Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви конспіролог?

Ви конспіролог?

Опитування
?
Всього проголосувало: 44
Так, однозначно  7 
 
 16% 
Ні, однозначно  31 
 
 71% 
Вагаюсь в бік так  5 
 
 11% 
Вагаюсь в бік ні  1 
 
 2% 




 :shuffle:
   
Re: Ви конспіролог?

Вагаюсь ,це я проголосував :lol: Щось у цьому скоріш за все є але не на стільки на скільки це гіперболизують шизи
   
Re: Ви конспіролог?

Прохання відповіді аргументувати по можливості
Особисто вважаю неможливим будь ким будь що прорахувати на кілька кроків наперед
навіть якщо мова про дні чи тижні
я вже не кажу про роки, а ще і про сторіччя кажуть
так само щось приховувати роками, а тим більше сотнями років неможливо 
наявність якогось штабу що щось планує весь час є фантастичною
вплив на історію тим більше важко прорахувати, бо будь результуюча будь яких дій непередбачувана

все як в погоді   
   
Re: Ви конспіролог?
ATF

В мене сімейка колишньої - виявилися рептилоїдами.
З тих пір, я розуміюся на тих гадах. Тобто став конспірологом.  :gigi:
   
Re: Ви конспіролог?

Прохання відповіді аргументувати по можливості
Особисто вважаю неможливим будь ким будь що прорахувати на кілька кроків наперед
навіть якщо мова про дні чи тижні
я вже не кажу про роки, а ще і про сторіччя кажуть
так само щось приховувати роками, а тим більше сотнями років неможливо 
наявність якогось штабу що щось планує весь час є фантастичною
вплив на історію тим більше важко прорахувати, бо будь результуюча будь яких дій непередбачувана

все як в погоді   



Чому ?У тебе є сумніви що найбагатші люди у світі можуть про щось домовлятися ?Якщо таке завжди було в Україні,то чому не може бути у світовому масштабі?
   
Re: Ви конспіролог?

Чому ?У тебе є сумніви що найбагатші люди у світі можуть про щось домовлятися ?Якщо таке завжди було в Україні,то чому не може бути у світовому масштабі?

тобто ти вважаєш що наші місцеві олігархи могли проводити єдину узгоджену політику? передбачувати наслідки своїх дій?
це притому що наші місцеві це просто пішаки в руках рептилоїдів
   
Re: Ви конспіролог?

Був.
Відпочивав в Поляні в серпні 16 днів. Ось коли по гороскопу сон був вещий (день не скажу забув, 14-15 серпня), то наснилось, що хуйло  подохне до 31.12.2023.
Начебто, це не так. До цього 5 з 5 вещих снів, які я пам'ятав, здійснились
Або дар загубив, або... це не той, що таксував.

Був ще один новий сон після цього, віщий начебто. Забув...
   
Re: Ви конспіролог?

Був.
Відпочивав в Поляні в серпні 16 днів. Ось коли по гороскопу сон був вещий (день не скажу забув, 14-15 серпня), то наснилось, що хуйло  подохне до 31.12.2023.
Начебто, це не так. До цього 5 з 5 вещих снів, які я пам'ятав, здійснились
Або дар загубив, або... це не той, що таксував.

Був ще один новий сон після цього, віщий начебто. Забув...

це не конспірологія а містика
   
Re: Ви конспіролог?

це не конспірологія а містика

Ближче за інше слово на "м": маячня! Але дійсно щось було таке, що наснилось, а потім здійснилось. Хоча може це у уява моя...
А щодо передбачення (не у всі сні), то все залежить від кількостів параметрів. Їх може бути як 10, як 100, та і 10000.
Ось третю цифру ніякий конспіролог не обробить. Таі 100 важко.

Хуйла конспірувати не можна, бо у нього 4 психічні хвороби, там 1000*4 реальностей.
   
Re: Ви конспіролог?

Був.
Відпочивав в Поляні в серпні 16 днів. Ось коли по гороскопу сон був вещий (день не скажу забув, 14-15 серпня), то наснилось, що хуйло  подохне до 31.12.2023.
Начебто, це не так. До цього 5 з 5 вещих снів, які я пам'ятав, здійснились
Або дар загубив, або... це не той, що таксував.

Був ще один новий сон після цього, віщий начебто. Забув...
ти заграв нас дурити)
То в кінці жовтня він мав здохнути, то до кінця грудня, тепер в 2024 році раша припинить існування, згідно до твоіх дописів.
Ти що, публіку не поважаєш?
   
Re: Ви конспіролог?

тобто ти вважаєш що наші місцеві олігархи могли проводити єдину узгоджену політику? передбачувати наслідки своїх дій?
це притому що наші місцеві це просто пішаки в руках рептилоїдів


Рептілоїди це звісно маячня .Але щодо політики чому ні ?Той же Ахмєтов мав своїх міністрів,депутатів ,губернаторів та всіх інших.Мутив на тарифах,пільгах ,приватизаціях та всьому іншому і він такий не один .Так чому у розвинутих країнах не може бути теж саме тільки коли у тебе більше грошей ,впливу на рівні не верховної ради ,а якогось ВОЗ чи МВФ?
   
Re: Ви конспіролог?

Рептілоїди це звісно маячня .Але щодо політики чому ні ?Той же Ахмєтов мав своїх міністрів,депутатів ,губернаторів та всіх інших.Мутив на тарифах,пільгах ,приватизаціях та всьому іншому і він такий не один .Так чому у розвинутих країнах не може бути теж саме тільки коли у тебе більше грошей ,впливу на рівні не верховної ради ,а якогось ВОЗ чи МВФ?

корпоративний зговір це цілком відома річ як і спайка бізнесу і держави
це взагалі не конспірологія 
   
Re: Ви конспіролог?

згідно до

"Згідно з"!!!!!!!
Українською тільки так. Як і "відповідно до", і ніяк інакше.

Чьорт, я більше бажаю здохнути Капітельман (і всім, за  блядьску БЮТ), з 1996 року бажаю, кожну секунду, бо це ворог внутрішній.
Про кінець жовтня не казав, начебто.

Про  неминучий розвал 404 в 2024 не відмовляюсь, хоча всім доказував, що це буде в 2023. Ну, ми з Фукуямою помились на рік :))))))))))))) буває.
   
Re: Ви конспіролог?

Моє відношення до уселяких петрів шаблезубів, і іншого конспірологічного непотрібу узагальнив Подерев'янський - розповіддю -Хробаки

   
Re: Ви конспіролог?

Мені снилася війна з відчуттям неможливості сховатися від якогось блискучого літального апарату десь навесні 2022. Ну, але після кіна типу зоряних війн ще й не таке присниться. Я вважаю, що всі конспірологічні теорії вже описані в літературі і зняті в кіно, так що наші ідеї і відчуття у цьому напрямку - це тільки згадування чи переказ фантастики і детективів  :)
   
Re: Ви конспіролог?

корпоративний зговір це цілком відома річ як і спайка бізнесу і держави
це взагалі не конспірологія


Ну це як би тільки початок .Якщо ти маєш необмежені можливості то можеш робити будь що .У мене є друг дитинства конспіролог,тому я трохи в курсі що там у голові типу острова Епштейна де відомий вчений -інвалід на колясці трахав неповнолітніх разом з Цукербергами та Гейтсами .У таке я не вірю .Але ліва повістка на тему геїв та інших підарасів навіть у мене скептика ,залишає багато питань .Коли як по команді це почали пхати скрізь де треба та не треба .Коли це починаючи з освіти і закінчуючи якимось серіалами навʼязують суспільству .Є гарний приклад серіал Американська історія жахів.Колись дивився перші 3-4 сезони ,а потім перестав дивитись будь яке кіно .І ось якось вирішив подивитись що з ними стало зараз .Це якийсь піздець.Останні сезонів 7 (років) суцільна гомосексуальна херня.попередній сезон був тупо про геїв де чоловіки цілуються як з жінкою,а так у кожному сезоні з якогось року чи лесбійки чи геї.Ну не може такого бути щоб усі як по команді почали качати одну й ту саму тему .і тут ми повертаємось до впливових людей які мають можливість зомбувати якимось ідеями маючи вплив на ЗМІ,медіа ,та все інше .
   
Re: Ви конспіролог?

Ну це як би тільки початок .Якщо ти маєш необмежені можливості то можеш робити будь що .У мене є друг дитинства конспіролог,тому я трохи в курсі що там у голові типу острова Епштейна де відомий вчений -інвалід на колясці трахав неповнолітніх разом з Цукербергами та Гейтсами .У таке я не вірю .Але ліва повістка на тему геїв та інших підарасів навіть у мене скептика ,залишає багато питань .Коли як по команді це почали пхати скрізь де треба та не треба .Коли це починаючи з освіти і закінчуючи якимось серіалами навʼязують суспільству .Є гарний приклад серіал Американська історія жахів.Колись дивився перші 3-4 сезони ,а потім перестав дивитись будь яке кіно .І ось якось вирішив подивитись що з ними стало зараз .Це якийсь піздець.Останні сезонів 7 (років) суцільна гомосексуальна херня.попередній сезон був тупо про геїв де чоловіки цілуються як з жінкою,а так у кожному сезоні з якогось року чи лесбійки чи геї.Ну не може такого бути щоб усі як по команді почали качати одну й ту саму тему .і тут ми повертаємось до впливових людей які мають можливість зомбувати якимось ідеями маючи вплив на ЗМІ,медіа ,та все інше .

ну цьому є цілком адекватні пояснення

1) серед митців багато представників нетрадиційної орієнтації зараз вони мають можливість про це казати своєю творчістю, тому що це стало суспільноприйнятним
2) це модно це в тренді за це можна отримати приз на фестивалі
3) це компенсація меншинам за сторіччя приниження і знущань (включно з карною відповідальністю)

 
   
Re: Ви конспіролог?

ну цьому є цілком адекватні пояснення

1) серед митців багато представників нетрадиційної орієнтації зараз вони мають можливість про це казати своєю творчістю, тому що це стало суспільноприйнятним
2) це модно це в тренді за це можна отримати приз на фестивалі
3) це компенсація меншинам за сторіччя приниження і знущань (включно з карною відповідальністю)


А бодіпозитивні хворі ожирінням свіноти з неголеними пахвами чорного кольору на обкладинках модних журналів чи показах моди це що ?Колись була картинка показів жіночої білизни Victoria secret з 90 і зараз .Тоді богині з ідеальними формами ,а зараз якісь потвори .І це ж ні у одному якомусь виданні таке ,а як по команді у всіх .Знов збіг обставин ?Але чомусь таких збігів дуже багато .Єдине що я не розумію навіщо це робиться ,бо у конспірологів це знищення людства чи якась інша маячня але я у таке теж не вірю
   
Re: Ви конспіролог?

А бодіпозитивні хворі ожирінням свіноти з неголеними пахвами чорного кольору на обкладинках модних журналів чи показах моди це що ?Колись була картинка показів жіночої білизни Victoria secret з 90 і зараз .Тоді богині з ідеальними формами ,а зараз якісь потвори .І це ж ні у одному якомусь виданні таке ,а як по команді у всіх .Знов збіг обставин ?Але чомусь таких збігів дуже багато .Єдине що я не розумію навіщо це робиться ,бо у конспірологів це знищення людства чи якась інша маячня але я у таке теж не вірю

це тренд. мода
чому раптом всі почали ходити у вузьких штанях а потім бах у широких

зараз в тренді нестандартні дівчата

чому вчора всі замовляли зеленого мексиканця а сьогодні всі п'ють апероль шпріц 
теж конспірологія?
   
Re: Ви конспіролог?

це тренд. мода
чому раптом всі почали ходити у вузьких штанях а потім бах у широких

зараз в тренді нестандартні дівчата


Ну так а як зʼявляються ці тренди ?Звідки ти про них дізнаєшся ?ЗМІ,іетернет,телебачення,селебрітіз.Так тобі можуть завтра вкинути що їсти лайно це корисно чи трахати дітей  це норма і ти через деякий час почнеш це робити ,бо це тренд.Ось я це і маю на увазі що маючи Голівуд чи ютуб ти можеш впливати на думки біомаси яка як дитина повторює за дорослими (авторитетними)навіть не задумуючись навіщо вона це робить .Тому дорослий (впливовий) може навчати чомусь гарному ,але чомусь замість цього намагаються нагодувати лайном
   
Re: Ви конспіролог?

я ніколи так не вірив в Ісуса як вірую в зустріч Зермака з Патрушевим в Омані щодо умов окуації України,
записуйте мене в конспірологи: потім коли цей кейс буде розслідувано і доведено, викрислете
   
Re: Ви конспіролог?

я ніколи так не вірив в Ісуса як вірую в зустріч Зермака з Патрушевим в Омані щодо умов окуації України,
записуйте мене в конспірологи: потім коли цей кейс буде розслідувано і доведено, викрислете

Та ти не показник якщо скиглиш що не можеш вивезти 200-300к.Є таке поняття арабський вестерн юніон коли ти даєш гроші в Києві і отримуєш там де тобі потрібно  за не дуже великі відсотки десь 3-5 завжди було .Я колись цім займався але потім стало нецікаво і зараз таке є скрізь.Але ти скиглиш і звинувачуєш всесвіт що не можеш щось зробити .Тому я і кажу що ти тупий
   
Re: Ви конспіролог?

Ще якби можна було б бачити хто голосовував, аби додати в ігнор
   
Re: Ви конспіролог?

я ніколи так не вірив в Ісуса як вірую в зустріч Зермака з Патрушевим в Омані щодо умов окуації України,
записуйте мене в конспірологи: потім коли цей кейс буде розслідувано і доведено, викрислете
вони там домовлялись про кількість знищених росіян? кораблів? літаків?
   
Re: Ви конспіролог?

я ніколи так не вірив в Ісуса як вірую в зустріч Зермака з Патрушевим в Омані щодо умов окуації України,
записуйте мене в конспірологи: потім коли цей кейс буде розслідувано і доведено, викрислете

це ж не конспірологія
   
Re: Ви конспіролог?

"Згідно з"!!!!!!!
Українською тільки так. Як і "відповідно до", і ніяк інакше.

Чьорт, я більше бажаю здохнути Капітельман (і всім, за  блядьску БЮТ), з 1996 року бажаю, кожну секунду, бо це ворог внутрішній.
Про кінець жовтня не казав, начебто.

Про  неминучий розвал 404 в 2024 не відмовляюсь, хоча всім доказував, що це буде в 2023. Ну, ми з Фукуямою помились на рік :))))))))))))) буває.

Відсмокчи хряку!  :fuck:

   
Re: Ви конспіролог?

   
Re: Ви конспіролог?

Не тодягнули, ще треба голоснути від 2 до 8% алєнів.
   
Re: Ви конспіролог?

Є відчуття, що за лаштунками влади знаходяться ті, що шукають потрібних персонажів, щоб їх до кінця життя не чіпали. В першу чергу, це стосується Пінчука, який опікується родиною Кучми, та Ахметова, який захищає власний бізнес.
Як наслідок, в будь-яких загальнодержавних виборах випадкових осіб не може бути.
Втім, є й ділки рангом нижче, які "впіймавши Бога за бороду", так само намагаються щось "порєшать", використовуючи корумповану систему влади.
Як приклад - нардеп від ЄС Арьєв :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія