Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виплати переселенцям підріжуть чуток

Виплати переселенцям підріжуть чуток

Выплаты переселенцам: кто лишится помощи с 1 марта, а кому продлят автоматически Правительство продлило до 1 марта выплаты для внутренне перемещенных лиц, после чего помощь будут получать не все.

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://news.dialog.ua/288881_1706196305

По ее словам, власти уже достигли согласия о выделении необходимого ресурса для покрытия выплат по нынешним условиям до 1 марта. Министр уточнила: один месяц выплат для переселенцев обходится государству в более 6 млрд грн.  Чиновник рассказала, что с весны выплаты автоматически продлятся для переселенцев-пенсионеров, чья пенсия составляет менее 9444 грн, а вот для пенсионеров с более высоким уровнем дохода помощь прекратится.  Кроме того, помощь сохранится для: - лиц с инвалидностью 1-й и 2-й групп; - детей-сирот; - семей, трудоустроившихся в этом году, но имеющих доход менее 9400 грн на каждого члена семьи; - проживающих на относительно отдаленных от фронта территориях, но чьи дети до 6 лет не могут быть оформлены в детсад из-за недостатка мест.  - семей с детьми, в которых один из родителей осуществляет уход за ребенком до 14 лет, который обучается онлайн из-за боевых действий. Подводя итог сказанному, министр подчеркнула, что правительство намерено гибко подходить к каждой категории граждан.

Напомним, в августе прошлого года в правительстве сообщили, что около 180 тысяч украинцев ошибочно получают выплаты для ВПЛ.
В частности, речь шла о гражданах, проживающих за пределами Украины, но продолжающих получать помощь от государства.

З.І. непогана помилка, в пів мільярди гривень на місяць

   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Дивно що за два роки держава не зробила майже нічого (окрім допомоги віз Західних країн) щоб розселити якось переселенців

Купа людей без роботи, могли б будувати "за базовий дохід" ті ж квартирки типу студія, як тимчасове житло
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Выплаты переселенцам: кто лишится помощи с 1 марта, а кому продлят автоматически Правительство продлило до 1 марта выплаты для внутренне перемещенных лиц, после чего помощь будут получать не все.

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://news.dialog.ua/288881_1706196305

По ее словам, власти уже достигли согласия о выделении необходимого ресурса для покрытия выплат по нынешним условиям до 1 марта. Министр уточнила: один месяц выплат для переселенцев обходится государству в более 6 млрд грн.  Чиновник рассказала, что с весны выплаты автоматически продлятся для переселенцев-пенсионеров, чья пенсия составляет менее 9444 грн, а вот для пенсионеров с более высоким уровнем дохода помощь прекратится.  Кроме того, помощь сохранится для: - лиц с инвалидностью 1-й и 2-й групп; - детей-сирот; - семей, трудоустроившихся в этом году, но имеющих доход менее 9400 грн на каждого члена семьи; - проживающих на относительно отдаленных от фронта территориях, но чьи дети до 6 лет не могут быть оформлены в детсад из-за недостатка мест.  - семей с детьми, в которых один из родителей осуществляет уход за ребенком до 14 лет, который обучается онлайн из-за боевых действий. Подводя итог сказанному, министр подчеркнула, что правительство намерено гибко подходить к каждой категории граждан.

Напомним, в августе прошлого года в правительстве сообщили, что около 180 тысяч украинцев ошибочно получают выплаты для ВПЛ.
В частности, речь шла о гражданах, проживающих за пределами Украины, но продолжающих получать помощь от государства.

З.І. непогана помилка, в пів мільярди гривень на місяць

порівняно з витратами держбюджета на янетряпку та апарат єрмака та решти ефективних "менеджерів" янелоха це дійсно стат,похибка
 
   
Людям, у яких зруйноване житло, теж зрізають. Хоча житло ніхто не відбудував.
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток
ATF

Та дулю їм! Велику зелену дулю!
Шашликами від зелейоббіка най ласують!
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Людям, у яких зруйноване житло, теж зрізають. Хоча житло ніхто не відбудував.

під час війни вкладатися в це - тільки пилити гроші
а от створити тимчасове житло було цілком можливо, щоб заселити людей в державні квартири типа "студія" без усяких прав власності, з продовженням договору оренди кожні півроку
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

під час війни вкладатися в це - тільки пилити гроші
а от створити тимчасове житло було цілком можливо, щоб заселити людей в державні квартири типа "студія" без усяких прав власності, з продовженням договору оренди кожні півроку

Це утопія. Житло потрібне мільйонам людей
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Це утопія. Житло потрібне мільйонам людей

Ні, насправді ніхто не знає скільки людей потребують житло - думаю 3-4 млн, з яких мабуть 1-1.5 млн сімей

Студія вартістю 15 тис долл х 1 млн потребуючих = 15 млрд долл
за 5 років можна впоратись, і купа людей отримає роботу 

 
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток
ATF

Країні портібні серіали від друга Зе - Кірюхи Тимошенко! А не оці от переселенці!

Останнє редагування: 28 січня 2024 20:11:14 від ATF
   
Ні, насправді ніхто не знає скільки людей потребують житло - думаю 3-4 млн, з яких мабуть 1-1.5 млн сімей

Студія вартістю 15 тис долл х 1 млн потребуючих = 15 млрд долл
за 5 років можна впоратись, і купа людей отримає роботу 

Є багато пустих хат по селах за значно меншу суму.
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Ні, насправді ніхто не знає скільки людей потребують житло - думаю 3-4 млн, з яких мабуть 1-1.5 млн сімей

Студія вартістю 15 тис долл х 1 млн потребуючих = 15 млрд долл
за 5 років можна впоратись, і купа людей отримає роботу 

  Зараз основний роботодавець-ЗСУ
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Є багато пустих хат по селах за значно меншу суму.

Їжжай
   
Це утопія. Житло потрібне мільйонам людей
ну ми з 2014 (це не мільйон людей на тот час) якось вирішували свої житлові проблеми  [ua]
   
Їжжай

Для чого?
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Для чого?

 Ну хз для чого ти пропонуєш?
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Дивно що за два роки держава не зробила майже нічого (окрім допомоги віз Західних країн) щоб розселити якось переселенців

Купа людей без роботи, могли б будувати "за базовий дохід" ті ж квартирки типу студія, як тимчасове житло
просто ніхто нічого нікому не винен. майже (с)
   
Є багато пустих хат по селах за значно меншу суму.
:lol:

з дивану давати поради так легко
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

ну ми з 2014 (це не мільйон людей на тот час) якось вирішували свої житлові проблеми  [ua]

Ну так, як і зараз всі вирішують. Безкоштовно майже ніхто не живе
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток
ATF

Вірне рішення! Це додасть рейтингу зелейоббіку.
   
Є багато пустих хат по селах за значно меншу суму.
Робота там є? Чи сидіти без грошей?
   
Ну хз для чого ти пропонуєш?

Я пишу реалістично. Багато з тих хто втратив житло про що Ви написали, втратив його в селах Донбасу. Яка там була вартість житла?
Дуже важко очікувати, що всі такі люди як компенсацію отримають квартири в центрі Києва чи Львова.
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Та дулю їм! Велику зелену дулю!
Шашликами від зелейоббіка най ласують!
[ua]
можна поновити в памяті, як ЦЕ БУЛО
а було весело, гумористично, креативно, по-новому, захопливо, якось навіть незвично, всі про загрозу, а Володимир Олександрович про ШАШЛИКИ :super: це було дуже клаааасно!
   
під час війни вкладатися в це - тільки пилити гроші
а от створити тимчасове житло було цілком можливо, щоб заселити людей в державні квартири типа "студія" без усяких прав власності, з продовженням договору оренди кожні півроку
Я це розумію. Але ті гроші нормально так допомогали при умові оренди житла, особливо на сім'ю.
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Вірне рішення! Це додасть рейтингу зелейоббіку.

Хто про що, а порохобратія про рейтинги :weep:
   
:lol:

з дивану давати поради так легко

Я розумію всі проблеми. Але простої альтернативи немає.
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Я це розумію. Але ті гроші нормально так допомогали при умові оренди житла, особливо на сім'ю.
тепер не будуть допомагати, ділов то.
   
Робота там є? Чи сидіти без грошей?
нема роботи, можна в райцентр їздити (це з сіл де можна за 2-3-4 $ купити хати), з райцентром поряд хати от 20$  :-)o
   
Я розумію всі проблеми. Але простої альтернативи немає.
щоб переїхати в село, треба а - купити хату, б - її відремонтувати і жити

ви знаєте зараз ціни на будівельні матеріали?

я знаю і я переїжджала з міста до села
   
нема роботи, можна в райцентр їздити (це з сіл де можна за 2-3-4 $ купити хати), з райцентром поряд хати от 20$  :-)o

Ну це так в Івано-Франківській області. В інших регіонах можна дешевші варіанти знайти.
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

нема роботи, можна в райцентр їздити (це з сіл де можна за 2-3-4 $ купити хати), з райцентром поряд хати от 20$  :-)o

це якщо транспорт є

а взагалі мабуть є стільки усякого готового житла яке можна було за кілька місяців перепланувати.
Починаючи з усяких гуртожитків і будинків відпочинку

Студія з власною кухнею і душем це було б топ. 
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

це якщо транспорт є

а взагалі мабуть є стільки усякого готового житла яке можна було за кілька місяців перепланувати.
Починаючи з усяких гуртожитків і будинків відпочинку

Студія з власною кухнею і душем це було б топ. 
Селить їх в Канаді, а що? Грошей шкода чи як?
   
Ну от трішки зрізали і вже нове бентлі  X(
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Я пишу реалістично. Багато з тих хто втратив житло про що Ви написали, втратив його в селах Донбасу. Яка там була вартість житла?
Дуже важко очікувати, що всі такі люди як компенсацію отримають квартири в центрі Києва чи Львова.


Якщо реалістично. Скільки там того сільського населення? Потрібно розселяти 100% населення Бахмута, 70% Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної, Лисичанська. Це сходу сотні тисяч людей. Все, що знаходиться в районі ЛБЗ знищується в хлам
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Вірне рішення! Це додасть рейтингу зелейоббіку.


Угу. Нагадаю, що біженці 2014 року отримали рівно нікуя, хоча їх було набагато менше
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

В Жовтих Водах за рахунок переселенців населення збільшилось на 20%, додалось 8000.
Розселяли кого де, знаю що літом і на базах відпочинку.
Останнє що знаю, відновлюють для переселенців одну з чотирьох будівель дев'ятиповерхового комплексу гуртожитків
Інфа здебільшого від таксистів, якими переселенці вимушено працюють
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

наступного року будуть різати бюджетників  :gigi:
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Якщо реалістично. Скільки там того сільського населення? Потрібно розселяти 100% населення Бахмута, 70% Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної, Лисичанська. Це сходу сотні тисяч людей. Все, що знаходиться в районі ЛБЗ знищується в хлам

думаю півтора два мільйони мінімум без житла. тільки Салітвка у Харкові 700 тисяч жителів було. ми про цей бідолашний Харків вже і згадуємо не так часто. а там срака повна.

Останнє редагування: 28 січня 2024 21:15:54 від Бандер1вець
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

думаю півтора два мільйони мінімум без житла. тільки Салітка у Харкові 700 тисяч жителів було. ми про цей бідолашний Харків вже і згадуємо не так часто. а там срака повна.

Салтівка-десь 400 тисяч. А ще Куп'янськ, Вугледарі, Соледар...Багато житла залишилося на окупованій території, наче й ціле, але туди не їдуть люди. Це ще добре, що за кордоном багато людей, якщо вони повернуться-буде з житлом срака
   
Re: Виплати переселенцям підріжуть чуток

Є багато пустих хат по селах за значно меншу суму.

І чого ж ті хати пусті, як і села де вони стоять?
Невже всі люди там померли і нащадків не залишили щоб там жили і ПРАЦЮВАЛИ?

Чи нема там роботи для працездатних і ніяких перспектив для розвитку хоч якогось підприємництва?

І нема де брати гроші на утримання по тим селам інфраструктуру, логістику, медицину, освіту і т.д.?

   
Ці ж виплати зараховують в бюджет допомоги Україні  :facepalm1: Виходить, довбані біженці двічі обікрали Україну. А мироськи ще й тричі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія