Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини із Сенату

Re: Гарні новини із Сенату

Те що пропустив то не біда, а те що написав «якщо Шумер не засцить», та й ще приліпивши Обаму з суддею то це якраз підтверджує оцінку цініка
   
Re: Гарні новини із Сенату

Ти ж не «помиляєшся» а звинувачуєш когось в сцикливості по вигаданому приводу.
Це ознака йобнутості

Ні. Про сцикливість це моя оцінка, на основі спостереження за їх діяльністю. Помилився я у тому що навів невірний приклад. Але прикладів і без того немало. Он ті ж червоні лінії в Сирії
   
Re: Гарні новини із Сенату

Ні. Про сцикливість це моя оцінка, на основі спостереження за їх діяльністю. Помилився я у тому що навів невірний приклад. Але прикладів і без того немало. Он ті ж червоні лінії в Сирії

Угу. А Байден не почав війну з Іраном. Теж в твоїй голові це «сцикливість».
Сам же не підеш воювати…
   
Re: Гарні новини із Сенату

Те що пропустив то не біда, а те що написав «якщо Шумер не засцить», та й ще приліпивши Обаму з суддею то це якраз підтверджує оцінку цініка

Маю певний страх що трампісти знайдйть якусь зачіпку, а Шумер вирішити що недоцільно брати відповідальність та переграє все.....
   
Re: Гарні новини із Сенату

Угу. А Байден не почав війну з Іраном. Теж в твоїй голові це «сцикливість».
Сам же не підеш воювати…

На рахунок Байдена я там вище написав. Безкінечне повторення "No boots on the ground" (Ноги солдата в Україні не буде) = як на мене це прояв сцикливості
   
Re: Гарні новини із Сенату

Ти поїхав би в Україну воювати, не сцикливий наш?

Питання риторичне. ;o
   
Re: Гарні новини із Сенату

Тому що Сенат вже проголосував свою версію закону.
Хаус проголосував свою. Буде процедура поєднання (насправді просто приймуть версію Хауса).
Філібастер в цьому випадку не працює

Між іншим я помилився.
Процедура поєднання двох різних законів від Хауса і Сената стосується тільки бюджету - budget reconciliation.
Філібастер теоретично можливий.
А практично ні, бо знайдеться 10-20 респів щоб його зупинити
   
Re: Гарні новини із Сенату

Між іншим я помилився.
Процедура поєднання двох різних законів від Хауса і Сената стосується тільки бюджету - budget reconciliation.
Філібастер теоретично можливий.
А практично ні, бо знайдеться 10-20 респів щоб його зупинити


надіюсь
   
Re: Гарні новини із Сенату

За наших наче. Але на практиці він може засцяти як дуже часто це у демсів трапляється  8-)

 :facepalm1:
Юкі вже не можна відрізнити від валіка, як під копірку пише.
   
Re: Гарні новини із Сенату

:facepalm1:
Юкі вже не можна відрізнити від валіка, як під копірку пише.

Зрівнюй з ким хочеш, але на відміну від декого я не агітатор і висловлюю виключно своє власне ставлення. Так, я вважаю демсів сцикунами, і завжди чекаю від них якихось демаршів, відповзань, тощо. Але навіть це краще, звичайно, ніж Трумпосекта, в яку перетворилась респівська партія - давай сфокусуємось на цьому
   
Re: Гарні новини із Сенату

Між іншим я помилився.
Процедура поєднання двох різних законів від Хауса і Сената стосується тільки бюджету - budget reconciliation.
Філібастер теоретично можливий.

 :X  а скільки слини на мене вибризкав
   
Re: Гарні новини із Сенату

:X  а скільки слини на мене вибризкав

І цинік і татусь тебе правильно охарактеризували.
Ти заслужив
   
Re: Гарні новини із Сенату

І цинік і татусь тебе правильно охарактеризували.
Ти заслужив

У вас просто група демсофанів склалась. Ви тепер завжди один за одного.  :gigi:
   
Re: Гарні новини із Сенату

А що, бути демсофаном це гірше ніж бути довбойобом?
Хто допомагає Україні? Лібертаріанці? Респи? Магагівці?

Ти точно йобнувся якщо вирішив нас обозвати «демсофанами» :facepalm:

Просте питання - ти за кого будеш голосувати на виборах в листопаді - за Трампа чи за Байдена?
   
Re: Гарні новини із Сенату

Зрівнюй з ким хочеш, але на відміну від декого я не агітатор і висловлюю виключно своє власне ставлення. Так, я вважаю демсів сцикунами, і завжди чекаю від них якихось демаршів, відповзань, тощо. Але навіть це краще, звичайно, ніж Трумпосекта, в яку перетворилась респівська партія - давай сфокусуємось на цьому

Так це ж ти сам весь час повинаєш розказувати про "сцикунів", точно так само як валік.
Той також починає "Трамп поганий, але ..." і далі три сторінки брехні.
   
Re: Гарні новини із Сенату

У вас просто група демсофанів склалась. Ви тепер завжди один за одного.  :gigi:

Валік перелогінься.
   
Re: Гарні новини із Сенату

Це чаки фішка- Трамп не айс але Байден..

І Укі туди ж :facepalm:
   
Re: Гарні новини із Сенату

А що, бути демсофаном це гірше ніж бути довбойобом?

Ну звичайно світ ділиться лише на демсофанів і довбойобів. Хто нє снамі тот протів нас.... десь вже я чув це  8-)

Хто допомагає Україні? Лібертаріанці? Респи? Магагівці?

Ти точно йобнувся якщо вирішив нас обозвати «демсофанами» :facepalm:

Ні, я не обзиваю, а лише визначаю характер стосунків у вашій скромній кампашці

Просте питання - ти за кого будеш голосувати на виборах в листопаді - за Трампа чи за Байдена?

Поки існує Трампосекта демси мої ситуативні союзники. Тому звичайно голосуватиму за Байдена

Тим більше вони без зайвого шуму та пилі трохи посунули воуків останнім часом

Останнє редагування: 23 квітня 2024 04:53:10 від Uki_
   
Re: Гарні новини із Сенату

Так це ж ти сам весь час повинаєш розказувати про "сцикунів", точно так само як валік.
Той також починає "Трамп поганий, але ..." і далі три сторінки брехні.

Я висловив свої побоювання стосовно поведінки демсів. Абсолютно по темі
   
Re: Гарні новини із Сенату

Ну звичайно світ ділиться лише на демсофанів і довбойобів. Хто нє снамі тот протів нас.... десь вже я чув це

Якщо ти на третьому році війни в Україні не зрозумів хто їй допомагає а хто палки в колеса вставляє то ти або кацапський троль або довбойоб.
Сам вибери хто ти
   
Re: Гарні новини із Сенату

Я висловив свої побоювання стосовно поведінки демсів. Абсолютно по темі

 :facepalm1:

Ну звичайно, у валіка та інших трампістів також постійно є "побоювання", щодо демократів, які допомогають, але ніколи ніяких претензій до Трампа і трампанзів, які блокують допомогу.
Я вже казав твої ігри в адвоката диявола до добра не доведуть.
   
Re: Гарні новини із Сенату

Якщо ти на третьому році війни в Україні не зрозумів хто їй допомагає а хто палки в колеса вставляє то ти або кацапський троль або довбойоб.
Сам вибери хто ти

Я десь казав що респи допомагають, або демси не допомагають? Мені не дуже подобається як вони допомагають, але то таке...  мені багато чого не подобається
   
Re: Гарні новини із Сенату

Я висловив свої побоювання стосовно поведінки демсів. Абсолютно по темі

Угу, пабоювання…

Абама сцікло тому що він не номінував суддю в ВС…
Ну добре, я помилився, він сцікло тому що не розʼязав війну в Сирії…
Байден сцікло тому що не послав солдат в Україну.
І тому Шумер теж сцікло.

Хто не сцікло?  Трамп :facepalm:

Логіка довбойоба (td)
   
Re: Гарні новини із Сенату

:facepalm1:

Ну звичайно, у валіка та інших трампістів також постійно є "побоювання", щодо демократів, які допомогають, але ніколи ніяких претензій до Трампа і трампанзів, які блокують допомогу.

Звичайно нема, з ним все ясно. Він ворог. Можна викреслювати
   
Re: Гарні новини із Сенату

Угу, пабоювання…

Абама сцікло тому що він не номінував суддю в ВС…
Ну добре, я помилився, він сцікло тому що не розʼязав війну в Сирії…
Байден сцікло тому що не послав солдат в Україну.
І тому Шумер теж сцікло.

Байден та Обама так - сцикло. Шумер не знаю. Сподіваюсь що ні. Подивимся.

Хто не сцікло?  Трамп :facepalm:

У нього набагато гірші проблеми. Він пи3дабол, нарцис та бездирь як проффесор. А ще у нього гнилі цінності. Букет вад, який може стати фатальним для Америки

Логіка довбойоба (td)

Звичайно ви логіку не визнаєте, є лише лінія партії.  :pioneer:

Останнє редагування: 23 квітня 2024 05:14:30 від Uki_
   
Re: Гарні новини із Сенату

Звичайно нема, з ним все ясно. Він ворог. Можна викреслювати

Тільки своїми "побоюваннями" ти підігруєш саме Трампу.
   
Re: Гарні новини із Сенату

Тільки своїми "побоюваннями" ти підігруєш саме Трампу.

Я просто обговорюю тему, і все.

Усі прекрасно знають моє ставлення до трумпістів. Я його ніколи не приховував і воно не змінне з 2016
   
Re: Гарні новини із Сенату

Звичайно ви логіку не визнаєте, а лише лінія партії.  :pioneer:

Ну звичайно, підтримувати демократів, які всі і регулярно голосують за допомогу Україні - це погано.
А  агітувати проти них, коли альтернативою є респи, більшість яких проти України  - це добре.  :facepalm1:
І чим ти відрізняєшся від валіка?
   
Re: Гарні новини із Сенату

Ну звичайно, підтримувати демократів, які всі і регулярно голосують за допомогу Україні - це погано.
А  агітувати проти них, коли альтернативою є респи, більшість яких проти України  - це добре.  :facepalm1:
І чим ти відрізняєшся від валіка?

Підтримувати демократів це зараз добре, але нічого поганого в озвученні свого ставлення до якихось їхніх проблем, особливо в питаннях які стосуються допомоги Україні...
Про агітацію проти демсів ти брешеш. Я не агітую проти демсів
   
Re: Гарні новини із Сенату

Підтримувати демократів це зараз добре, але нічого поганого в озвученні свого ставлення до якихось їхніх проблем, особливо в питаннях які стосуються допомоги Україні...
Про агітацію проти демсів ти брешеш. Я не агітую проти демсів

Валік також каже, що він не агітує за Трампа.
Твої постійні закидони про "скикунів", "затримування допомоги" і т.д., нічим не відрізняються від "респи прийдуть - зброя піде".
Звичайно у демократів "проблеми" з допомогою Україні,  а у респів все чікі-піки.  :facepalm1:
Найбільше про "проблеми" у демократів з допомогою Україні виють якраз ті, хто агітує за трампістів.
Ти нічим не відрізняєшся від валіка-чаки-алі в цьому плані, тільки варто пам'ятати, що їхні заклики "покращити" допомогу Україні вилилися в півроку повної блокади.
   
Re: Гарні новини із Сенату

Ну звичайно, підтримувати демократів, які всі і регулярно голосують за допомогу Україні - це погано.
А  агітувати проти них, коли альтернативою є респи, більшість яких проти України  - це добре.  :facepalm1:
І чим ти відрізняєшся від валіка?
ти неправий. він відрізняється від валіка. той просто кацапидло-трампанзон. чистий як сльоза на свому місця праці-форумі.а от укі просто довбойоб,бо приплів обаму до шумера. Одного з найрозумніших і знаючих сенаторів -демократів ВСЮ кухню роботи власне там. на рівні нашого відходячого "черепахи" на пенсію. і п"є він "кров " репів як пив її макдонел у свій час демів.на рівні пелозі в палаті. джонсонюки і решту тих маккартні навіть в підметки не годяться цій старенькій але дуже вмілій в політичних іграх особистості. І всі ці три стовпи казуїстики і "крючкотворства" завжди працювали на свою силу і вміло проводили свої програми в дію.
 Тому він довбойоб в тому розумінні,що прирівнює старих провірених ділків в конгресі до президентів.які мають і виконують зовсім інші функції в політжитті з іншою відповідальністю відповідаючою місцю роботи.
   
Re: Гарні новини із Сенату

ти неправий. він відрізняється від валіка. той просто кацапидло-трампанзон. чистий як сльоза на свому місця праці-форумі.а от укі просто довбойоб,бо приплів обаму до шумера. Одного з найрозумніших і знаючих сенаторів -демократів ВСЮ кухню роботи власне там. на рівні нашого відходячого "черепахи" на пенсію. і п"є він "кров " репів як пив її макдонел у свій час демів.на рівні пелозі в палаті. джонсонюки і решту тих маккартні навіть в підметки не годяться цій старенькій але дуже вмілій в політичних іграх особистості. І всі ці три стовпи казуїстики і "крючкотворства" завжди працювали на свою силу і вміло проводили свої програми в дію.
 Тому він довбойоб в тому розумінні,що прирівнює старих провірених ділків в конгресі до президентів.які мають і виконують зовсім інші функції в політжитті з іншою відповідальністю відповідаючою місцю роботи.

cynic теж хамло.... тільки так тихенько зрідка час від часу, за компанію. Я розумію що Шумер тертий перець. Але і хитрий що лис. Я не знаю що у нього там за розклади зараз в голові
   
Re: Гарні новини із Сенату

та нащо ви сретесь блін
   
Re: Гарні новини із Сенату

Кто нить может внятно объяснить/дать ссылу на токовый анализ, насчёт того,что всё таки сподвигло респов расколоться и части их таки проголосовать ( а Джонсона вынести на голосование) ?

Интересует вся подковёрщина, желательно стисло
   
Re: Гарні новини із Сенату

Пока что слушаю это:

   
Re: Гарні новини із Сенату

Кто нить может внятно объяснить/дать ссылу на токовый анализ, насчёт того,что всё таки сподвигло респов расколоться и части их таки проголосовать ( а Джонсона вынести на голосование) ?

Интересует вся подковёрщина, желательно стисло

   
Re: Гарні новини із Сенату

https://youtube.com/playlist?list=PLVZC-uej7kwcFA3I2u7_ghYEhmKcFaa1d&si=QPnK0xpwRhwmy7VH

Это сейчас самое важное,да?
   
Re: Гарні новини із Сенату

Кто нить может внятно объяснить/дать ссылу на токовый анализ, насчёт того,что всё таки сподвигло респов расколоться и части их таки проголосовать ( а Джонсона вынести на голосование) ?

Интересует вся подковёрщина, желательно стисло

Я не претендую на лаври містера - очевидність, але я давно казав, що настав час для фінансової розвідки США!
Вони дещо... розповили Бернсу, Бернс зустрівся з Джонсоном і також дещо... йому розповів! 
На широкий загал було винесено тільки те, що його передвиборчу компанію фінансував паРашний володар тульського підприємства, яке виробляє зброю!   
Тому Джонсон після цієї зустрічі почав вірити у Бога та все інше...   :laugh:
   
Re: Гарні новини із Сенату

Я не претендую на лаври містера - очевидність, але я давно казав, що настав час для фінансової розвідки США!
Вони дещо... розповили Бернсу, Бернс зустрівся з Джонсоном і також дещо... йому розповів! 
На широкий загал було винесено тільки те, що його передвиборчу компанію фінансував паРашний володар тульського підприємства, яке виробляє зброю!   
Тому Джонсон після цієї зустрічі почав вірити у Бога та все інше...   :laugh:

Компромат-наше фсё...?

Ну что ж, в данном случае  (tu)

Кста,ещё как то взяло и случайно совпало,что поляки взяли и резко разблокировали кордон...Т.е. под ковром явно произошли какие то в буквальном смысле,тектонические сдвиги

Останнє редагування: 23 квітня 2024 09:50:10 від Donchanin
   
Re: Гарні новини із Сенату

Кста,Пион каже,что Бёрнс-не друг Украины...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія