Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От і стало ясно, хто підтримує безуглу. Зелень, ви копаєте дно.

Здавалось падати нижче вже неможливо. Але ж завзято копають.

Через питання Безуглої в Раді заблокували трибуну: спікер закрив засідання

І щоб не забути "А от Порошенко, свиноферма, жмурукуабнимаю, ..."
   
Арестович ее поддерживает, кстати.

И я во многом с ней согласен тоже )

   
Арестович ее поддерживает, кстати.

И я во многом с ней согласен тоже )
Кацапи серррррли
   
Дура вона. Але то таке, для відволікання уваги, саме те що треба.
   
 Чому мовчить Миросрака Жмуруківна ? Може з неї щось сталось ? Ніхто не знає ?
   
Шапіто. :D

Та ні, б***ь!
Шапіто було у 2019.

Зараз відверті вороги України.
   
Я взагалі не розумію нахєра вона зеленим. Ну пише ж галіматью суцільну. Якісь дурнуваті голосувалки створює.  :facepalm1:
   
Я взагалі не розумію нахєра вона зеленим. Ну пише ж галіматью суцільну. Якісь дурнуваті голосувалки створює.  :facepalm1:

А нахера усі зелені ФУПу?
Захищати Опариша і срати на Порошенка.
   
Здавалось падати нижче вже неможливо. Але ж завзято копають.

Через питання Безуглої в Раді заблокували трибуну: спікер закрив засідання
І щоб не забути "А от Порошенко, свиноферма, жмурукуабнимаю, ..."

...літера ЬІ в ніку... :zrada:
   
Чому мовчить Миросрака Жмуруківна ? Може з неї щось сталось ? Ніхто не знає ?

Зараз пообідає, отримає методички і зарядить :)
   
Я взагалі не розумію нахєра вона зеленим. Ну пише ж галіматью суцільну. Якісь дурнуваті голосувалки створює.  :facepalm1:

Паплюжити військових. Знищувати довіру до ЗСУ.
   
 
Мовчить гидота зелена, як гівна в рот набрала...  :bueee:
   
Цікаво так виходить. Багато зелених уже й самі готові зняти ту Маряну, а Стефанчук не дає, бо сцить Єрмака і Арахамію ?

Що за хєрня твориться у нас в державі ?
   
Цікаво так виходить. Багато зелених уже й самі готові зняти ту Маряну, а Стефанчук не дає, бо сцить Єрмака і Арахамію ?

Що за хєрня твориться у нас в державі ?

Невже доходить потроху?
   
Цікаво так виходить. Багато зелених уже й самі готові зняти ту Маряну, а Стефанчук не дає, бо сцить Єрмака і Арахамію ?

Що за хєрня твориться у нас в державі ?

Держать дуру до весны (с)  :(
А потім каналізувати протестні настрої через її відставку
   
Паплюжити військових. Знищувати довіру до ЗСУ.
Довіру до зсу знищують тцк. А поплюжать військових военкоми борисови, яких Залужний називає професіоналами.
   
Я взагалі не розумію нахєра вона зеленим. Ну пише ж галіматью суцільну. Якісь дурнуваті голосувалки створює.  :facepalm1:
Збирати на себе весь негатив .Технологія .
   
Арестович ее поддерживает, кстати.

И я во многом с ней согласен тоже )
А дугін шо каже?)
   
Довіру до зсу знищують тцк. А поплюжать військових военкоми борисови, яких Залужний називає професіоналами.

Залужний говорив не про Борисова. Не треба брехати, зелене штабне лайно.

Він сказав про десятки звільнених ухилянтом воєнкомів.
   
И я во многом с ней согласен тоже )
:lol:
Хто б сумнівався?
   
Это что, новость что Марьяна голос АП?

Подождите, скоро будет не "дура" а бескомпромиссный и принципиальный политик, не побоявшиеся сказать то о чем военные молчат в тряпочки.
   
Это что, новость что Марьяна голос АП?

Подождите, скоро будет не "дура" а бескомпромиссный и принципиальный политик, не побоявшиеся сказать то о чем военные молчат в тряпочки.

Безугла свого часу сфальсифікувала звіт щодо участі Єрмака у зриві операції з арешту вагнерівців.

Тепер Єрмак захищає таку цінну людину.
   
Так а хто заблокував?
   
Эта ебнутая еще и троллит нас
а коменты там огонь
она кроме того что безмозглая
у нее еще и стыда совершенно нет
Ну впрочем как и у всей прихильники певної політсили мразоты
это пока что все цирковые огни
палить вы вас позже будем



https://www.facebook.com/bezuhlamariana/posts/pfbid0MQuVuv88bGk1b39tomyLauFNNsHfC4zgef5bsgxgvNd1tpgey6AQQQ8UBWuBuTNMl

Марьяна Безуглая
1 ч.  ·
За правду і на вогнищах спалювали

Останнє редагування: 10 січня 2024 17:20:25 від vadym
   
Эта ебнутая еще и троллит нас
а коменты там огонь
она кроме того что безмозглая
у нее еще и стыда совершенно нет
Ну впрочем как и у всей прихильники певної політсили мразоты
это пока что все цирковые огни
палить вы вас позже будем



https://www.facebook.com/bezuhlamariana/posts/pfbid0MQuVuv88bGk1b39tomyLauFNNsHfC4zgef5bsgxgvNd1tpgey6AQQQ8UBWuBuTNMl

Марьяна Безуглая
1 ч.  ·
За правду і на вогнищах спалювали

   
Чому мовчить Миросрака Жмуруківна ? Може з неї щось сталось ? Ніхто не знає ?
.
   
.
А цитування не порушує мовчазний бойкот? :D
   
Ригі, Юлькі і прихильники певної політсили
   
Я взагалі не розумію нахєра вона зеленим. Ну пише ж галіматью суцільну. Якісь дурнуваті голосувалки створює.  :facepalm1:
солідарність бандюганів. вона виконує що їй сказали,вони покривають її від критики. типічна мафійна солідарність. на цьому і грунтується правило омерти. Поки ти дієш по правилах організації і слідуєш вказівкам старшого,ти  не доторканий зовнішнім світом і організація робить все для того. якщо сили не рівні і ти ідеш в тюрму,організація дбає про твою сімю і виводить твоїх дітей в люди за ЇХ ,організації кошт. але як ти проговорився-ти мрець для організації. сімю не чіпають,бо вона не член її.
   

Мовчить гидота зелена, як гівна в рот набрала...  :bueee:
ельгідер з семеном та тартосетото прихльобують з однієї миски .мирося в німеччині по скайпу вираєжає солідарність,тримаючи ложку . І ніодного стеола в гілці. :D
   
Спикер Руслан Стефанчук не дал поставить на голосование отставку Марьяны Безуглой
[17:45 10 января 2024 года ]

 Председатель Верховной Рады Руслан Стефанчук досрочно завершил заседание украинского парламента в среду в связи тем, что группа народных депутатов заблокировала трибуну с требованием поставить на рассмотрение вопрос об отзыве члена фракции “Слуга народа” Марьяны Безуглой с должности заместителя главы комитета по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки.

Как передает корреспондент агентства “Интерфакс-Украина”, об этом свидетельствует прямая трансляция пленарного заседания ВР, которую на TikTok ведет член фракции “Европейская солидарность” Алексей Гончаренко.

“Похоже, конструктивной работы не будет. Поэтому есть предложение завершить на сегодня заседание. О времени его продолжения будет сообщено дополнительно”, — сказал спикер.

Согласно законодательству, во время действия военного положения в стране парламент работает в режиме непрерывного заседания.

На рассмотрении вопроса об отзыве Безуглой настаивали, в частности, члены фракции “Европейская солидарность” и глава межфракционного депутатского объединения (МФО) “Разумная политика” Дмитрий Разумков. Однако вопрос не был включен в повестку дня.

   
https://www.facebook.com/bezuhlamariana/posts/10230596038595295
Згорить дурна. Хтось таки ііі спалить. Але сама напросилася.
   
людина-торпеда завжди корисна
   
Арестович ее поддерживает, кстати.

И я во многом с ней согласен тоже )
ну так її ж там не гвалтувати мали. Може й проти постанови проголосували б.
   
Може й проти постанови проголосували б.
При будь якому результаті голосування для слуг зашквар. Вони зараз на такій розтяжці, що неголосування - найкращий вихід.
   
Це було очікувано.
Рано, чи пізно кацапське громадянство, робота на ворога, факти саботажу, мародерства, будуть ставати відомим і фактаж буде неспростовний та однозначний.
Але ні Арахламідія ні Стефанчук не дадуть нікого зняти, вигнати.
Бо це все одна ФСБшна мережа шпигунів, саботажників, злодіїв.
А прихильники певної політсили будуть розводити руками і рук серюньк.
Кацапи мають знати всі найсвіжіші плани з перших рук Безуглої.

Останнє редагування: 10 січня 2024 18:33:03 від ATF
   
щоб не забути "А от Порошенко, свиноферма, жмурукуабнимаю, ..."
смокчіть прутня
   
Арестович ее поддерживает, кстати.

И я во многом с ней согласен тоже )

Арєстовіч - антиукраїнська мразота (хоч і не дурний)

Щодо Безуглої то вона зараз задає правильні питання, але попередня її діяльність дуже підпсувала репутацію, тому зараз ставлення до її питань саме таке яке є
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія