Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Армія сьогодні. Роздуми військового медика. B-)

Легше ж Буданова послухати про черговий наступ

Причому він про наступ не казав, але то таке
   
Ну ось Зеленський ці питання і ставить Залужному  :gigi:

Це ще далеко не факт хто кому питання ставить. Там багато речей які мають вирішуватися законодавчо і урядом.
   
Причому він про наступ не казав, але то таке

"Навіть близько до цього нічого немає. Їхній наступ ще триватиме. Десь на початку весни він вичерпається. Зараз хід противника. Він закінчиться, і, я думаю, розпочнеться наш" пряма мова
   
Зараз хід противника. Він закінчиться, і, я думаю, розпочнеться наш

тут про наступ не йдеться, а про хід... наступ це вже припущення..
   
тут про наступ не йдеться, а про хід... наступ це вже припущення..

Ну якби на війні інших "ходів" крім наступати не придумали

Чи він типу має на увазі що після кацапського наступу ми відступимо до Дніпра?
   
Ми всі в одній дупі, проте дехто в ній глибше...
дупа однакова не для всіх
всупереч першій фразі
   
Ну якби на війні інших "ходів" крім наступати не придумали

Чи він типу має на увазі що після кацапського наступу ми відступимо до Дніпра?

Та хз, що він має на увазі...
   
дупа однакова не для всіх
всупереч першій фразі
Я тьеж хотів так написати, проте вирішив не перечити...
   
Re: Армія сьогодні. Роздуми військового медика. B-)

Так тут он жертви згвалтування Люською теж не хочуть читати! Воно їм тра? Легше ж Буданова послухати про черговий наступ
Це захисна реакція інфантилів.
Вилізти із теплої ванни  і почути таке це як крижаною водою облитися.
Але вилізти прийдеться і крижаною водою облиють,але кацапи вже.
Тоді побачимо де будуть іхні сміхуйочки .

   
Задам своє классичне запитання.
Які звання та посада цього писаки?
Схоже вже кожен санітар знає як командивати фронтом.


Краківському ухилянту все відомо краще але він чомусь мовчить
   
Краківському ухилянту все відомо краще але він чомусь мовчить

той хто знає, той мовчить, що б не розголошувати таємницю
   
Re: Армія сьогодні. Роздуми військового медика. B-)

Це ще далеко не факт хто кому питання ставить.
Трохи не так,хто кому має право такі питання ставити.
Якби Зе став президентом в день повномасштаного наступу,мабуть мав би право частину таких питаннь ставити.
   
Re: Армія сьогодні. Роздуми військового медика. B-)

Реакция пропагандона:

Цитувати
Victor Tregubov
1 ч.  ·
В мене потихесеньку починає складатися шаблон ідеального поста про військове реформування.
"Вітаю шановне панство, я Гриць Владленович Переяцьків, креатолог, антикорупціонер, активіст. Я вже рік в маленькій радянській армії (яка ніколи не переможе велику радянську армію), на посаді оперативно-тактичного водія, я бачив життя з окопу, і зараз вам всім розкажу свою скромну думку, як треба реформувати Сили оборони.
По-перше, слід відмовитися від паперових звітів. По-друге, скасувати штатно-посадові категорії. По-третє, розпустити штаби, хрін його зна, навіщо вони, та розмістити генералів у окопах. По-четверте, ввести систему заохочення рекрутів танцями, розіграшами, корпоративами. Окремо підкреслю, що воювати треба краще, зброю робити інноваційніше, розповідати все людям чесно, а кадри розподіляти згідно спеціальностей. Бо маленька радянська армія не переможе велику радянську армію м'ясними штурмами та заповненням журналів.
Наостанок маю зауважити, що маленька радянська армія не переможе велику радянську армію, тож все це треба було на десять років тому. Аж шкода, що раніше це не приходило в голову ані мені, ані комусь іншому.
Слава ЗСУ, лайк, шер, торшер."

Шо я могу сказать... Место сидения определяет точку зрения. (с)

А кстати, почему бы не отказаться от бумажных отчетов? Как то налоговая обходится сейчас например. Чо это за фетишизм?
   
Робота з цифровізації документообігу якраз активно ведеться. Тут принципової проблеми немає, просто раніше нікому до того діла не було і починати доводиться навіть не з табличок в екселі, а з того що окрім паперового журналу інформації ніде більше фізично немає.
   
Re: Армія сьогодні. Роздуми військового медика. B-)

Пост лайкнула Марьяна)

Автор немедленно объявлен врагом Залужного :D
   
Re: Армія сьогодні. Роздуми військового медика. B-)

Реакция классическая:

Специалисты говорят что люди живут лучше!
А люди говорят что нет...
Но они же не специалисты!

   
Re: Армія сьогодні. Роздуми військового медика. B-)

Робота з цифровізації документообігу якраз активно ведеться. Тут принципової проблеми немає, просто раніше нікому до того діла не було і починати доводиться навіть не з табличок в екселі, а з того що окрім паперового журналу інформації ніде більше фізично немає.

Колись на отримання одного найменування засобів зв'язку треба було зробити три паперових екземпляри документу, після впровадження електронного документообігу - сім
   
Re: Армія сьогодні. Роздуми військового медика. B-)

Колись на отримання одного найменування засобів зв'язку треба було зробити три паперових екземпляри документу, після впровадження електронного документообігу - сім
" Распечатка электронного направления"  :D ( это в медицине диджитализация)
   
Re: Армія сьогодні. Роздуми військового медика. B-)

Как натягивалась сова :D


Политрук Витя продолжает:

Цитувати
Давайте-но дещо поясню.

Я регулярно бачу тексти одного й того ж жанру. Була розумна людина, потрапила в армію, і от - підсумовує свій досвід після року-двох служби. Каже, що треба змінити. Каже про радянську армію. Каже про необхідні реформи.

З одного боку, не можна це не привітати. Рефлексії важливі, на те й нам дані розумні люди, щоб обмірковувати процеси.

З іншої - у цих текстів, зазвичай, є вади. І одні й ті ж самі.

Сподіваюсь, мої читачі хоча б побіжно знайомі із творчістю двох визначних фантастів - Роберта Хайнлайна та Гарі Гарісона. Обидва багато писали про армію, бо в обох був хороший військовий досвід. У Хайнлайна військові - це найкращі з найкращих (аж до того, що лише вони мають право голосувати на виборах). У Гарісона армія - це зборище тупорилих солдафонів. Іронія полягає в тому, що прототипом армій в їхніх фантастичних світах, насправді, була одна й та сама - американська 30-х - 40-х. Але Хайнлайн служив офіцером, а Гарісон рядовим та сержантом.

Обидва були чесні та обидва були праві. Збройні сили США 30-х та 40-х були саме такими - просто в залежності від того, з якого кута подивитися, з яким багажом знань підійти, і в якій парадигмі сприймати.

.

Как то упустили  что Хайнлайн ушел из армии по здоровью через 5 лет в чине лейтенанта всего, Гаррисон через 3 года службы, став сержантом.
То есть это фактически те же гражданские, попавшие в армию, а не отслужившие по 25 лет профи.

Останнє редагування: 2 лютого 2024 17:12:49 від Billi
   
Re: Армія сьогодні. Роздуми військового медика. B-)
TC

Как натягивалась сова :D


Политрук Витя продолжает:

Как то упустили  что Хайнлайн ушел из армии по здоровью через 5 лет в чине лейтенанта всего, Гаррисон через 3 года службы, став сержантом.
То есть это фактически те же гражданские, попавшие в армию, а не отслужившие по 25 лет профи.

У продовження теми

Я геть не хотів утопитися, тому тримався подалі від флоту. Я не хотів, щоб мене підстрелили, тому обійшов піхоту стороною. Але мені завжди подобалися літаки. „Та хіба ж літаки в повітрі менш небезпечні?” У ті дні Військово-повітряний корпус США позначав, що одну людину в повітрі обслуговувало тридцять п’ятеро на землі. Я все життя носив окуляри, то літати мені ніхто не дав би. Тому я пішов до службового персоналу.

Гаррісон про військову службу. З педевікії.
   
Re: Армія сьогодні. Роздуми військового медика. B-)

Багато  з чим погоджуюсь. Роздуті штати тилових служб, докомп'ютерний документообіг, дурацька система контролю руху майна між службами і бойовими підрозділами. В результаті нормальна логістика просто неможлива. Кого ти там не постав. Ну і до того поставлять не людей, які мають досвід, а  тих хто "шустріший" -то дуже блатні місця)
 
Щодо закидів про "утримання непотрібних умовних ліній" тут все складніше, як на мене. Можливо командир віддає наказ про утримання "непотрібної"  з точки зору солдатів "полки" не тому що самодур і мітить на медаль, а тому що її втрата відкриє фланги сусідніх підрозділів, ворог ще на 500 м пересуне міномети і зможе краще контролювати переправу і шляхи підходів. Війна -то про співвідношення втрат, нікому не хочеться загинути, але хтось мусить.
Дуже неправильно, як на мою думку, пропонувати бойовим командирам рішення "грамотних" цивільних менеджерів. Сам маю досвід на "цивілці" в управлінні роботою персоналу розміром з  взвод, але нізащо не погоджусь на аналогічну посаду в армії. Бо способи мотивації кардинально інші. Не кажучи про наслідки твоїх рішень для виконавців.
Пропозиції на офіцерські курси людям з вищою освітою в нас є на постійній основі-але черги бажаючих нема. В нас в взводі спочатку було 4 людини з вищою освітою на солдатських посадах. 2 пішли з армії, 2 продовжують служити - але ніхто не захотів на офіцерські курси.
   
Багато  з чим погоджуюсь. Роздуті штати тилових служб, докомп'ютерний документообіг, дурацька система контролю руху майна між службами і бойовими підрозділами. В результаті нормальна логістика просто неможлива. Кого ти там не постав. Ну і до того поставлять не людей, які мають досвід, а  тих хто "шустріший" -то дуже блатні місця)
 
Щодо закидів про "утримання непотрібних умовних ліній" тут все складніше, як на мене. Можливо командир віддає наказ про утримання "непотрібної"  з точки зору солдатів "полки" не тому що самодур і мітить на медаль, а тому що її втрата відкриє фланги сусідніх підрозділів, ворог ще на 500 м пересуне міномети і зможе краще контролювати переправу і шляхи підходів. Війна -то про співвідношення втрат, нікому не хочеться загинути, але хтось мусить.
Дуже неправильно, як на мою думку, пропонувати бойовим командирам рішення "грамотних" цивільних менеджерів. Сам маю досвід на "цивілці" в управлінні роботою персоналу розміром з  взвод, але нізащо не погоджусь на аналогічну посаду в армії. Бо способи мотивації кардинально інші. Не кажучи про наслідки твоїх рішень для виконавців.
Пропозиції на офіцерські курси людям з вищою освітою в нас є на постійній основі-але черги бажаючих нема. В нас в взводі спочатку було 4 людини з вищою освітою на солдатських посадах. 2 пішли з армії, 2 продовжують служити - але ніхто не захотів на офіцерські курси.
у нас шо, тоже кажуть "полки"??? я думав то тіко кацапи так(
завжди ржав з них коли чув.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія