Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей :facepalm1:

Re: Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей :facepalm1:
TC

Це слово придумали бідні

Та дурні
   
Я не ФОП, плачу військовий податок.

Навіть якщо не ФОП але із високими доходами то 18% мала ставка. Треба більше. Я теж згідний на підвищення хоч і не маю якихось дуже високих доходів.
   
Бля, в 2021 нормальному році зібрали, "аж" 28,6 млрд грн війського збору, що цей податок змінить. :facepalm1:


   
Навіть якщо не ФОП але із високими доходами то 18% мала ставка. Треба більше. Я теж згідний на підвищення хоч і не маю якихось дуже високих доходів.

І що у вас там у США?
   
Бля, в 2021 нормальному році зібрали, "аж" 28,6 млрд грн війського збору, що цей податок змінить. :facepalm1:

ТОбто потрібно збільшити військовий збір в 24рази...
   
ТОбто потрібно збільшити військовий збір в 24рази...

Потрібно збільшувати ПДФО на високі доходи і скасовувати схеми із реєстраціями як ФОП із сплатою сміхотворних 5%. Це очевидно.
P.S. Нагадую ще раз, що у Великобританії під час Другої світової війни максимальна ставка податку для дуже високих доходів була 97% (чи навіть більше).
   
І що у вас там у США?

Я не в США.
   
У нас в баті зараз біля ста чоловік, з них більша половина - офіцери та сержанти. В бригаді з горем пополам вдалось укомплектувати один бат. Причина - людей прямо з учебок забирали в інші бригади- 95-ту, 80-ту, 110-ту, 32-гу, 35-ту... В деяких бригадах їм навіть не дали закінчити курс БЗВП, тупо кинули в бої після 2-3 тижнів навчання до того. Багатьох з них вже нема на цьому світі і це ті, хто був мобілізований менше 4-х місяців тому. Спочатку намагались відбирати молодих та здорових, потім всіх підряд, навіть не дивлячись, тупо по спискам. І от стоїть наша бригада в Чернігівських лісах і тіпа прикрива Київ. Але в разі вторгнення з Півночі нас роз'єбошат за декілька годин в пух і прах. Хоча їх можливо й затримають наші укріплення, зроблені з паличок і вірьовочок та розкидані по лісу поодинокі окопи.

Так що думай ТЕ, де брати гроші, де брати людей, де брати озброєння, бо біда буде. Кацапи, нажаль, висновки зробили, ми - ні.
   
Так що думай ТЕ, де брати гроші, де брати людей, де брати озброєння, бо біда буде. Кацапи, нажаль, висновки зробили, ми - ні.


А що тут думати??? Нема де брати гроші і озброєння. У атамана казна пуста. Значить і людей не буде.
   
У нас в баті зараз біля ста чоловік, з них більша половина - офіцери та сержанти. В бригаді з горем пополам вдалось укомплектувати один бат. Причина - людей прямо з учебок забирали в інші бригади- 95-ту, 80-ту, 110-ту, 32-гу, 35-ту... В деяких бригадах їм навіть не дали закінчити курс БЗВП, тупо кинули в бої після 2-3 тижнів навчання до того. Багатьох з них вже нема на цьому світі і це ті, хто був мобілізований менше 4-х місяців тому. Спочатку намагались відбирати молодих та здорових, потім всіх підряд, навіть не дивлячись, тупо по спискам. І от стоїть наша бригада в Чернігівських лісах і тіпа прикрива Київ. Але в разі вторгнення з Півночі нас роз'єбошат за декілька годин в пух і прах. Хоча їх можливо й затримають наші укріплення, зроблені з паличок і вірьовочок та розкидані по лісу поодинокі окопи.

Так що думай ТЕ, де брати гроші, де брати людей, де брати озброєння, бо біда буде. Кацапи, нажаль, висновки зробили, ми - ні.

Ну а що народ придумає?  Тут президенту, його оточенню і уряду  думати треба. Але вони більш охоче думають про щось інше....  :(
   
А що тут думати??? Нема де брати гроші і озброєння. У атамана казна пуста. Значить і людей не буде.

Є де брати. Окрім того, що я вже написав, ви, українці за кордоном, мали б більш активно долучитися до спільної справи.
   
В деяких бригадах їм навіть не дали закінчити курс БЗВП, тупо кинули в бої після 2-3 тижнів навчання до того. Багатьох з них вже нема на цьому світі і це ті, хто був мобілізований менше 4-х місяців тому.
8-:
   
Є де брати. Окрім того, що я вже написав, ви, українці за кордоном, мали б більш активно долучитися до спільної справи.

Нема де брати. Те що ти писав то копійки.
Є активи Порошенко, Ахметова, Кучми з Пінчуком, Коломойского, Гереги ще десь 50 сімей які могли б на рік чи два профінансувати ЗСУ. Але вони не дадуть
   
Є де брати. Окрім того, що я вже написав, ви, українці за кордоном, мали б більш активно долучитися до спільної справи.

Є, але не там, де вам бачиться.
Схематози, митниця, воєнкоми, місцеві бюджети...
   
В лютому 2022 ніхто навіть подумати не міг, що за захист Батьківщини ще й платитимуть великі гроші.
   
Дороги, будинки, мости... "відновлення". місцеві бюджети йдуть на всяку фігню.
   
Потрібно збільшувати ПДФО на високі доходи і скасовувати схеми із реєстраціями як ФОП із сплатою сміхотворних 5%. Це очевидно.
P.S. Нагадую ще раз, що у Великобританії під час Другої світової війни максимальна ставка податку для дуже високих доходів була 97% (чи навіть більше).

ти памятаешь що 5 це з обороту? як би ці 5 процентів платили всі.... 95 десь процентів таксі в тіні, більшість репетитерів, сантехників, будивельників.
совість треба мати.... війна, але більшисть тіх хто в тіні був... там й залишається.
   
А я вам с самого начала когда Зе перед новым годом сообщил нам про 500000 от Залужного
сказал вам что это какая то замануха от прихильники певної політсили и игра в мобилизацию
Достаточно было посмотреть на говорящие рты ОП что бы понять
что украинцев просто пугают этим пытаясь снизить рейтинг военных
 
   
Тут президенту, його оточенню і уряду  думати треба. Але вони більш охоче думають про щось інше....
Е ні - ви відповідальність лише на президента не перекладайте. Проблеми з керуванням, корупцією, некомпетентністю й совковщиною в армії так само існують.
   
Зеленський це типовий тиловик. Він не підходить на роль верховного головнокомандувача особливо під час війни. нажаль.

не яструб він. а горобець.
   
А якщо Залужного зробити президентом то респи завтра гроші дадуть?
От же довбойоб :facepalm:
   
Нема де брати. Те що ти писав то копійки.
Є активи Порошенко, Ахметова, Кучми з Пінчуком, Коломойского, Гереги ще десь 50 сімей які могли б на рік чи два профінансувати ЗСУ. Але вони не дадуть

Ні це не копійки. В нас мільйони людей, які зареєстровані як ФОПи хоч є звичайними найманими працівниками. Серед них більшість має доходи вище середніх, часто набагато більші. Лише кілька сотень тисяч IT-фопів, мало в кого доходи менші 50 000 грн на місяць, а в більшості - більше 100 000 грн на місяць.

І всі вони платять 5% податку.
   
Самый короткий советский анекдот про еврея контрабандиста
Пограничник - Стой кто идет
...........- Уже никто никуда не идет
   
Не бачу прямої збройної агресії Росії -Зеленський (січень 2022), "Сьогодні ми не бачимо більшої ескалації, ніж вона була раніше.
Що робити вам? Тільки одне. Зберігати спокій, холодну голову, впевненість у своїх силах, у свої армії, у нашій Україні.
"Що ж буде завтра, що ж буде в майбутньому". Розповідаю
Будемо будувати дороги, мости, школи, стадіони, ...
В квітні  - відзначимо Великдень. В травні як завжди – сонце, вихідні, шашлики, і звісно – День Перемоги. А далі літо.
   
Горобець -> Чонгар -> Шашлик
   
Ні це не копійки. В нас мільйони людей, які зареєстровані як ФОПи хоч є звичайними найманими працівниками. Серед них більшість має доходи вище середніх, часто набагато більші. Лише кілька сотень тисяч IT-фопів, мало в кого доходи менші 50 000 грн на місяць, а в більшості - більше 100 000 грн на місяць.

І всі вони платять 5% податку.

Скільки мільйонів ФОПів? І всі вони айтішники? Ну навіщо фантазувати…

Наскільки я памʼятаю ще до війни писали що в Україні кількість працюючих менше 10 мільйонів.
З жінками з яких зараз декілька мільйонів за кордоном
   
Скільки мільйонів ФОПів? І всі вони айтішники? Ну навіщо фантазувати…

Наскільки я памʼятаю ще до війни писали що в Україні кількість працюючих менше 10 мільйонів.
З жінками з яких зараз декілька мільйонів за кордоном
те що вони виїхали не заважає їм працювати на Україну через фопів
   
Ні це не копійки. В нас мільйони людей, які зареєстровані як ФОПи хоч є звичайними найманими працівниками. Серед них більшість має доходи вище середніх, часто набагато більші. Лише кілька сотень тисяч IT-фопів, мало в кого доходи менші 50 000 грн на місяць, а в більшості - більше 100 000 грн на місяць.

І всі вони платять 5% податку.

Ну і що ти пропонуєш ? ІТ йде оплата від контракту. Ці всі контори наші, це такі собі біржі праці, які просто доставляють свій процент на кодерів. Пропонуєш їм зарплати урізати ?

   
Ну і що ти пропонуєш ? ІТ йде оплата від контракту. Ці всі контори наші, це такі собі біржі праці, які просто доставляють свій процент на кодерів. Пропонуєш їм зарплати урізати ?

Чому урізати? Просто доведеться платити нормальні податки. При зарплаті у 300 000 грн не 15 000 як тепер, а скажемо 200 000.  2.5 млн на рік. Це б допомогло, чи не так?
   
те що вони виїхали не заважає їм працювати на Україну через фопів

Продавщицями в німецьких чи польських магазинах??? :facepalm:
   
У лютому 2022 автомати в Києві роздавали усім .. навіть жінки ходили.
зараз поки що не актуально/ не популярно?
до наступного разу?
А чому зараз не хочуть роздати? Як вважаєте?
   
А я вам с самого начала когда Зе перед новым годом сообщил нам про 500000 от Залужного
сказал вам что это какая то замануха от прихильники певної політсили и игра в мобилизацию
Достаточно было посмотреть на говорящие рты ОП что бы понять
что украинцев просто пугают этим пытаясь снизить рейтинг военных

була цифра, її з великою ймовірністю озвучують війскові.  ти її також зараз озвучуєш.  вона не мала. щоб така кількість була мобілізована треба драконівськи закони, дуже богато  не популярних дій.

я вважаю що будь хто ... зробив би теж саме. намагався б поділити відповідальність.  і так... це було зроблено. и вже тоді було озвучено: є сумніви в ціфрі+ економіка питання.   фуп ( який знає все) також поділився... одни казали що ТАК.... президент має рацію. други НІ казали.... треба призивати 500 000 й не ебе.

   
Ні це не копійки. В нас мільйони людей, які зареєстровані як ФОПи хоч є звичайними найманими працівниками. Серед них більшість має доходи вище середніх, часто набагато більші. Лише кілька сотень тисяч IT-фопів, мало в кого доходи менші 50 000 грн на місяць, а в більшості - більше 100 000 грн на місяць.

І всі вони платять 5% податку.

В селах у ФОПів більше 100 000 грн на місяць??
Я якось писав, що у нас не саме маленьке і не саме бідне село, продукти на совковому пиріжку розвозять.
   
Чому урізати? Просто доведеться платити нормальні податки. При зарплаті у 300 000 грн не 15 000 як тепер, а скажемо 200 000.  2.5 млн на рік. Це б допомогло, чи не так?

Скільки мільйонів українців отримують зарплату 300 000 на місяць?
   
Шото мне напомнило:если готовиться к войне то я потеряю 7млрд. гривен.Из этой же серии.Чувак,начинай клепать дороги.Желательно в Авдеевке.Это твоя фишка
   
В селах у ФОПів більше 100 000 грн на місяць??
Я якось писав, що у нас не саме маленьке і не саме бідне село, продукти на совковому пиріжку розвозять.

В IT, фнансовій сфері, деяких інших сферах у більшості псевдоФОПів від 100 000 і більше.
   
читай по буквам Р О Т А Ц І Я
для ротації не потрібно пів ляма бійців, хіба що знову 100 тис на передок, а 400 по тилах осядуть на теплих місцях.

Чому урізати? Просто доведеться платити нормальні податки. При зарплаті у 300 000 грн не 15 000 як тепер, а скажемо 200 000.  2.5 млн на рік. Це б допомогло, чи не так?
та проходили вже, ті що мають 100 тис. і більше на місяць, знайдуть спосіб уникнути тих податків або взагалі підуть у тінь, для ІТ то не проблема.

Останнє редагування: 21 січня 2024 16:44:06 від Agh
   
Порахували, що для спорядження цих 500тис. потрібно знайти від $17млрд.
ДЕ їх взяти?
Серед Слуг Народу оголосити: "Сдавайтє гражданє наварованную валюту!"
Голоборотько саме так і робив (коли МВФ навіг посилав), Бубочці теж пора.
   
Чому урізати? Просто доведеться платити нормальні податки. При зарплаті у 300 000 грн не 15 000 як тепер, а скажемо 200 000.  2.5 млн на рік. Це б допомогло, чи не так?

Ну ці податкт це і є його зарплата.  От є там ця надбудова яка голосно називається софтверна компанія, а насправді вони перепродують роботу програмерів доставляючи маржу.

Відповідно якщо ти хочеш з кожного програмера забрати 20 процентів, то це і будуть його гроші.
   
А якщо Залужного зробити президентом то респи завтра гроші дадуть?
От же довбойоб :facepalm:
Кстати,дадуть.Ты не поверишь но все упирается в шайку проходимцев
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія