Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сирський!

Re: Сирський!

OlegSky, ты через несколько месяцев так же будешь ныть, зачем ЗСУ держит до последнего Авдеевку?

При чому  тут ниєш не ниєш. Я наводжу статті аналітиків та експертів.
   
Re: Сирський!

   
Re: Сирський!

   
Re: Сирський!

https://t.me/voynareal/83766

Як він взагалі попав в Україну після розпаду СРСР. Він же народився,  виріс і навчався в кацапії....Кацап по  всім пунктам...
Як може прийти в  здорову голову таку людину головнокомандуючим під час війни з Парашою призначати??????   ;o
   
Re: Сирський!

Тобто після 1991 вся сім'я повернулась в Парашу, а він один залишився.....
   
Re: Сирський!

Як він взагалі попав в Україну після розпаду СРСР. Він же народився,  виріс і навчався в кацапії....Кацап по  всім пунктам...
Як може прийти в  здорову голову таку людину головнокомандуючим під час війни з Парашою призначати??????   ;o

Він доказав с вою відданність на полі бою.
А втікачі й ухилянти типу українці лише скрежечуть зубами на сирського
   
Re: Сирський!

Хуйло за таким принципом призначає на керівні посади в уряді і в армії деяких етнічних українців ( Козак, тощо): бо  вони ненавидять українців і готові їх нищити.  Ну це свого роду хворі на голову люди, бо нормальна людина не може  ненавидіти країну і народ, серед якого народилася і виросла,  звідки походять і  живуть її батьки, родичі.
А що з Сирським, який є етнічним росіянином, там народився, ріс , вчився, там живуть його батьки...    він так ненавидить свою батьківщину і  кацапів, що готовий їх знишувати...?
   
Re: Сирський!

він так ненавидить свою батьківщину і  кацапів
більше чим ви...
   
Re: Сирський!

Хуйло за таким принципом призначає на керівні посади в уряді і в армії деяких етнічних українців ( Козак, тощо): бо  вони ненавидять українців і готові їх нищити.  Ну це свого роду хворі на голову люди, бо нормальна людина не може  ненавидіти країну і народ, серед якого народилася і виросла,  звідки походять і  живуть її батьки, родичі.
А що з Сирським, який є етнічним росіянином, там народився, ріс , вчився, там живуть його батьки...    він так ненавидить свою батьківщину і  кацапів, що готовий їх знишувати...?

Може він ненавидить хуйла за те що довів країну до такого зомбі-стану, хз.
   
Re: Сирський!

Може він ненавидить хуйла за те що довів країну до такого зомбі-стану, хз.

Ну знищувати йому потрібно ж не хуйла в даний момент, а кацапів, з якими можливо разом вчився і ріс..      представників свого народу, так би  мовити)))
Це коли він їх так зненавидів,  з початку 2014 року? 
   
Re: Сирський!

Ну знищувати йому потрібно ж не хуйла в даний момент, а кацапів, з якими можливо разом вчився і ріс..      представників свого народу, так би  мовити)))
Це коли він їх так зненавидів,  з початку 2014 року? 
В кожному разі його легко шантажувати батьками, що б вони там не говорили.
   
Re: Сирський!

Хуйло за таким принципом призначає на керівні посади в уряді і в армії деяких етнічних українців ( Козак, тощо): бо  вони ненавидять українців і готові їх нищити.  Ну це свого роду хворі на голову люди, бо нормальна людина не може  ненавидіти країну і народ, серед якого народилася і виросла,  звідки походять і  живуть її батьки, родичі.
А що з Сирським, який є етнічним росіянином, там народився, ріс , вчився, там живуть його батьки...    він так ненавидить свою батьківщину і  кацапів, що готовий їх знишувати...?

Це що за виворіт свідомості? З якого це дива людина, яка, будучи росіянином за походженням, ненавидить своїх упоротих братів-кацапів у вас виходить хвора на голову? Хворі на голову як раз ті, хто це все підтримує, керуючись національною приналежністю.
   
Re: Сирський!

Плять , це фуп, чі дитячий садок? Шантаж..... Е докази що його батьки там?
   
Re: Сирський!

Ну знищувати йому потрібно ж не хуйла в даний момент, а кацапів, з якими можливо разом вчився і ріс..      представників свого народу, так би  мовити)))
Це коли він їх так зненавидів,  з початку 2014 року?

мадам, вам з Німеччини, звісно, видніше, тут навіть сумнівів немає, але повірте на слово, що дуже багато хто з кадрових військових викреслив з життя своїх колишніх однокурсників і колег після 14-го, а після 22-го і всього того, що ті паскуди тут творили і творять, зненавидів так, що без жодних вагань знищить якщо трапиться нагода.
   
Re: Сирський!

Бубочка, пишуть, вимагає від Сирського невідкладних наступальних дій але з армією в 300 000. Мені Сирського навіть жалко. Можливо він навіть не зрозумів з ким має справу. То може це в нього не витримають нерви і він як голова військової адмісьрації у воєний стан перший скаже- досить? А чо? Можливо зараз усе.
   
Re: Сирський!

Сирський сказав, сидітимемо в обороні, так що наступів не буде.
   
Re: Сирський!

Ну це свого роду хворі на голову люди, бо нормальна людина не може  ненавидіти країну і народ, серед якого народилася і виросла,  звідки походять і  живуть її батьки, родичі.

Я так розумію ви данбасян ті що по іншу сторону фронту дуже любите? Вони ж народ народились в тій самій країні що й ви
   
Re: Сирський!

Бубочка, пишуть, вимагає від Сирського невідкладних наступальних дій але з армією в 300 000.
для тебе 300 тис чортиків не межа....
п.с. забористий лосьйон...
   
Re: Сирський!

Сирський сказав, сидітимемо в обороні, так що наступів не буде.
Звісно, але бубочка хоче наступів. Інхвантил..
   
Re: Сирський!

Плять , це фуп, чі дитячий садок? Шантаж..... Е докази що його батьки там?

Українські опозиційні блогери кажуть  і наводять факти, що його батьки і брат в параші зараз, а  його мати у фейсбуці навіть  виступи хуйла лайкає...
Тут запитання,чи модна довіряти Яніні Соколовій, Богуслав, Цензору?
Що думали в уряді в такому випадку, якщо це правда ?
   
Re: Сирський!

для тебе 300 тис чортиків не межа....
п.с. забористий лосьйон...
Пішов нах, стратий ботик. Ти прАстітутка, бо назвати тебе повією це навіть якось не так огидно. Ти саме прАстітутка ботівська. Це ти, ханига, п‘єш лосьони.відповісти по суті в тебе клепок немає
   
Re: Сирський!

Бубочка, пишуть, вимагає від Сирського невідкладних наступальних дій але з армією в 300 000. Мені Сирського навіть жалко. Можливо він навіть не зрозумів з ким має справу. То може це в нього не витримають нерви і він як голова військової адмісьрації у воєний стан перший скаже- досить? А чо? Можливо зараз усе.

кто пишет, пан Вольтер, белки, черти или санитары?
   
Re: Сирський!

Це все? На що ви спроможні))) :fuck:
   
Re: Сирський!

Якщо вже так хо версія Залужного зняти , то невже не можна було на посаду головнокомандуючого автентичного українця поставити, якого ніщо з парашою не пов'язує,  і в якого серце і рука не здригнеться у відповідний момент, якого не будуть мучити докори совісті  за родичів , чи якого можна шантажувати ?
Невже ні одного такого достойного генерала не знайшлося на цю посаду,  дійсно?  Чи такого і не шукали?
   
Re: Сирський!

Цитувати
Wolter
ти упоротий... хоч і у віці, який тільки сам тебе наздогнав.... :facepalm1:

Останнє редагування: 13 лютого 2024 19:46:40 від vigors
   
Re: Сирський!

Ну знищувати йому потрібно ж не хуйла в даний момент, а .....

.... його зомбаків. Зомбаків не жалко
   
Re: Сирський!

.... його зомбаків. Зомбаків не жалко

Ми з тобою тільки за себе точно можемо сказати, що нам не жалко.... 
   
Re: Сирський!

Ми з тобою тільки за себе точно можемо сказати, що нам не жалко.... 

Я лише демонструю що навіть у завзятого кацапа може бути мотивація хуярити "другу армію"
   
Re: Сирський!

Сьогодні по Суспільному чув, що в Авдіївці вперше за 2 роки відбувається ротація виснаженої бригади.
Зрада?
https://www.ukr.net/news/details/video/102723109.html
   
Re: Сирський!

Ми з тобою тільки за себе точно можемо сказати, що нам не жалко.... 

В такому випадку чому фрау щось приписує Сирському? Є якісь факти, що він був помічений в лояльності до кацапів?
   
Re: Сирський!
HSM

Циля така любить Украіну що
Аж здриснула , але повчає
   
Re: Сирський!

Циля така любить Украіну що
Аж здриснула , але повчає

Я виїхала під час панування Кучми....
Не бачила я перспектив на покращення в Україні  під час його правління...
Ти мені можеш щось закинути?
   
Re: Сирський!

Я виїхала під час панування Кучми....
Не бачила я перспектив на покращення в Україні  під час його правління...
Ти мені можеш щось закинути?

Певно так співпало, шо при Кучмі, нє?
Чи ви хочете сказати, що при Порошенко намагались повернутись, але клятий Зе вам не дав?
   
Re: Сирський!

Я виїхала під час панування Кучми....
Не бачила я перспектив на покращення в Україні  під час його правління...
Ти мені можеш щось закинути?

Зрозуміло. Думав біженка, а це ще одна ковбасниця лізе повчати дурних земляків, від яких звалила чверть століття тому.
І шо вам всім без того не живеться ніяк?
Ваша думка тут вже абсолютно нікому не цікава, бо ви до цієї країни маєте таке саме відношення, як і до квартири, яку колись продали. Підіть розкажіть новому власнику яку дружину він має собі шукати  :laugh:
   
Re: Сирський!

Сьогодні по Суспільному чув, що в Авдіївці вперше за 2 роки відбувається ротація виснаженої бригади.
Зрада?
https://www.ukr.net/news/details/video/102723109.html

Мабуть Залужний раніше Сирському не давав це зробити
   
Re: Сирський!

Мабуть Залужний раніше Сирському не давав це зробити
Залужному не давав Єрмак, а зараз дав, що б підняти рейтинг своїй маріонетці Сирському
   
Re: Сирський!

Залужному не давав Єрмак, а зараз дав, що б підняти рейтинг своїй маріонетці Сирському

А Єрмаку мабуть дружина не давала.
Але ж ні - в нього немає дружини! :eyes:
   
Re: Сирський!

Сьогодні по Суспільному чув, що в Авдіївці вперше за 2 роки відбувається ротація виснаженої бригади.
Зрада?
https://www.ukr.net/news/details/video/102723109.html
Судячи з карти там не ротації треба влаштовувати, а людей звідти виводити.
   
Re: Сирський!

Залужний виходить - яструб ?

бо Сирський - Сирський: Україна перейшла до оборонної операції, щоб виснажити противника
   
Re: Сирський!

Хтось вигравав такі війни в обороні?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія