Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки ми ще терпітимо на нашому форумі корисних зрадоботів?

Цапів і упортих бан
А любителів похникати нє
Але і конструктивна критика влади
Має бути
Це є основа здоровля суспільства
(tu)
   
ось і побачимо чи модер за образи форумчан(а це ПРАВИЛА форум,між іншим) тебе не забанить чорноротий. Бо видно тебе тіпає уколи хтось про тебе правду каже-ти вчора не патякав про "я підук з форуму"? чи хтось тебе під прицілом пістолета тримав "воїн пропагандиського фронту"?
твій флуд і образи кацапе  вже допекли.
   
Йди посци...
   
У нас Війна. Згинь.
не прикривайсь "війною" . А як такий патрот то чому не в окопі її захищати свою країну а тут на форумі канапним пропаганлдоном працювати?  ну і за СВОЇ слова треба відповідати чи кинули ,як матросова тебе на останній штурм перед відпусткою?
   
не прикривайсь "війною" . А як такий патрот то чому не в окопі її захищати свою країну а тут на форумі канапним пропаганлдоном працювати?  ну і за СВОЇ слова треба відповідати чи кинули ,як матросова тебе на останній штурм перед відпусткою?
ти в окопі сінік? Ти в окопі?
   
Супер!

Тепер або автор ігнорується або забанений...

DokZДата реєстрації:18 червня 2015 21:29:02Повідомлень:112 (~0 в день)

Супер консерва  :dopovid:
   
DokZДата реєстрації:18 червня 2015 21:29:02Повідомлень:112 (~0 в день)

Супер консерва  :dopovid:
Скоріше ти консерва, яка ще й повістки обсцикає.

Флуд припини
   
твій флуд і образи кацапе  вже допекли.
який флуд штабний?  не ти вчора тут прощався з форумом. ніхто за язик тебе не тримав? Які обази коли ти сам казав-а перестаю писати тут ? Я то писав чи ти? а сьогодні як пилип з конопель і брешеш про образи та флуд,бо почув що щось на модерації мінгяється. Є твоїж свідчення  набиті на клаві твоїми пальчиками.
   
Чому тільки зрадо-боти?
А зеле-боти - що не боти?
А порошки?
А перемого боти бувають?
   
який флуд штабний?  не ти вчора тут прощався з форумом. ніхто за язик тебе не тримав? Які обази коли ти сам казав-а перестаю писати тут ? Я то писав чи ти? а сьогодні як пилип з конопель і брешеш про образи та флуд,бо почув що щось на модерації мінгяється. Є твоїж свідчення  набиті на клаві твоїми пальчиками.
кацапе не флуди
   
дурня не включай

спроба розібратись що мав на увазі автор коли запостив беззмістовний набір слів - це вмикати дурня?  ;o

Ну добре, більше не буду.... спілкуйся сам з собою
   
конструктивно критикувати, уяви і навіть так можна  [ua]
Наведіть приклад хоть однієї своєї конструктивної критики.
   
ти в окопі сінік? Ти в окопі?
був в окопі коли ти сцяв під себе в пелюшки і на како говорив ГОГО. І за  то мене вислали між іншим ще за совка. Тому з тим до своєї совісті-а чому я тут а не в окопі?
   
спроба розібратись що мав на увазі автор коли запостив беззмістовний набір слів - це вмикати дурня?  ;o

Ну добре, більше не буду.... спілкуйся сам з собою
Назви опозицію, це хто? З іншим політичним спрямуванням? Це ті хто вже були натурально біля корита й знову до нього хочуть з кумами?(сінік тут за них свою зморщену геморойну дупу рве) Ти включив дурня.
   
кацапе не флуди
я такий кацап ,як і ти. Тому не треба себе тут деконспіровувати. B-)
   
Скоріше ти консерва, яка ще й повістки обсцикає.

Флуд припини

Стену видишь что  дальше делать знаешь.



   
я такий кацап ,як і ти. Тому не треба себе тут деконспіровувати. B-)
Я живу  в Україні,  ти кацапе - ні. Припиняй свій флуд
   
Ти явно не за Україну наразі

Тобто ти вб'єш зеленського чи хто?
Ви ж уже попрощалися? От брехло зелене.
   
Назви опозицію, це хто? З іншим політичним спрямуванням?  Ті були натурально біля корта й знову до нього хочуть з кумами?  Ти включив дурня.

Порошенко та інші
   
Порошенко та інші
:lol:
   
Ви ж уже попрощалися? От брехло зелене.
   :K
   
Яв вирішувати де критика, а де  заклики "до повалення влади"? Заклики до повалення це погано. Але критику теж тре відміняти? Чи як там воно? Це потрібно знати, бо тут були різні модери і до цього якось було  недавно досить нічого. Але й були такі що пересаджали у бан пів ФУПа, бо це не співпадало з політичними поглядами модера.

ФУП це зріз суспільства де є усі. І саме цим цікавий- це не єдиний мараХвон. Порада новому модеру- не творіть революцій. Вони тут ніколи нормально не закінчувалися.
   
Наведіть приклад хоть однієї своєї конструктивної критики.

критикував підхід української влади, що дозволили мадярам диктувати умови згідно яких, якщо ми не підем на поступки вони заблокують домомогу, тепер бачу, що внаслідок перемовин, ситуація змінилась і тепер ми кажемо, не буде вашої підтримки україни в єс, не буде поступок, що до питання меншин
навіть не так, орбан тепер сам просить україну про поступки мадярській меншині, тобто україна отримала спочатку гроші потім крісла, а не так як ще вчора хотів орбан, спочатку крісла потім будуть гроші...
   
це не єдиний мараХвон
Марахвон не для якості і срачів. Добре що він є.
А Ви старі пердуни знайомі з інтернетом, знайдете собі лайно де поїсти.
   
 Здається навіть Порошенко вже ЦЕ і ОЦИХ просто не контролює.
 Патріоти рошена  :facepalm1:
   
Панове, пишіть Севгіль
https://www.facebook.com/sevgil.musaieva
Бо скоро тут тільки боти Подоляка залишаться

   
Яв вирішувати де критика, а де  заклики "до повалення влади"? Заклики до повалення це погано. Але критику теж тре відміняти? Чи як там воно? Це потрібно знати, бо тут були різні модери і до цього якось було  недавно досить нічого. Але й були такі що пересаджали у бан пів ФУПа, бо це не співпадало з політичними поглядами модера.

ФУП це зріз суспільства де є усі. І саме цим цікавий- це не єдиний мараХвон. Порада новому модеру- не творіть революцій. Вони тут ніколи нормально не закінчувалися.

Не придурюйся "критиком". Гадиш на діючу владу під час війни, працєюш на ворога. Разом з іншими порохорилими "критиками влади". І тут і вся інша ботва шоколадна по соцмережах.
   
Вважаю  це узурпацією влади на ФУПі  (td)
Демократичні медіапесурси повинні завжди бути критичними відносно діючої влади!
Інакше це Північна Корея чи ПаРаша!
Об'являю бойкот поки не розбаните всіх проєвропейськи налаштованих дописувачів фупу,.

РозкоманДувалися дивись як.
Краще б мову українську вчили!  :X
Бойкот прибічникам авторитарних мір на форумі!
   
"Єдиний фупомарафон"  (tu)
   
Не придурюйся "критиком". Гадиш на діючу владу під час війни, працєюш на ворога. Разом з іншими порохорилими "критиками влади". І тут і вся інша ботва шоколадна по соцмережах.
Якби ж Порошенко в свій час в 2014 хоча би ввів в дію ВС.
   
 :-G.

пишіть самі  на такому форумі, якщо злили ресурс  ФСБ-шному бугаю!
За це люди на Майдані гинули?
За це зараз хлопці на фронті гинуть, щоб  Україна в Парашу перетворилась?
За це боровся Гонгадзе?
Вы зраджуєте принципам цього форума і демократії вцвлому!!!
Адіос!   :fuck:


Останнє редагування: 1 лютого 2024 18:36:29 від Росинка
   
Панове, пишіть Севгіль
https://www.facebook.com/sevgil.musaieva
Бо скоро тут тільки боти Подоляка залишаться

Дуже добре, якщо тут залишаться побліьше "ботів Подоляка". Ввважав би за честь мати таку назву.

А ось ботоферми прихильників "однієї політичної сили" то праця на кацапів. Хоча українці по соцмережах вже ганяють ваше їбуче кодло засраними віниками, бо дістали вже.

   
 І дякую модераторе.

В тих хто співає в унісон з кацапської пропагандою наразі істерика.

 Давно закріплено

"Солдат на нулі дуже вразливий до будь-якої зради" (с) Павло Казарін.

 Дивуюсь що ФУП  пішов в рознос.

Хоча би читали і користувались УП  як джерелом інформації.
 
 Але ж ніт.
   
Я навіть не знаю як це назвати .Це поведінка ображеної людини ,яка втрачає розум від гніву не думаючи про наслідки .Я розумію критику і навіть її підтримую ,бо питань до влади дуже багато ,особливо коли ллється кров .Але це не про критику ,а якусь помсту за 19 рік.Хоча я б зрозумів навіть це якщо б не війна і воно хочаб було якось креативно .Але все зводиться до Єрмак,Бубочка,бонетвік,Оман,Кошовий,обрали -жеріть та все інше .Тобто левову частину таких коментів можна навіть не читати бо вони всі 5 років нічим не відрізняються і в них немає жодного змісту .
   
Дуже добре, якщо тут залишаться побліьше "ботів Подоляка". Ввважав би за честь мати таку назву.

А ось ботоферми прихильників "однієї політичної сили" то праця на кацапів. Хоча українці по соцмережах вже ганяють ваше їбуче кодло засраними віниками, бо дістали вже.

Піздуй на форум канала Ісландія.
Там такі дебіли кучкуються як ти


   
Чому тільки зрадо-боти?
А зеле-боти - що не боти?
А порошки?
А перемого боти бувають?
а оцто-боти?
   
Вважаю  це узурпацією влади на ФУПі  (td)
Демократичні медіапесурси повинні завжди бути критичними відносно діючої влади!


Воєнний стан у нас. Тоді діє обмеження критики влади і цензура. В курсі? Чи в Німеччині про це не пишуть?

Демократки коричневі повилазили.
   
:lol:

Чо ты ржёшь?

Порошенко с кумами разве не хочет опять к корыту  :laugh:
   
Воєнний стан у нас. Тоді діє обмеження критики влади і цензура. В курсі? Чи в Німеччині про це не пишуть?

Демократки коричневі повилазили.

Тобі в твою улюблену Рашу.
Капапе й-й :malyas:
   
Тобі в твою улюблену Рашу.
Капапе й-й :malyas:

йди нах, порохориле лайно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія