Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перемога Трампа - кінець війні

Re: Перемога Трампа - кінець війні

А противсіхи у вас є?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

А противсіхи у вас є?

Немає. Але можеш вписати сам будь-кого.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Як швидко Трамп перетворить США на диктатуру: аналітик зробив підрахунки
Юрій Кобзар

00:19, 29.01.24

Для порівняння експерт використав приклад Туреччини, Угорщини та Польщі, де лише цієї осені автократи зазнали невдачі на виборах.

Дональд Трамп автократ, але Америка - демократія / фото REUTERS
В США багато хто боїться, що після повернення у Білий Дім Дональд Трамп перетворить Америку на диктатуру. Ці хвилювання не є безпідставними, але побудувати диктатуру насправді не так вже й легко, пише в статті для Politico співробітник Центру Інституту Брукінгса, присвяченого США та Європі, колишній турецький журналіст Аслі Айдінтасбас.

Він зазначив, що США не мають імунітету до популізму, який є попередником авторитаризму, і не мають непохитної інституційної прихильності до ліберальної демократії. А сам Трамп вже робив заяви, які свідчать про намір зробити Америку більш авторитарною.

"За достатньо часу Америка може послабити [конституційний механізм] стримувань та противаг і скотитися до певного типу виборчої тиранії більшості. Водночас паніка зайва. Як людина, яка пережила зародження та зростання авторитаризму в Туреччині, я певний експерт у цьому питанні. Тож ні, ще чотири роки Трампа — недостатній час, щоб перетворити Америку на диктатуру", – пише Айдінтасбас.

Аналізуючи те, як згорталися демократичні інститути в Туреччині, Угорщині, а до недавнього часу і в Польщі, Айдінтасбас приходить до висновку, що існує особливий ритм і процес демонтажу демократії – "свого роду інкубаційний період для деспотизму". Цей час потрібен на те, що схвалити певні закони, демонтувати існуючи інституції, сформувати певні суспільно-політичні альянси.

"За умови цілеспрямованих зусиль Трампа інкубаційний період можна було б стиснути до восьми років поспіль, але не до чотирьох", – переконаний аналітик.

При цьому Айдінтасбас наводить перелік тих інституцій та обставин, які завадять Трампу швидко перетворити Америку на щось подібне до Угорщини чи Туреччини:

потужні ліберальні ЗМІ, які не підкоряються державній владі;
незалежна судова влада, яка є потужним інструментом стримування виконавчої гілки влади;
спротив великих міст із ліберально налаштованим населенням та впливовими мерами.
"Не зрозумійте мене неправильно — я не кажу, що немає про що хвилюватися. Будь-яка спроба Трампа узурпувати державу зустріне відсіч з боку ЗМІ, бюрократії, великих міст і судової системи. Це також завдасть шкоди та розірве Америку такими способами, які сьогодні неможливо уявити. Легше зупинити Трампа зараз, ніж чекати, поки він знову стане президентом, коли поляризація та протистояння між Трампом і його опозицією поглинуть енергію нації та понівечать державні ресурси. Це витягне всю енергію, яку має ця країна", – резюмує Аслі Айдінтасбас.

Загроза повернення Трампа у Білий Дім
Як писав УНІАН, у листопаді в інтерв'ю іспаномовному телеканалу Univision Трамп зізнався, що в разі обрання у 2024 році він використає ФБР для переслідування своїх політичних конкурентів.

"Якщо мені трапиться бути президентом і я побачу, що хтось веде себе добре, а мене дуже погано б’є, я кажу, що піду й висуну проти них звинувачення", – сказав він.

Коментуючи цю заяву, конгресмен-демократ Джеймі Раскін висловив думку, що другий строк Трампа-президента нагадуватиме правління Володимира хуйло в Росії.

Сам Трамп неодноразово схвально висловлювався про усіх головних автократів Європи – хуйло, Ердогана та Орбана.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Украина не получит финансирование США в случае переизбрания Трампа, рассказал премьер Венгрии после встречи. По его словам, у Трампа есть достаточно подробные планы решения конфликта

Претендент на пост президента США Дональд Трамп пообещал не согласовывать финансирование для Украины в случае победы на выборах, а Европа в одиночку не сможет оказать ей достаточной поддержки и конфликт завершится. Об этом заявил венгерский премьер Виктор Орбан в интервью М1.

«У него есть достаточно подробные планы, как положить конец этой войне, но я не уполномочен рассказывать о сути этих планов», — сказал Орбан в ответ на вопрос, в чем может заключаться секретный план Трампа по прекращению конфликта.

Премьер также передал, что Трамп не хочет обеспечивать безопасность Европы вместо европейцев, которым придется либо «платить за это, либо создать собственную армию». Орбан напомнил: Венгрия — одна из восьми стран НАТО, чей оборонный бюджет превышает планку в 2% от ВВП. По словам премьера, конфликт в Украине доказал, что «успокаиваться нельзя» и следует платить за безопасность, которая стоит денег.

Орбан накануне встретился с Трампом и небольшой группой его советников в Мар-а-Лаго — частной резиденции экс-президента США во Флориде.

Трамп обещал добиться мира в Украине за 24 часа и даже до своей инаугурации в случае победы на выборах. Как выяснил Bloomberg, Трамп намерен организовать мирный саммит с участием президентов Украины и России. Киев он хочет заставить участвовать под угрозой сокращения военной поддержки, Москву, напротив, — под угрозой увеличения военной поддержки.

Политик допускал, что Украине ради мира придется согласиться с утратой части территорий. «Я думаю, что они имеют право оставить себе бóльшую часть того, что заслужили, и я думаю, что Россия на это согласилась бы», — рассказывал Трамп.

Власти Украины исключали возможность территориальных уступок и предлагали Трампу посетить страну, в том числе — отправиться на передовую. Президент Владимир Зеленский отмечал, что ему хватит 24 минут, чтобы переубедить Трампа в невозможности решить проблему за 24 часа. Он посоветовал бывшему американскому президенту «сначала думать, а уже потом говорить».

Киев для старта переговоров требует возвращения границ по состоянию на 1991 год, Москва настаивает на признании за ней суверенитета над Донбассом, Крымом, Запорожской и Херсонской областями.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Ця маячня містить низку суперечливих та безпідставних тверджень щодо політики США стосовно України у разі перемоги Дональда Трампа.
Безперечно, що навіть твердження, що Трамп обіцяє припинити фінансування України в разі його перемоги, є безвідповідальним та таким, що наражає на небезпеку суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Навіть гіпотетичне позбавлення України військової допомоги  підриває її впевненість у спроможності захищатися від російської агресії та посилює позиції Кремля у цьому конфлікті.
Заяви про "секретні плани" вирішення війни за 24 години або до інавгурації виглядають нереалістичними та легковажними. Конфлікт такого масштабу неможливо вирішити миттєво, він вимагає тривалих дипломатичних зусиль та поваги до суверенітету України згідно з нормами міжнародного права.
Спроба змусити Україну взяти участь у мирних переговорах шляхом шантажу та погроз обмежити військову підтримку є абсолютно неприйнятною. Це грубо порушує принцип поваги до територіальної цілісності та права України на самооборону відповідно до всіх міжнародних норм та статуту ООН.
Натяки, що Україна може погодитися на втрату частини території заради миру, категорично неприпустимі. Це суперечить офіційній позиції як українського уряду так і переконанням більшості української нації про недоторканність кордонів в межах міжнародно-визнаної території, включно з Кримом та окупованими районами Донбасу.
Загалом, такі заяви демонструють навпаки повну незацікавленість у врегулюванні конфлікту на засадах поваги до суверенітету та територіальної цілісності України. Вони ставлять під загрозу безпеку нашої держави та підривають її боротьбу за визволення окупованих територій.
Однозначно, що ці «двоє з ларца» - «два ……- это сила (с)»
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Ця маячня містить низку суперечливих та безпідставних тверджень щодо політики США стосовно України у разі перемоги Дональда Трампа.
Безперечно, що навіть твердження, що Трамп обіцяє припинити фінансування України в разі його перемоги, є безвідповідальним та таким, що наражає на небезпеку суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Навіть гіпотетичне позбавлення України військової допомоги  підриває її впевненість у спроможності захищатися від російської агресії та посилює позиції Кремля у цьому конфлікті.
Заяви про "секретні плани" вирішення війни за 24 години або до інавгурації виглядають нереалістичними та легковажними. Конфлікт такого масштабу неможливо вирішити миттєво, він вимагає тривалих дипломатичних зусиль та поваги до суверенітету України згідно з нормами міжнародного права.
Спроба змусити Україну взяти участь у мирних переговорах шляхом шантажу та погроз обмежити військову підтримку є абсолютно неприйнятною. Це грубо порушує принцип поваги до територіальної цілісності та права України на самооборону відповідно до всіх міжнародних норм та статуту ООН.
Натяки, що Україна може погодитися на втрату частини території заради миру, категорично неприпустимі. Це суперечить офіційній позиції як українського уряду так і переконанням більшості української нації про недоторканність кордонів в межах міжнародно-визнаної території, включно з Кримом та окупованими районами Донбасу.
Загалом, такі заяви демонструють навпаки повну незацікавленість у врегулюванні конфлікту на засадах поваги до суверенітету та територіальної цілісності України. Вони ставлять під загрозу безпеку нашої держави та підривають її боротьбу за визволення окупованих територій.
Однозначно, що ці «двоє з ларца» - «два ……- это сила (с)»
дружище
перестань генерувати простині лабуди через ChatGPT чи подібне знаряддя

а якщо генеруєш то відмічай що це текст згенерован AI
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Зміст тез мій, який надиктовувається замість набору вручну. Потім решта роботи - виправлення граматичних та лексичних помилок для скорочення часу підготовки повідомлення за допомогою будь-якого  ші Тож за офіціозом та штучним слогом- мої тези з мінімумом витрати часу.
Писи Цей короткий текст не відфілтрований та набраний вручну а не голосом і зайняв часу майже стільки ж скільки багатотезний.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Зміст тез мій, який надиктовувається замість набору вручну. Потім решта роботи - виправлення граматичних та лексичних помилок для скорочення часу підготовки повідомлення за допомогою будь-якого  ші Тож за офіціозом та штучним слогом- мої тези з мінімумом витрати часу.
Писи Цей короткий текст не відфілтрований та набраний вручну а не голосом і зайняв часу майже стільки ж скільки багатотезний.
я теж текст часом надиктовую.
(в андроїд на клавіатурі є засоби для вводу тексту голосом)
але це МІЙ текст.
не згенерований штучним інтелектом (що відчувається)
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Политик допускал, что Украине ради мира придется согласиться с утратой части территорий. «Я думаю, что они имеют право оставить себе бóльшую часть того, что заслужили, и я думаю, что Россия на это согласилась бы», — рассказывал Трамп.


от рудий козел.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Политик допускал, что Украине ради мира придется согласиться с утратой части территорий. «Я думаю, что они имеют право оставить себе бóльшую часть того, что заслужили, и я думаю, что Россия на это согласилась бы», — рассказывал Трамп.
Трамп типу думає.
що якщо "нагнути" якимсо чином  УА і РУ щоб припинился воєнні дії.
то це означає завершення війни?

якщо і УА і РУ вважають що вони не програли, і існуючою ситуацією не задоволені, то це буде в найкращому разі пауза. на скільки часу???
типу як суддя силою розвів боксерів на протилежні сторони рингу (одному скрутив руки, другому дав кілька штурханів по ребрах), але вони обоє посередині бою який не вважають завершеним.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Трамп типу думає.
що якщо "нагнути" якимсо чином  УА і РУ щоб припинился воєнні дії.
то це означає завершення війни?

якщо і УА і РУ вважають що вони не програли, і існуючою ситуацією не задоволені, то це буде в найкращому разі пауза. на скільки часу???
типу як суддя силою розвів боксерів на протилежні сторони рингу (одному скрутив руки, другому дав кілька штурханів по ребрах), але вони обоє посередині бою який не вважають завершеним.
не на скільки, дурні експерименти із "режимом тиші" проводились після 2014 і приводили тільки до наших втрат від вогню кацапів які нічого дотримуватися не збирались і надалі теж не будуть. Дивно що досі є слабкі розумом істоти що вважають кацапів договороздатними    :-)o
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Трамп типу думає.
що якщо "нагнути" якимсо чином  УА і РУ щоб припинился воєнні дії.
то це означає завершення війни?

якщо і УА і РУ вважають що вони не програли, і існуючою ситуацією не задоволені, то це буде в найкращому разі пауза. на скільки часу???
типу як суддя силою розвів боксерів на протилежні сторони рингу (одному скрутив руки, другому дав кілька штурханів по ребрах), але вони обоє посередині бою який не вважають завершеним.

Поки трумпа не переоберуть щоб потім можна було казати "при трумпі війни не було"  :weep:
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

У нього тільки один ченс зупинити війну - уЇпати по кремлядям з томагавків. потім заявити, що якщо гебнявий щур не виведе війська з України, то йому буде 3.14зда і дуже скоро!
Все інше - йухня на пісної олії
Але я дуже сумніваюся, що він це(...уїпати...)  зробить!
Взагалі то - на мою думку Трамп на підсосі у хуйла!   
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Як можуть американці голосувати за злочинця, що вже встановлено судом, який 1) гвалтував 2) шахраював на мільйони доларів?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Як можуть американці голосувати за злочинця, що вже встановлено судом, який 1) гвалтував 2) шахраював на мільйони доларів?

Спитай чако, валіка, алі, та інших трампістів.

Тобі пояснять, що заради того, щоб не знімали чорних актрис в ролі русалочок в дитячих казках, вони готові здати Україну хуйлу.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

А кінець Трампа - то перемога у війні?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

А кінець Трампа - то перемога у війні?

Якщо Трамп і трампанзі пролетять на виборах, то це розблокує допомогу для України.
Нагадаю, що США надавали найбільше зброї та іншої допомоги ніж будь-яка інша країна.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні
PAL

Якщо Трамп і трампанзі пролетять на виборах, то це розблокує допомогу для України.
Нагадаю, що США надавали найбільше зброї та іншої допомоги ніж будь-яка інша країна.

по-перше, нам треба якось рік протриматися, а це чимало
по-друге, ще не відомо, хто переможе
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія