Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як виглядає мобілізація поліції [ua]

Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

Залежить від того, де знаходяться..

Клещеевка, Майорское говорил начальник. Не тыл.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

Озвуч приклади гучних операцій проведених мєнтовським спецназом  :S Зараз всі відомства на тому дуже піаряться, але як раз з цього боку тиша. Мабуть хвалитись кошмаренням військових на блокпостах не дуже зручно їм.

я не хочу тут це обговорювати. написав в лічку.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

Якщо я не помиляюся, в новому законопроекті про мобілізацію бронь надаватиметься всім працівникам Міністерства внутрішніх справ, включно з охоронцями, прибиральниками і т.д., бо вчинній редакції зазначено, що не мобілізують працівників Національної поліції.
Час буде, гляну як воно в новій редакції.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

Клещеевка, Майорское говорил начальник. Не тыл.
взагалі-то бригада лють - це не зовсім ментівський спецназ
вона складається в основному з колишніх добробатів під егідою мвс - дніпро1 миротворець луганськ тощо
 а от класичний спецназ мвс типу того ж корду як бачимо на нуль не торопиться
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

працівники органів військового управління (органів управління), військових частин (підрозділів) Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, установ експертної служби Міністерства внутрішніх справ України;

Так, по новому законопроекту всі працівники Міністрества внутрішніх справ не підлягають мобілізації, зараз лише працівники Національної Поліції. Різниця дуже велика якщо чесно.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

взагалі-то бригада лють - це не зовсім ментівський спецназ
вона складається в основному з колишніх добробатів під егідою мвс - дніпро1 миротворець луганськ тощо
 а от класичний спецназ мвс типу того ж корду як бачимо на нуль не торопиться

так, бо підрозділи яки сформовани в корду та інших спец підрозд. мають інше найменування. ти ж не геній за природою, ти ж можешь чогось не знати?
та й навіщо це тобі. цікавість?

на мій погляд , як що якісь підрозділи не піаряться, це добре.  роблять свою справу та й все.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

працівники органів військового управління (органів управління), військових частин (підрозділів) Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, установ експертної служби Міністерства внутрішніх справ України;
Так, по новому законопроекту всі працівники Міністрества внутрішніх справ не підлягають мобілізації, зараз лише працівники Національної Поліції. Різниця дуже велика якщо чесно.
Значить повідкивають при всіх цих відомствах усілякі пресс-центри, колл-центри, управління по роботі з населенням і т.п. синекуру і за невелику плату будуть пристроювати туди усіляку наволоч типу кумів, дітей, блядєй і т.п. гівенце  :-)o
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

так, бо підрозділи яки сформовани в корду та інших спец підрозд. мають інше найменування. ти ж не геній за природою, ти ж можешь чогось не знати?
та й навіщо це тобі. цікавість?

на мій погляд , як що якісь підрозділи не піаряться, це добре.  роблять свою справу та й все.
секретність вища за сбу гур та ссо разом узяті
 знаємо ми ці секретні операції - онліфанщиць щемити
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

взагалі-то бригада лють - це не зовсім ментівський спецназ
вона складається в основному з колишніх добробатів під егідою мвс - дніпро1 миротворець луганськ тощо
 а от класичний спецназ мвс типу того ж корду як бачимо на нуль не торопиться

Он уточнил что это не "Лють"
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

секретність вища за сбу гур та ссо разом узяті
 знаємо ми ці секретні операції - онліфанщиць щемити

я не хочу обговорювати тут це.  мені це не треба.  колега Agh  мав схожу позицію с твоєю, я писав йому в лічку, дав пояснення. є надія що краще зрозуміє що та як.  Повторюю. є підрозділи сформовані з спецназу мвд, які воюють з першого дня війни, та це місце не бокпости та не оліфанщици. 

   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

Он уточнил что это не "Лють"
а вікі бреше що клащіївці була саме лють

   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

а вікі бреше що клащіївці була саме лють

Показати зображення...

Хз, я так понял что это те из которых развернули Лють.

Не знаю, это к спикеру вопрос) с 2-й минуты на первом видео говорит...
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

Озвуч приклади гучних операцій проведених мєнтовським спецназом  :S Зараз всі відомства на тому дуже піаряться, але як раз з цього боку тиша. Мабуть хвалитись кошмаренням військових на блокпостах не дуже зручно їм.
Київський корд у березні 22 гарно попрацював у області.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

До речі, перед "беркутятами" виступав підполковник Богоніс. Саме він підписав дозвіл на бойову зброю бандюку, який у Києві застрелив військовослужбовця-«свободівця» Щербину.

https://www.osoby.com.ua/parkuvannya-formalizmu/
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

підполковник Богоніс

Бажано щоб як раз своїми  ментами і керував в Люті. Було б добре. Як раз якісь там взвод з них собрати, Богоніса командиром. було б дуже гут. Дуже сподіваюсь що херне що ми бачимо дадуть оцінку, та зроблять висновки.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

Якась реакція від МВС вже була?
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

подивився. хер його знає що це за цирк. мої думки  ( не богато):

1) хтось тут писав про корд. корд воює   з першого дня.   Не всім составом, але є підрозділи сформовани з кордівців. вони на фронті.+ виконують обов'язки в областях згідно з призначенням. Мав спілкування. Там було все просто:список тих, хто їде, час такий то. збирайтесь.  ВСЕ!!!!!  

2) не зовсім зрозуміла логика розмови.  Припустимо хтось там каже, я не поїду. або хто для мене Залужний?  АЛЕ... далі  дуже короткий шлях:  звільнення, постановка  ОБОВ'ЯЗКОВА  на облік в ТЦК вже не як мент, а на загальних підставах. Та ти вже не зможешь заявити: хто для мене Залужний.  Під ментовським прапором будешь мати мабуть якісь преференції,  без нього- як всі.

тому якась не логічна херотень, беззмістовна.
Бригада НГУ "Лють" начебто складається з добровольців.
Тому всіх, хто "не хоче" служити там, звільнити з МВС і мобілізувати на загальних підставах. І тут капітан міліції поліції згадає, що колись в ЗСУ він був єфрейтором старшим солдатом. B-)
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

https://t.me/info_ua2022/3595
https://t.me/info_ua2022/3596

Наскільки я зрозумів, це є якраз цей випадок:

https://ua.     korrespondent.    net/amp/4661199-ne-khochut-yty-v-shturmovyky-bunt-politsii-v-dnipri

Щоб проглянути цей вебсай, треба забрати пробіли.


Або :

  https://archive.ph/yfD8g


Останнє редагування: 6 лютого 2024 01:59:10 від Slawv
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

Бригада НГУ "Лють" начебто складається з добровольців.
Тому всіх, хто "не хоче" служити там, звільнити з МВС і мобілізувати на загальних підставах. І тут капітан міліції поліції згадає, що колись в ЗСУ він був єфрейтором старшим солдатом. B-)

Бригада "Лють" - це колишні БПСПОП (батальйон патрульної служби поліції особливого призначення), які були сформовані в '15-16р. з добробатів. Наприклад, "Миротворець" ГУНП в Київській області - це колишні Миротворець, Київщина, Гарпун та Торнадо; "Київ" - це Київ-1, -2, Золоті ворота. Рік тому з таких підрозділів почали формувати Лють.
А беркута, та й купа колишніх ментів пройшли переатестацію в поліцію в '17р. саме через участь в АТО в складі добробатів, які вони між собою називали "через штрафбат". Як і скрізь люди були різні - одні вливались в колективи і залишались в батальйонах, інші не могли дочекатись поки у них закінчиться служба з "політичними" і повернуться до кабінетів.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

https://t.me/operativnoZSU/135522

то потенційні зрадники
їх треба порозпихати по всій бригаді, щоб не кучкувалися
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

то потенційні зрадники
їх треба порозпихати по всій бригаді, щоб не кучкувалися
Так они и поодиночке будут выносить мозг сержантам и офицерам  :)
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

Так они и поодиночке будут выносить мозг сержантам и офицерам  :)
Сосати вони будуть па адіночкє.
Їх по різних бригадах розкинути треба.
Показово.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]
TC

то потенційні зрадники
їх треба порозпихати по всій бригаді, щоб не кучкувалися

Не всі, мабуть.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

Так они и поодиночке будут выносить мозг сержантам и офицерам  :)

то їм не з цивільними бикувати зграєю
прикладом по іпалу і попустяться
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

писав вже тут:
2) не зовсім зрозуміла логика розмови.  Припустимо хтось там каже, я не поїду. або хто для мене Залужний?  АЛЕ... далі  дуже короткий шлях:  звільнення, постановка  ОБОВ'ЯЗКОВА  на облік в ТЦК вже не як мент, а на загальних підставах. Та ти вже не зможешь заявити: хто для мене Залужний.  Під ментовським прапором будешь мати мабуть якісь преференції,  без нього- як всі.
тому якась не логічна херотень, беззмістовна.

Це елементарна логика, тому на приклад я зовсім спокійно відносився до цього видео, ситуації як такової. так як  там був один вихід, він елементарно рахувався.  Так і сталося.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

писав вже тут:
2) не зовсім зрозуміла логика розмови.  Припустимо хтось там каже, я не поїду. або хто для мене Залужний?  АЛЕ... далі  дуже короткий шлях:  звільнення, постановка  ОБОВ'ЯЗКОВА  на облік в ТЦК вже не як мент, а на загальних підставах. Та ти вже не зможешь заявити: хто для мене Залужний.  Під ментовським прапором будешь мати мабуть якісь преференції,  без нього- як всі.
тому якась не логічна херотень, беззмістовна.

Це елементарна логика, тому на приклад я зовсім спокійно відносився до цього видео, ситуації як такової. так як  там був один вихід, він елементарно рахувався.  Так і сталося.
чому, для ментів цілком змістовна, потім в них виникає звідкісь бабця інвалід за якою вони почнуть доглядати і всьо
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

чому, для ментів цілком змістовна, потім в них виникає звідкісь бабця інвалід за якою вони почнуть доглядати і всьо

на мій погляд про це треба було думати раніше. Чим далі... тім більше контролю, та сложніше рішення. 

з цікавого. мабуть планувалось полк залишати, але 35 кадрів планувалось в лють. зараз  полк минус , та всі будуть перерасподілені. Цікаво побачити... що думають про тих 35, усі інші, та їхні сім'ї.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

на мій погляд про це треба було думати раніше. Чим далі... тім більше контролю, та сложніше рішення. 

з цікавого. мабуть планувалось полк залишати, але 35 кадрів планувалось в лють. зараз  полк минус , та всі будуть перерасподілені. Цікаво побачити... що думають про тих 35, усі інші, та їхні сім'ї.
ну така бабця недавала б служити в поліції певно, а так вона могла бути просто не оформлена, а тепер підуть оформляти
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

ну така бабця недавала б служити в поліції певно, а так вона могла бути просто не оформлена, а тепер підуть оформляти

в цьому вони ні чим не відрізняються від будь кого ще в Україні  :)   мабуть є такий собі національний квест... по пошуку той бабці.
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

Чому ви вирішили що прліція має якийсь приоріткт в моьілізації ?
На загальнихьпідставах . Так само як айтішники, слюсарі тощо.

Як на мене то люба бронь зло. Не має бути ніякої броні нікому. Включаючи супер айиішників, директорів, поліціянтів тощо
   
Якась реакція від МВС вже була?
у нас міністр внутрішніх справ - харківський кадр :facepalm1: яке там може бути ставлення і відношення до Майдану :facepalm1:
   
Re: Як виглядає мобілізація поліції  [ua]

Десь з березня по вересень в 22 році була повна відсутність мєнтів на дорозі. Дтп стало менше.
Один дільничий на 8 населених пунктів у нас чудово справляється з обов'язками з часу призначення вже третій рік.
Нафіг та поліція взагалі потрібна?
Корумпована, озброєна, надзаконна банда корупціонерів, перевертнів, рекетирів і всього того, з чим вони "борються".
Мафія, яка розкладає країну із середини і викликає тільки лють населення, яке бачить, чим вони справді займаються.
Наркотики, повії, кришування, рекет, вимагання, протиправні дії.
Єдине, чого вони не роблять - то це того, для чого призначені.
Розігнать це бандитське угрупування.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія