Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мазепа попавсь ;o

Re: Мазепа попавсь ;o

Того центру там нема як років 20)
Журналісти такі журналісти)

А шо там?
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Тобто ці ділянки опинилися у Мазепи за красиві очі?)

корупціонери бігали, за руки хапали та змусили.

як на мене ... дуже гут що тема ця всплила та обговорюється. є шанс що хтось на майбутне не буде бігати за слабкими та жалісливими бізнесменами, з пропозициєю відтяпати  землю. а самі вони не будуть вигадувати, як ці мутні схеми реалізувати.   ( мабуть наївно від мене це звучить  ;o )
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Откривайте інвестняня від Зе прийшла... :K
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Це якийсь жабогадюкінг.   Якщо Мазепа збагачувався в корупційний спосіб, то хто йму лікар . 
   
Re: Мазепа попавсь ;o
Ale

А шо там?
Будинки торговий цент і пустир)
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Фіала наступний
   
Re: Мазепа попавсь ;o
Ale

Фіала наступний
В бан захотіла?)
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Фіала наступний

В тг каналі джокер вже був попереджкння пост , потім потерли
   
Re: Мазепа попавсь ;o

В бан захотіла?)
та пофіг
   
Re: Мазепа попавсь ;o

В тг каналі джокер вже був попереджкння пост , потім потерли
треба ділитися. Рівно половину, ціна питання.
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Ще не один сяде, або активи віддасть. Тому, що "всєх многа, а всєго мала". ;)
   
Re: Мазепа попавсь ;o
Ale

треба ділитися. Рівно половину, ціна питання.
Хай забирають половину фупу)
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Хай забирають половину фупу)
:lol:
   
Re: Мазепа попавсь ;o

В мене друг ( 2 роки воює ) їздив у відпустку до мами за кордон

Якщо Омелян повернувся - то які претензії ?

Ніяких.
Мого батька забрали в армію в 1939 році.
Повернувся до батьків в 1947.
   
Re: Мазепа попавсь ;o

:lol:

Сара, золотце, за тобой пришли.... (с) :gigi:
   
Re: Мазепа попавсь ;o

   
Re: Мазепа попавсь ;o
Ale

Ніяких.
Мого батька забрали в армію в 1939 році.
Повернувся до батьків в 1947.
А ти народився десь у 45-му?) вгадав?)
   
Re: Мазепа попавсь ;o
Ale

Сара, золотце, за тобой пришли.... (с) :gigi:
Асті ми їм не віддамо - а ті симпатичні форми має - на фупі то щезаючий вид)
Віддамо крокодила і кадру)
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Стандартна схема ДБР. Місцевий голова, землевпорядник, компанія із землеустрою, замовник - організована злочинна група.

До 12 років казьонного дому.

Нехило Мазепу підсаджують.
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Якщо дійсно Мазепа таким займався і у них є докази, то він довпойоп. :facepalm1:
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Справа відкрита 10 років тому, папєрєднік обілетив чесного бізнесмена й поклав справу в шухляду чекати закінчення строку давності, але не так сталося як гадалося.
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Справа відкрита 10 років тому, папєрєднік обілетив чесного бізнесмена й поклав справу в шухляду чекати закінчення строку давності, але не так сталося як гадалося.

Нє. Тут трохи інше.

Сьогодні Мазепі шиють керівництво організованою злочинною групою, яка хотіла забрати землю на 1 млрд. грн. - 300 га.

Якщо дійсно Мазепа таке чудив, то хто йому дохтор ?
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Нє. Тут трохи інше.

Сьогодні Мазепі шиють керівництво організованою злочинною групою, яка хотіла забрати землю на 1 млрд. грн. - 300 га.

Якщо дійсно Мазепа таке чудив, то хто йому дохтор ?


Я вище давав про Гунька інфу.
Шили таке саме.
І де Гунько?
В парламенті [ua]
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Я вище давав про Гунька інфу.
Шили таке саме.
І де Гунько?
В парламенті [ua]

Так я ж і кажу. Якщо у них є докази. Я так зрозумів, що по Гуньку справа розвалилась бо доказів було недостатньо.
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Лише за вчора:

https://www.youtube.com/watch?v=Kx69XJKBHpE
https://www.youtube.com/watch?v=emj_81BWld4
Є ще ФБ, ТГ канали, які рясніють заявами і коментарями

Відео свіже.

А це що таке? Це в нього час зупинився в Гіпєрлупі, чи що?  :facepalm1:





 

Останнє редагування: 19 січня 2024 17:58:08 від alex_kyiv
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Сара, золотце, за тобой пришли.... (с) :gigi:
отак просто мене віддаєш?
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Так я ж і кажу. Якщо у них є докази. Я так зрозумів, що по Гуньку справа розвалилась бо доказів було недостатньо.

Та він раніше і не так чудив, і нікого не колихало. Просто дехто вирішив в політику гратись, вірніше, продовжив)
   
Re: Мазепа попавсь ;o

отак просто мене віддаєш?

Навіть не думаю...
 B-)
Весь фуп віддам, тебе ні

   
Re: Мазепа попавсь ;o

Я відверто не розумію навіщо це було Мазепі. Він там портфель інвестиційний має досить непоганий.

Земля в Україні це постійно дуже великі ризики через недосконале законодавство і там одразу попадаєш на 255 ККУ, причому на п.1.
   
Re: Мазепа попавсь ;o
Ale

Я відверто не розумію навіщо це було Мазепі. Він там портфель інвестиційний має досить непоганий.

Земля в Україні це постійно дуже великі ризики через недосконале законодавство і там одразу попадаєш на 255 ККУ, причому на п.1.
Ну дракон капітал ніколи не був білим і пухнастим)
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Я відверто не розумію навіщо це було Мазепі. Він там портфель інвестиційний має досить непоганий.

Земля в Україні це постійно дуже великі ризики через недосконале законодавство і там одразу попадаєш на 255 ККУ, причому на п.1.

Я думаю він просто купив цю землю.
Яку хтось зібрав і довів до  документального стану забудови.
Ціна видно була добра.
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Я відверто не розумію навіщо це було Мазепі. Він там портфель інвестиційний має досить непоганий.

Земля в Україні це постійно дуже великі ризики через недосконале законодавство і там одразу попадаєш на 255 ККУ, причому на п.1.

І хто попавсь, хто відбуває срок від 10 до 15, з конфіскацією?
   
Re: Мазепа попавсь ;o

І хто попавсь, хто відбуває срок від 10 до 15, з конфіскацією?

Та то таке, срок в таких випадках мало кого цікавить. Активами заберуть.
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Нє. Тут трохи інше.

Сьогодні Мазепі шиють керівництво організованою злочинною групою, яка хотіла забрати землю на 1 млрд. грн. - 300 га.

Якщо дійсно Мазепа таке чудив, то хто йому дохтор ?
Ну так 10 років тому слідство отримало чемодана і через це не змогло встановити особу  організатора
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Я відверто не розумію навіщо це було Мазепі. Він там портфель інвестиційний має досить непоганий.

Земля в Україні це постійно дуже великі ризики через недосконале законодавство і там одразу попадаєш на 255 ККУ, причому на п.1.

черкаси, краса... черкаське море, затоки, рай ... друга звуть робить будівельни работи.  землі водного фонду ну й так далі, все по стандартної схемі. всі бумаги на руках, все ок.

десь полгодика шось будували. потім прокуратура, замовник в біга десь в турцію ( не давос... але теж не погано)... все що побудували... обростає травою. навіщо це їм було ?  ну так десятиліття на ура проходило... а зараз чогось не пройшло.     діло не в законодавстві, а в жадібності.  хер класти за законодавство ... це як світанок зустрічати...
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Ну так 10 років тому слідство отримало чемодана і через це не змогло встановити особу  організатора

черкаси... десятирічча суди тривають... як раз по справах що до днепрівських схил та берегів.  чого так?  ну ось так.  жадоба одних, продажність іншіх. але а) буває  й результат б) не зрозуміло навіщо це тім... хто це купує??? сьогодні ти цар гори, нахрена башляти за сумнівні проєкти?
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Справа відкрита 10 років тому, папєрєднік обілетив чесного бізнесмена й поклав справу в шухляду чекати закінчення строку давності, але не так сталося як гадалося.

   
Re: Мазепа попавсь ;o

https://www.facebook.com/100005675529100/posts/2500329693499524/?mibextid=l2hJJHjNVOBSwHk4

ну так.... я купую землю під проєкт. я умовно іншім буду впарювати те... що там побудую. я десятеріччя в українському бізнесі...  та  я  не в курсах  :lol:
югік... іноді краще мовчати. де ти був тоді, коли був прогугором? як що кажешь що у держави оттяпали землі?

ви кінчені тварі за безцінь разпродували країну. нахрена ти зазаз про це  ще й з гордістю розповідаєш  ?
   
Re: Мазепа попавсь ;o

https://www.facebook.com/100005675529100/posts/2500329693499524/?mibextid=l2hJJHjNVOBSwHk4
Плокулол не знайшов доказів крадіжки землі з водного фонду, це ж явка з повинною  :facepalm1:
   
Re: Мазепа попавсь ;o

Що стосується звинувачень, то адвокат Мазепи їх заперечує. "Це були не підставні особи (студенти – ЕП), а правовий механізм, який реалізовувався усіма великими забудовниками, коли земельні ділянки виділялися, продавалися і концентрувалися на юридичній особі, яка здійснювала забудову. Це не є кримінально караним діянням", – відповів ЕП Пошиванюк.

дуже круто.... хтось землі водного фонду дерібаніть  .... з нього виводить. потім на якись підставних осіб оформлює... потім ці особи вже на мазепу. і це правовий механізм ... дивно, дуже. ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія