Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сирський!

Re: Сирський!
HSM

Это Маша из Кракова  :D
Не маша а машка  :punish:
   
Re: Сирський!

Так нехай напише де. Йому важко 2 цифри номеру бригади написати?

от нащо тобі це в Кракові?
   
Re: Сирський!

сам з якої будеш?  :weep:

Краківська бригада ТРО ухилянтів  :laugh:
   
Re: Сирський!
TC

от нащо тобі це в Кракові?

Цікаво. А шо?
Так я ще й звання та посаду запитаю.
   
Re: Сирський!

шаблон? зрозуміло, чоловіче, проходь далі.

так, шаблон. Ти вважаєш що мені дуже цікаво знов та знов його обговорювати? Тому теж виділив для тебе.
   
Re: Сирський!

вжє є відео, як батьки сирського беруть участь у дєді на палкє (в кацапстані)
   
Re: Сирський!

   
Re: Сирський!

Ні. Тебе з секретаркою порівняв. Я тебе запряг, ти зробив, босс (тоб то я) задоволен. :)
А не було прямого звинувачення, були вимоги. Озвучені президентом.
Я, на сам перед, звернув увагу на реалістичний план на 2024. Та згадав, шо тема навколо Безуглої починалася з саме з того, шо від Залужного немає плану дій.

З чого це такий висновок ти викрутив?
Це відкрита гілка форума, яку окрім тебе читає багато людей.
Я висловив свою думку, навів посилання в якості аргументації, потім навів цитати основного з тексту за посиланням, хай люди читають що їм зручно - повний текст чи основне.

П.С. в тебе якесь дивне розуміння про людські взаємовідносини. Постійно провокуєш тут всіх щоб тебе нахуй посилали.
Зазвичай так себе поводять ті, кого в дитинстві багато піздили за їх гнилу натуру і в них в голові засіло, що геройствувати можна і потрібно тільки там, де до тебе не дістануться  :laugh:
   
Re: Сирський!

безвідносно до постаті самого генерала
його призначення це скоріш мінус навіть з моральної точки зору


кацапи будуть безкінечно юзати тему його батьків
   
Re: Сирський!

Показати зображення...

а як що Сирскьий заб'є той кілок в сраку хуйло, це добре буде? як вважаєш? 
   
Re: Сирський!

от нащо тобі це в Кракові?

Може він шпійон який
   
Re: Сирський!

безвідносно до постаті самого генерала
його призначення це скоріш мінус навіть з моральної точки зору


кацапи будуть безкінечно юзати тему його батьків

хто? кацапи?  навіщо тоді ти цю херню до фупу тягнеш?
   
Re: Сирський!
TC

З чого це такий висновок ти викрутив?
Це відкрита гілка форума, яку окрім тебе читає багато людей.
Я висловив свою думку, навів посилання в якості аргументації, потім навів цитати основного з тексту за посиланням, хай люди читають що їм зручно - повний текст чи основне.

П.С. в тебе якесь дивне розуміння про людські взаємовідносини. Постійно провокуєш тут всіх щоб тебе нахуй посилали.
Зазвичай так себе поводять ті, кого в дитинстві багато піздили за їх гнилу натуру і в них в голові засіло, що геройствувати можна і потрібно тільки там, де до тебе не дістануться  :laugh:

Я зрозумів. Навіть подякував тобі! Шо з цим тобі не так?
   
Re: Сирський!

Показати зображення...
ну таке,як то кажуть син за батька не відповідає ,і це правильно .
   
Re: Сирський!

хто? кацапи?  навіщо тоді ти цю херню до фупу тягнеш?
це не херня, а факт із життя головнокомандувача


не сци, через 5 хвилин буде у всіх пабліках

   
Re: Сирський!

так, шаблон. Ти вважаєш що мені дуже цікаво знов та знов його обговорювати? Тому теж виділив для тебе.

та я одразу зрозумів, що ти по суті не можеш.
   
Re: Сирський!

ну таке,як то кажуть син за батька не відповідає ,і це правильно .
так

але ми добре знаємо діє їх пропаганда

вкиди на кшталт "батько сирського офіцер кдб і фсб" нас чекають





   
Re: Сирський!

це не херня, а факт із життя головнокомандувача


не сци, через 5 хвилин буде у всіх пабліках
Сирьский вже наш головнокомандувач ,який є.А ти що намагаєшся зробити? Топити його? Значить ти ворог.
   
Re: Сирський!

Я зрозумів. Навіть подякував тобі! Шо з цим тобі не так?

Так а шо за накиди про секретарку? Я навіть не зрозумів одразу шо малось на увазі, за Сирського подумав, бо нормальній людині в голову не прийде таке викрутити.
   
Re: Сирський!

так

але ми добре знаємо діє їх пропаганда

вкиди на кшталт "батько сирського офіцер кдб і фсб" нас чекають

І хто ж тими вкидами буде користуватись?
Тут, на фупі наприклад?
   
Re: Сирський!
TC

Так а шо за накиди про секретарку? Я навіть не зрозумів одразу шо малось на увазі, за Сирського подумав, бо нормальній людині в голову не прийде таке викрутити.

Тю. Вважай, шо то таке. Дружні жарти.  :)
   
Re: Сирський!

І хто ж тими вкидами буде користуватись?
Тут, на фупі наприклад?
це болюче місце і вони його будуть розкручувати

просто як факт. і погано, що роблять це вони, а не він сам розказав протягом 2-х років. піаритися час був (зокрема у фільмі комарова), а розповісти цю інформацію часу не було
   
Re: Сирський!

та я одразу зрозумів, що ти по суті не можеш.

по якой суті. ти сам кажеш- проходь далі. я згоден та кажу тобі тех саме. ось і вся суть.  ти вже забув що писав?
   
Re: Сирський!

так

але ми добре знаємо діє їх пропаганда

вкиди на кшталт "батько сирського офіцер кдб і фсб" нас чекають

Чекаємо  і на рішучих українських ресурсах
   
Re: Сирський!

план на наступний місяць:
1) "активізація" всу на всьому фронті - ну не має ж бути патової ситуації, залужний мудак до такого довів.
2) далі рахуємо свої величезні втрати на цій активізації
3) даємо відосік "люди для нас головне, не має сенсу втрачати людей за відстоювання якихось руїн"
4) рятуємо людей та відступаємо, донецька-луганська-запоріжська-херсонська область під кацами, в харківській буферна зона на кордоні з парашею під кацами.
5) після переобрання хуйла на новий термін сідаємо з ним за стіл перемовин подивитися в очі і побачити там небажання далі воювати.

кому не подобався "потужний контрнаступ", тепер маєте вподобати "потужний контрвідступ".
   
Re: Сирський!

це не херня, а факт із життя головнокомандувача


не сци, через 5 хвилин буде у всіх пабліках

для мене це нічого не означає. для тебе?  навіщо ти тягнешь на фуп це?
   
Re: Сирський!

ну таке,як то кажуть син за батька не відповідає ,і це правильно .
Да причому тут син за батька. У нашого головнокомандуючого батьки в заручниках хуйла.
   
Re: Сирський!

це болюче місце і вони його будуть розкручувати

просто як факт. і погано, що роблять це вони, а не він сам розказав протягом 2-х років. піаритися час був (зокрема у фільмі комарова), а розповісти цю інформацію часу не було

яке нахрен болюче місце? це якось мало вплив на якусь там харьківську операцию, або іншу?
це якесь болюче місце для тебе, не більш.
   
Re: Сирський!

план на наступний місяць:
1) "активізація" всу на всьому фронті - ну не має ж бути патової ситуації, залужний мудак до такого довів.
2) далі рахуємо свої величезні втрати на цій активізації
3) даємо відосік "люди для нас головне, не має сенсу втрачати людей за відстоювання якихось руїн"
4) рятуємо людей та відступаємо, донецька-луганська-запоріжська-херсонська область під кацами, в харківській буферна зона на кордоні з парашею під кацами.
5) після переобрання хуйла на новий термін сідаємо з ним за стіл перемовин подивитися в очі і побачити там небажання далі воювати.

кому не подобався "потужний контрнаступ", тепер маєте вподобати "потужний контрвідступ".


Наче плани були зовсім інші на цей рік .Про наступ нічого не було
   
Re: Сирський!

Да причому тут син за батька. У нашого головнокомандуючого батьки в заручниках хуйла.
так вони і до цього були в заручниках ,тобто до того як став головнокомандуючим не маніпулювали а зараз будуть ,ну таке
   
Re: Сирський!

Да причому тут син за батька. У нашого головнокомандуючого батьки в заручниках хуйла.

дуже потежна мотивація зробити хуйло кілок в сраку ( той що на фото)
   
Re: Сирський!

кому не подобався "потужний контрнаступ", тепер маєте вподобати "потужний контрвідступ".

нмд сидячи на дивані про таке не варто судити
   
Re: Сирський!

Маю одного товариша. Він родом з Новосибірську,  на час розвалу совка навчався в військовому училищі в Україні.  Одружився на місцевій і залишився в Україні.  В 21 році в званні підполковника вийшов на пенсію.  Після повномасштабного вторгнення був призваний знову і на даний час воює. Мало того, два його сина молоді офіцери ЗСУ,  теж на війні. Вся його родина в Новосибірську вата ватою.
До чого я це все? Не нам фупівським воїнам щось говорити про росіян, які воюють за Україну. Той же Сирський для України зробив більше ніж я, чи хтось інший з воїнів ФУПу. Можу, ще зрозуміти фупчиків хто воює, всім іншим, особливо тим хто не в Україні краще на цю тему не відкривати свої роти. Погано пахне.

Останнє редагування: 9 лютого 2024 11:46:11 від Oleksandr
   
Re: Сирський!

Маю одного товариша. Він родом з Новосибірську,  на час розвалу совка навчався в військовому училищі в Україні.  Одружився на місцевій і залишився в Україні.  В 21 році в званні підполковника вийшов на пенсію.  Після повномасштабного вторгнення був призваний знову і на даний час воює. Мало того, два його сина молоді офіцери ЗСУ,  теж на війні. Вся його родина в Новосибірську вата ватою.
До чого я це все? Не нам фупівським воїнам щось говорити про росіян, які воюють за Україну. Той же Сирський для України зробив більше ніж я, чи Шуша, чи хтось інший з воїнів ФУПу. Можу, ще зрозуміти фупчиків хто воює, всім іншим, особливо тим хто не в Україні краще на цю тему не відкривати свої роти. Погано пахне.
плюсану
   
Re: Сирський!
TC

план на наступний місяць:
1) "активізація" всу на всьому фронті - ну не має ж бути патової ситуації, залужний мудак до такого довів.
2) далі рахуємо свої величезні втрати на цій активізації
3) даємо відосік "люди для нас головне, не має сенсу втрачати людей за відстоювання якихось руїн"
4) рятуємо людей та відступаємо, донецька-луганська-запоріжська-херсонська область під кацами, в харківській буферна зона на кордоні з парашею під кацами.
5) після переобрання хуйла на новий термін сідаємо з ним за стіл перемовин подивитися в очі і побачити там небажання далі воювати.

кому не подобався "потужний контрнаступ", тепер маєте вподобати "потужний контрвідступ".

Пан з генштабу?
   
Re: Сирський!
HSM

Маю одного товариша. Він родом з Новосибірську,  на час розвалу совка навчався в військовому училищі в Україні.  Одружився на місцевій і залишився в Україні.  В 21 році в званні підполковника вийшов на пенсію.  Після повномасштабного вторгнення був призваний знову і на даний час воює. Мало того, два його сина молоді офіцери ЗСУ,  теж на війні. Вся його родина в Новосибірську вата ватою.
До чого я це все? Не нам фупівським воїнам щось говорити про росіян, які воюють за Україну. Той же Сирський для України зробив більше ніж я, чи хтось інший з воїнів ФУПу. Можу, ще зрозуміти фупчиків хто воює, всім іншим, особливо тим хто не в Україні краще на цю тему не відкривати свої роти. Погано пахне.
Вас зара нє зрозуміють
Бо це срачу заважає
І загальному - фуууу
   
Re: Сирський!

так вони і до цього були в заручниках ,тобто до того як став головнокомандуючим не маніпулювали а зараз будуть ,ну таке
це взагалі якась "гражданская война" получаєцця. батьки за Пу а син воює проти
   
Re: Сирський!

це взагалі якась "гражданская война" получаєцця. батьки за Пу а син воює проти

якраз теж саме хотів написати, кацапи проти кацапів, караул на рассєї почалась громадянська війна  [M]
   
Re: Сирський!

Маю одного товариша. Він родом з Новосибірську,  на час розвалу совка навчався в військовому училищі в Україні.  Одружився на місцевій і залишився в Україні.  В 21 році в званні підполковника вийшов на пенсію.  Після повномасштабного вторгнення був призваний знову і на даний час воює. Мало того, два його сина молоді офіцери ЗСУ,  теж на війні. Вся його родина в Новосибірську вата ватою.
До чого я це все? Не нам фупівським воїнам щось говорити про росіян, які воюють за Україну. Той же Сирський для України зробив більше ніж я, чи хтось інший з воїнів ФУПу. Можу, ще зрозуміти фупчиків хто воює, всім іншим, особливо тим хто не в Україні краще на цю тему не відкривати свої роти. Погано пахне.


Так і є.Як і вистачає покидьків які тут народились і все життя прожили але стали зрадниками і зараз воюють проти нас чи втекли у Росію і ведуть підривну роботу на користь кацапів .Чи взяти навідників які за пару тисяч грн наводять ракети на своїх сусідів
   
Re: Сирський!

Цензура під час війни  військова  необхідність і світова практика.
І вона у нас з березня 22го запроваджена цілком офіційно, у певній формі.
Наказ №73 від 03.03.22.
То про яке ти повернення  рубаху рвеш?

відповім тезово на поставлене запитання:

Тричі перечитав наказ 73 Головкому про цензуру, дійсно в певній формі він дещо про інше.  Бо я так і не знайшов там і натяку на те, що журналісти мають мовчати про корупцію до перемоги.
І на ціеі таемничо засекреченоі зустрічі Бігус піднимав питання про неприпустимість переслідування журналістів, які не мовчать про корупцію. Якщо ти не знав, то це і є основні ознаки цензури.
Щодо мене і моєї позиції, то я вільний громадянин воюючої країни, перебуваю в Україні і активно допомагаю ЗСУ. На форумі я вже більше 15 років, при нагоді завжди кажу що думаю, і робив це також в ті часи, коли журналістам намагалися заткнути рота за часів Тимошенко, та при Януковичі. Давно настав час усвідомити просту істинну, що Україна це не кацапія, і практика показує, що узурпаторам тут швидко вказують на їхнє місце.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія