Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в ході розслідування вийшли самі на себе ;o

Президент Володимир Зеленський звільнив начальника Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України Романа Семенченка, у спецслужбі заявили, що триватиме "посилення та оптимізація" цього відділу, щоб у тому числі гарантувати безперешкодну роботу та безпеку журналістам.

Джерело: указ на сайті Офісу президента, коментар пресслужби СБУ

Дослівно указ від 31 січня: "Звільнити Семенченка Романа Юрійовича з посади начальника Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України".

Дослівно спецслужба: "СБУ в умовах повномасштабної війни постійно змінюється, оптимізуючись як ефективний та бойовий контррозвідувальний орган, що здатний захищати державу від усього спектру можливих викликів.

Ми усвідомлюємо, що захищаємо демократичну Україну, в якій зміцнення національної державності є одним із ключових пріоритетів, реалізація якого має забезпечувати у тому числі безперешкодну роботу ЗМІ та гарантувати їм достатній рівень безпеки.

Саме з цією метою буде посилений ДЗНД та оптимізовані підходи до його роботи".

Деталі: У СБУ додали, що кандидатура нового очільника цього департаменту буде найближчим часом подана на розгляд главі держави.

Нагадаємо: Служба безпеки України заявила, що розслідує обставини незаконного прослуховування та відеозйомки представників проєкту Bihus.Info. За даним фактом відкрите кримінальне провадження згідно ст. 359 Кримінального кодексу України (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації).
   

Працює в органах Служби безпеки України з 1993 року, має значний досвід оперативної та управлінської роботи.

Упродовж двох років обіймав посаду заступника начальника УСБУ в Дніпропетровській області.




Нагадаємо, 2 вересня 2013 року президент Янукович призначив полковника Романа Семенченка начальником управління СБУ в Житомирській області, 5 вересня нового керівника представили особовому складу обласного УСБУ.


Після перемоги Революції Гідності, 17 березня 2014 року в.о. президента Олександр Турчинов звільнив Романа Семенченка з посади начальника управління СБУ в Житомирській області і призначив на його місце Григорія Зелінського.

В 2015 році Роман Семенченко, ексначальник управління СБУ в Житомирській області часів Януковича, був у списку осіб, які підлягають люстрації і на них розповсюджується заборона обіймати державні посади протягом 10 років відповідно до критеріїв Закону «Про очищення влади».

11 жовтня 2019 року призначений Уповноваженим Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України[3].

27 жовтня 2022 року призначений Начальником Департаменту захисту національної державності СБУ[4].
   
в ході розслідування вийшли самі на себе
самоочищение и исправление перегибов в работе секретных служб :D
аккуратнее следить  и незаконно прослушивать надо :buba:
   
Re: в ході розслідування вийшли самі на себе ;o

Я ще подумала: що за дивне звільнення, чим в них там мозок забитий? Нема більш чим зайнятись?"
А воно он що: вони просто  начальника департаменту (українця за походженням)  на більш толерантного до них чувирла замінити хочуть?    :S
   
Re: в ході розслідування вийшли самі на себе ;o
Agh

Я ще подумала: що за дивне звільнення, чим в них там мозок забитий? Нема більш чим зайнятись?"
А вони просто  начальника департаменту (українця за походженням)  на більш толерантного до них чувирла замінити хочуть?    :S
Звільнили на за те, що незаконно прослуховували, а за те, що це вилізло на загал :)
   
А вони просто  начальника департаменту (українця за походженням)
вас так беспокоит этническая принадлежность граждан
как вы с такой психологической особенностью в Германии живете? ;o
   
Звільнили на за то, що незаконно прослуховували, а за то, що це вилізло на загал :)

ну так  не він же  в інтернет вивалив?  він в ОП спокійно здав матеріали і все.
а кому там зашребло в сраці Подоляку чи Татарову я х.з.
   
Звільнили на за те, що незаконно прослуховували, а за те, що це вилізло на загал
та отож - провалили , считай, операцию :laugh:
   
Тепер зрозуміли хто палив хати ,машини журналістам ,і слідкував за ними ???
Виходить що Начальник Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України Роман Семенченко .
До речі зелена влада нікого в справі Бігуса не знайшла ,як не знайшла замовників по Ніколову .
   
Re: в ході розслідування вийшли самі на себе ;o

вас так беспокоит этническая принадлежность граждан
как вы с такой психологической особенностью в Германии живете? ;o

Коли ти вже українською почнеш писати?  :punish:
   
Коли ти вже українською почнеш писати?  :punish:

Может, вы уже прекратите нести ерунду?
   
Re: в ході розслідування вийшли самі на себе ;o

Я ще подумала
чим? методичка що думає?
прям ШІ....

Цитувати
Як відомо,  Р.Семенченко проводив багато часу в київських ресторанах разом із заступником глави Офісу Президента Андрієм Смирновим та Василем Астіоном.
В.Астіон є найближчим партнером О.Смирнова та підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст.212, ч.2 ст.2051, ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 КК. А Шевченківський райсуд м.Києва задовольнив клопотання БЕБУ та обрав йому запобіжний захід у вигляді застави, заборонивши йому залишати межі Києва.
Крім того, у грудні НАБУ також провело обшук у рідного брата А.Смирнова у справі про його незаконне збагачення. Під час обшуку було виявлено розписки між Смирновим та Астіоном про фіктивну позику на купівлю квартири у центрі Львова, яку показав у своєму розслідуванні Михайло Ткач. За даними видання, цю квартиру А.Смирнов отримав у вигляді хабара за одне із рішень Верховного Суду.

можливо і було за що
   
чим? методичка що думає?
прям ШІ....

можливо і було за що


Це вкид пішов по ОП шній сітці ТГканалів.
Джокер і т.д.
Підміна причин.
   
Re: в ході розслідування вийшли самі на себе ;o

Підміна причин.
ну давай без підміни, почитаємо
   
ну давай без підміни, почитаємо

Читай.
Стартпост
   
Re: в ході розслідування вийшли самі на себе ;o

Стартпост
заяву СБУ я на офіційному читав.
   
Може тре було на кічу?
Це ж злочин
   
заяву СБУ я на офіційному читав.

От і супер.
Посилено і оптимізовано :-B
   
Re: в ході розслідування вийшли самі на себе ;o

це може бути помста від зе-опи за викриття вкрадених 40 мільйонів доларів за "закупівлю" зброї зе-урядовцями.
   
Re: в ході розслідування вийшли самі на себе ;o
HSM

Я ще подумала:
Хвали мене моя губонько …
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія