Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єгіпет почінає відновлення пірамід до стану як було

Ти будеш здивований, але єгипетські араби - це ті ж самі копти, які вивчили арабську мову і переписалися в "араби", щоб не платити податок на немусульман (джизью)  8-)

Это я не оспариваю, я имею ввиду, что они культурно абсолютно другие люди, это уже другая цивилизация!
   
Ще раз кажу, нехай будують піраміду Аль-Сісі, і там в ній роблять все що заманеться - блек-джек, шлюхи, і тому подібне  :gigi:
   
Ще раз кажу, нехай будують піраміду Аль-Сісі, і там в ній роблять все що заманеться - блек-джек, шлюхи, і тому подібне  :gigi:

Аквапарк )))
   
Лас Вегас закриється з заздрощів  (tu)
   
Іноді так реставрують до стану "як було", що...

   
Хто не знав, Єгипет вже пиляв і переносив купу статуй в асуані коли будували ГЕС на Нілі і нічого не сталося. Ніяке ЮНЕСКО не муркнуло
   
Re: Єгіпет почінає відновлення пірамід до стану як було

вже зупинили то і вирішили під тиском світового обурення археологів переглянути консепцію та провести детальне вивчення ,ЯК то все було насправді. Тобто комісії вам дадуть стільки часу,що сісі таки переключиться на праву сторону нілу і добудує тут нову столицю що зараз примикає до старого каїру і розгурзить його від офіціних держ будівель і чиновників. а там роботи стільки що фараонам і не снилося. ціле нове місто з новим плануванням в пустелі вже побудоване на 30 %
   
І ще треба вікна з хорошого пластіку вставити.
   
І ще треба вікна з хорошого пластіку вставити.
І мультибрендовий ТЦ відкрити з хорошим фудкортом і кінотеатрами  8-)
   
Чесно кажучи, не треба забувати, що ті всі піраміди - всього лиш засіб потішити его давно мертвих людей. І їм самим вже давно то до сраки (бо мертві), та й нинішні люди не так вже й сильно вражені. Може блек-джек та шлюхи був би не такий вже безглуздий вибір  8-) 
   
Можна фараонські гірки побудувати зі швидкісним спуском з вершини.
І якусь піраміду обов'язково оздобити під тему інопланетян (які побудували піраміди).
   
Дивився по Viasat History фільм про цивілізацію Чімор в Перу. І там розповідалося про те, як вони принесли в жертву більше сотні дітей. Що зайвий раз доводить, що люди в далекому минулому були в основній своїй масі тупі довбодятли, і я не бачу якогось сенсу у пієтеті навколо їхніх досить нікчемних діянь. Ті всі піраміди - всього лиш безглузда велика купа каміння, досить смішна по своїй суті  8-)
   
Re: Єгіпет почінає відновлення пірамід до стану як було

Мексиканці своі піраміди майже повністю реставрували.  На 50 % там новодєл , не менше. Туристам подобається. Це краще ніж якісь руїни.
   
В народі це називається:  обкладують піраміди кафєльом  :D
   



хто не знає ця вежа новобуд у самісінькій Венеціі, де все таке історичне.
А башта тупо наібнулася свого часу, і шо італійці , думаєте залишили мальовничі руїни? ніт, побудували швиденько нову.

А шо робити з НотрДам де Парі ? залишути згарище чи відбудувати? Цеж новодєл будє історічної будівлі!
Чому не можна піраміди довести до ладу?

Чому картини і скульптури можна , а будівлі не можна?  якщо шо, то Ніка у Луврі на третину з пласмаси, тіки руками не мацайте.
   
Re: Єгіпет почінає відновлення пірамід до стану як було

В народі це називається:  обкладують піраміди кафєльом  :D
Так там десь так і було  :gigi:
Тільки "кафель" вже давно розтягнули по вбиральням.
   
Єгіпет почінає
.....
піши парусскі ністісняйся...
   
З точки зору обивателя я не зовсім розумію противників відновлення. Не задіюються ж ніякі нові матеріали, чуваки просто позбирають камені, розкидані довола, і покладуть на місце, як було. Ну може задіють трохи сучасних будівельних матеріалів під облицюванням, бо піщаник в основі трохи обвітрився за цей час.
А якби землетрус траписвся не тисячу років тому, а п'ятдесят? Тоді можна було б відновлювати? А 100? А 200? В який момент у минулому землетрус стає сакральним? Я ще розумію, якби облицювання було знищено за наказом якогось правителя абощо - історична подія і все таке. А так...
   
AFAIK там мало не кожна окрема піраміда на свій власний лад будувалася та оформлювалася. Не було так щоб "типова забудова"
   
Велике Пірамідівництво!!! :dance3:
Хтось приготував собі запасний аеродром.
   
З точки зору обивателя я не зовсім розумію противників відновлення. Не задіюються ж ніякі нові матеріали, чуваки просто позбирають камені, розкидані довола, і покладуть на місце, як було. Ну може задіють трохи сучасних будівельних матеріалів під облицюванням, бо піщаник в основі трохи обвітрився за цей час.
А якби землетрус траписвся не тисячу років тому, а п'ятдесят? Тоді можна було б відновлювати? А 100? А 200? В який момент у минулому землетрус стає сакральним? Я ще розумію, якби облицювання було знищено за наказом якогось правителя абощо - історична подія і все таке. А так...
наскільки я розумію, ніхто не знає як воно було, що це було, коли саме було, хто та навіщо таке створив...
навіть вкінець упороті "вчені"-історики вже не наполягають на тому, що це гробниці фараонів, яки збудували раби, використовуючи примітивні інструменти, як це досі написано у підручниках.
   
Re: Єгіпет почінає відновлення пірамід до стану як було

наскільки я розумію, ніхто не знає як воно було, що це було, коли саме було, хто та навіщо таке створив...
навіть вкінець упороті "вчені"-історики вже не наполягають на тому, що це гробниці фараонів, яки збудували раби, використовуючи примітивні інструменти, як це досі написано у підручниках.

Фараони взагалі до тих спрруд не мають ніякого відношення, крім того що вони іх самі колупали і шось шукали від старої цивілізації.
   
І мультибрендовий ТЦ відкрити з хорошим фудкортом і кінотеатрами  8-)
---
А пан знає толк в ... (tu)
   
Велике Пірамідівництво!!! :dance3:
Хтось приготував собі запасний аеродром.
----
Дай вгадаю!
Єрмак,ні? :lol:
   
Дивився по Viasat History фільм про цивілізацію Чімор в Перу. І там розповідалося про те, як вони принесли в жертву більше сотні дітей. Що зайвий раз доводить, що люди в далекому минулому були в основній своїй масі тупі довбодятли, і я не бачу якогось сенсу у пієтеті навколо їхніх досить нікчемних діянь. Ті всі піраміди - всього лиш безглузда велика купа каміння, досить смішна по своїй суті  8-)
----
Нормани нервово тупцюють осторонь. B-)
   
Фараони взагалі до тих спрруд не мають ніякого відношення, крім того що вони іх самі колупали і шось шукали від старої цивілізації.
---
І зображення фараонів та клинопис то не їхні,ну да,ну да.
То фулігани зайшли та намалювали :Тут був Тутанхамон
Я думаю у них щось таке сталося,ну типу деградація- не
будемо далеко ходити- в Україні спочатку будували літаки,ракети
танки,а потім хоп- і все- "забули технології "70-ти річної давнини.
А там у Єгипті кілька тисячоліть пройшло,так що не дивно ніфіга.
   
Re: Єгіпет почінає відновлення пірамід до стану як було

---
І зображення фараонів та клинопис то не їхні,ну да,ну да.
То фулігани зайшли та намалювали :Тут був Тутанхамон
Я думаю у них щось таке сталося,ну типу деградація- не
будемо далеко ходити- в Україні спочатку будували літаки,ракети
танки,а потім хоп- і все- "забули технології "70-ти річної давнини.
А там у Єгипті кілька тисячоліть пройшло,так що не дивно ніфіга.

Покажи зображення фараонів в пірамідах Гизи, або в Осіріоні.
Ти здається трохи не в темі.
   
До речі, хто не знає, Єгипет насправді зветься Кемі  8-)
Misr
   
Це не реставрація, а варварство. Хочуть вилетіти з Юнеско
Та страшне:
Повний капець  діпконсьорн!
   
Re: Єгіпет почінає відновлення пірамід до стану як було

Якщо японці хочуть це фінансувати то припускаю що японці мають гіпотезу як та піраміда працює.
І хочуть перевірити, бо колись японці вже пробували збудувати свою пірамідку для експериментів.
   
В кожної країни своє « Велике будівництво»
   
Фараони взагалі до тих спрруд не мають ніякого відношення, крім того що вони іх самі колупали і шось шукали від старої цивілізації.
скіки ж вас йопнутих на усю голову плоскоземельщиків та ефірщиків
   
Re: Єгіпет почінає відновлення пірамід до стану як було

Показати зображення...
хто не знає ця вежа новобуд у самісінькій Венеціі, де все таке історичне.
А башта тупо наібнулася свого часу, і шо італійці , думаєте залишили мальовничі руїни? ніт, побудували швиденько нову.

А шо робити з НотрДам де Парі ? залишути згарище чи відбудувати? Цеж новодєл будє історічної будівлі!
Чому не можна піраміди довести до ладу?

Чому картини і скульптури можна , а будівлі не можна?  якщо шо, то Ніка у Луврі на третину з пласмаси, тіки руками не мацайте.
їм скоро пізанську треба буде будувати нову. питання чи зуміють так натурально відтворити природній нахил. :D . думаю,що краще наших криворуких забудовників попросити-автентичну зроблять. правда відкат візьмуть не слабий.
   
До речі, хто не знає,  Єгипет насправді зветься Кемі  8-)
Є привід у кацапів для захоплення Єгипту - "возвратим в родную говень нашу Кемску волость!"  X(
   
Показати зображення...
хто не знає ця вежа новобуд у самісінькій Венеціі, де все таке історичне.
А башта тупо наібнулася свого часу, і шо італійці , думаєте залишили мальовничі руїни? ніт, побудували швиденько нову.

А шо робити з НотрДам де Парі ? залишути згарище чи відбудувати? Цеж новодєл будє історічної будівлі!
Чому не можна піраміди довести до ладу?

Чому картини і скульптури можна , а будівлі не можна?  якщо шо, то Ніка у Луврі на третину з пласмаси, тіки руками не мацайте.


І використовувати за призначенням!

 ;)
   
Re: Єгіпет почінає відновлення пірамід до стану як було

---
І зображення фараонів та клинопис то не їхні,ну да,ну да.
То фулігани зайшли та намалювали :Тут був Тутанхамон
Я думаю у них щось таке сталося,ну типу деградація- не
будемо далеко ходити- в Україні спочатку будували літаки,ракети
танки,а потім хоп- і все- "забули технології "70-ти річної давнини.
А там у Єгипті кілька тисячоліть пройшло,так що не дивно ніфіга.

та ніякі технології не забуті.
просто тепер ясно, як божий день, що деіндустріалізація і депопуляція україни відбувалася останні 20-30 років за планом.
нам відведена роль чорноземного поля для приват'є з глобальних фуд-корпорацій після запланованої руйнації.
особливо наглядно це було продемонстровано на руїні "мрії", їхні всі веселі, задоволені харі. задокументували фотосесією зі спеціально присланою для цього тьотєю.


Останнє редагування: 2 лютого 2024 13:02:11 від Vera
   
Є питання. А куди поділося облицювання? Цеж тисячи тонн граніту.
Якщо це був граніт або іншого каменю?
Як це облицювання знімали зверху?
Чи воно само обвалилось?
   
Є питання. А куди поділося облицювання? Цеж тисячи тонн граніту.
Якщо це був граніт або іншого каменю?
Як це облицювання знімали зверху?
Чи воно само обвалилось?

Граніт був лише в нижніх рядах + поховальна камера
Основний об'єм облицювання - вапнякові плити, з часом розтягнуті місцевим населенням для власних потреб
Ну ще на верхівці була позолота, теж спиздили
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія