Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Розпєтушився
і що найцікавіше, на кожен наш пост воно відповідає і при цьому верещить, які ми йому безразлічьні.  :gigi:
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Пєтухам не понять що держе людину вдома...
І обьяснять пєтушарі про рідну хату нєхуй ібо не пойме ця полуптаха,шо рідніша квітка біля рідної хатки ніж жердь в кьольнє...
Нє о чем піздєть- пєтух він і в кьольнє залупа..

Розкажи краще чи скреготаа зубами коли кацапський паспорт отримував?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

ну ти загнула!
Це надто складно для Нумерного
він значно простіших речей не розуміє

Дєвочкам! Не ссорьтесь !

Залупа- вона була, є й буде залупою по жизни!

Кар'єрний максімум- сидіти йому на ратуші з кілком в сраці замість флюгера й кукарєкать..
Точніше, з його фіфєктами фікції- кукахекать
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Розкажи краще чи скреготаа зубами коли кацапський паспорт отримував?

Так
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

і що найцікавіше, на кожен наш пост воно відповідає і при цьому верещить, які ми йому безразлічьні.  :gigi:
Якщо тут придивитися уважно, то в темі можна побачити бегемота. Сидить з відерцем з KFC і навалює  :facepalm:

Цуко, каже що в неї є фотки з моєї хати, камін, тєлік  :facepalm: Натурально є-банулась. Іди прийми золофт чи що ти там приймаєш. Можу запросити незалежного юзера на інспекцію моєї хати глянути на каміни (в мене їх дофіга і усі тимчасово я зашив деревом). І тєлік у мене 50"  :facepalm:

Щодо телефону тут взагалі ржака. Фотка з такого ж телефону як у мене  :facepalm: Цуко тут в усіх айфон / самсунг / піксель. Аж 3(!) моделі. Іди ще щось пошукай, гівно по пуцька з Луцька.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Пєтухам не понять що держе людину вдома...
І обьяснять пєтушарі про рідну хату нєхуй ібо не пойме ця полуптаха,шо рідніша квітка біля рідної хатки ніж жердь в кьольнє...
Нє о чем піздєть- пєтух він і в кьольнє залупа..

У нього нема ні хати рідної, ні Батьківщини, ні родини, ні друзів. Тому й подався на чужбину.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Тут нещодавно чувак дописував як виіхав з ТОТ через допит в фсб-- де йому казалт-" ти ж воювати підеш"- і все одно виіхав, і зараз-таки в ЗСУ.
А цей доідач кацапських шашликів і далі буде там сидіти і скавчати як він сумує в душі за Украіною(
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

У нього нема ні хати рідної, ні Батьківщини, ні родини, ні друзів. Тому й подався на чужбину.

Що за дивне твердження?))--
і воно ж потім буде тут розмазувати тут цю " сільодку"(
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Тут нещодавно чувак дописував як виіхав з ТОТ через допит в фсб-- де йому казалт-" ти ж воювати підеш"- і все одно виіхав, і зараз-таки в ЗСУ.
А цей доідач кацапських шашликів і далі буде там сидіти і скавчати як він сумує в душі за Украіною(
Скадовськ - це Україна. Принаймні.

А що ТИ тут, на цьому форумі, забуло, пітушара кольнська?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Тут нещодавно чувак дописував як виіхав з ТОТ через допит в фсб-- де йому казалт-" ти ж воювати підеш"- і все одно виіхав, і зараз-таки в ЗСУ.
А цей доідач кацапських шашликів і далі буде там сидіти і скавчати як він сумує в душі за Украіною(
Залупа, виїхати з окупації це не зовсім те, що виїхати з Чернівців у Бундес у фурі з дошками, серучи у пакет три доби. Закрий свій перекошений є-бальник.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Тут нещодавно чувак дописував як виіхав з ТОТ через допит в фсб-- де йому казалт-" ти ж воювати підеш"- і все одно виіхав, і зараз-таки в ЗСУ.
А цей доідач кацапських шашликів і далі буде там сидіти і скавчати як він сумує в душі за Украіною(
ну ти й свиня.. :facepalm1: вже не ображайся, бо це таки щира правда
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

ну ти й свиня.. :facepalm1: вже не ображайся, бо це таки щира правда
це ж яким треба бути бидлом гівноротим, щоб знущатися з тих, хто змушений був залишитися в окупації.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Тут нещодавно чувак дописував як виіхав з ТОТ через допит в фсб-- де йому казалт-" ти ж воювати підеш"- і все одно виіхав, і зараз-таки в ЗСУ.
А цей доідач кацапських шашликів і далі буде там сидіти і скавчати як він сумує в душі за Украіною(

Гидотний ти Сірьога.  :bueee:  :bueee:  :bueee:
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

ну ти й свиня.. :facepalm1: вже не ображайся, бо це таки щира правда
Свиня (болотна) сидить у цій темі без логіну. А він - півень.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Тут нещодавно чувак дописував як виіхав з ТОТ через допит в фсб-- де йому казалт-" ти ж воювати підеш"- і все одно виіхав, і зараз-таки в ЗСУ.
А цей доідач кацапських шашликів і далі буде там сидіти і скавчати як він сумує в душі за Украіною(

Кгеатівнінько ...
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Гидотний ти Сірьога.  :bueee:  :bueee:  :bueee:
А яким може бути шарійовець? Який після окупації Криму питав на кацапському форумі у кацапів що там де і як, бо в Україні все про войнушку і палітіку.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

це ж яким треба бути бидлом гівноротим, щоб знущатися з тих, хто змушений був залишитися в окупації.
Тут головне що - торос людина очевидно проукраїнська, у кожного можуть бути якісь власні обставини, чому не виїхав, таких обставин купа, але по факту людина зараз там, де ніхто з нас не хотів би опинитися, навіть здригнешся якщо подумати. Я не змогла би мовчки пройти повз жодного рашиста у своєму місті..Не приведи господь..Тож можна лише поспівчувати тим нашим людям на ТОТ - бо попереду у них ще гірша невідомість, ніж у тих хто наразі на підконтрольній території.
Тож якою треба бути СВИНЕЮ!... :bueee:
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Потом, дівчатка та хлопчики, потом..
Після деокупації ..
Все потом, бо наразі реально стрьомно щось лишнє п***а
Все потом...
Як кажуть хлопчики з правого- вже дуже скоро
Потом
Єслі доживу
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Реготав як пенсильванські коні(с) )
Забагато значимості приписуєте собі, своім словам , та форуму загалом)
Може просто гидує?
От зверніть увагу——я відповідаю може на кожен 5—6—тий випад в мій бік)——
Все інше то настільки тупі підстрибування——що й немає змісту звертати увагу.
Ну от хто всерйоз сприймає те чорнороте булькотіння?—— пролистують та йдуть далі.
ти тут можеш геготати тільки як бегемотяча пєсда. Із підмахуванням хвостиком. На більше ти не здатний.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Потом, дівчатка та хлопчики, потом..
Після деокупації ..
Все потом, бо наразі реально стрьомно щось лишнє п***а
Все потом...
Як кажуть хлопчики з правого- вже дуже скоро
Потом
Єслі доживу
Тримайся. Обов"язково доживеш. Треба.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Тримайся. Обов"язково доживеш. Треба.

Все було, є й буде Україна!
Саме главне, щоб ви не стерлися між собою, бо нам тут дивлячись на ваші срачі дуууже тажче стає...
Все буде добре!
Тримаймося, бо ми того варті!
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Перечитав декілька останніх сторінок-- до місця де той торос почав до мене кидатимя(
Веди себе культурно-- і не будеш посланим на куй(
Яка різниця де ти зараз при цьому знаходишся?
пс. Залиште своі " повчання" тим хто цього потребує.
А я завжди на якісь " образи" в мій бік знайду адекватну відповідь.
І ннваждиво при цьому чи ти в коз"іні бухаєш чи в Скадовську(
Синька- зло.
Поводьте себе культурно-- і не доведеться нікого посилати.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

ну ти й свиня.. :facepalm1: вже не ображайся, бо це таки щира правда

Ніколи й не думав ображаттся на всіляке анонімне гівно з інтернету)
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Перечитав декілька останніх сторінок-- до місця де той торос почав до мене кидатимя(
Веди себе культурно-- і не будеш посланим на куй(
Яка різниця де ти зараз при цьому знаходишся?
пс. Залиште своі " повчання" тим хто цього потребує.
А я завжди на якісь " образи" в мій бік знайду адекватну відповідь.
І ннваждиво при цьому чи ти в коз"іні бухаєш чи в Скадовську(
Синька- зло.
Поводьте себе культурно-- і не доведеться нікого посилати.
завали своє кагтаве єбало петушага кьольнська.

Шо ти тут забуло, відрікшись від України і проживаючи зара у своєму сганому кольні не за українськими доками?

Вон нахуй звідси!!
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Тут головне що - торос людина очевидно проукраїнська, у кожного можуть бути якісь власні обставини, чому не виїхав, таких обставин купа, але по факту людина зараз там, де ніхто з нас не хотів би опинитися, навіть здригнешся якщо подумати. Я не змогла би мовчки пройти повз жодного рашиста у своєму місті..Не приведи господь..Тож можна лише поспівчувати тим нашим людям на ТОТ - бо попереду у них ще гірша невідомість, ніж у тих хто наразі на підконтрольній території.
Тож якою треба бути СВИНЕЮ!... :bueee:

А паспорт могла б отримувати?(--
От і я б не зміг(-- тому знайшов би шляхи щоб виіхвти(
Які є ще й зараз.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Перечитав декілька останніх сторінок-- до місця де той торос почав до мене кидатимя(
Веди себе культурно-- і не будеш посланим на куй(
Яка різниця де ти зараз при цьому знаходишся?
пс. Залиште своі " повчання" тим хто цього потребує.
А я завжди на якісь " образи" в мій бік знайду адекватну відповідь.
І ннваждиво при цьому чи ти в коз"іні бухаєш чи в Скадовську(
Синька- зло.
Поводьте себе культурно-- і не доведеться нікого посилати.

На насєст пройді, квочка в кгассофках
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

А паспорт могла б отримувати?(--
От і я б не зміг(-- тому знайшов би шляхи щоб виіхвти(
Які є ще й зараз.
так в чому проблема? заїдь в Україну і виїдь зараз. Ну, ще можеш на ТОТ попертися і виїхати звідти - такий собі екскремент проведи, як ти полюбляєш. СлабО?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

завали своє кагтаве єбало петушага кьольнська.

Шо ти тут забуло, відрікшись від України і проживаючи зара у своєму сганому кольні не за українськими доками?

Вон нахуй звідси!!

Пігулки пропустила випити?(
Чи вже не допомагає заспокійливе?
Поменше пафосу, чорнорота хабалка(
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Пігулки пропустила випити?(
Чи вже не допомагає заспокійливе?
Поменше пафосу, чор

вон нахуй звідси, анонімне гівно з інтернету (с).
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

На насєст пройді, квочка в кгассофках

В коз"інського алконафта шмурдяк краще-- він хоч затикається інколи(
А в тебе щось слабеньке(
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

А паспорт могла б отримувати?(--
От і я б не зміг(-- тому знайшов би шляхи щоб виіхвти(
Які є ще й зараз.

Смєялсьо..

Та ти, чучєло в дєтствєпіздженноєпо чєрєпушкелисой  і сьєбнувшеє от долгов у людей зайнятих на " завтраотдам" в єбєня на насєст питаєшся мене учить Як і Чим мені дихати???
Чи з Ким і при Яких обставинах Мені їсти мнясо в мойому містечку???
Та ти ж тупий пєтух не піздженний( бо воврємя с'їбався за кордон)
Хуйня залупоголова...
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

А паспорт могла б отримувати?(--
От і я б не зміг(-- тому знайшов би шляхи щоб виіхвти(
Які є ще й зараз.
   Серёга, прости, но тут уже и я не выдержал. Ну откуда у тебя инфа, что там и как? Ты что-то об этом знаешь? Откуда? Ну, отож. Люди на ТОТ пачками гибнут. И не всех удается похоронить. Зачастую не попадают на обмен телами, порой большие сложности с идентификацией.
    Пойми, есть не только твоя правда. Есть то, что ты не знаешь и знать не можешь. Но судишь. Почему?
   И ещё. Подумай, люди, с которыми ты тут собачишься, не меньше тебя любят Украину. Так что же вам делить? Хочешь разрядиться, спустить пар, нервы успокоить? Ну то поймай в Кёльне пару кацапов, да отмудохай, как следует. Поверь, очень помогает...
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Смєялсьо..

Та ти, чучєло в дєтствєпіздженноєпо чєрєпушкелисой  і сьєбнувшеє от долгов у людей зайнятих на " завтраотдам" в єбєня на насєст питаєшся мене учить Як і Чим мені дихати???
Чи з Ким і при Яких обставинах Мені їсти мнясо в мойому містечку???
Та ти ж тупий пєтух не піздженний( бо воврємя с'їбався за кордон)
Хуйня залупоголова...
погоджуся з кожним словом.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Так сталося, що я навчався в Одесі в технікумі, де на мою професію навчали всього два на Україну ( Львів другий). І одногрупниками були люди практично зі всіх регіонів України. Пройшло вже сорок років. Майже всі ми досі спілкуємося , тож для мене шо з Чернівців, що з Турину чи Нью- Йорку отримати чи передати інформацію в мойому "мовному скатовську"- зеро проблєм..
Але я маю повагу до своїх товаришів і ніколи не нагружав їх своїми нюансами...
Я краще " м'яса с рукі " поїм.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

У мене побратим з Торнадо зараз біля російської гавночистки недалеко.
Він мені винен один вчинок.

Дайте точну інформацію:

Адреса.



Всім чолом!
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

   Серёга, прости, но тут уже и я не выдержал. Ну откуда у тебя инфа, что там и как? Ты что-то об этом знаешь? Откуда? Ну, отож. Люди на ТОТ пачками гибнут. И не всех удается похоронить. Зачастую не попадают на обмен телами, порой большие сложности с идентификацией.
    Пойми, есть не только твоя правда. Есть то, что ты не знаешь и знать не можешь. Но судишь. Почему?
   И ещё. Подумай, люди, с которыми ты тут собачишься, не меньше тебя любят Украину. Так что же вам делить? Хочешь разрядиться, спустить пар, нервы успокоить? Ну то поймай в Кёльне пару кацапов, да отмудохай, как следует. Поверь, очень помогает...

Все вєрно, но єсть одін нюанс..
Он НЄ любіть Україну...
Он єйо пгєзігаєт!патамушо он с'єбался отсюда на насєст, загабативать СІБЄ на кгассовочкі і на хфутболочку( пгедвагітєльно одолжив у тупих односельчан дєнех на завтраотдам)
От така хуйня...
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

   Серёга, прости, но тут уже и я не выдержал. Ну откуда у тебя инфа, что там и как? Ты что-то об этом знаешь? Откуда? Ну, отож. Люди на ТОТ пачками гибнут. И не всех удается похоронить. Зачастую не попадают на обмен телами, порой большие сложности с идентификацией.
    Пойми, есть не только твоя правда. Есть то, что ты не знаешь и знать не можешь. Но судишь. Почему?
   И ещё. Подумай, люди, с которыми ты тут собачишься, не меньше тебя любят Украину. Так что же вам делить? Хочешь разрядиться, спустить пар, нервы успокоить? Ну то поймай в Кёльне пару кацапов, да отмудохай, как следует. Поверь, очень помогает...

1.Інфа була тут нещодавно як чувак виізджав з ТОТ через перевірку фсб.( це те що було тільки тут)
( а ще до 24.02 мій друг виіжджав з Луганська через "підвал"-- думав що там і залишиться-- але виіхав)
2.Я нікого не " суджу"(-- кинулося в очі як цей клоун писав що паспорт отрииував кацапський(ну от я б не зміг)
3.Я на нього уваги не звертав поки він не почав підстрибувати до мене(-- перечитайте декілька сторінок назад.
4.Я ні з ктм нічого не " ділю" та не рахую хто як Украіну любить(--
До мене чіпляються-- я відповідаю(
Неваждиво хто і звідки-- важливо що за людина.Якщо гівно( як у випадку "альянсу")-- то і ставлення в мене до них як до гівна((-- незалежно від іх лююові до Украіни(
поводьте себе культурно-- і не будете послані на куй.
Дуже просто все насправді.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

1.Інфа була тут нещодавно як чувак виізджав з ТОТ через перевірку фсб.( це те що було тільки тут)
( а ще до 24.02 мій друг виіжджав з Луганська через "підвал"-- думав що там і залишиться-- але виіхав)
2.Я нікого не " суджу"(-- кинулося в очі як цей клоун писав що паспорт отрииував кацапський(ну от я б не зміг)
3.Я на нього уваги не звертав поки він не почав підстрибувати до мене(-- перечитайте декілька сторінок назад.
4.Я ні з ктм нічого не " ділю" та не рахую хто як Украіну любить(--
До мене чіпляються-- я відповідаю(
Неваждиво хто і звідки-- важливо що за людина.Якщо гівно( як у випадку "альянсу")-- то і ставлення в мене до них як до гівна((-- незалежно від іх лююові до Украіни(
поводьте себе культурно-- і не будете послані на куй.
Дуже просто все насправді.
я правельно зрозуміла, шо залупа своє завищене егого (чи то пак, ігого) ставить вище України?


Ще раз запитую:

Залупо, що ти тут забув на цьому форумі так ненависної тобі України?
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

   Серёга, прости, но тут уже и я не выдержал. Ну откуда у тебя инфа, что там и как? Ты что-то об этом знаешь? Откуда? Ну, отож. Люди на ТОТ пачками гибнут. И не всех удается похоронить. Зачастую не попадают на обмен телами, порой большие сложности с идентификацией.
    Пойми, есть не только твоя правда. Есть то, что ты не знаешь и знать не можешь. Но судишь. Почему?
   И ещё. Подумай, люди, с которыми ты тут собачишься, не меньше тебя любят Украину. Так что же вам делить? Хочешь разрядиться, спустить пар, нервы успокоить? Ну то поймай в Кёльне пару кацапов, да отмудохай, как следует. Поверь, очень помогает...
  засцит депортації.
   
Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

1.Інфа була тут нещодавно як чувак виізджав з ТОТ через перевірку фсб.( це те що було тільки тут)
( а ще до 24.02 мій друг виіжджав з Луганська через "підвал"-- думав що там і залишиться-- але виіхав)
2.Я нікого не " суджу"(-- кинулося в очі як цей клоун писав що паспорт отрииував кацапський(ну от я б не зміг)
3.Я на нього уваги не звертав поки він не почав підстрибувати до мене(-- перечитайте декілька сторінок назад.
4.Я ні з ктм нічого не " ділю" та не рахую хто як Украіну любить(--
До мене чіпляються-- я відповідаю(
Неваждиво хто і звідки-- важливо що за людина.Якщо гівно( як у випадку "альянсу")-- то і ставлення в мене до них як до гівна((-- незалежно від іх лююові до Украіни(
поводьте себе культурно-- і не будете послані на куй.
Дуже просто все насправді.

Саме так, все дуже просто..
Я тобі раніше по своїй наявності і так , і сяк старався пояснити що ти щось п***а не те і не так..
Ти не дослухався, з чого я зробив висновок що ти тупий ... Трошки пробив по своїм, виявилось що ти не тупий, навіть дуже мудрий підар..
От тоді й пробила моя на тебе агресія..
Все просто...
Я довго стримував себе, але щас скажу:
Тварь! Тебе занадто на цьому форумі й в цьому Світі.
Заспокойся, б.ласка,
Не доводь до гріха..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія