Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про одну дівчину з Маріуполя...

Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Via

Вія, схаменися! Шуша у Києві від початку вторгнення і до сьогодні !!!! Що- ти - верзеш???
Шуша - молодець.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

плюс, кацапи вже їй дали гроші (напевно), якусь стабільність, і безпеку, якщо буде гарно поводитися*.
промили мізки. а якщо вона була "какая разніца", то вже краще і не смикатися.
Так це і неважливо в обговорюваному контексті!
Вона - щира прорашистська вата!
А була такою від початку, чи стала внаслідок якихось промивань - це несуттєво.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Ale

Дали гроші...
От так тортури...
 :laugh:
Така собі вія навпаки - одній платить німецький уряд іншій - кацапський - але обидві жертви вайни)
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

Вія, ну не треба знову фантазувати і переоцінювати власний патріотизм.

Ти дійсно вважаєш, що твоє патетичне патякання в інтернеті, як ти шаблю гостриш,  та твоя хода зі смолоскипами раз на рік зробили з тебе Чорновола?
шуша, оте усе тобою перераховане -зробили Вію в очах кацапів колірованою бандерівкою. нацисткою.
мало?

ти реально зараз тупо маніпулюєш і прикидаєшся? я не повірю, що ти не розумієш очевидного.
накуа ти це робиш?
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Via

Так це і неважливо в обговорюваному контексті!
Вона - щира прорашистська вата!
А була такою від початку, чи стала внаслідок якихось промивань - це несуттєво.
Це - суттєво. Нелюдські катування мало хто витримує.
Тому будь-які інтерв'ю з полону не мають значення.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Ale

Це - суттєво. Нелюдські катування мало хто витримує.
Тому будь-які інтерв'ю з полону не мають значення.
Тебе то хто катував, дебілка?)
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

Шуша - молодець.
До чого тут це? Хочеш поглузувати? Ти розповідаєш людині, яка у Києві, сльозливу історію, як мужньо ти рятувалася з Києва, де на тебе напевно очікувало щось невимовно страшне. Вія, ти взагалі притомна?
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Via

До чого тут це? Хочеш поглузувати? Ти розповідаєш людині, яка у Києві, сльозливу історію, як мужньо ти рятувалася з Києва, де на тебе напевно очікувало щось невимовно страшне. Вія, ти взагалі притомна?
Мирославо, воно тобі не треба, йди вже спати.
Шуша зрозуміла, про що я.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

шуша, оте усе тобою перераховане -зробили Вію в очах кацапів колірованою бандерівкою. нацисткою.
та я тебе благаю, еЛКа! Що - пераховане? Як Вія на форумі грозилася вигострити шаблю та хвалилася участю у щорічних ходах зі смолоскипами, зробили її жирною мішенню для коцапів?
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

Дали гроші...
От так тортури...
 :laugh:
про тортури я не писала -про залякування, погрози, шантаж -так цілком реально. ну і підкуп, аби скоріше погодилася на співпрацю.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

Шуша - молодець.
і що змінилося б для України якби шуша виїхала до Мирослави в Німеччину?
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

Шуша - молодець.

Шуша не молодець. Просто так  склалися обставини, що я не могла виїхати. Та й не поїхала б сама.

Але правда й те, що кияни не відчули того жахіття, як мешканці Бучі, Ірпеня тощо.

Хоча і киянам, повір, було лячно у перші місяці вторгнення.

Та й зараз, коли масована атака ракетами. В Києві й досі немає повної безпеки, тож сиди там, де ти є.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

шуша..
ти реально зараз тупо маніпулюєш і прикидаєшся? я не повірю, що ти не розумієш очевидного.
накуа ти це робиш?
із врєдності :D
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

А була такою від початку, чи стала внаслідок якихось промивань - це несуттєво.
та як раз це і суттєво - саме за це тут бої точаться* ))


   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Ale

та як раз це і суттєво - саме за це тут бої точаться* ))
Макєєвська б***ь завжди є Макєєвська б***ь - не треба плодити сущності)
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

Мирославо, воно тобі не треба, йди вже спати.
(tu) або онучатко няньчити щоб доньці допомогти
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Via

Шуша не молодець. Просто так  склалися обставини, що я не могла виїхати. Та й не поїхала б сама.

Але правда й те, що кияни не відчули того жахіття, як мешканці Бучі, Ірпеня тощо.

Хоча і киянам, повір, було лячно у перші місяці вторгнення.

Та й зараз, коли масована атака ракетами. В Києві й досі немає повної безпеки, тож сиди там, де ти є.
Та сижу. Вірю, бо безліч друзів там і воювали, і жили. Але відстояли.
А Херсон не відстояли. От опинилася б ти тоді там, і що? Від тебе щось залежало б? Все було миттєво.
І судити когось ми просто не маємо права.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

та я тебе благаю, еЛКа! Що - пераховане? Як Вія на форумі грозилася вигострити шаблю та хвалилася участю у щорічних ходах зі смолоскипами, зробили її жирною мішенню для коцапів?
Мирослава, ти не в темі?
отут нещодавно слова Арестовича приводили - він казав, що якщо росія переможе, вона зачистить Україну від усіх бандерівців, нацистів і просто нелояльних громадян.
а решті нічого не загрожує.

ота дівчина вирішила стати "рештою"
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Ale

А ось те що вію турбує доля якоїсь продажної бляді а не свого чоловіка який нібито на фронті - це насторожує але не дивує)
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Ale

Та сижу. Вірю, бо безліч друзів там і воювали, і жили. Але відстояли.
А Херсон не відстояли. От опинилася б ти тоді там, і що? Від тебе щось залежало б? Все було миттєво.
І судити когось ми просто не маємо права.
Херсон вже давно звільнили, дебілка)
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

ну а вія автоматом з-за своїх смолоскипних ходів стала б бандерівко-нацисткою.

ви дійсно якісь нереальні? мімози? та вони нас усіх будуть вирізати, якщо, навіть, натяк буде на нелояльність -пости на фупі чи в телезі.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Via

Мирослава, ти не в темі?
отут нещодавно слова Арестовича приводили - він казав, що якщо росія переможе, вона зачистить Україну від усіх бандерівців, нацистів і просто нелояльних громадян.
а решті нічого не загрожує.

ота дівчина вирішила стати "рештою"
Та нічого вона не вирішувала, бо її ніхто і не питав. Швидко взяли в оборот і зліпили образ мукли, щоб перебити образ зраненої вагітної в розбомбленому пологовому будинку.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Ale

ну а вія автоматом з-за своїх смолоскипних ходів стала б бандерівко-нацисткою.

ви дійсно якісь нереальні? мімози? та вони нас усіх будуть вирізати, якщо, навіть, натяк буде на нелояльність -пости на фупі чи в телезі.
Би би би - якби у бабушкі - далі самі знаєте)
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Via

ну а вія автоматом з-за своїх смолоскипних ходів стала б бандерівко-нацисткою.

ви дійсно якісь нереальні? мімози? та вони нас усіх будуть вирізати, якщо, навіть, натяк буде на нелояльність -пости на фупі чи в телезі.
Я ж і кажу - мімози. А вони не вірять ні мені, ні тобі.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

отут нещодавно слова Арестовича приводили - він казав, що якщо росія переможе, вона зачистить Україну від усіх бандерівців, нацистів і просто нелояльних громадян.
а решті нічого не загрожує.

ота дівчина вирішила стати "рештою"
е, ні, не так все просто і банально...Стала "рештою" і живе собі потихеньку?  Вона наполегливо працює на паРашу.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Ale

Все таки добре що різне генетичне сміття на кшалт вії і кадри зриснули з України і ніколи сподіваюсь не повернуться. У України зʼявився шанс
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Ale

Я ж і кажу - мімози. А вони не вірять ні мені, ні тобі.
Та напиши вже прямо - так пересрала що котилася аж до Гамбурга, патріотка срана)
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

Швидко взяли в оборот і зліпили образ мукли, щоб перебити образ зраненої вагітної в розбомбленому пологовому будинку.
Перебили?
Світ повірив, що не так все і погано, якщо одна з поранених виявилася прорашистською ватою?
А то був для когось секрет, що 50% Маріуполя - тупа вата і ймовірність потрапляння ватяної пацієнтки до пологового Маріуполя якраз і складає ті 50:100?
Чи й не сенсація...
Коцапи розбомбили Маріуполь вщент? Розбомбили. Це все, що треба знати світові. Крапка.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Via

Перебили?
Світ повірив, що не так все і погано, якщо одна з поранених виявилася прорашистською ватою?
А то був для когось секрет, що 50% Маріуполя - тупа вата і ймовірність потрапляння ватяної пацієнтки до пологового Маріуполя якраз і складає ті 50:100?
Чи й не сенсація...
Коцапи розбомбили Маріуполь вщент? Розбомбили. Це все, що треба знати світові. Крапка.
А ти слідкуй, що буде далі.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

Та сижу. Вірю, бо безліч друзів там і воювали, і жили. Але відстояли.
А Херсон не відстояли. От опинилася б ти тоді там, і що? Від тебе щось залежало б? Все було миттєво.
І судити когось ми просто не маємо права.

У мене в Херсоні подруга живе. Були з чоловіком в окупації. Ні паспорти не брали кацапські, ні на роботу не влаштувалися. Хоча зітхали, що, як закінчаться гроші, то будуть вимушені якось прилаштовуватися.
Але ніхто з них не славив хуйла.

У них і зараз важко, бо кацапи з лівого берегу місто обстрілюють Градами, ніяку тривогу не встигнеш вмикати.

І в іншому містечку старенькі, дальня рідня,  теж зараз під окупацією. У них своє хазяйство, тож півтора роки протрималися без паспортів, поки пенсію їм давали по українським. Зараз вже взяли кацапські, бо попередили, що вже не будуть давати тим, хто не взяв паспорт. Але теж ніхто до кацапів не підлещувався. Навіть продовжують розмовляти українською.

Люди різні, Вія. Не треба виправдовувати чиюсь слабкість чи ватяність виключно тортурами.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

Перебили?
Світ повірив, що не так все і погано, якщо одна з поранених виявилася прорашистською ватою?
А то був для когось секрет, що 50% Маріуполя - тупа вата і ймовірність потрапляння ватяної пацієнтки до пологового Маріуполя якраз і складає ті 50:100?
Чи й не сенсація...
Коцапи розбомбили Маріуполь вщент? Розбомбили. Це все, що треба знати світові. Крапка.
пропаганда працює інакше.
сухі факти так не хвилюють, не чипляють, не торкаються.

а ось емоції - торкаються. вони експлуатують емоції, бо це дієвий механізм пропаганди.

у кацапів немає дрібниць, вони враховують усе.

   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Ale

пропаганда працює інакше.
сухі факти так не хвилюють, не чипляють, не торкаються.

а ось емоції - торкаються. вони експлуатують емоції, бо це дієвий механізм пропаганди.

у кацапів немає дрібниць, вони враховують усе.
Передьорни ще раз на кацапів)
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

а ось емоції - торкаються. вони експлуатують емоції, бо це дієвий механізм пропаганди.
та я розумію
але у цьому конкретному випадку користь для коцапів від цієї Марьяни з фото приблизно така ж сама як і від будь-якої іншої Марьяни з Маріуполя, яка на фото не потрапила, але готова на весь світ волати  про те, що це навпаки Україна розбомбила Маріуполь, зокрема Драмтеатр
А світ зразу і замислиться - а може правда, раз Марьяна це каже? Особливо повірить після еспанського диспетчера та "несвіжих трупів" у Боїнгу

Останнє редагування: 22 січня 2024 02:13:48 від Myroslava
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Via

та я розумію
але у цьому конкретному випадку користь для коцапів від цієї Марьяни з фото приблизно така ж сама як і від будь-якої іншої Марьяни з Маріуполя, яка на фото не потрапила, але готова на весь світ волати  про те, що це навпаки Україна розбомбила Маріуполь, зокрема Драмтеатр
А світ зразу і замислиться - а може правда, раз Марьяна це каже? Особливо повірить після еспанського диспетчера та "несвіжих трупів" у Боїнгу
От бачиш, ти потроху починаєш осягати методи кацапської пропаганди.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Via

У мене в Херсоні подруга живе. Були з чоловіком в окупації. Ні паспорти не брали кацапські, ні на роботу не влаштувалися. Хоча зітхали, що, як закінчаться гроші, то будуть вимушені якось прилаштовуватися.
Але ніхто з них не славив хуйла.

У них і зараз важко, бо кацапи з лівого берегу місто обстрілюють Градами, ніяку тривогу не встигнеш вмикати.

І в іншому містечку старенькі, дальня рідня,  теж зараз під окупацією. У них своє хазяйство, тож півтора роки протрималися без паспортів, поки пенсію їм давали по українським. Зараз вже взяли кацапські, бо попередили, що вже не будуть давати тим, хто не взяв паспорт. Але теж ніхто до кацапів не підлещувався. Навіть продовжують розмовляти українською.

Люди різні, Вія. Не треба виправдовувати чиюсь слабкість чи ватяність виключно тортурами.
При цьому ніяких наїздів з твого боку на родичів, що отримали російські паспорти, нема. "Бо куди ж їм подітися". І так воно і є.
А на телебачення твої родичі в момент отримання паспортів не потрапили просто тому, що їх не висмикнули з хати таке інтерв'ю давати, нефотогенічні, наприклад.
А могли б і потрапити. Що б ти тоді сказала, цікаво?
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

От бачиш, ти потроху починаєш осягати методи кацапської пропаганди.
а тобі я бачу лаври Надійки Савченко спокою не дають
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
Via

а тобі я бачу лаври Надійки Савченко спокою не дають
Я не люблю несправедливості. Слави у мене неміряно, толку з неї.
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...
TC

Я не люблю несправедливості. Слави у мене неміряно, толку з неї.

 :laugh:
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

Кто разбомбил Мариуполь.
https://www.youtube.com/watch?v=WBU7HsJc2EU
https://www.youtube.com/watch?v=8L-PiIm3FaU
https://www.youtube.com/watch?v=hZ1loMuljgE
https://www.youtube.com/watch?v=94ujbbZeB6s
https://www.youtube.com/watch?v=DuSdyK6BCHs

И город был окружен с 1 марта и с начала марта было рашапво вокруг на 100 км, так что украинские самолеты никак не могли его бомбить аж до середины мая, тем более, что какнашенков "все их уничтожил высокоточными ударами в первую ночь".
   
Re: Про одну дівчину з Маріуполя...

Бо так воно і є, чи й не проблема катам нагнути молоду маму.
А ви зійшлися, бо вам дуже хочеться вірити в казку про хароших руськіх. Вірте, ще не раз перевірите. Ракет мало, виявляється.
Ніхто не вірить в казку про "хороших рускіх", просто  всі розуміють що не тільки кацапи бувають "нехорошими".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія