Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На конкурсі "Міс Японія 2024" перемогла етнічна українка

На конкурсі "Міс Японія 2024" перемогла етнічна українка, 26-річна модель Кароліна Шиїно. Вона представлятиме Японію на конкурсі "Міс Всесвіт".

Кароліна народилася в Україні в Тернополі та переїхала до Японії у віці п’яти років, коли її мама вийшла заміж за японця.

«Мені доводилося стикатися з дискримінацією і бар'єрами, які часто заважають сприймати мене, як японку. Тому я сповнена вдячності за те, що на цьому конкурсі мене визнали японкою», — сказала Кароліна у своїй промові японською мовою зі сцени конкурсу



Вона наголосила, що є японкою «і за мовою, і за розумом», і прагне створити суспільство, в якому «людей не судять за їхньою зовнішністю».

У соцмережах перемога Кароліни розпалила дискусії про те, що означає бути японцем. Зокрема, деякі користувачі твіттера обурилися, що титул Міс Японія завоювала модель неяпонського походження, тоді як інші висловили іншу думку, підтримавши перемогу Кароліни. У Мережі також обговорювали, чи пов’язане це рішення з геополітичною ситуацією у світі та «чому західна краса краща за азіатську».

«Я вважаю, що людина, яка не має етнічного зв’язку з Японією, не може представляти Японію на подібних конкурсах. Це просто смішно», «Думаю, що японці, природно, здивовані тим, що людину європейської зовнішності називають найкрасивішою японкою», «Багато японок, зокрема люди, яких я знаю, незадоволені вибором Міс Японії. Якщо люди продовжать оцінювати японець ти чи ні, ґрунтуючись на корінні, і вважатимуть своїми тільки тих, у кого чиста японська кров, замість того, щоб прийняти мультикультуралізм, то в Японії закінчаться японці», — дискутують у Мережі.

Зі свого боку організаторка конкурсу Ай Вада заявила, що перемога Кароліни Шиїно «дає нам можливість переосмислити, що таке японська краса».

«Сьогоднішній результат переконав в одному… Японська краса існує не в зовнішності, не в крові, а міцно живе в нашому серці», — зазначила вона.



NV



   
Ну на японку вона дійсно несхожа)
   
Здається в усіляких аніме героїні на японок мало схожі  :-)o
   
"Конкурси краси" остаточно пора кхуям списувати в категорію фрік-шоу.
ЗІ. Дівчинка симпатична, але не більше. На київських вулицях таких тисячі.
   
На київських вулицях таких тисячі.

    100% !!!  [ua]
   
Re: На конкурсі "Міс Японія 2024" перемогла етнічна українка

Дівчинка симпатична, але не більше. На київських вулицях таких тисячі.
ну тож не міс київська вулиця....  :D
   
«чому західна краса краща за азіатську»

Не краща і не гірша
Екзотика. Якщо навколо одні вузькоокі, то автоматом симпатичне обличчя з великими очима виділяється та приваблює.
Як і навпаки. Мені особисто зовні японські моделі подобаються. Мабуть бо екзотично :)
   
Re: На конкурсі "Міс Японія 2024" перемогла етнічна українка
TC

"Конкурси краси" остаточно пора кхуям списувати в категорію фрік-шоу.
ЗІ. Дівчинка симпатична, але не більше. На київських вулицях таких тисячі.

Вона для японців - "екзотичної зовнішністі". :)
А "Конкурси краси" взагалі фрік-шоу.
   
Re: На конкурсі "Міс Японія 2024" перемогла етнічна українка
TC

Не краща і не гірша
Екзотика. Якщо навколо одні вузькоокі, то автоматом симпатичне обличчя з великими очима виділяється та приваблює.
Як і навпаки. Мені особисто зовні японські моделі подобаються. Мабуть бо екзотично :)

Та ще й на зріст - на 2 голови вища.
   
Вона для японців - "екзотичної зовнішністі".
Для нас японки теж екзотичні. Але є серед них чудесні лялечки, а є - коняки страхолюдні.
Я до того, що ця дівчинка виїхала не на зовнішності чи якихось унікальних особливостях, а просто тому, що "диви, гайдзинська жінка, а балакає, як людина, по-нашому! ".
Голосували па пріколу.
   
у вас якесь почуття самоповаги є?

чим ви пишаєтеся? що етнічна українка щаслива через те що її визнали японкою?  :facepalm1:

мля, бидло, просто бидло  (td)
   
у вас якесь почуття самоповаги є?

чим ви пишаєтеся? що етнічна українка щаслива через те що її визнали японкою?  :facepalm1:

мля, бидло, просто бидло  (td)

не побачив в цій темі дописів, хто би пишався
але і зневажати нема потреби - вийшла заміж і асимілювалась з місцевим населенням
чи то якась дивина
   
На київських вулицях таких тисячі.
А на вулицях Токіо?  ;)
   
чим ви пишаєтеся? що етнічна українка щаслива через те що її визнали японкою?  :facepalm1:

А она - японка. У нее японское гражданство,  она там живет. Ну да, не японское этническое происхождение, и что? У меня есть в Японии знакомый чувачек, который родился в Украине, и которого в детстве мамка (которую я знаю) вывезла в Японию, где вышла замуж за японца. Он - японец, голубоглазый блондин. Его там японцем и считают, и никак не выделяют.
   
не побачив в цій темі дописів, хто би пишався
але і зневажати нема потреби - вийшла заміж і асимілювалась з місцевим населенням
чи то якась дивина

Заміж пішла її мати.
А вона потрапила до Японії дитиною.
А чим аналогічна ситуація з нашими в Канаді чи Штатах відрізняється? Пишатися що ти американець - зашквар? Бо етнічно ти українець?!
   
А она - японка. У нее японское гражданство,  она там живет. Ну да, не японское этническое происхождение, и что? У меня есть в Японии знакомый чувачек, который родился в Украине, и которого в детстве мамка (которую я знаю) вывезла в Японию, где вышла замуж за японца. Он - японец, голубоглазый блондин. Его там японцем и считают, и никак не выделяют.
Ти забув сказати про мову, без японської ти там чужинець, як і в Україні без української.
   
Ти забув сказати про мову, без японської ти там чужинець, як і в Україні без української.
мова.
і ментальність. розуміння різних тонких неписаних суспільних правил. в Японії з цим жорстко, дуже закрите суспільство. тільки якщо ти виріс з дитинства в Японії, ти ці тонкості будеш розуміти і відчувати.
   
Колись на ФУПі була Українка з Токіо. Цікаво, може вона?)
   
Колись на ФУПі була Українка з Токіо. Цікаво, може вона?)
Та була в шлюбі з японцем. Можливо мама.
   
у вас якесь почуття самоповаги є?

чим ви пишаєтеся? що етнічна українка щаслива через те що її визнали японкою?  :facepalm1:

мля, бидло, просто бидло  (td)
Гм, а чим вас принизило визнання українки найкращою японкою? Чи я щось не розумію. Гарна дівчинка, порадійте за неї. Най вона вважає себе японкою, що тут паганого? Не кацапкою ж :(
   
у вас якесь почуття самоповаги є?

чим ви пишаєтеся? що етнічна українка щаслива через те що її визнали японкою?  :facepalm1:

мля, бидло, просто бидло  (td)

Ох ти ж суровий який!  :laugh:
   
Колись на ФУПі була Українка з Токіо. Цікаво, може вона?)
Може й вона, або може мама переможниці.
Вона колись дописувала прямо під час землетрусу в Японії.
   
   
Таке собі але в плані просування України у світі це добре
   
   
у вас якесь почуття самоповаги є?

чим ви пишаєтеся? що етнічна українка щаслива через те що її визнали японкою?  :facepalm1:

мля, бидло, просто бидло  (td)

Подібний допис досить дивний від людини, що не живе в Україні.
   
у вас якесь почуття самоповаги є?

чим ви пишаєтеся? що етнічна українка щаслива через те що її визнали японкою?  :facepalm1:

мля, бидло, просто бидло  (td)

Якщо вона себе визнає українкою то є чим пишатися, бо це те саме  як вивчення іншої мови тільки набагато складніше.
   
Їм президент не потрібен, часом?
Мальччік 46 рочків. Янєлох, янєтряпка... :beach:
   
Колись на ФУПі була Українка з Токіо. Цікаво, може вона?)

та що питала колись про анальний секс і їй тут поради давали? мерідіан здається якщо не помиляюсь.... я тоді ржав шо кінь...
   
Їм президент не потрібен, часом?
Мальччік 46 рочків. Янєлох, янєтряпка... :beach:

 :laugh:

   
якщо вона там з п"яти років, повністю в японськомовному середовищі, то не дивно, що вважає себе японкою.
   
"Конкурси краси" остаточно пора кхуям списувати в категорію фрік-шоу.
ЗІ. Дівчинка симпатична, але не більше. На київських вулицях таких тисячі.

але якщо порівнювати зі страхопіздіщами які виграють конкурси у нас, то зовсім навіть нічого
   
Її мама красивіша  :shuffle:
Там японці в коментарях це також пишуть  :)
   
Взагалі це якась нісенітниця виходить, коли в конкурсі на міс країни виграє дівчина, яка не має а ні трошки  місцеаої крові. Я розумію, якщо б її батько був японцем хоч би. А так це конкурс японських смаків на жіночу красу.
А може її мама і завагітніла від японця ще в Україні, а потім перевезла дитину в 5-ти річному віці в Японію? Бо трохи щось таке японське в обличчі  цієї дівчини є  8-)
   
Вона ж ясно сказала що не українка а японка.
Чого збудились?
   
у вас якесь почуття самоповаги є?

чим ви пишаєтеся? що етнічна українка щаслива через те що її визнали японкою?  :facepalm1:

мля, бидло, просто бидло  (td)

з таким дописом якраз ти таке. ще й істеричне
   
Її мама красивіша  :shuffle:
Там японці в коментарях це також пишуть  :)
Щось мама занадто молода.
   
Таке собі але в плані просування України у світі це добре
мрію щоб Україна стала міс світу. Може через Японію просунемося
   
Взагалі це якась нісенітниця виходить, коли в конкурсі на міс країни виграє дівчина, яка не має а ні трошки  місцеаої крові. Я розумію, якщо б її батько був японцем хоч би. А так це конкурс японських смаків на жіночу красу.

Это конкурс именно японок. Просто поймите, что в мире уже не "меряют черепа", в отличие от некоторых в Украине.
   
Это конкурс именно японок. Просто поймите, что в мире уже не "меряют черепа", в отличие от некоторых в Украине.
Чому? Українські черепи найкращі  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія