Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну шо, войну можно останавливать...

Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Здоров, матушка. Вашими молитвами.

Шот не заметно. Или ты так юродствуешь ? Ну так это уже перебор.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Ну так это уже перебор.

Я художник. Я так вижу.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Не намагаются? А зачем тогда воевать? Цель какая?
Рашисти ж наступають для захоплення ще територій.
В їхніх планах як мінімум Донбас.
Та й Запоріжжя, Херсон в конституції.
А не проти і Харків взяти, і Дніпро, і Одесу.
Та й Київ.
Тож мета опору - не допустити подальших втрат території.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Трампу для перемоги на Байден дійсно не потрібно помощь голосувати, так що більш ймовірно що не буде.

Трамп пока что ещё не пуп земли
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Вас патриотов не поймешь. То я у вас ною и скыглю в оккупации, то оккупацию поддерживаю и наслаждаюсь ею... На каждый ваш патриотический чих на наздравствуешься.

а де тут протериЧЧя?
коли отримуєш пізди від ЗСУ, то скиглиш
коли смокчеш кацапський фуй, - насолоджуєшся

   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Якщо не буде вистачати зброї та бк то фронт рано чи пізно посиплеться особливо враховуючи що мʼяса у кацапів більше у рази і на втрати їм насрати

ти кажеш якісь пафосні речі які і так усім зрозумілі :facepalm1:
це навіть не обговорюється

ти справді думаєш шо західний впк слабший за російський?і шо на заході нічого не роблять і ось ось все закінчиться у них?кацапи це сказали?

Останнє редагування: 27 січня 2024 13:28:50 від Ukraine
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Все очень просто дам партия и Байден наконец то вытянули в финал гряного обляпанного Додика
Единственного с кем может соревноваться Байден
и теперь ему проблемы с нашим фронтом совершенно не нужны 
У такому випадку Байден програє Трампу із тріском.
А Трамп вже на них відіграється по повній.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

После того как этого Немо колбасило здесь   в судорогах от того что Суровикин вывел войска из Херсона ,вы еще с ним какие-то базары ведете?Ну ,нельзя же быть  по жизни такими чмошниками.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

После того как этого Немо колбасило здесь   в судорогах от того что Суровикин вывел войска из Херсона ,вы еще с ним какие-то базары ведете?Ну ,нельзя же быть  по жизни такими чмошниками.

А чо так? Нравилось жить в оккупации?
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Тож мета опору - не допустити подальших втрат території.

Ну то есть война будет продолжаться столько сколько рашистам захочется. Или правильнее сколько сможется. А Трамп? Наш добрый волшебник-миротворец Трамп... Неужели облажается? А с виду такой серьезный мужчина.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

А чо так? Нравилось жить в оккупации?

Тебе же нравится...  :)
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Ну то есть война будет продолжаться столько сколько рашистам захочется. Или правильнее сколько сможется.
так точно.
будуть перти аж доки не отримають пи3дюлєй.

НМД, якщо раціонально , вже в 2024р кацапи мали би прикинути що класти в день ~1000 солдатів за сарай на околиці авдіївки - це пуста трата ресурсу за нікчемні досягнення. і припинити активні атаки.

хоча, раціо - це не про кацапів
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

А чо так? Нравилось жить в оккупации?
А то ты не в курсе.Ты со своими башнями,соловьем и отползанием вообще потерялся в пространстве
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

раціо - це не про кацапів

С кацапами разобрались. Кацап - предмет темный, изучению не подлежит. Но добрый волшебник Трамп... Он тоже темный предмет? Ачуметь.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Тебе же нравится...  :)

Кто тебе такое сказал?
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

А то ты не в курсе.Ты со своими башнями,соловьем и отползанием вообще потерялся в пространстве

По итогу будет видно, кто оказался прав
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Кто тебе такое сказал?

Ну я так вижу. По твоим допысам.  :laugh:  Теперь доказывай обратное.  :lol:
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Я про це вже кажу рік. Совають лінію фронту туди сюди на 100 метрів, втрачаючи 10 тис людей на місяць. З каліками напевно до 20 тис.

А нічого не міняється. Війна по суті треба блазню, який моментально втратить владу без війни, ригам із офісу президента для мародерства, та варлордам та різноманітним волонтерам котрі банально заробляють на війні.

Війна програна це вже факт. Спасибо баканову та кварталу 95. А це вже бездумне знищення піхотинців.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Я про це вже кажу рік. Совають лінію фронту туди сюди на 100 метрів, втрачаючи 10 тис людей на місяць. З каліками напевно до 20 тис.

А нічого не міняється. Війна по суті треба блазню, який моментально втратить владу без війни, ригами із офісу президента для мародерства, та варлордам та різноманітним волонтерам котрі банально заробляють на війні.
але зупинити війну може не він, а кремлівський карлик. тому що саме кремлівський карлик атакує.

тому неважно що потрібно чи корисно для Зеленського. це залежить не від нього
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Ну я так вижу. По твоим допысам.  :laugh:  Теперь доказывай обратное.  :lol:

Я где то выхвалял оккупацию?

Или 3,14здеть-твоя профессия?
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

але зупинити війну може не він, а кремлівський карлик. тому що саме кремлівський карлик атакує.

тому неважно що потрібно чи корисно для Зеленського. це залежить не від нього


І від нього теж
Хуйло не закінчення війни? Хоче, питання тільки на яких умовах.
   
если изложенное ниже - правда.

В администрации президента США Джо Байдена разрабатывают новую стратегию помощи Украине, которая будет сосредоточена не на отвоевании захваченных Россией территорий, а на отражении новых российских наступлений, а также долгосрочных перспективах - укреплении вооруженных сил и экономики.
Источник: The Washington Post со ссылкой на источники

Какой смысл продолжать активные боевые действия если они не предполагают отвоевания захваченных Россией территорий? Но...!!!

Проанализировав собранные данные и заявления публичных российских лиц, Институт изучения войны отмечает, что продолжает считать: "Любое прекращение огня пойдет на пользу России".
Источник: ISW

Вот такие два источника и понимай как хочешь.
Вже було стільки версій, стільки інсайдів, шо саме ось цьому я би на 100% повірив. Єдине шо можно стверджувати зі 100% впевненістю, це те шо захід хоче закінчити війну з мінімальними для себе втратами а в ідеалі з гарним гешефтом.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

І від нього теж
Хуйло не закінчення війни? Хоче, питання тільки на яких умовах.
Зе хоч і комік але не ідіот. і множина його варіантів рішень не включає самогубство (політичне і не тільки)
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Я художник. Я так вижу.

Нажаль, ти не художник. Ти жлоб.

Твої дії повністю вписуються в поведінку, коли отримавши по жлобскій морді від більш сильного, в якості компенсації відразу біжиш і знущаєшся над більш слабким від себе.

Твоє "юродство" зараз на 100% вписується в твою поведінку. Ти просто людина - гівно. І більше нічого.

   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

у нас нема черг у військкомати, але й на росії вже в Непалі набирають новобранців,
а зброю - в півн. Кореї, Сирії, Ірані.
Тягнуть час до виборів, потім вже зі своїх наберуть.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Вже було стільки версій, стільки інсайдів, шо саме ось цьому я би на 100% повірив. Єдине шо можно стверджувати зі 100% впевненістю, це те шо захід хоче закінчити війну з мінімальними для себе втратами а в ідеалі з гарним гешефтом.

Я б був обережним з цим інсайдом, одна із авторок статті у WP та сама Ізабель Хуршудян, яка постійно поширює антиукраїнські наративи
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Я где то выхвалял оккупацию?

Ладно не бери в голову. Это была шутка.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Ну в общем я не уверен, что Трамп выиграет у Байдена. А это значит, что никто войну и не закончит. Будет ястреб Байден вместо голубя Трампа.
(tu)
Трампа викинули з Білого Дому доволі брудними методами за умов, коли він був владою.
Зараз, коли в демів крім фінансових та медійних ресурсів є ще й владна вертикаль, вони його просто знищать.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Тягнуть час до виборів, потім вже зі своїх наберуть.
сумніваюся що кремлю легко це вдасться.
там вже жінки мобікив (тих яких нагребли в жовтні 2022 року)  бухтять потихеньку.

що хуйло заважає гребти мобіків прямо зараз? ми ж прекрасно розуміємо наперед який буде результат виборів  :gigi:
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

ти кажеш якісь пафосні речі які і так усім зрозумілі :facepalm1:
це навіть не обговорюється

ти справді думаєш шо західний впк слабший за російський?і шо на заході нічого не роблять і ось ось все закінчиться у них?кацапи це сказали?

Я хочу сказати що війна повністю контролюється Заходом і зупинка постачання зброї може бути використана як примус до перемовин .тільки сьогодні десь читав що кацапи поступово виходять на виробництво 2 млн снарядів на рік,а є ще Іран з Кореєю.А вся Європа не змогла виробити 1 млн майже за рік.Мені дуже не подобається що відбувається у штатах особливо якщо оберуть Трампа бо без допомоги зараз не втримається не тільки фронт а і тил,бо писали що 70 коп у кожній гривні це допомога і ми зараз заручники політичного цирку
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Твої дії повністю вписуються в поведінку, коли отримавши по жлобскій морді від більш сильного, в якості компенсації відразу біжиш і знущаєшся над більш слабким від себе.

Да ты походу тоже художник.  :laugh:


   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Нет корейский вариант это то что сейчас очень хочет хуйло
а именно признание нами всех завоеванных им наших территорий
и отказ от сопротивления под гарантии ( по всей видимости Запада АГА)  что он больше никуда не пойдет
В это время хуйло переварит новые захваченные территории
и подготовится к новым завоеваниям
А то что предлагает США и Байден - это все же лучше для нас
Мы продолжим уничтожать хуйловцев так как это делаем сейчас
и нам будут продолжать давать оружие ( ну не для победы конечно )
и все же есть надежда что мы источим хуйловцев раньше чем они нас
Безсумнівно так і буде, бо ми маємо набагато більший мобілізаційний потенціал і закриті кордони.

Ми ще можемо двічі збільшувати граничний вік з якого починається мобіліція, до років 12 -80.

Та ще можна мобілізувати бабів.

Хкйловці не витримають
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

але зупинити війну може не він, а кремлівський карлик. тому що саме кремлівський карлик атакує.

тому неважно що потрібно чи корисно для Зеленського. це залежить не від нього
Враховуючи, що більшість оточення Зеленського працює на Кремль, війну ми виграти не могли за визначенням.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Я про це вже кажу рік. Совають лінію фронту туди сюди на 100 метрів, втрачаючи 10 тис людей на місяць. З каліками напевно до 20 тис.

А нічого не міняється. Війна по суті треба блазню, який моментально втратить владу без війни, ригам із офісу президента для мародерства, та варлордам та різноманітним волонтерам котрі банально заробляють на війні.

Війна програна це вже факт. Спасибо баканову та кварталу 95. А це вже бездумне знищення піхотинців.



Ми точно не програли. Мета у протистоянні з набаго більшою і сильнішою державою яка ще й роками готувалася до нападу не втримати всі території а відстояти та зберегти саму країну. Тому ми вже перемогли.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Враховуючи, що більшість оточення Зеленського працює на Кремль, війну ми виграти не могли за визначенням.
та ладно. припиняй ці сектантські завивання.

те що влада дурнувата і корумпована - це без сумніву. і це зовсім не та влада з якою Україна мала би увійти у велику війну (зразу попереджую: Петра не пропонувати)

але якщо б там всі як ти кажеш працювали на Кремль, то Україна мала би просто здатися на початку війни та й все.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Ми точно не програли. Мета у протистоянні з набаго більшою і сильнішою державою яка ще й роками готувалася до нападу не втримати всі території а відстояти та зберегти саму країну. Тому ми вже перемогли.
Ми могли і не воювати бо країна добре зберігається і в екзилі.

Он совка немає а Україна є, все дякуючи експорту України за кордон  :love:
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

сумніваюся що кремлю легко це вдасться.
там вже жінки мобікив (тих яких нагребли в жовтні 2022 року)  бухтять потихеньку.

що хуйло заважає гребти мобіків прямо зараз? ми ж прекрасно розуміємо наперед який буде результат виборів  :gigi:

Скільки треба стільки загребуть. Там перднути в соцмережах лишній раз всі бояться . А бухтіти там проти влади можна щось хіба на кухні і про себе
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Ми точно не програли. Мета у протистоянні з набаго більшою і сильнішою державою яка ще й роками готувалася до нападу не втримати всі території а відстояти та зберегти саму країну. Тому ми вже перемогли.
це лише проміжний етап цього конфлікту. на даний момент ніби так, перемогли. умовно кажучи. але все ще в процесі
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Скільки треба стільки загребуть. Там перднути в соцмережах лишній раз всі бояться . А бухтіти там проти влади можна щось хіба на кухні і про себе
то чому не починають гребти прямо вже?
що це поміняє?
тим більше в мене є така чуйка що на виборах буде лише один кандидат у списку - він же в в хуйло.

я можу зрозуміти бубочку і компашку чому вони бояться за рейтинг в умовах більш-менш чесних виборів. але хуйло на рейтинг просто насрати він намалює такі цифри які потрібно. більше того якщо буде один кандидат на виборах тоді ці вибори стають не просто профанацією а формальністю.
   
Re: Ну шо, войну можно останавливать...

Ми точно не програли. Мета у протистоянні з набаго більшою і сильнішою державою яка ще й роками готувалася до нападу не втримати всі території а відстояти та зберегти саму країну. Тому ми вже перемогли.

Ну якщо ми вже перемогли, то тим більше є сенс підписувати мир та святкувати перемогу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія