Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Загрузився під жвак

   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

ЕС может ввести санкции против американского журналиста Такера Карлсона.
Причина  - интервью, которое Карлсон у президента России Владимира хуйло во вторник, 7 января.

Бывший премьер-министр Бельгии Ги Верхофстадт заявил, что работа журналиста может привести к конфликту с ЕС.
https://mignews.com/news/politic/taker-karlsona-po-doroge-k-personalnym-sankciyam.html

   
послати? рекламу робити ТакеруКарлсону?
Тре просто не звертати увагу на пливуще гімно

Як мініміум половина Америки йому в рота заглядає, а чи ти будеш дивитися, то нікому не цікаво.

Сука Карслон просто легітимізує діалог з хуйлом. Знову праві їбаньки почнуть кричати про те, що хуйлостан - це остання вільна країна...
   
А ліві їбаньки почнуть банити отаких карлсонів, далі підігріваючі симпатії до хуйла.

І після такого борцання, буде світовий концтабір де Океанія завжди воювала з Євразією.
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Якщо є бажання - дивіться Такер-Пyтін інтерв'ю
https://www.youtube.com/watch?v=FJr7sxEWpbc
Я не став марнувати свій час
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Якщо є бажання - дивіться Такер-Пyтін інтерв'ю
https://www.youtube.com/watch?v=FJr7sxEWpbc
Я не став марнувати свій час

Ближайшую неделю  все украинские "обозреватели" и "блогеры" будут расплескивать цитатами... Так-что там точно смотреть нечего. :)
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Якщо є бажання - дивіться Такер-Пyтін інтерв'ю
https://www.youtube.com/watch?v=FJr7sxEWpbc
Я не став марнувати свій час

так а там все те саме
про туалети для мальчиків та девочек, про нато обмануло
і погана Україна не погоджується на перемовини
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

А лекція про «історію України» від хуйла була?
Мусила би бути, це ж його «коньок».
І то фігово, бо пересічний американець в тих питаннях не орієнтується. А тепер послухає інтерпретації хуйла і повірить почутому
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

А лекція про «історію України» від хуйла була?
Мусила би бути, це ж його «коньок».
І то фігово, бо пересічний американець в тих питаннях не орієнтується. А тепер послухає інтерпретації хуйла і повірить почутому

Була
Цілих 25 хвилин - 20% пустого пістежа
В самому початку інтерв'ю
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Була
Цілих 25 хвилин - 20% пустого пістежа
В самому початку інтерв'ю
так, дякую, вже частину прочитав
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Тепер Такер Карлсон повноцінний ворог в інформаційній війні.... в одній компанії з Солов'йовим, Сімоняншої та іншими підapaми
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Тепер Такер Карлсон повноцінний ворог в інформаційній війні.... в одній компанії з Солов'йовим, Сімоняншої та іншими підapaми
гірше
Але «ефект» може бути прямо протилежний очікуваному.
«Пацани» вскриваються, знімають маски остаточно
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Тепер Такер Карлсон повноцінний ворог в інформаційній війні.... в одній компанії з Солов'йовим, Сімоняншої та іншими підapaми

США так чи інакше останній час в більшості на боці хуйла проти України.

Я бачу, що значна частина світу вже на боці хуйла
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Світ їбонувся (с)
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Вражає ірраціональність цієї групи людей що намагаються встановити контакт з хуйлом. Карлсон декілька разів робив нікчемні спроби "провентилювати" ті моменти що цікавлять тих хто його відправляв: китай, розрядка у відносинах з США,  Україна.. Це настільки наївна маячня, бляха що в мене аж пригріло. Їм кажуть що вісь зла утворилася, функціонує, набирає оберти і відчуває все бульше впевненості в своїх силах, готується посіяти хаос по всьому світу, а потенціальний новий президент застряг у ілюзіях що все можна порішати, можна домовитися давши хуйлу те що він хоче і все повернеться як було.
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

а потенціальний новий президент застряг у ілюзіях що все можна порішати, можна домовитися давши хуйлу те що він хоче і все повернеться як було.

Потенційний президент України теж так казав
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

А що каже генерал СВР?
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Вражає ірраціональність цієї групи людей що намагаються встановити контакт з хуйлом. Карлсон декілька разів робив нікчемні спроби "провентилювати" ті моменти що цікавлять тих хто його відправляв: китай, розрядка у відносинах з США,  Україна.. Це настільки наївна маячня, бляха що в мене аж пригріло. Їм кажуть що вісь зла утворилася, функціонує, набирає оберти і відчуває все бульше впевненості в своїх силах, готується посіяти хаос по всьому світу, а потенціальний новий президент застряг у ілюзіях що все можна порішати, можна домовитися давши хуйлу те що він хоче і все повернеться як було.

Тому що Трамп прийшов зі світу бізнесу
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Тепер Такер Карлсон повноцінний ворог в інформаційній війні.... в одній компанії з Солов'йовим, Сімоняншої та іншими підapaми
З якого фіга тільки тепер?
Він ним був вже давно.
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

А лекція про «історію України» від хуйла була?
Мусила би бути, це ж його «коньок».
І то фігово, бо пересічний американець в тих питаннях не орієнтується. А тепер послухає інтерпретації хуйла і повірить почутому

Фигово не то, что американец не знает.
Фигово, что никто никогда даже своим гражданам, не говоря уже о русских, не объяснял почему бандеровцы воевали за фашистов.

Если бы однажды я не прочла здесь пост со словами "а какой выбор был у молодого галичанина в 41м году",
я бы сама до сих пор ничего толком не понимала.
Сергей СВ, или Лемберг, или Олдбой, кто-то из них, кто понимал: люди не знают НИФИГА, п.ч. из советского учебника это было вытерто напрочь.

И никогда никакие вятровичи, ни Ющенко, ни Порошенко, никто громко не объяснил в ответ на рашинскую пропаганду, так почему же собственно СС Галичина воевала за фашистов. А теперь, мол, они захватили всю Украину, вот эти самые фашисты.
Киев высокомерно считал, что если они там что-то знают на тему, то знает и Донбасс, и Харьков. А раша пусть сама ищет.
Да устройте сейчас опрос, население нифига толком не знает наше. Дети в школе учили, а сколько старших, тех, кто не учил.
Каждый раз это большое открытие для всех: ну понимаете, они ж сами были под Австро-Венгрией, шо им ваш совок.

Наши никогда не спростовували этот нарратив, никогда.
То, что там ктото ролики снимал про историю нашу, кто их смотрит в раше, да никто.
Как начали героев давать Бандере и Шухевичу, надо было людям хоть рассказывать всё это. Донбассу этому. И Раше.

Останнє редагування: 9 лютого 2024 09:21:46 від kasia
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Хуйло вон не ленится, до сих пор, в тысячный раз толчет в ступе свою историческую мульку.
Ну, дайте запись, где президент Украины толчет свою в ответ.
Да, мол, воевали наши за немцев, было такое, а потому что мы сами немцы.
Ну, или как лучше это сказать, я хз.
Но должен же был наш Президент говорить что-то в ответ?
Когда раша двадцать лет, 20-ть лет!, вела свою пропаганду, готовила к войне население своё.
Дайте видео, где он говорит, эту нашу версию истории излагает.
Любой наш президент.
Мож оно есть такое видео, я ж могу и не знать. Кучма, Кравчук, мало ли.

Останнє редагування: 9 лютого 2024 09:44:40 від kasia
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

ну що, так сказати з позитиву  :lol: , такер назвав хуйло земляним черв'яком, або душевно хворим :
Ось, що сказав після інтерв'ю з хуйло сам американський ведучий:

«Я не зовсім впевнений у тому, що думаю про це інтерв'ю... хуйло — не та людина, яка дає багато інтерв'ю. Він не вміє пояснюватись... Він явно проводить багато часу у світі, де йому нічого і нікому не потрібно пояснювати», — заявив Карлсон.
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

.
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

А лекція про «історію України» від хуйла була?
Мусила би бути, це ж його «коньок».
І то фігово, бо пересічний американець в тих питаннях не орієнтується. А тепер послухає інтерпретації хуйла і повірить почутому

Ось тут в цитатах як ленін придумав Україну

   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Трамп вирішив показати паранойю хуйла якомога більшій аудиторії в штатах
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Я не доганяю чому в темі про гіпотетичне інтерв'ю Зеленського пишуть про інтерв'ю хуйла?  :facepalm:
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

так Ленін чи австрійський штаб?)
і навіщо він Такеру передав копії листів Хмелькицького?
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

гірше
Але «ефект» може бути прямо протилежний очікуваному.
«Пацани» вскриваються, знімають маски остаточно
"хто робить лиш добро бажаючи лиш злого"(с)
незалежно які наміри були в карлсона, результатом є те що хуйло в черговий раз вскрився зі своєю параноєю шизою і брехнею.
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

так Ленін чи австрійський штаб?)
і навіщо він Такеру передав копії листів Хмелькицького?
та, тут хуйло трохи заплутався в показах.
які листи в XVII столітті?? якщо України ще тоді зовсім не було а придумав її Ленін на початку XX століття
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

та, тут хуйло трохи заплутався в показах.
які листи в XVII столітті?? якщо України ще тоді зовсім не було а придумав її Ленін на початку XX століття

хуйла як завжди занесло  :weep:
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Атєц зєлєнского ваєвал с нацистамі
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Так виходить що і Білорусії не було. Чи вони вже настільки деградували, що їм похуй?
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

Главарь россиян утверждал, что отец украинского лидера Владимира Зеленского якобы "фронтовик", а это явно ложная информация. Во время беседы с Карлсоном диктатор "выдал" историю о якобы беседе с украинским коллегой и в ней жестко "прокололся".

"Я как-то с ним говорил (якобы с Владимиром Зеленским, - Ред.). Я говорил: "Володя, ну что ты делаешь? Зачем ты поддерживаешь сегодня неонацистов в Украине, когда твой отец воевал с фашизмом? Он фронтовик"...", - поделился хуйло пропагандисткой заявлением, "приправленным" ложью. Кроме того, диктатор еще утверждал, что не будет говорить, как ему "ответил Зеленский", потому поскольку это "некорректно". :=V

   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

не знаю чи вже обговорили


хуйло виправдовує агресію німеччини: "Гітлєр біл вінуждєн напасть на Польшу"

один в один повторив тезу гітлера "ми не хочемо війни, але немає іншого виходу"
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

України ще тоді зовсім не було а придумав її Ленін
Нє, куйло вже каже шо сталін придумав 8-)
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

України ще тоді зовсім не було а придумав її Ленін
Нє, куйло вже каже шо сталін придумав 8-)
так він тут сказав, що поляки придумали

свідєтєль тєряєтся в паказаніях
   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

▪️Название "Украина" придумали поляки;
▪️Украина — искусственное государство, созданное по воле Сталина;
▪️Всë левобережье Днепра, включая Киев – это исторически русские земли;
▪️Войну начали они в 2014 году. Наша цель – закончить её;
▪️НАТО должно признать контроль россии за новыми территориями.

   
Re: Интервью Зеленского Такеру Карлсону

не знаю чи вже обговорили


хуйло виправдовує агресію німеччини: "Гітлєр біл вінуждєн напасть на Польшу"

один в один повторив тезу гітлера "ми не хочемо війни, але немає іншого виходу"
так і є. Польща не дала данцигський коридор, фіни не дали Виборг, а Україна коридор в Крим. Самі винуваті.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія