Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сирський!

Re: Сирський!

так і виглядало після статті WP.... але нафуя нам в керивництві знову людина з кацапськими коріннями якщо і до того їх було овердофуя що аж тіліпало.... думаю це питання на яке ми вже дуже скоро взнаємо відповідь....

твої тати мами не з кацапськими коріннями? а діди та баби?  як що ти не пам'ятаешь, то нагадаю.... колись всі були за ссср коріннями. які ти асоцююєш за кацапськими. ти мабудь марсіаньскі маєшь, тому що ссср коріння мають тут мабуть всі. як не самі, то по татам мамам та іншим хто народився до 91 року.
   
Re: Сирський!

Нема прогресу - людину треба міняти. Нічого особистого.

Не можна поміняти, бо як провести вибори у війну.
   
Re: Сирський!

Мине кілька важких місяців, подивимося на результат
   
Re: Сирський!

наприклад
дати спробувати свої підходи іншій досвідченій команді. не спробуєш - не взнаєш.
   
Re: Сирський!
TC

Я вже все сказав : у нашого карлікового сраліна з'явився свій карліковий жюков  :beach:

Головне, шо на ФУПі є свій Швейк.  ;)
   
Re: Сирський!

Я вже все сказав : у нашого карлікового сраліна з'явився свій карліковий жюков  :beach:

А ти в них служиш  [ua]
   
Re: Сирський!

робити треба те що потрібно по ділу.
а не просто судорожні рухи з незрозумілою аргументацією.

правильно. я тут не бачу судорожних рухів. видно, що рішення готувалися довго. вочевидь обговорено на різних рівнях як всередині країни, так і з партнерами.
   
Re: Сирський!

дати спробувати свої підходи іншій досвідченій команді. не спробуєш - не взнаєш.

Було б непогано дати спробувати свої підходи іншій президентській команді. але не можна
   
Re: Сирський!

правильно. я тут не бачу судорожних рухів. видно, що рішення готувалися довго. вочевидь обговорено на різних рівнях як всередині країни, так і з партнерами.

Тільки думку українців ніхто не питав.
   
Re: Сирський!

правильно. я тут не бачу судорожних рухів. видно, що рішення готувалися довго. вочевидь обговорено на різних рівнях як всередині країни, так і з партнерами.

Якщо це буде в комбінації з підвищенням найбільш вправних командирів бригадного рівня, це буде тільки позитив. Бо цей незмінний генеральський склад дещо муляв уже, тим більше людей не знімали навіть всупереч результатам.
   
Re: Сирський!

правильно. я тут не бачу судорожних рухів. видно, що рішення готувалися довго. вочевидь обговорено на різних рівнях як всередині країни, так і з партнерами.
при існуючих ресурсах.
що саме може зробити сирський такого чого не міг зробити залужний???

доки не буде літаків не буде спроб хоч якогось мінімального наступу. наявність техніки технології і тактики їх застосування, визначає потенційні досягнення.
   
Re: Сирський!
TC

правильно. я тут не бачу судорожних рухів. видно, що рішення готувалися довго. вочевидь обговорено на різних рівнях як всередині країни, так і з партнерами.

Можливо, шо треба було приймати таке рішення раніше.
   
Re: Сирський!

Було б непогано дати спробувати свої підходи іншій президентській команді.
от президентській команді дуже варто би було дати копняка. разом з п'яти-шести незамінними менеджерами. ті вже засиділися значно довше ніж залужний
   
Re: Сирський!

Нема прогресу - людину треба міняти. Нічого особистого.
Прогрес це як? Сточити армію і бігти займати оборону по Дніпру? Чи краще відразу по Збуричу?
   
Re: Сирський!

Було б непогано дати спробувати свої підходи іншій президентській команді. але не можна

Я не думаю, що Зеленський зможе зайти на другий термін після війни, занадто багато пройобів. Але зараз міняти його точно ніяк.
   
Re: Сирський!
TC

при існуючих ресурсах.
що саме може зробити сирський такого чого не міг зробити залужний???

доки не буде літаків не буде спроб хоч якогось мінімального наступу. наявність техніки технології і тактики їх застосування, визначає потенційні досягнення.

Літаків трохи є. Скільки буде далі - побачимо.
   
Re: Сирський!

Літаків трохи є. Скільки буде далі - побачимо.
нема літаків.

ідеться про f-16 із відповідним приданим їм озброєнням
   
Re: Сирський!

Про те, що Зе хоче поміняти Залужного на Сирського були чутки ще восени 2022 року.
Тож не провал контрнаступу є причиною.

Восени 2022 настрої були оптимістичними.
Про те, що треба щось міняти, оновлювати, омолоджувати мова не йшла.
Але бажання в Зеленського поставити головкомом Сирського були вже тоді.

Тож не шукайте причину в останніх подіях.

Скажу більше.
Не думайте про те, чому звільнив Залужного.
(Хоча говорять саме за це).
Думайте про те, чому старався призначити головкомом Сирського ще з 2022.
І хто проштовхував Сирського вгору.
   
Re: Сирський!

Прогрес це як? Сточити армію і бігти займати оборону по Дніпру? Чи краще відразу по Збуричу?

Я наявних ресурсів не знаю - може, буде і так. Зеленський свої претензії висловив: погана логістика, відсутність ротації, низький рівень навчання особового складу. Звиняй, але це якраз відповідальність Залужного як головкома. Не тягне людина - на хуй із пляжу незважаючи на заслуги, марафонську дистанцію не витримав.
   
Re: Сирський!

дати спробувати свої підходи іншій досвідченій команді. не спробуєш - не взнаєш.
підходи є два: або в перед або назад. Бо в стагнації, як кажуть було і за Залужного. Тож куда?
   
Re: Сирський!

Я наявних ресурсів не знаю - може, буде і так. Зеленський свої претензії висловив: погана логістика, відсутність ротації, низький рівень навчання особового складу. Звиняй, але це якраз відповідальність Залужного як головкома. Не тягне людина - на хуй із пляжу незважаючи на заслуги, марафонську дистанцію не витримав.
Ресурсів не знаєш, але робиш "виводи" що не тягне. Зрозуміло.
   
Re: Сирський!
TC

нема літаків.

ідеться про f-16 із відповідним приданим їм озброєнням

От жеж, був дроч на Леопарди, продовжується дроч на F-16.
   
Re: Сирський!

   
Re: Сирський!

Ресурсів не знаєш, але робиш "виводи" що не тягне. Зрозуміло.

А якраз тут результат можна поміряти: контрнаступ невдалий, ресурси пройобані, кацапи наступають широким фронтом і мають успіх. Я би на місці Зеленського задумався  :gigi:
   
Re: Сирський!

От жеж, був дроч на Леопарди, продовжується дроч на F-16.
ти ж сам йопаний ананюга чекаєш на навчання в Арізоні по літакам, ахфіцер авіатєнік
   
Re: Сирський!





Влада це як канабісові крапельки для очей )
   
Re: Сирський!

твої тати мами не з кацапськими коріннями? а діди та баби?  як що ти не пам'ятаешь, то нагадаю.... колись всі були за ссср коріннями. які ти асоцююєш за кацапськими. ти мабудь марсіаньскі маєшь, тому що ссср коріння мають тут мабуть всі. як не самі, то по татам мамам та іншим хто народився до 91 року.

діди й баби, тати й мами, мінімум 8 поколінь українці і завжди проживали тут.... були ті хто туди їхав типу брата тата і в гкб проробив все життя в кремлі, таких наша родина просто викреслювала і не спілкувалась, так само зробили його рідні тато і мама......
   
Re: Сирський!

дати спробувати свої підходи іншій досвідченій команді. не спробуєш - не взнаєш.
Які підходи?...
Якщо ти не в курсі, Сирській займав посаду командувача всіх Сухопутних сил...
Якщо ти не в курсі, в СВ ЗСУ входять:
- Механізовані , танкові та гірсько-штурмові війська
- Ракетні війська та артилерія
- Армійська авіація
- Війська протиповітряної оборони
Йому безпосередньо підпорядковівались Оперативні командування Захід, Північ, Південь, Схід.
Якщо в нього були якісь особливі "підходи", то хто йому забороняв іх втілювати?...
   
Re: Сирський!

Я наявних ресурсів не знаю - може, буде і так. Зеленський свої претензії висловив: погана логістика, відсутність ротації, низький рівень навчання особового складу. Звиняй, але це якраз відповідальність Залужного як головкома. Не тягне людина - на хуй із пляжу незважаючи на заслуги, марафонську дистанцію не витримав.
це як раз вдповідальність сирського
як командуючого сухопуними військами
   
Re: Сирський!

А якраз тут результат можна поміряти: контрнаступ невдалий, ресурси пройобані, кацапи наступають широким фронтом і мають успіх. Я би на місці Зеленського задумався  :gigi:

Відсутність допомоги від партнерів має тяжкі наслідки.
Зеленського хвалили за те, що зміг об'єднати увесь цивілізований світ задля підтримки України. Вже не може. Дійсно пора задуматися. І подати у відставку.
   
Re: Сирський!

А якраз тут результат можна поміряти: контрнаступ невдалий, ресурси пройобані, кацапи наступають широким фронтом і мають успіх. Я би на місці Зеленського задумався  :gigi:
Якби на місті Зе була розумна людина вона б перш за все задумалась про відповідність своїх хотєлок наявним ресурсам. Але не з нашим щястям.
   
Re: Сирський!

Щоб була ротація, потрібна мобілізація.
   
Re: Сирський!

це як раз вдповідальність сирського
як командуючого сухопуними військами

Ну тоді виникає питання, а за що тоді відповідав Залужний у Генштабі?  :gigi:
   
Re: Сирський!

Тільки думку українців ніхто не питав.
Думку українців спитали на виборах.
   
Re: Сирський!

Думку українців спитали на виборах.

Про те чи варто міняти Залужного?
   
Re: Сирський!

Було б непогано дати спробувати свої підходи іншій президентській команді. але не можна
не можна. і це результат законотворчості тих, кого вибирали люди. тож.. as it is.
   
Re: Сирський!

   
Re: Сирський!

   
Re: Сирський!

Зеленський свої претензії висловив: погана логістика, відсутність ротації, низький рівень навчання особового складу. Звиняй, але це якраз відповідальність Залужного як головкома.
Ти їдіот?...
Хоч питання риторичне...
Хто відповідальний за ротації і навчання?...
Тобто Залужний винен в тому, що погано нагинав Сирського і щоб це виправити, треба зняти Залужного і поставити Сирського?...
   
Re: Сирський!

при існуючих ресурсах.
що саме може зробити сирський такого чого не міг зробити залужний???

доки не буде літаків не буде спроб хоч якогось мінімального наступу. наявність техніки технології і тактики їх застосування, визначає потенційні досягнення.

там вже їм видніше. бо спершу не було хаймарсів. казали, ось дадуть - то ми швидко всі питання закриємо. потім не було танків, порім ПВО, тепер немає літаків. я не фахівець, не буду стверджувати, але як цивільний керівник можу сказати, що це не дуже ОК такі розмови постійно. ми ж знаємо що так зазвичай кажуть погані танцюристи. жодним разом не хочу дорікати Залужному, він вольова людина. але.. можливо є опції краще, тому що оборона і звільнення територій то трохи різні речі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія