Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сирський!

Re: Сирський!

А я заідки знаю, що там напланували?
Але завтра сонце так само зійде на сході, і сяде на заході. І кінця світу та майданів не буде
ну, бубочці до сонця як до місяця рачки
тому порівняння не коректне
   
Re: Сирський!

не знаю, яким місцем думала ОПшечка та Єрмак, хоча його обличчя порадувало б Ломброзо та не залишає сумнівів в його розумових здібностях, але тепер кожний пройоб Сирського - це не пройоб Сирського, це пройоб Бубочкі і падіння рейтингу Бубочкі. дуже проста арифметика.

Так і буде - але що з того? Якщо не буде країни то насрати на рейтинги...
   
Re: Сирський!

не знаю, яким місцем думала ОПшечка та Єрмак, хоча його обличчя порадувало б Ломброзо та не залишає сумнівів в його розумових здібностях, але тепер кожний пройоб Сирського - це не пройоб Сирського, це пройоб Бубочкі і падіння рейтингу Бубочкі. дуже проста арифметика.

та плювати на їхні рейтинги,
на країну не плювати, яку ці рейтингоносці гроблять
   
Re: Сирський!

Так і буде - але що з того?

Краще що б без пройобів
   
Re: Сирський!

та плювати на їхні рейтинги,
на країну не плювати, яку ці рейтингоносці гроблять

так я про це і кажу, шо Бубочка це зробив заради рейтингу, який також втратить, а ризикує втратити країну, коли буде насрати на рейтинг. але що тут пояснювати, як людина за все життя тільки школу закінчила, і ту в Кривому Розі.
   
Re: Сирський!

ну, бубочці до сонця як до місяця рачки
тому порівняння не коректне

Я до того, що ніякого кінця світу через відставку Залужного не буде
   
Re: Сирський!



Плюс, що отримаємо нові мемчики і Зеленський тепер не буде виглядати недолуго на його фоні.



Останнє редагування: 8 лютого 2024 19:09:12 від Добродій
   
Re: Сирський!

А я пам'ятаю фейки на фупі, що Сирський відмовився 8-)
   
Re: Сирський!

Інтернет-хом'ячки, попустіться, головкома ви точно призначати не будете голосувалками в Інтернеті  :gigi:
   
Re: Сирський!

Steol з Шапталою уже пробігав? :weep:
   
Re: Сирський!

Інтернет-хом'ячки, попустіться, головкома ви точно призначати не будете голосувалками в Інтернеті  :gigi:

Так ти ж такий сами хомячок, просто шукаєш логіку і для себе стараєшся пояснити дурні рішення Зеленського.  :gigi:
   
Re: Сирський!
HSM

Зеля не популіст
Але хоче перемог
   
Re: Сирський!

Steol з Шапталою уже пробігав? :weep:

Це не ти розповсюджував фейк, що Сирський відмовився?
А за Шапталу шо,- ну не вгадав
   
Re: Сирський!

З 2014-го Сирський чинить спротив росіянам. Очолив штаб АТО і тоді ж отримав звання генерал-лейтенанта.
...
Тобто це кадр Петра?  :-o

Там ще про оточення під Дебальцево його розпитати треба добряче.
   
Re: Сирський!

мені цікаво а шо ти думаєш побачити?
тобі і так ніхто нічого докладати не буде...як і усім
Как можно не заметить неудачи на фронте? ;o

Вы откуда пишете?
Из Варшавы, Праги,  Вены?
У вас родных и близких на фронте нет?
Ваш населенный пункт не обстреливают?
Вы слепоглухой?
   
Re: Сирський!

Сум. Моя бригада під Сирським… Моя думка - він бездарь…
   
Re: Сирський!

Це не ти розповсюджував фейк, що Сирський відмовився?
А за Шапталу шо,- ну не вгадав
і За звільнили і Шапталу не призначили, то шо ти вгадав? Ти 2а тижні росповсюджував іпсо від ОП :gigi:
   
Re: Сирський!

А я пам'ятаю фейки на фупі, що Сирський відмовився 8-)

А я пам'ятаю, як мене банили, коли я писала, що у Зе конфлікт з ЗА і що Зе хоче бачити головкомом Сирського.
   
Re: Сирський!

Сум. Моя бригада під Сирським… Моя думка - він бездарь…
зате він чемно слухає єрмака і Найвеличнішого...
Гордись....
   
Re: Сирський!

Інтернет-хом'ячки, попустіться, головкома ви точно призначати не будете голосувалками в Інтернеті  :gigi:

Ну Безумна ж пробувала з голосувалками.... :)
   
Re: Сирський!

Так ти ж такий сами хомячок, просто шукаєш логіку і для себе стараєшся пояснити дурні рішення Зеленського.  :gigi:

Це відповідальність Зеленського, залиште це йому. Йому за це відповідати, бо він президент України.
   
Re: Сирський!

   
Re: Сирський!

А я пам'ятаю, як мене банили, коли я писала, що у Зе конфлікт з ЗА і що Зе хоче бачити головкомом Сирського.

та тебе, блядіну підкацапську, взагалі треба пожиттєво давно було забанити.
   
Re: Сирський!

Це відповідальність Зеленського, залиште це йому. Йому за це відповідати, бо він президент України.

І що, що він Президент України ? Він що від цього став розумнішим, з того часу коли грав Голобородька ? :facepalm1:
   
Re: Сирський!

та тебе, блядіну підкацапську, взагалі треба пожиттєво давно було забанити.

Вам маузер, кожанку і партквиток комуніста вже видали?  :D
   
Re: Сирський!

https://twitter.com/view/status/1755635194998972909

Мобілізація заграє новим ключем, будуть штурмувати машуріки в Києвв. Одеса це пілотний проект був
   
Re: Сирський!

Ну, що, вумний нарід? Догрались? Тепер прихильники певної політсили повністю контролюють і командування ЗСУ. Що буде далі? А розвал фронту, здача Авдіївки, Куп*янська, далі Запоріжжя, Харків і Дніпро ну і мир по Дніпру. Зробили себе? Але тепер точно без мене, таки треба виправляти помилки молодості, казали розумні люди, що треба було валити у 1992 році, коли обрали комуняку, але молодість, віра в краще. Все. Я вигорів до кінця, я не можу більше донатити, працювати за ідею, допомагати і т.д. За мої податки уроди вибирають гімно від України на Євробачення, за мої податки проводять марахфон і т.д., а я буду все віддавати, крім податків бійцям на нулях і для чого? щоб зебидло обкрадало країну. Подивимось на реакцію, але якщо до ранку не буде рішучих дій по усуненню зеленої гнилі від мудрого наріду, то я більше не хочу і не буду мерзнути, ходити з щитом на водомети і автомати, хоронити друзів і перееживати за рідних. Все. Треба валити, тут не буде ніколи нормальної країни, докази - відео з Космача, де вумний нарід побив дитину, бо не хочуть воювати, може таки, хай москаль їх навчить Україну любити? Може тоді дійде.

   
Re: Сирський!

Во, хор плакальщиц сбежался ;o
и такие энергичные
да погодите вы хоронить Украину
Она вас точно переживет :gigi:
   
Re: Сирський!

Подивимось на реакцію, але якщо до ранку не буде рішучих дій по усуненню зеленої гнилі від мудрого наріду

Ультиматум!
   
Re: Сирський!

Щось мені подобається в кнуросекті, так це віра в чергового месію  :laugh:
   
Re: Сирський!

Вам маузер, кожанку і партквиток комуніста вже видали?  :D

ти vpn прибери, блядіна, послухаємо тебе.
   
Re: Сирський!

Щось мені подобається в кнуросекті, так це віра в чергового месію  :laugh:

дивно таку шляпу чути від людини, яка виправдовує будь-який пройоб Бубочкі.
   
Re: Сирський!

ти vpn прибери, блядіна, послухаємо тебе.

Що, кацапчик, розстрільні списки українців складаєш?
   
Re: Сирський!

Що, кацапчик, розстрільні списки складаєш?

о, підкацапська блядіна вирішила пограти в no u. шо ти, сучара, рублі не пахнуть?
   
Re: Сирський!

о, підкацапська блядіна вирішила пограти в no u. шо ти, сучара, рублі не пахнуть?

Я в гривневому середовищі живу.
А пан чим бере - рублями, юанями, корейськими вонами чи іранськими реалами?
   
Re: Сирський!

   
Re: Сирський!

Треба якісь зміни. Підтримую. Залужний став символом стагнації.
Це стосується й самого зе.
   
Re: Сирський!

Я в гривневому середовищі живу.
А пан чим бере - рублями, юанями, корейськими вонами чи іранськими реалами?

та я бачу, тому роками тут під vpn. все, пшла нахуй, кацапська блядіна.
   
Re: Сирський!

Це після Бахмута в нього така слава, але то коли було. На Півдні не менше втрати, але щось до командуючого Півднем таких претензій немає  :gigi:
по-1 це ми ще не знаємо втрат під Роботино і Кринками, щоб порівнювати хто кращий
по-2 політичні імперативи і очікування грали не останню роль в воєнних рішеннях. тримання "фортеці Бахмут", наприклад, а ходять чутки що не така дуже то й фортеця була.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія