Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!
Geo

!
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!
Geo

Сука! Я ще перепитав! Джерело надійне? Так!

ЗСУ сидять в йопаному кацапському Телеграмі. Твою мать! Скільки разів я казав за Тєлєгу! :X
   
Сука! Я ще перепитав! Джерело надійне? Так!

ЗСУ сидять в йопаному кацапському Телеграмі. Твою мать! Скільки разів я казав за Тєлєгу! :X
Та ти, по факту , виходить, така сама сука, спочатку в рот тащщить всяку гидоту, а потім сюда відригує....спитав він...тьфу
   
тєлєга - не виліковна  хуйня, але ж чатік і брехню поганяти
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!
Geo

Та ти, по факту , виходить, така сама сука, спочатку в рот тащщить всяку гидоту, а потім сюда відригує....спитав він...тьфу

Так. Це моя провина. Більше інфи не буде. На всяк випадок. Ніякої.

Вибачте, пане.
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

Чай з лушпиння цибулі та часнику профілактично. Бажано в термосі, можна в каструльці.
Лікує застуду, грип, ковід, астму, алергію. І може ще чого.
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

Так. Це моя провина. Більше інфи не буде. На всяк випадок. Ніякої.

Вибачте, пане.
Ліпше перебздєт, то ж не так щоб кожен день фейкові новини про тривоги.
Так що все ок
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

а чому тоді усі наши Сирський та інши сидять у ТГ??
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!
Geo

Так. Це моя провина. Більше інфи не буде. На всяк випадок. Ніякої.

Вибачте, пане.

Мені ця гидота прийшла по нашому внутрішньому Сигналу. Я перепитав навіть. Я винен.
   
Та блін, у нас гроза. Гримнуло і блискавка. А тут твою гілку читаю.  ;o 
   
Мені ця гидота прийшла по нашому внутрішньому Сигналу. Я перепитав навіть. Я винен.

Все гаразд, не треба розслабляти булки та ігнорувати тривогу у будь якому випадку. Можна вважати це зайвим нагадуванням, яке, насправді, не є зайвим )
   
Все гаразд, не треба розслабляти булки та ігнорувати тривогу у будь якому випадку. Можна вважати це зайвим нагадуванням, яке, насправді, не є зайвим )
так
   
Чай з лушпиння цибулі та часнику профілактично. Бажано в термосі, можна в каструльці.
Лікує застуду, грип, ковід, астму, алергію. І може ще чого.

per anus rectum
   
Так. Це моя провина. Більше інфи не буде. На всяк випадок. Ніякої.

Вибачте, пане.
то дєвачька.
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

Та ти, по факту , виходить, така сама сука, спочатку в рот тащщить всяку гидоту, а потім сюда відригує....спитав він...тьфу

Шановний, красно і ввічливо прошу - заваліть пиsдак. У пана Гео загинув на війні син, і його намагання врятувати життя інших заслуговує всебічної поваги, а не коментарів вашого рівня.
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

Шановний, красно і ввічливо прошу - заваліть пиsдак. У пана Гео загинув на війні син, і його намагання врятувати життя інших заслуговує всебічної поваги, а не коментарів вашого рівня.
+
   
Ліпше перебздєт, то ж не так щоб кожен день фейкові новини про тривоги.
Так що все ок

 (tu)
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!
LAR

Все гаразд, не треба розслабляти булки та ігнорувати тривогу у будь якому випадку. Можна вважати це зайвим нагадуванням, яке, насправді, не є зайвим )

+
   
Geo, не заморочуйся.
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!
HSM

 :acute:
Саєчка
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

Гео, тобі нема за що вибачатися.
Як кажуть коцапи : краще пєрєбдєть, чєм..
Ти нікому планів не сплутав і нікого не підвів.
   
Шановний, красно і ввічливо прошу - заваліть пиsдак. У пана Гео загинув на війні син, і його намагання врятувати життя інших заслуговує всебічної поваги, а не коментарів вашого рівня.

Так, під час війни та після перемоги українцям треба навчитись більш толерантно та ввічливо спілкуватись між собою. Тому що на перший план виходять речі, які є набагато більш важливими ніж політичні вподобання, власне его та комплекси.
І набагато більше людей заслужили повагу, яка є справжнім джерелом толерантності та ввічливості. Є значний шанс, що українці цьому будуть вчитись і тоді це може стати основою для усвідомленого вибора політиків, голосуванням за щось, а не проти когось. Принаймі більше ніж до війни.
І перші ознаки цього на ФУПі вже помітні - політичних та інших срачів стало трохи менше, сторони ведуть себе трохи менш емоційно та завзято та починають слухати інших. Хочеться у це вірити.
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

Так ясно ж, як божий день, що вони щось таке замутять, як не сьогодні, то завтра чи післязавтра

чого там вибачатися
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

я цю х.й.ю бачив сьогодні не в скрєпному телеграмі, а в твіттері
джерело інформації не платформа, а людина - яка то виклала
   
Я подружкам в чат то написала, а потім - відбій, фейкова інфа. А одна пише - ну уж ніт, чімоданчік зібрано, виїжджаю до тебе
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

Так, під час війни та після перемоги українцям треба навчитись більш толерантно та ввічливо спілкуватись між собою. Тому що на перший план виходять речі, які є набагато більш важливими ніж політичні вподобання, власне его та комплекси.
І набагато більше людей заслужили повагу, яка є справжнім джерелом толерантності та ввічливості. Є значний шанс, що українці цьому будуть вчитись і тоді це може стати основою для усвідомленого вибора політиків, голосуванням за щось, а не проти когось. Принаймі більше ніж до війни.
І перші ознаки цього на ФУПі вже помітні - політичних та інших срачів стало трохи менше, сторони ведуть себе трохи менш емоційно та завзято та починають слухати інших. Хочеться у це вірити.
Чесно кажучи, я такого не бачу, нажаль.

Гео нема чого вибачатися. Більшість,  думаю, знають, де і як живуть
   
перші ознаки цього на ФУПі вже помітні - політичних та інших срачів стало трохи менше, сторони ведуть себе трохи менш емоційно та завзято та починають слухати інших. Хочеться у це вірити.
Тут прямо звинувачують 73% українців в війні.
   
Тут прямо звинувачують 73% українців в війні.
Це від відчаю
   
Це від відчаю
та ми вже побачили, який то "відчай" на прикладові Драке.
   
Тут прямо звинувачують 73% українців в війні.

Так, це ознака процесу падіння рейтингу та довіри до влади. Погана новина полягає у тому що рейтинг та довіра будуть падати все більше і більше. Хороша новина, що є шанс почати не сратись, а домовлятись. Не політикам у владі та опозиції, а їх виборцям між собою.
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

Мені ця гидота прийшла по нашому внутрішньому Сигналу. Я перепитав навіть. Я винен.

У нас теж прийшло десь в 16.00 по команді
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!
TC

Це від відчаю

Це - від проблем з головним мозком. І це не троллінг з мого боку. Суха констатація факту.
   
Тут прямо звинувачують 73% українців в війні.

млять! скільки ви ще будете пересмикувати?!

Не у війні! А у не підготовці до війни. І у її наслідках.

Кількість втрат військових, жертв цивільних та територій могла б бути в 10 разів меншою
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!
ATF

Капець. В мене знайомі теж обговорюють цю інформацію....
З якого кацоджерела вона пішла?
   
Шановний, красно і ввічливо прошу - заваліть пиsдак. У пана Гео загинув на війні син, і його намагання врятувати життя інших заслуговує всебічної поваги, а не коментарів вашого рівня.
Та яка нафуй інформація, тим паче тут, таке враження, що ніхто не підписаний на николаевського ванька, или никому не приходят сообщения о тревоге...так шо єто по факту був пустопорожній хайп...щодо рівня, мого та вашого, можемо помірятись піпіськами, якщо хочете, але авансом можу сказати завалі піздак
P.S. Сину Гео - вічна пам'ять герою, але до чого він тут , незрозуміло...
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!
TC

млять! скільки ви ще будете пересмикувати?!

Не у війні! А у не підготовці до війни. І у її наслідках.

Кількість втрат військових, жертв цивільних та територій могла б бути в 10 разів меншою

Існують й  алтернативні думки з цього приводу.
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!
TC

Та яка нафуй інформація, тим паче тут, таке враження, що ніхто не підписаний на николаевського ванька, или никому не приходят сообщения о тревоге...так шо єто по факту був пустопорожній хайп...щодо рівня, мого та вашого, можемо помірятись піпіськами, якщо хочете, але авансом можу сказати завалі піздак
P.S. Сину Гео - вічна пам'ять герою, але до чого він тут , незрозуміло...

Якщо втрата сина, призводить до того, як себе веде пан Geo, то йому потрібно звернутися до психолога, а, можливо,  краще до психіатра. Поки біди з ним та/або з його вини не сталося.
   
Теоретично нова хвиля холоду як раз зараз у ці хвилини заходить..і завтра зранку ідеальний варіант масованого ракетного обстрілу
Але...це якщо бити по інфраструктурі
Якщо не по ній то обстріл немає ніякого сенсу взагалі...хіба що за Бєлгород продовжувати мстити
   
Re: Увага! Моя інфа в темі Кацапи/обстріл-фейк!

P.S. Сину Гео - вічна пам'ять герою, але до чого він тут , незрозуміло...
Як все фігово у вашій голові...

Людина, у якої сина забрала війна, інформує інших так, як він здатний, бо бажає їм життя. Всім. Однодумцям, опонентам, вам у тому числі - він не робить поділу. Найдорожче у нього війна вже забрала. Він через те краще за будь-кого розуміє цінність життя. А ви на ту цінність життя привселюдно висралися і продовжуєте "незрозумікатися".

А до чого він тут - можете самі пошукати по форуму, де, ким і як Гео був. Чи оціните - не певен, але за бажання знайдете гарантовано.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія