе! Хай буде для неї твій сміх,
і сльози, і все до загину...
Не можна любити народів других,
коли ти не любиш Вкраїну!..

Дівчино! Як небо її голубе,
люби її кожну хвилину...
Коханий любить не захоче тебе,
коли ти не любиш Вкраїну.

Любіть у труді, у коханні, в бою,
в цей час коли гудуть батареї
Всім серцем любіть Україну свою,
і вічні ми будемо з нею!

* Подано за першою публікацією 1944 року (примітка Укрлібу)
   
Re: Втікачам
DBA

Гарний ролик але він стосується і ухилянтів як дімець і женьок. Вони мабуть думають що якщо не втекли то чуть-чуть люблять країну
   
Re: Втікачам

Всім серцем любіть Україну свою
І вічно ми будемо з нею





Але не всі .Хтось сере не неї і ще глузує з нас  вже два роки тут не буваючи
   
Re: Втікачам

Втікачам, це кому?
   
Re: Втікачам

Гарний ролик але він стосується і ухилянтів як дімець і женьок. Вони мабуть думають що якщо не втекли то чуть-чуть люблять країну

Чому ти вирішив що я ухилянт ?ти був зі мною у лікарні ,чи ТЦК ,син повії?
   
Re: Втікачам

Втікачам, це кому?
Це як кожен  себе відчуває .Як і з цим радянським віршем за який можна і хейтити і захоплюватись

Останнє редагування: 11 лютого 2024 03:33:19 від dimec
   
Re: Втікачам
DBA

Чому ти вирішив що я ухилянт ?ти був зі мною у лікарні ,чи ТЦК ,син повії?

Ну якщо заробив мільйон баксів і міг зʼєбатися у Таїланд або Індонезію , то мабуть не такий інвалід і  шось можна було зробити якщо б був у ЗСУ?
   
Re: Втікачам

Те що багато хто з біженців побачили в всоєму біженстві можливість... це повний триндець, це вирок нашим елітам. Вірш добрий, але його тре було читати тим хто керував, та фактично володів країною.
   
Re: Втікачам

Нахуй мені ваша Україна?тут за 2 роки Німеччина дала більше ніж оця «Батьківщина» .я в Чорнівці ніколи ,жодною ногою .До себе вдома ніколи .Мабуть у когось не дуже приємні спогади про рідне місто та дитинство .

Та то доки війна. Війна закінчиться, поприбігають косяками
   
Re: Втікачам

Та то доки війна. Війна закінчиться, поприбігають косяками

Большинство из Ирландии не вернётся. Про остальные страны не знаю.
   
Re: Втікачам

Я от що бачу, бачу скількі тут наразі житла, офісів, хат. Стоять пусті або здаються за дуже дешево і в той же час як у Европах ютяться наші люди, скілкі в них грошей уходить на якісь мізерні квадратни метри, як кажуть по москальскі - в тесноте да не обедав.
Там якісь шпротний жаш, а тут раздолье. І клімат набагато краще ніж в деяких країнах та все інше. Тож, коли війна закінчиться тут буде рай.
   
Re: Втікачам

Большинство из Ирландии не вернётся. Про остальные страны не знаю.

Если предположить, что тут будет мир, Украина член ЕС или близко к тому, летают самолеты, ходят пароходы и поезда, то скажи мне, какой смысл в Европах стоять раком что бы оплатить только куцое жилье в 50 м2 и как-то протащится на остаток зряплаты? А тут очевидно будет подъем - программы по восстанолению, много свободной земли, ну и Родина понятное дело
   
Re: Втікачам

Я от що бачу, бачу скількі тут наразі житла, офісів, хат. Стоять пусті або здаються за дуже дешево і в той же час як у Европах ютяться наші люди, скілкі в них грошей уходить на якісь мізерні квадратни метри, як кажуть по москальскі - в тесноте да не обедав.
Там якісь шпротний жаш, а тут раздолье. І клімат набагато краще ніж в деяких країнах та все інше. Тож, коли війна закінчиться тут буде рай.

Все залежить від того,що саме людина в Україні втратила. якщо не мала власного житла і жила на зарплатню 15-20 тис грн,то така людина маловирогідно,що повернеться
   
Re: Втікачам

Все залежить від того,що саме людина в Україні втратила. якщо не мала власного житла і жила на зарплатню 15-20 тис грн,то така людина маловирогідно,що повернеться

Чому ні? Якщо людина в Норвегіі сходить з розуму від 6 місяців темряви і вологості, видає майже всі кошти на орендуєме житло, а вдома пів країни пустує - живи не хочу.
   
Re: Втікачам

Любіть=Захищайте, коли твою дочку, дружину чи матір гвалтують, а ти втік, то про тебе в цьому акті сказано абсолютно все.
   
Re: Втікачам

Если предположить, что тут будет мир, Украина член ЕС или близко к тому, летают самолеты, ходят пароходы и поезда, то скажи мне, какой смысл в Европах стоять раком что бы оплатить только куцое жилье в 50 м2 и как-то протащится на остаток зряплаты? А тут очевидно будет подъем - программы по восстанолению, много свободной земли, ну и Родина понятное дело

Турч, до цього ще дожити треба. А людина хоче жити в комфорті вже зараз.
   
Re: Втікачам
den

Модна дожити до перемоги
Але де не буде
---
будет мир, Украина член ЕС или близко к тому, летают самолеты, ходят пароходы и поезда,
---

Типу "перемир'я " або заморозка

Тоді виїде ще більше людей з України

   
Re: Втікачам

Турч, до цього ще дожити треба. А людина хоче жити в комфорті вже зараз.

мені оптимізм Турча в принципі подобається. людина починає планувати,що буде після війни,коли абсолютно незрозуміло,коли і чим ця війна для нас завершиться
   
Re: Втікачам

Если предположить, что тут будет мир, Украина член ЕС или близко к тому, летают самолеты, ходят пароходы и поезда, то скажи мне, какой смысл в Европах стоять раком что бы оплатить только куцое жилье в 50 м2 и как-то протащится на остаток зряплаты? А тут очевидно будет подъем - программы по восстанолению, много свободной земли, ну и Родина понятное дело

Нью Васюкі !
   
Re: Втікачам

Заганяє в смуток одне.
Коли в Україні жопа, то всі тікають за кордон. Розгрібайте самі, як знаєте.
Але у світлі останніх подій, коли всі розуміють, що ідея мультикультурності потерпіла крах, у найближчі десять років можливі дивні процеси на Заході.
І тоді оті гниди, що потікали, будуть волати, що ми українці - Ненько прийми своїх дітей!!!
Останній випадок Палестина.
Моя думка така - виїхав, позбавлення громадянських прав ( нє..уй голосувати і дарувати нам вилупків), соціальних.
Ви ніхто. Ви зрадники.
Це як піклуватись про дружину з нагуляними дітьми, що втекла з бродячим цирком.
   
Re: Втікачам

Большинство из Ирландии не вернётся. Про остальные страны не знаю.

Пардон, а что "большинство" будет делать после 03/2025? ПенЗии похерят, jobseeker allowance отменят - это же элементарно просто сделать. Кнопку нажать в Интрео. )
Имхо останется % 15-20, кто найдет постоянную работу на полный день или "партийно половой" путь.
   
Re: Втікачам

Я от що бачу, бачу скількі тут наразі житла, офісів, хат.

Вже начеб то другий раз жалієшся :) Погано йде здача в оренду?
   
Re: Втікачам

мені оптимізм Турча в принципі подобається. людина починає планувати,що буде після війни,коли абсолютно незрозуміло,коли і чим ця війна для нас завершиться

Зараз в Україні взагалі не варто планувати щось
   
Re: Втікачам

Заганяє в смуток одне.
Коли в Україні жопа, то всі тікають за кордон. Розгрібайте самі, як знаєте.
Але у світлі останніх подій, коли всі розуміють, що ідея мультикультурності потерпіла крах, у найближчі десять років можливі дивні процеси на Заході.
І тоді оті гниди, що потікали, будуть волати, що ми українці - Ненько прийми своїх дітей!!!
Останній випадок Палестина.
Моя думка така - виїхав, позбавлення громадянських прав ( нє..уй голосувати і дарувати нам вилупків), соціальних.
Ви ніхто. Ви зрадники.
Це як піклуватись про дружину з нагуляними дітьми, що втекла з бродячим цирком.

Ну приймуть у Німеччині Remigration, і всіх попросять ввічливо "пистуйте назад"  :gigi: Ще й гроші на дорогу дадуть.
   
Re: Втікачам
mar

Якщо людина в Норвегіі сходить з розуму від 6 місяців темряви і вологості, вида


Є Іспанія, навіщо їхати на північ? Шановний політрук, а до війни був рай? Не знав. Як допомогли безхатченкам у 2014-2022  вже бачили. Просто ніяк. Зараз буде по іншому? Чого раптом? А захищати країну треба, нема питань.
   
Re: Втікачам

Зараз в Україні взагалі не варто планувати щось
бо це твій рівень, а от Стерненко планує і реалізовує
   
Re: Втікачам

Ну приймуть у Німеччині Remigration, і всіх попросять ввічливо "пистуйте назад"  :gigi: Ще й гроші на дорогу дадуть.
вія піде на майдан з організованою партією біженців  :gigi:
   
Re: Втікачам

Хтось сере не неї і ще глузує з нас  вже два роки тут не буваючи

А хтось срав.... ні, не так: доїв її усі попередні 30 років, показово спілкувався кацапською, жив в русском мірє і зневажав все українське.
Про кого це?
   
Re: Втікачам

Заганяє в смуток одне.
Коли в Україні жопа, то всі тікають за кордон. Розгрібайте самі, як знаєте.
Але у світлі останніх подій, коли всі розуміють, що ідея мультикультурності потерпіла крах, у найближчі десять років можливі дивні процеси на Заході.
І тоді оті гниди, що потікали, будуть волати, що ми українці - Ненько прийми своїх дітей!!!
Останній випадок Палестина.
Моя думка така - виїхав, позбавлення громадянських прав ( нє..уй голосувати і дарувати нам вилупків), соціальних.
Ви ніхто. Ви зрадники.
Це як піклуватись про дружину з нагуляними дітьми, що втекла з бродячим цирком.
100% Саме так і треба. Щоб навіть думки повернутися не було. І ще все майно конфіскувати.
   
Re: Втікачам

Дєльфіна в трусіках-вишиванці, лєт пяті, вам
   
Re: Втікачам

Дєльфіна в трусіках-вишиванці, лєт пяті, вам
Показати зображення...
ну він з пономарьовим 3 ляма баксів наколядував для ЗСУ
   
Re: Втікачам

Тепер ще українців хочуть поділити на втікачів-невтікачів. Невже не зрозуміло, що є багато причин по яким люди виїхали, і більшість це східний регіон. Ось фраза жінки з Маріуполя: «про нас всі забули, як ми сиділи в підвалах з крисами, нас бомбили і ходили в туалет в одну трубу», і продовження  «ми зараз ні про що не думаємо, дишем одним днем». Чому їм Україна не дали допомогу, як Німеччина, чому не будують житло… бо краще бюджет розкрадати на великому крадівництві? Інша сімʼя  з Северодонецка, людям по 62, в нього якійсь військові нагороди і в АТО був,виїзжав один з останніх, тому що в розтрельних списках, квартири дві розбомбили, в одній живе сепаратист, то вних безсоння, тиск, інфаркти… Всі втікачі влаштовують ланцюги єдності, мітинги, збори посилок… Але як почитаєш слово «втікачі», то вже нічого доброго не чекаєш від нашої спільноти!
   
Re: Втікачам

100% Саме так і треба. Щоб навіть думки повернутися не було. І ще все майно конфіскувати.
Для чого конфісковувати?
Ми що- варнаки?
Приватна власність то святе.
   
Re: Втікачам

мені оптимізм Турча в принципі подобається. людина починає планувати,що буде після війни,коли абсолютно незрозуміло,коли і чим ця війна для нас завершиться.

І мені.
Чом би й ні?
Турч чувак серйозний і послідовний. Ще задоаго до війни він часто писав про тодішніх заробітчан щось типу: "чєм больше уєдєт - тєм больше нам тут рая". Перед війною він вийшов в серйозний кеш, цілеспрямовано відправив дітей за кордон і, зважаючи на власне походження та рускомірность, він абсолютно готовий до будь-якого розвитку подій. З його бекграундом та банківським рахунком в принципі можна щось і планувати майже в будь-якому майбутньому для України.
   
Re: Втікачам

ну він з пономарьовим 3 ляма баксів наколядував для ЗСУ
   
Re: Втікачам

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія