Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жінки з дітьми які біженцями за кордоном - не повернуться. діти вже асимілювались.

Не скигліть
Я не один раз наводила приклад Ірландії - Великий Голод, злидні, безробіття, надзвичайно активна масова еміграція призвели до того що населення зменшилось в два рази.
Але ірландці не пропали, їх острів не заселився африканцями та азіатами. Зберегли і народ, і культуру, і традиції, і навіть свою мову, давно і потужну нищену британцями, відновлюють.
1841    6 528 799 - було
1961    2,818,000 - це межа до якої зменшилось населення
2022c    5,123,536 - відновилось населення і не за рахунок понаєхавших та плодовитих жовтих та чорних.
Нація    Ірландці
Найчисельніший етнос     Ірландці (76,5%)
Нацменьшинства    Інші  білі  (10,9%), азиати (3,2%), чорношкірі (1,5%), ірландські мандрівники - цигани  (0,6%), інші (7,3%)

І Україна не знелюдніє - нас значно більше, наша земля значно багатша, то ж все буде нормально.
Просто додамо свіжої європейської крові в жили снулих закислих європейців, не дамо панувати там Азії та Африці
Це значно краще ніж підживлювати генетично болотну тупу орду нашими дітьми, нашими талантами, що і відбувалось більше 300 років. Якщо порахувати скільки українців виїхали, чи були вивезені в рашку і замінені понаєхавшими до нас кацапами, то те що відбулось зараз з виїздом наших в Європу, то зовсім не катастрофа
твій онук уже вчиться у нашому ВУЗі ?  :lol: чи буде кидати Ірландське начання у тамтешньому коли поступить і різко приїде сюда поступати ?
   
В Корее работает мощнейшая программа по возвращению соотечественников. Они собирают корейцев, разбросанных во время войны, по всему миру. Тратят на программу огромные деньги. Пожилые едут не так охотно, а вот молодежь запросто. Знаю несколько молодых украинцев корейского происхождения, которые теперь стали корейцами и уехали на родину предков.

Сможет ли Украина собирать своих людей по всему миру? Или продолжит разбрасываться, как и прежде?
   
Троє племінників малих 8, 10 та 14 років на сьогодні планів (у їх мами) повертатися з Німеччини не мають взагалі...
Тут навіть справа не в цьому.
Після війни рано чи пізно варто буде ставити питання про те, що за кожну дитину, що не повернулася в Україну після 22 року, кацапи мають компенсувати українській державі певну суму, що Україна затратила на здебільшого безкоштовне медичне обслуговування, соцвиплати та освіту цих покинувших Україну дітей...
Ну бо так виходить, що Німеччина в моєму сімейному випадку отримає трьох здорових дітей для свого суспільства, не вклавши в це ні одного евро....
   
Я так зрозумів, що тут якийсь бенефіс скигліїв. Мовляв, чи буде Україна розкидатися мною, таким прекрасним? Сцуко, давай адресу, куди тобі повістку слати, от і не буде Україна тобою розкидатися  :gigi:
   
Статус тимчасового притулку не дає права залишатися у країні. Це не еміграційна віза. Декому пощастить вискочити заміж якщо чоловіка немає. Це буде крихітна меншість.

ти не в курсі. поляки наших вже по факту присвоїли собі. німці працюють над законами аби наші жінки і діти теж у них залишились. а Польща і Німеччина це 2.5 мільйони жінок і дітей. і їх Польща і Німеччина залишить собі. а потім приїдуть чоловіки.

ти з Канади пишеш тому не в курсі цього.
German [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 23:17
IP/Host: ---.internet.virginmobile.ca
   
Я так зрозумів, що тут якийсь бенефіс скигліїв. Мовляв, чи буде Україна розкидатися мною, таким прекрасним? Сцуко, давай адресу, куди тобі повістку слати, от і не буде Україна тобою розкидатися  :gigi:

зовсім схибився і береги сплутав ? щось по темі напиши. чи ти нездатен ?
   
Україна переможе Росію. Але діти України вже не радітимуть цьому так, як святкуватимуть перемоги збірної Німеччини.


То відверта брехня та перекручування.
   
Сможет ли Украина собирать своих людей по всему миру? Или продолжит разбрасываться, как и прежде?
Хто його зна що після Перемоги буде, не всі доживуть  :(
   
твій онук уже вчиться у нашому ВУЗі ?  :lol: чи буде кидати Ірландське начання у тамтешньому коли поступить і різко приїде сюда поступати ?

 :laugh:  :gigi:  :lol:  :weep:  :D
   
Ну в кого чоловік в Україні повернуться

Ні, чоловіки поїдуть за кордон
   
То відверта брехня та перекручування.

я такого не писав. це наведена мною цитата з фейсбуку. не перекручуй.

Alex677 [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 23:46
IP/Host: ---.dip0.t-ipconnect.de
   
Ні, чоловіки поїдуть за кордон

так. і вірно зроблять.
   
Троє племінників малих 8, 10 та 14 років на сьогодні планів (у їх мами) повертатися з Німеччини не мають взагалі...
Тут навіть справа не в цьому.
Після війни рано чи пізно варто буде ставити питання про те, що за кожну дитину, що не повернулася в Україну після 22 року, кацапи мають компенсувати українській державі певну суму, що Україна затратила на здебільшого безкоштовне медичне обслуговування, соцвиплати та освіту цих покинувших Україну дітей...
Ну бо так виходить, що Німеччина в моєму сімейному випадку отримає трьох здорових дітей для свого суспільства, не вклавши в це ні одного евро....

так. і у цьому німці молодці.  (tu) і вам добре звісно.
   
Патріотично, хулі

Патриотично п***а під час війни мільярдами
Дивно що взагалі хтось повертається
А завтра буде новий відосік переможний брехливий увечері
   
В Корее работает мощнейшая программа по возвращению соотечественников. Они собирают корейцев, разбросанных во время войны, по всему миру. Тратят на программу огромные деньги. Пожилые едут не так охотно, а вот молодежь запросто. Знаю несколько молодых украинцев корейского происхождения, которые теперь стали корейцами и уехали на родину предков.

Сможет ли Украина собирать своих людей по всему миру? Или продолжит разбрасываться, как и прежде?

 Сможет. Тільки мало хто поїде. 20 відсотків України зараз ТОТ, багато міст і сіл зруйновано в хлам, то ж людям нікуди повертатись і нічого не тримає
   
зовсім схибився і береги сплутав ? щось по темі напиши. чи ти нездатен ?

Як я вже писав, не можу зрозуміти мету вашого скиглення  8-)
   
Як я вже писав, не можу зрозуміти мету вашого скиглення  8-)

Це не скиглення, а констатація факту
   
Як я вже писав, не можу зрозуміти мету вашого скиглення  8-)
ніхто не скиглить на відміну від тебе.

7 мільйонів за кордоном. ще чоловіки приїдуть. буде 10 мільйонів. вони не повернуться. і це є правильно.  (tu)

нас залишиться 20+ мільйонів.

тебе це тішить ?
   
Єдине що може заставити повернутися це:
1. Європа припиняє будь які виплати і субсидії.
2. Припиняє льготи і програми по перебуванню.
3. Не тільки Європа а і США. знаю багато тут сидять по U4U як це поиберуть то всьо. Назад.

Вою буде правда
В ЕС кажуть що їм щороку не вистачає 1 мільйон людей
   
Це не скиглення, а констатація факту

дас штімт. яволь.
   
В ЕС кажуть що їм щороку не вистачає 1 мільйон людей

 Ну тепер вистачатиме
   
Сможет. Тільки мало хто поїде. 20 відсотків України зараз ТОТ, багато міст і сіл зруйновано в хлам, то ж людям нікуди повертатись і нічого не тримає

власне.
   
Ну тепер вистачатиме

так.
   
власне.

Як ти розумієш, в мене багато таких знайомих, так що я знаю про що кажу
   
Як я вже писав, не можу зрозуміти мету вашого скиглення
Вчора дивився звіт якоїсь штатівської моніторингової контори по Social Media активності каців.
З того що задіяно в Україні головні зусилля це розгін месиджів яки розмухтують зневіру та депресуху.
Тобто ТС або жертва та корисний ідіот або ...
   
Це не скиглення, а констатація факту

Ну, відконстатували факт, який не залежить від наших бажань, і на який ми не можемо впливати. Поплакалися в жилеточку, так би мовити  8-)
   
Сможет. Тільки мало хто поїде. 20 відсотків України зараз ТОТ, багато міст і сіл зруйновано в хлам, то ж людям нікуди повертатись і нічого не тримає

Мои знакомые из Рубежного, Лисичанска, Никополя, Мариуполя в принципе не будут возвращаться. Говорят, что не хотят доживать последние активные лет 15-20 на руинах. Есть мамашки, уехавшие в Испании/Португалии/Нидерланды и еще куда. Там детей сразу в местные школы, мамок - за парты языковых курсов и на работу. Дети базарят уже на местных языках. Тоже сомнительно, что вернутся. Но есть и такие, которые точно вернутся. Много их, или нет - сложно сказать.
   
Ну, відконстатували факт, який не залежить від наших бажань, і на який ми не можемо впливати. Поплакалися в жилеточку, так би мовити  8-)

Ну так що ти,власне, хотів сказати?
   
Як ти розумієш, в мене багато таких знайомих, так що я знаю про що кажу

звісно.
   
Мои знакомые из Рубежного, Лисичанска, Никополя, Мариуполя в принципе не будут возвращаться. Говорят, что не хотят доживать последние активные лет 15-20 на руинах. Есть мамашки, уехавшие в Испании/Португалии/Нидерланды и еще куда. Там детей сразу в местные школы, мамок - за парты языковых курсов и на работу. Дети базарят уже на местных языках. Тоже сомнительно, что вернутся. Но есть и такие, которые точно вернутся. Много их, или нет - сложно сказать.

так. і це нормально. у них немає варіантів. і добре що ЄС їх приняли на гарних умовах.  (tu)
   
Ну так що ти,власне, хотів сказати?

Я хотів сказати, що нєхрен привселюдно теребити те, на що люди не можуть впливати. Можна собі сісти, і поплакатися в жилєтку на самоті  8-)
   
Вчора дивився звіт якоїсь штатівської моніторингової контори по Social Media активності каців.
З того що задіяно в Україні головні зусилля це розгін месиджів яки розмухтують зневіру та депресуху.
Тобто ТС або жертва та корисний ідіот або ...

я знаю що пишу.
у цьому немає нічого поганого.
це все наслідок війни.
п.с. ти ідійот ? шо ти шкрябаєш ?

Re: жінки з дітьми які біженцями за кордоном - не повернуться. діти вже асимілювались.
qaqy [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
11 січня 2024 23:59:56
IP/Host: ---.res.spectrum.com

   
Я хотів сказати, що нєхрен привселюдно теребити те, на що люди не можуть впливати. Можна собі сісти, і поплакатися в жилєтку на самоті  8-)

не плачуться. в соцмережах пишуть. я цитати навів.
і ми вже з цим живемо. а буде ЩЕ гірше.
закрити очі і постити відео про норманів як ти ?
   
я знаю що пишу.
у цьому немає нічого поганого.
Зрозуміло корисний кацам ідіот
   
Єдине що може заставити повернутися це:
1. Європа припиняє будь які виплати і субсидії.
2. Припиняє льготи і програми по перебуванню.
3. Не тільки Європа а і США. знаю багато тут сидять по U4U як це поиберуть то всьо. Назад.

Вою буде правда

Що таке U4U?
   
Але й трошки позитиву вам додам)——
Зараз тут в Кьольні дуже багато украінок з дітьми——
І нещодавно Ірочка познайомилася з декількома—що навіть дуже близько живуть.
Так от ті почали зразу скиглити——як ім тяжко "в рабстві", як вони хочуть додому коли все закінчиться, як іх німці не розуміють(
На відміну від нас—(хто виіхав раніше і зовсім не тому що почалася війна)——вони можливо ще й будуть повертатися в Украіну.
Але як повертатися——грощі закінчаться зароблені——і знову "в рабство"((
Так що якусь частину тих , хто не зміг себе знайти в Европі——отримаєте назад в Украіну.
   
Зрозуміло корисний кацам ідіот

 :facepalm:
   
Половина повернеться жити і працювати в якості громадян інших країн. Життя в Європі не цукор.

   
Слухайте, ну давайте відверто, не вернуться в основному люди зі сходу України. Але там й так не було ніяких українських колядок, вишиванок і спілкування українською.

Тому цей стартовий пост, така собі, чухня.

Ми не заємо, що нас ще чекає в майбутньому, тому неповернення цих людей, це найменша проблема, яка повинна нас хвилювати.
   
Але й трошки позитиву вам додам)——
Зараз тут в Кьольні дуже багато украінок з дітьми——
І нещодавно Ірочка познайомилася з декількома—що навіть дуже близько живуть.
Так от ті почали зразу скиглити——як ім тяжко "в рабстві", як вони хочуть додому коли все закінчиться, як іх німці не розуміють(
На відміну від нас—(хто виіхав раніше і зовсім не тому що почалася війна)——вони можливо ще й будуть повертатися в Украіну.
Але як повертатися——грощі закінчаться зароблені——і знову "в рабство"((
Так що якусь частину тих , хто не зміг себе знайти в Европі——отримаєте назад в Украіну.

10%
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія