Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Надєждін всьо? :facepalm:

Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Молитесь на Надеждина шоб его зарегестрировали. От тогда он заговорит по новому. И Украина при нем вернет все !

де саме потрібно молитись? в мпц пцу упц ...? і на якій мові мають бути молитви?
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Надеждин умирает последним
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

де саме потрібно молитись? в мпц пцу упц ...? і на якій мові мають бути молитви?

Для ватных украинцев в православной церкве так как православие придумали в Москве для уничтожение украинского духа. (вам повезло слушать меня  :D
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Цей довбень вже щось мукає що продовжить боротьбу бо попереду ще вибори у мосгордуму та ще якесь законодавче зібрання.Вирішив на лохах хоч куди пролізти.Та і гроші з них збирати на себе сподобалось
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Зараз відео дивлюсь, там, зокрема, про цього типа
Индейцы это русские, аляска тысячу лет наша   :weep:
Допомагав мобілізованим, бо це цого виборці  X(
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

І тут такий Фейгін з кущів: давайте краще голосувати віртуально  ;) 
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

І тут такий Фейгін з кущів: давайте краще голосувати віртуально  ;) 

Шо то фуйня шо то фуйня  :D
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Ти читав його тези?
Багато разів повторюється про припинення вогню. Але жодного разу немає про виведення військ і тим більше і близько немає про звільнення окупованих територій, подання до думи заяви щодо незаконного приєднання територій тощо.
він не може говорити про такі теми, бо це кримінальна стаття в РФ.
він дуже акуратно все формулює щоб не попасти під статтю.

"припинення вогню", переговори, хуйло СВО це була велика помилка - це максимум що він може висловити легально.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

він не може говорити про такі теми, бо це кримінальна стаття в РФ.

Але він так думає, точно-точно
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Але він так думає, точно-точно

Та тут вже не розмова, що він думає, чи не думає - просто факт. Навіть такого от кандидата бояться пускати.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Та тут вже не розмова, що він думає, чи не думає - просто факт. Навіть такого от кандидата бояться пускати.

Надєждін не навіть такий як ви висловились, а друг і помічник Нємцова.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Ефект Тихаеовської

Краще не пускати

Щось  давно про неї нічого не чути.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Молитесь на Надеждина шоб его зарегестрировали. От тогда он заговорит по новому. И Украина при нем вернет все !

Боже, зараз розплачуся.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

він не може говорити про такі теми, бо це кримінальна стаття в РФ.
він дуже акуратно все формулює щоб не попасти під статтю.

"припинення вогню", переговори, хуйло СВО це була велика помилка - це максимум що він може висловити легально.

Тю, так а це хіба не стаття, - як там в них,  дискредитація оркоармії.
Він не каже, тому що про це і не думає і робити не збирається. Ось і все
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Тю, так а це хіба не стаття, - як там в них,  дискредитація оркоармії.
Він не каже, тому що про це і не думає і робити не збирається. Ось і все
ну от, він дуже обережно формулює, так щоб не попасти під сатттю.
"хуйло прийняв невірне рішення" - це не те саме що дискредитація.

сам подумай. якщо припинення вогню і переговори. Який далі з цього може бути рез-т??
так само як Горбачов почав з "пєрєстройкі" а це логічно потягнуло за собою інші дії і події.

Надєждін це однозначно +++
але його не допустять до виборів, НМД.
зокрема тому що він кристалізує на собі голоси тих хто проти хуйло і його дій.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Щойно в прямому етері той обмовився що захоплені території не віддасть
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Щойно в прямому етері той обмовився що захоплені території не віддасть

Хоче щоб зареєстрували :)
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Щойно в прямому етері той обмовився що захоплені території не віддасть

Це не має ніякого значення. Це лише хуйлостатист.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Щойно в прямому етері той обмовився що захоплені території не віддасть
він не може сказати нічого іншого.
бо його заарештують прямо на виході
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

він не може сказати нічого іншого.
бо його заарештують прямо на виході

Хіба його ще не зняли ?
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Хіба його ще не зняли ?
та ще ніби ні.
ще борсається і пробує боротися за участь у виборах
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Надєждін покаже нам чи дійсно існують ті башти кремля .
Номенклатурі треба позбавлятися хуйла у будь який засіб,  бо йде велика чистка 37 рік вони знають шо це таке.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Надєждін покаже нам чи дійсно існують ті башти кремля .
Номенклатурі треба позбавлятися хуйла у будь який засіб,  бо йде велика чистка 37 рік вони знають шо це таке.


Дурня
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

та ще ніби ні.
ще борсається і пробує боротися за участь у виборах

Новая написала що якісь кроти у штабі надєждіна у останню ніч підмінили частину листів, наче яблочники волонтери.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

він не може сказати нічого іншого.
бо його заарештують прямо на виході

Борис Надеждин: "Я немедленно предложу прекратить огонь и сесть за стол переговоров". "А если Украинская сторона откажется и скажет: границы 1991 года? "Я такого приказа войскам не отдам. Я баллотируюсь в президенты России, а не Украины".
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Ну от і все...  :facepalm:

ЦИК отказался регистрировать Бориса Надеждина кандидатом в президенты России

Центризбирком не допустил политика Бориса Надеждина к участию в выборах президента России. Ранее рабочая группа ЦИК насчитала более 15% брака в поданных им подписях при максимально допустимых 5%. Команде Надеждина не удалось доказать комиссии, что подписи были забракованы ошибочно. Теперь политик собирается идти в Верховный суд.

На заседании в четверг ЦИК единогласно проголосовал за отказ в регистрации Надеждина. Политик просил отложить решение о регистрации до 10 февраля для продолжения проверки подписей, однако глава комиссии Элла Памфилова отказалась продлевать срок.

Всего недействительными ЦИК признал 9 147 подписей Надеждина — то есть примерно 8,7% из сданных 104 734 подписей. Среди них якобы нашлись подписи 11 умерших людей, что особенно возмутило зампреда ЦИК Николая Булаева.

«Мы же все понимаем, что это верх цинизма… Я не обвиняю кандидатов, они вынуждены работать с большим количеством сборщиков. Но если появились умершие, у меня была инициатива такая – весь список порочится. Так не должно быть. Нельзя переходить границы», — заявил он.

Среди других нарушений, которые нашел ЦИК, — в 1 767 случаях сборщик отсутствовал в списке сборщиков, в 995 данные сборщика не соответствовали нотариально заверенным данным в списке сборщиков, а в 123 случаях от имени сборщика, по мнению экспертов комиссии, заверительные записи выполняло третье лицо. Кроме того, двое сборщиков, как выяснил ЦИК, были членами избиркомов, что запрещено.

Подписные листы, как объяснил Булаев, проверяли с помощью нейросетей, а затем перепроверяли порядка 40 экспертов. Всего были проверены 60 тысяч подписей Надеждина, отобранных случайным образом, на что ушло 144 часа. При этом представители политика при процессе не присутствовали, заявили в ЦИК.

«Согласно всем опросам, я на втором месте [по рейтингу] после хуйло. Это десятки миллионов людей, которые хотят голосовать за меня. А вы мне рассказываете про умерших в подписях и неправильные паспорта. Я понимаю, что это проблема в законе, Мы, конечно, будем это оспаривать», — заявил на заседании Надеждин.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

ЦИК отказался регистрировать Бориса Надеждина кандидатом в президенты России

Кац скаже влада побачила, що нас багато і злякалась.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Борис Надеждин: "Я немедленно предложу прекратить огонь и сесть за стол переговоров". "А если Украинская сторона откажется и скажет: границы 1991 года? "Я такого приказа войскам не отдам. Я баллотируюсь в президенты России, а не Украины".
ну так в чому проблема?
з Надєждіним українська влада не має ніяких заперечень щоб вести переговори,а далі буде видно. сядуть, озвучать свої побажання чи пропозиції.

хоча це все абсолютна теорія оскільки на мою думку його все одно до виборів не допустять

Останнє редагування: 8 лютого 2024 14:28:31 від T.Blair.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Ну от і все...  :facepalm:

ЦИК отказался регистрировать Бориса Надеждина кандидатом в президенты России
Центризбирком не допустил политика Бориса Надеждина к участию в выборах президента России. Ранее рабочая группа ЦИК насчитала более 15% брака в поданных им подписях при максимально допустимых 5%. Команде Надеждина не удалось доказать комиссии, что подписи были забракованы ошибочно. Теперь политик собирается идти в Верховный суд.

На заседании в четверг ЦИК единогласно проголосовал за отказ в регистрации Надеждина. Политик просил отложить решение о регистрации до 10 февраля для продолжения проверки подписей, однако глава комиссии Элла Памфилова отказалась продлевать срок.

Всего недействительными ЦИК признал 9 147 подписей Надеждина — то есть примерно 8,7% из сданных 104 734 подписей. Среди них якобы нашлись подписи 11 умерших людей, что особенно возмутило зампреда ЦИК Николая Булаева.

«Мы же все понимаем, что это верх цинизма… Я не обвиняю кандидатов, они вынуждены работать с большим количеством сборщиков. Но если появились умершие, у меня была инициатива такая – весь список порочится. Так не должно быть. Нельзя переходить границы», — заявил он.

Среди других нарушений, которые нашел ЦИК, — в 1 767 случаях сборщик отсутствовал в списке сборщиков, в 995 данные сборщика не соответствовали нотариально заверенным данным в списке сборщиков, а в 123 случаях от имени сборщика, по мнению экспертов комиссии, заверительные записи выполняло третье лицо. Кроме того, двое сборщиков, как выяснил ЦИК, были членами избиркомов, что запрещено.

Подписные листы, как объяснил Булаев, проверяли с помощью нейросетей, а затем перепроверяли порядка 40 экспертов. Всего были проверены 60 тысяч подписей Надеждина, отобранных случайным образом, на что ушло 144 часа. При этом представители политика при процессе не присутствовали, заявили в ЦИК.

«Согласно всем опросам, я на втором месте [по рейтингу] после хуйло. Это десятки миллионов людей, которые хотят голосовать за меня. А вы мне рассказываете про умерших в подписях и неправильные паспорта. Я понимаю, что это проблема в законе, Мы, конечно, будем это оспаривать», — заявил на заседании Надеждин.
"Неожиданно"...
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

і шо тепер : "галасуй за пупена або програєш"?
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

і шо тепер : "галасуй за пупена або програєш"?
х.з.
єдиний варіант - це просто зіпсувати бюлетень написати на ньому щось типу "підараси всі" не ставлячи галочок в жодному полі
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

На бюлетені можна гарного славня Петру написати  [ua]
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

зіпсувати бюлетень

смішно   :)
які такі бюлютені...
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

На бюлетені можна гарного славня Петру написати  [ua]
" А що ти написав в бюлетені в  2019р.?"(вахвар стайл).
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

" А що ти написав в бюлетені в  2019р.?"(вахвар стайл).
Я тоді на вибори не ходив.
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Думаю тепер будуть закликати голосувати за якогось Даванкова - буде трохи типу Тіхановська 2  :facepalm:
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Канєц всєм надєждам  :laugh:
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Послухаю свіжого Каца  :D
   
Re: Надєждін всьо?  :facepalm:

Ше одному "харошаму русскаму" не вийшло стати "бутербродом"!  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія