Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чорний лебідь 2 або друга частина)

Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Добрий вечір малятки- славні хлопчики й дівчатка)
Нарешті таки добив другу частину спогадів нашого форумного брата антіка - співця гівна смерті та страшного колдунства)  йшло тяжкувато - бо оповідання написане хворим мозком тяжко сприймається тверезим - але я зміг - сто баксів на бухло і тиждень вдумливого читання і ось результат)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Пан має час і натхнення
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Як пан антік сходив на майдан у 2004 - багато написано води але нема пророка в отєчєствє родном)

« Був готовий виступити, якщо хоч хтось один зацікавиться й надасть слово. Ніхто не зацікавився, ніхто не зателефонував... І це не дивно: філософи та священики були не в моді отож слова їм не надавали.»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Пан має час і натхнення
(tu)
А також працелюбність і незакомплексованіст ь
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

В принципі сприйняття антіка на майдані було теплішим ніж сприйняття зараз на фупі)

« Так боляче стало: хотів змінити світ силою зброї - став безкоштовним рабом, проповідую - не зважають, книгу власним коштом видав - не читають, в редакції газет та журналів рукописи носив - не друкують, розмістив в Інтернеті - рідко хто прочитає декілька сторінок, виступаю тут - дивляться як на новоспеченого адепта секти "Біле братство"… »
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Стара людина, може йому погано, а очевидно ж шо погано,  нашли з кого стібатися

   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Результати помаранчевої революції пана антіка також не надихнули)
Так крові гімна і геморою тут буде багато)

«Я прекрасно розумів що буде в результаті: розчарування породить безліч проблем від котрих люди стануть виїздити за кордон на постійне проживання та принизливі заробітки, втікати в алкогольний та наркотичний дурман. Зросте кількість самогубств, абортів, розлучень, кримінальних злочинів. Демографічна ситуація погіршиться - дітей народжувати стане надто дорогим задоволенням. Знову в глибинах народних мас буде назрівати невдоволення й переконання, що словами та обіцянками у нас нічого не зміниш…»

   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

це його текст?
« Так боляче стало: хотів змінити світ силою зброї - став безкоштовним рабом, проповідую - не зважають, книгу власним коштом видав - не читають, в редакції газет та журналів рукописи носив - не друкують, розмістив в Інтернеті - рідко хто прочитає декілька сторінок, виступаю тут - дивляться як на новоспеченого адепта секти "Біле братство"… »
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

В пана антіка суміщується потяг до високого, інтелектуального, духовного і заземленність на матеріальному. Людина готова підірвати себе заради високого, і провалює справу бо списдив банку спирту.
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Комусь 2004 здавався кроком уперед але не нашому герою - бо внєзапно закінчились гроші)

«сімейна скарбниця опустіла, отож мусив шукати роботу. Завітав на біржу праці. Більшість роботодавців пропонують зарплату від 350 до 600 гривень. (70-120$)»

Думаєте пан антік погодився на такі паскудні умови праці? - так погодився але і там було не все добре)

«В перший день роботи бригадир змовницьки застеріг:
- Коли переодягнешся, то не залишай у шафі цінні речі. Нещодавно у хлопців два мобільники пропало.»

   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

це його текст?
« Так боляче стало: хотів змінити світ силою зброї - став безкоштовним рабом, проповідую - не зважають, книгу власним коштом видав - не читають, в редакції газет та журналів рукописи носив - не друкують, розмістив в Інтернеті - рідко хто прочитає декілька сторінок, виступаю тут - дивляться як на новоспеченого адепта секти "Біле братство"… »
Ну ясно шо не мій - не заважай)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Ну ясно шо не мій - не заважай)

Шабатська гра,  доведу діда до суїцида?
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Стара людина, може йому погано, а очевидно ж шо погано,  нашли з кого стібатися
У нас 50% пенсіонерів такі самі, але брататися не закликають.
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Як пан антік підкинув здорову раціоналізаторську ідею та зіштовхнувся з ігнором)

«Одного дня нас примусили продовбати асфальт та викопати траншею для прокладки труб. Запитав майстра:
- Може краще викликати екскаватор?
У відповідь почув:
- Виклик екскаватора коштує надто дорого.
Один із хлопців дохідливо пояснив логіку управлінців:
- Два солдата из стройбата заменяют екскаватор. А один "дух" (новобранець) заменяет их двух.»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Шабатська гра,  доведу діда до суїцида?
А ти доведи що я його довів) не лізь бо прокляну - глистами сцяти будеш, підар)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Друга раціоналізаторська ідея пана антіка нароьлті теж не взлетіла)

«Сусід попросив придбати по собівартості три кілограми насіння цукрових буряків. Як же я здивувався, коли довідався скільки підписів потрібно зібрати, щоб на власному підприємстві придбати декілька пакетів продукції...
Написав "рацуху". Нуль емоцій.»

В той час антік красти вже боявся - бо за попередню крадіжку відсидів по повній)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Звісно якщо пану антіку неприємно, то треба припинити. Але того разу він дякував за популяризацію.
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Були у житті пана антіка і світські раути - зокрема зустріч однокласників на 35 років. Починалося все чинно благородно, за традиціями)

«За традицією першу чарку випили мовчки за тих однокласників, котрі не дожили до цього дня. Другу за нас хороших, третю за вчителів розумних.»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Але навіть на цих зустрічах наш герой розслабитись не міг - пролітарій давав про себе знати)

«Зловив себе на думці, що мій душевний стан можна описати знайомими словами: "Кипит наш разум возмущённый и в смертный бой вести готов!"»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Хильнувши півлітра оковитої пан антік вирішив пригадати присутнім усі їх чесноти використавши пісню скрябіна, якого дуже любив «а памʼятаєш»)

« - А пам'ятаєш, як під час святкування зустрічі 1968 року ти господарку хати - Світлану "розпечатав"? Ти поступив згідно свого кредо: "Наше дело не рожать - сунул, вынул и бежать!" А вона ж то кохала тебе! Я й досі пам'ятаю зміст її любовної записки, котру ти сам мені показував. Це з твоєї подачі Світлана пішла по руках, дитину позашлюбну народила, спилась й померла... А пам'ятаєш, як пізніше я тобі у кіоск приніс два блоки "Мальборо"? Ти взяв на реалізацію, хоча й міг відразу розрахуватись. Через тиждень я прийшов за грошима. Ти розкрив зошит й мені у відповідь: "А у мене записано один". Я ошелешено: "Роман, клянусь тобі, я два блоки здавав!" Ти тим же тоном: "А у мене записано один!" Це означає, що у твоєму двоповерховому будинку є й моя сотня цеглин!..»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

 Дякую, пане Ale, за вашу ретельну працю та цікаву аналітику цієї .... посміявся б від душі. Але новини так собі. Все рівно, дякую. Гадаю, прийде час сміятись більш повноцінно.
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Як ви здогадалися, антік хотів послати всіх своїх ще живих однокласників нахєр - але тут, як обично буває, втрутилася жінка)

« Думки калейдоскопом змінювали одна одну. Боляче було: всюди та скрізь благав Всевишнього кращої долі та…
Аж тут до зали зайшла одна із однокласниць й силоміць потягнула танцювати»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Добрий вечір малятки- славні хлопчики й дівчатка)
Нарешті таки добив другу частину спогадів нашого форумного брата антіка - співця гівна смерті та страшного колдунства)  йшло тяжкувато - бо оповідання написане хворим мозком тяжко сприймається тверезим - але я зміг - сто баксів на бухло і тиждень вдумливого читання і ось результат)

 извращєнєц
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Йшов 2005 рік - країна поступово розвивалася і набирала хід - але не у пана антіка - бо такого рукожопа не хотів брати ніхто)

               
«Як і де заробити на прожиття? Обіцяних 5000000 робочих місць так і немає. Будови заморожені - зима. В інших галузях роботу знайти досить важко. Кляте безробіття - робочих рук набагато більше, ніж робочих місць.»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Як ви здогадалися, антік хотів послати всіх своїх ще живих однокласників нахєр - але тут, як обично буває, втрутилася жінка)

« Думки калейдоскопом змінювали одна одну. Боляче було: всюди та скрізь благав Всевишнього кращої долі та…
Аж тут до зали зайшла одна із однокласниць й силоміць потягнула танцювати»

Виїбала?
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

извращєнєц
Віскі пью без льоду - баб в сраку іпу тільки за взаємною згодою - так що тут ти не правий)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Йшов 2005 рік - країна поступово розвивалася і набирала хід - але не у пана антіка - бо такого рукожопа не хотів брати ніхто)

              
«Як і де заробити на прожиття? Обіцяних 5000000 робочих місць так і немає. Будови заморожені - зима. В інших галузях роботу знайти досить важко. Кляте безробіття - робочих рук набагато більше, ніж робочих місць.»

Най би пітона вчив
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Виїбала?
Ніт)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

А може антіку про ФУП книжку написати.
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

А може антіку про ФУП книжку написати.

Не встигне
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Чергова робота - чергові проблеми)

«Роботи не було. Та от трапилася нагода влаштуватись столяром на приватну меблеву фабрику.
В перший день поставили прибивати пружини. Нікуди не дінешся - така доля всіх новачків. Робочий стіл набивальника пружин розміщений так, що робітник стоїть біля глухої стіни спиною до вікна. Відчував, що внаслідок роботи при недостатньому освітленні починає погіршуватись зір.
В таких умовах пропрацював чотири дні й захворів - алергія на пил ДСП.»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Чергова робота - чергові проблеми)

«Роботи не було. Та от трапилася нагода влаштуватись столяром на приватну меблеву фабрику.
В перший день поставили прибивати пружини. Нікуди не дінешся - така доля всіх новачків. Робочий стіл набивальника пружин розміщений так, що робітник стоїть біля глухої стіни спиною до вікна. Відчував, що внаслідок роботи при недостатньому освітленні починає погіршуватись зір.»

Халепа :(
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Хотів змінити світ але зателефонували із Москви що там є брудна дупа тому вибір не залишився і потрібно було їхати її відмивати щоб врятувати людство
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Незважаючи на проблеми Антік у все ж вдалося непогано підзаробити)

« За тих чотири дні мені нарахували 29 гривень. Я до власниці фабрики зі скаргою, а вона мені повчально: "Такі в нас розцінки".»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Хотів змінити світ але зателефонували із Москви що там є брудна дупа тому вибір не залишився і потрібно було їхати її відмивати щоб врятувати людство
Не бухай)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

  У березні 1921 спалахнуло повстання у Крондштаті. В той час проходив 10 з"їзд компартії. Ленін виступив і ... і на придушення повстання поїхали 390 депутатів та гостей з"їзду!
https://www.youtube.com/watch?v=bGdokXt1miU

Цікаво чи пан Микола брав участь у "повстанні"
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

Якщо думаєте що наш герой після пилу в очі та майбутньої астми вирішив звільнитися - ви помиляєтесь - він вирішив піти на підвищення і заробити собі грижу)

«Пішов в касу й мовчки отримав зароблене. Вилікувався й попросив управляючого (менеджера, якщо по-сучасному) перевести мене у вантажники.»
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)

Якщо думаєте що наш герой після пилу в очі та майбутньої астми вирішив звільнитися - ви помиляєтесь - він вирішив піти на підвищення і заробити собі грижу)

«Пішов в касу й мовчки отримав зароблене. Вилікувався й попросив управляючого (менеджера, якщо по-сучасному) перевести мене у вантажники.»
(tu)
   
Re: Чорний лебідь 2 або друга частина)
Ale

На фабриці було все організовано по iso9001)

“В склад зайшли п'ятеро робітників. Один просить комірника замінити свердло. Другий - видати саморізи 35мм. Третій - рулетку. Четвертий - олівця. П'ятий - нову насадку шуруповерта.
Комірник сердито першому: - Свердел таких вже немає. Поламав - купуй за свої гроші...
       Другому: - На 35 вже немає - бери на 45.
       Третьому: - Я ж тобі недавно видавав! Поламав - іди до управляючого. Хай він тобі видасть.
       Четвертому: - Олівців немає. Будуть з понеділка.
       П'ятому: - А стара чим погана? Буксує бо, кажеш, зубці з'їлися? Що я зроблю - немає нової. Працюй поки такою...
       Розійшлись засмучені трудяги.”
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія