Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У відставку шапіто!

Re: У відставку шапіто!

+ Дончанин
Умственно отсталые это те кто во время войны призывает к безвластию и смуте, таких дибилов надо банить сразу, раз они не понимают что вредят своей стране. Никакой демократии во время войны нет и не должно быть. После уже можноустраивать разбор полетов и искать виноваты, но не сейчас  :X
   
Re: У відставку шапіто!

Умственно отсталые это те кто во время войны призывает к безвластию и смуте, таких дибилов надо банить сразу, раз они не понимают что вредят своей стране. Никакой демократии во время войны нет и не должно быть. После уже можноустраивать разбор полетов и искать виноваты, но не сейчас  :X

Скажи, а у випадку коли стає очевидним що існуюча влада та її порядки ведуть до поразки, що тоді?
   
Re: У відставку шапіто!

Умственно отсталые это те кто во время войны призывает к безвластию и смуте, таких дибилов надо банить сразу, раз они не понимают что вредят своей стране. Никакой демократии во время войны нет и не должно быть. После уже можноустраивать разбор полетов и искать виноваты, но не сейчас  :X

+++
   
Re: У відставку шапіто!

Скажи, а у випадку коли стає очевидним що існуюча влада та її порядки ведуть до поразки, що тоді?

Ти тут не пізділінькай з каліфорнійшини від нєхуй що робити. Ту свою "поразку" засунь собі назад в кишківник, звідки ти її висрав.
   
Re: У відставку шапіто!

Скажи, а у випадку коли стає очевидним що існуюча влада та її порядки ведуть до поразки, що тоді?

Кому очевидно, як саме очевидно, список експертів для яких очевидно?
Детальніше чи можна попартійно?
   
Re: У відставку шапіто!

Скажи, а у випадку коли стає очевидним що існуюча влада та її порядки ведуть до поразки, що тоді?
Кому очевидно? Тебе ? И дальше что? Давай скинем власть и что будет лучше? Власть это срез нашего общества, терпите, другой у нас нет. Критиковать можно, но не призывать к ее свержению во время войны, потому что это означает автоматическое поражение, что тут не понятно???
   
Re: У відставку шапіто!

Ти тут не пізділінькай з каліфорнійшини від нєхуй що робити. Ту свою "поразку" засунь собі назад в кишківник, звідки ти її висрав.

я висрав?  ;o  Почитай он теми про західну допомогу
   
Re: У відставку шапіто!

я висрав?  ;o  Почитай он теми про західну допомогу

Ті теми пишуть такі самі довбойоби, як ти.
   
Re: У відставку шапіто!

Кому очевидно, як саме очевидно, список експертів для яких очевидно?


Зеленський,
....
   
Re: У відставку шапіто!

Кому очевидно, як саме очевидно, список експертів для яких очевидно?
Детальніше чи можна попартійно?
Нема петра, от і поразка
   
Re: У відставку шапіто!

Зеленський,
....

Що Зеленський?
   
Re: У відставку шапіто!

   
Re: У відставку шапіто!

Ті теми пишуть такі самі довбойоби, як ти.

Ну поперше мене туди причисляти не треба, бо я ніколи цього не стверджував. Подруге, а Зеленський теж такий довбойоб як ті що пишуть ті теми?
   
Re: У відставку шапіто!

Що Зеленський?

Ну Зеленському очевидно
   
Re: У відстаку шапіто!

ти якого біса кидаєшся скажено на українців через свого улюбленого царя і бога?
це тільки у таких юлькоподібних(бо зрадила мамку і обрала клоуна) завжди хтось як не вагіня то найвеличніший. бо "мурашна ієрархія " у мирось і дідусів.
   
Re: У відставку шапіто!

Нема петра, от і поразка

та да

Річки обміліли, дерева всохли.

Немає Петра.

Всі здохнем.
   
Re: У відставку шапіто!

Ну Зеленському очевидно

Що саме йому очевидно?
   
Re: У відставку шапіто!

Кому очевидно? Тебе ? И дальше что? Давай скинем власть и что будет лучше? Власть это срез нашего общества, терпите, другой у нас нет. Критиковать можно, но не призывать к ее свержению во время войны, потому что это означает автоматическое поражение, что тут не понятно???

Я не пропоную нічого, лише задаю зустрічне питання на твердження що "ніякої демократії не може бути на війні"
   
Re: У відставку шапіто!

Зеленский очень толковый руководитель, УМНЫЙ!, и если он меняет то это к лучшему. Это могут понять только умные, например в Белом доме.
   
Re: У відставку шапіто!

Умственно отсталые это те кто во время войны призывает к безвластию и смуте, таких дибилов надо банить сразу, раз они не понимают что вредят своей стране. Никакой демократии во время войны нет и не должно быть. После уже можноустраивать разбор полетов и искать виноваты, но не сейчас  :X
додати треба-і ті що по холодильниках шукають хуйло коли воно на місці в кремлі і віддає накази на знищення українців.
   
Re: У відставку шапіто!

Що саме йому очевидно?

Він казав що якщо зменшуть допомогу то Україна програ...
   
Re: У відстаку шапіто!

це тільки у таких юлькоподібних(бо зрадила мамку і обрала клоуна) завжди хтось як не вагіня то найвеличніший. бо "мурашна ієрархія " у мирось і дідусів.
піди проспися
   
Re: У відставку шапіто!

Він казав що якщо зменшуть допомогу то Україна програ...

А що Україна виграє від того що зменшать допомогу?  ;o
   
Re: У відставку шапіто!

Кому очевидно? Тебе ? И дальше что? Давай скинем власть и что будет лучше? Власть это срез нашего общества, терпите, другой у нас нет. Критиковать можно, но не призывать к ее свержению во время войны, потому что это означает автоматическое поражение, что тут не понятно???

Ну з такими настроями ми б ще в лютому 22-го програли.
Бо саме тоді влада нічого не робила від слова н.і.х.у.я.
Військові почали чинити опір без вказівки найвеличнішого.(є письмовий наказ Наєва єссішо)
Влада яка є тиранією , та ще й безглуздою, неефективною, злодійкувата не може користуватися такою прихильністю народу і бути убезпеченною від відсторонення.
Це ази демократії.
Єдиним джерелом влади є народ. Нинішня влада це джерело осушила
   
Re: У відставку шапіто!

Меня радуют умные люд  у власти. Зеденский, Подоляк, Ермак и Данилов. В истории Украины не было ткого "набора", и благодаря этому Украина сегодня существует.
   
Re: У відставку шапіто!

А що Україна виграє від того що зменшать допомогу?  ;o

Бачиш, і тобі очевидно
   
Re: У відставку шапіто!

Ну з такими настроями ми б ще в лютому 22-го програли.
Бо саме тоді влада нічого не робила від слова н.і.х.у.я.
Військові почали чинити опір без вказівки найвеличнішого.(є письмовий наказ Наєва єссішо)
Влада яка є тиранією , та ще й безглуздою, неефективною, злодійкувата не може користуватися такою прихильністю народу і бути убезпеченною від відсторонення.
Це ази демократії.
Єдиним джерелом влади є народ. Нинішня влада це джерело осушила
Зеле до тирана как до Киева рачки  :lol: Ну скинешь ты законно избранного Зелю и что дальше, можешь сразу забыть о международной помощи и поддержке и все на этом закончиться для Украины, ты этого хочешь?
   
Re: У відставку шапіто!

Бачиш, і тобі очевидно

Мені очевидно що це Зеленський сказав вірно, а що вам очевидно я не бачу.
   
Re: У відставку шапіто!

Зеле до тирана как до Киева рачки 

А до долбоеба?
   
Re: У відставку шапіто!

Зеле до тирана как до Киева рачки  :lol: Ну скинешь ты законно избранного Зелю и что дальше, можешь сразу забыть о международной помощи и поддержке и все на этом закончиться для Украины, ты этого хочешь?

+1
Нажаль кричуща недалекогоядність це або хвороба або наслідок ворожої пропаганди.
   
Re: У відставку шапіто!

А до долбоеба?

Так ти візьми гуглмапс і приміряй відстань між собою і офісом Зеленського -будеш знати як далеко йому до "долбоеба" :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: У відстаку шапіто!

Приклад хоч одного заклику?
+===========+
Назва теми...
   
Re: У відставку шапіто!

Мені очевидно що це Зеленський сказав вірно, а що вам очевидно я не бачу.

Ну так допомогу зменшили..... що далі?
   
Re: У відставку шапіто!

Ну так допомогу зменшили.....

І ? Що Україна виграла?
   
Re: У відставку шапіто!

А до долбоеба?
Скажем так, я ожидал худшего от него. Я не думаю что кто другой на его месте сейчас сделает намного лучше. Тем более мы с вами не знаем всех раскладов.  По закону он сейчас Главнокомандующий, менять его сейчас по закону нельзя, да и на кого менять и каким образом ? Хочет он менять Залужного, пусть меняет, это его ответственность и его право.  Устраивать из за этого истерики это прямой путь к поражению.
   
Re: У відставку шапіто!

Скажи, а у випадку коли стає очевидним що існуюча влада та її порядки ведуть до поразки, що тоді?
+==================================+
Це можливе лише після капітуляції
кацапів та публічного самогубства хуйла...
   
Re: У відстаку шапіто!

+===========+
Назва теми...

А ТС Порох?
   
Re: У відставку шапіто!

Військові почали чинити опір без вказівки найвеличнішого.(є письмовий наказ Наєва єссішо)
А можно хоть какие то подтверждения этого утверждения? Это мягко говоря неправда.
   
Re: У відставку шапіто!

Скажем так, я ожидал худшего от него. Я не думаю что кто другой на его месте сейчас сделает намного лучше. Тем более мы с вами не знаем всех раскладов.  По закону он сейчас Главнокомандующий, менять его сейчас по закону нельзя, да и на кого менять и каким образом ? Хочет он менять Залужного, пусть меняет, это его ответственность и его право.  Устраивать из за этого истерики это прямой путь к поражению.

Хочет деньги вместо армии на дороги пустить - пусть пускает. Хочет шашлыки вместо подготовки к войне - пусть жрет...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія