Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про москворотих

Re: Про москворотих

Пишіть всім зрозумілою єдиною державною мовою.
у вас вона англійська?
   
Re: Про москворотих

зачем вам бороться с русским языком,
если вы можете пойти на фронт и бороться с россиянами?
военком вас ждет, такого непримиримого!

"У меня никаких навыков нет. Меня в первый же день ловит снайпер и стреляет. И чем я помог стране? Ничем. Только то, что хейтеры будут хайповать на этом и говорить: "Слава Богу, он умер..." И давай гулянья устраивать . Нет-нет, я пока не собираюсь", - сказал Кошевой. 
   
Re: Про москворотих

Украина двуязычна
Державна мова - одна? Одна. Українська? Українська.

Коли совок валився, рашка побоялася рабсійську продавлювати як другу державну в Україні, бо могла отримати алаверди.
А для імперашки це було б дуууже принизливо - що мова колишньої колонії в результаті стала державною в метрополії, нехай лише другою.

Ніхто не забороняє тобі користувати рабсійську. Але також ніхто не забороняє тобі бути цивілізованою людиною. Тільки чи хочеш ти нею бути?

Не вміють кацапи в повагу, бо менталітетом не передбачено таку опцію. Кацапи вміють тільки у два види ставлення - або страх, або зневага. Навіть одне до одного. "Поважають" вони лише тих, кого бояться, хто може їх відпи%дити. До всіх інших, хто їм не загрожує, вони ставляться зі зверхністю та зневагою - та вважають їх слабкими.

Отакий спосіб ставлення до оточення - це світогляд раба. Тому - рабсія. Нагайка або по власній спині, або у власній руці - бінарне існування.

Природня поведінка цивілізованої людини, яка перебуває в іншій країні чи іншомовному оточенні - знати та використовувати місцеві еквіваленти хоча б декількох слів - "добрий день", "дякую", "будь ласка"... Це проста цивілізована повага до інших людей. А що кацапи? "Давайте па-русскі", "я вашей телячей мовьі не панемаю", "я плачу бабло - гаваріте па русскі".
Повага без страху для них неможлива, тому без страху одразу вмикається зневага. А потім сидять і ниють з роз'юшеними писками - "нас нікто нє любіт!"

Використовувати іншу мову - це для них втрата ідентичності  та приниження. Роблять вони таке лише від безвиході. "Же не манж па сіс жюр"

Правила форуму? Конституція? Закони? А просто через просту людську цивілізовану повагу до співбесідників на українському форумі - нє, нізя? Не здатні?

"А пачєму я должен уважать вашу мову?" ."Гасударствєнная? Да мнє плєвать! Украина двуязьічна". "Я русскагаварящій украинец, вьі далжньі уважать мєня!".
Нічого нелогічного, скажу я. Невідпизжений кацап навіть ерзац поваги відчувати нездатний, бо не відчуває страху.
   
Re: Про москворотих

у вас вона англійська?

Ні, українська очевидно.
   
Re: Про москворотих
dig

Мені, наприклад, коле очі кацапська мова на ФУП.
Хочу, щоб нею було заборонено писати на форумі.
Ігнором це не вилікувати- москворотість огидна за фактом існування.
То хочу дізнатись думку спільноти про це інструментом голосування.
Кнопки А/М не буде, бо гілка не про автора
Думаю, что даже неадекваты такие темы уже не начинают, а только те, кто на зарплате (чаще всего а рублях)
   
Re: Про москворотих
dig

Державна мова - одна? Одна. Українська? Українська.
И что? Кто-то отрицает сей факт?
   
Re: Про москворотих

И что? Кто-то отрицает сей факт?
Ще цього не вистачало, але мова за інше.

Навіть якщо повага до співбесідника для вас настільки ж незрозуміла, як для собаки - червоний колір, то хоча б гордість у вас є?

Нема кацапа, який би принципово не використовував свою державну, навіть якщо він етнічний бурят. Невже у вас гордості менше, аніж у кацапа?

Якщо ж ви росіянин - просто скажіть. Тоді ні у кого не буде до вас питаннь.

Останнє редагування: 10 січня 2024 16:35:41 від Jinx
   
Re: Про москворотих

Не бывает уважения в одну сторону.
   
Re: Про москворотих

47/77 :dance3:
   
Re: Про москворотих

Цікаво, а як почуваються москвомовні дописувачі коли під час кожного такого опитування бачать, що більшість не сприймає їх москвомовності?
   
Re: Про москворотих

Думаю, что даже неадекваты такие темы уже не начинают, а только те, кто на зарплате (чаще всего а рублях)
Як ви читаєте форум, що не запам'ятовуєте дописувачів? Це ж всім відомий їбанько, віртуоз сраказму.
   
Re: Про москворотих

Ніхто не забороняє тобі користувати рабсійську. Але також ніхто не забороняє тобі бути цивілізованою людиною. Тільки чи хочеш ти нею бути?
Цивилизована людина - це казати на творця НЕПТУНА - "москворотий свинособака"?
  :X
Розумієте. Коли людина вихована, то для неї і російська мова співрозмовника – не проблема.
А коли людина - тупорилий рагуль, який кидається словами "свинособака", "ізик" і т.д. то до такої людини і поваги немає.
 А відповідно переходити заради нього на українську мову немає жодного бажання.
Отож виходить, що розмовляти російською цілком можна - для вихованої людини це не проблема, а рагулі червоніють, набухають і вибухають.   :bomb:
   
Re: Про москворотих
dig

Як ви читаєте форум, що не запам'ятовуєте дописувачів? Це ж всім відомий їбанько, віртуоз сраказму.
Запам'ятовувати дописувачів ФУПу??? Ні, ну якщо для когось ФУП - це вікно у світ - то може ... А так, в здоровому розумі - вибачте
   
Re: Про москворотих

Цивилизована людина - це казати на творця НЕПТУНА - "москворотий свинособака"?
  :X
Розумієте. Коли людина вихована, то для неї і російська мова співрозмовника – не проблема.
А коли людина - тупорилий рагуль, який кидається словами "свинособака", "ізик" і т.д. то до такої людини і поваги немає.
 А відповідно переходити заради нього на українську мову немає жодного бажання.
Отож виходить, що розмовляти російською цілком можна - для вихованої людини це не проблема, а рагулі червоніють, набухають і вибухають.   :bomb:

А в чому може бути проблема для громадянина України спілкуватись з україномовними українською, навіть якщо він російськомовний?
   
Re: Про москворотих
dig

А в чому може бути проблема для громадянина України спілкуватись з україномовними українською, навіть якщо він російськомовний?
А всі будуть ходити без штанів - Ви теж будете? При чому тут всі інші? Людина спілкується так, як ій зручно
   
Re: Про москворотих

А всі будуть ходити без штанів - Ви теж будете? При чому тут всі інші? Людина спілкується так, як ій зручно

для тебе спілкуватись українською мовою і ходити без штанів - тотожні поняття?
   
Re: Про москворотих

Запам'ятовувати дописувачів ФУПу??? Ні, ну якщо для когось ФУП - це вікно у світ - то може ... А так, в здоровому розумі - вибачте
Я ж не кажу що всіх. Я от Вас не пам'ятаю. А драке - це мій улюблений дописувач, попереду лише Вольтер.
Подивився Ваш профіль, 12 днів за 15 років, тоді я не правий.

Останнє редагування: 10 січня 2024 19:57:47 від Вело
   
Re: Про москворотих
dig

для тебе спілкуватись українською мовою і ходити без штанів - тотожні поняття?
Для мене все, що робиться за принципом "як всі" - то це все рівно, що ходити без штанів. Бо коли "як всі" спочатку цькують Арестовича, а потім - Фаріон - то це навіть гірше, ніж ходити без штанів ...
   
Re: Про москворотих
dig

Я ж не кажу що всіх. Я от Вас не пам'ятаю. А драке - це мій улюблений дописувач, попереду лише Вольтер.
Подивився Ваш профіль, 12 днів за 15 років, тоді я не правий.
А що таке означає "12 днів за 15 років"?
   
Re: Про москворотих

Правила форуму? Конституція? Закони? А просто через просту людську цивілізовану повагу до співбесідників на українському форумі - нє, нізя? Не здатні?

В теме про "москворотых" вы пишете про простое человеческое уважение??

Так проявите же его сами.
Пока будут темы про москворотых и в том же духе, никакого уважения не ждите.
Пусть будет закон
Действие равно противодействию.
Я думаю вы уже поняли что я имею ввиду.

"Врач, исцелился сам"
   
Re: Про москворотих

А в чому може бути проблема для громадянина України спілкуватись з україномовними українською, навіть якщо він російськомовний?

Жодної проблеми. Коли не звертаються "що тобі, кацапе" і розповідають як їх корчить від москворотих
   
Re: Про москворотих

А в чому може бути проблема для громадянина України спілкуватись з україномовними українською, навіть якщо він російськомовний?

Знаете, что больше всего удивляет в аргументах собеседников, которые отстаивают определенную (не указываю, какую) политическую точку зрения (подчеркиваю - политическую позицию)? Это постоянные ссылки на опыт кацапстана, в качестве примера. Ну вот простой пример прямо тут:

Нема кацапа, який би принципово не використовував свою державну, навіть якщо він етнічний бурят. Невже у вас гордості менше, аніж у кацапа?

Или постоянные ссылки на то, как кацапские войска на оккупированных территориях запрещают украинский язык и избавляются от книг. Поэтому что???? Мы тоже должны делать, как кацапы? Но есть простая истина, мы - НЕ КАЦАПЫ. Поэтому мы делаем так, как хотим, а не оглядываемся на хуйло.
   
Re: Про москворотих

Знаете, что больше всего удивляет в аргументах собеседников, которые отстаивают определенную (не указываю, какую) политическую точку зрения (подчеркиваю - политическую позицию)? Это постоянные ссылки на опыт кацапстана, в качестве примера. Ну вот простой пример прямо тут:

Или постоянные ссылки на то, как кацапские войска на оккупированных территориях запрещают украинский язык и избавляются от книг. Поэтому что???? Мы тоже должны делать, как кацапы? Но есть простая истина, мы - НЕ КАЦАПЫ. Поэтому мы делаем так, как хотим, а не оглядываемся на хуйло.
Я уже давно говорю, что это у них "прошивка" в мозгах точно такая же как у "кацапов", только другая "локализация". Вышивата. :take_exam:

Останнє редагування: 10 січня 2024 20:49:04 від Beerimor
   
Re: Про москворотих

Жодної проблеми. Коли не звертаються "що тобі, кацапе" і розповідають як їх корчить від москворотих

Вас дивує, що в час коли на Україну напала держава єдиною державною мовою якої є московитська, українцям не дуже подобається чути московську мову?
   
Re: Про москворотих

Не бывает уважения в одну сторону.

В одну - не буває. Але коли інший до неї не здатен в принципі, то й до того іншого поваги не може бути в принципі.

Якщо ви прийшли на український форум - виразіть повагу, використовуйте місцеву мову, українську.
Це не боляче і нічим вас не принизить.
Є ж у кацапів приказка - "В Тулу з власним самоваром не їздять".
What the problem is?

Цивилизована людина - це казати на творця НЕПТУНА - "москворотий свинособака"?
Я щодо тої теми надав свою відповідь, якщо те для вас важливо. Інші особи можуть мати свою думку. Правильну, обгрунтовану чи ні - то вже інше питання.
А робити висновки за окремими особами та висловами і ті висновки розповсюджувати на все коммьюніті - самі знаєте, що це некоректно.

А всі будуть ходити без штанів - Ви теж будете?
Якщо всі будуть ходити довкола без штанів і їм це є зручно та нормально і не викликає ніяких образ, приниження та конфліктів і є державною ознакою, буде більше питань до вас, "штаненосців" - чому ви хочете бути серед безштанників.
Ознака без штанів в данному випадку суто відображення "не такий, як я".

В теме про "москворотых" вы пишете про простое человеческое уважение??
Я про це пишу в багатьох гілках на мовні теми, загального сенсу це не змінює.
Крім того, я детально і аргументовано пояснив свої думки.

Крім того, ви маєте визнати, шо поняття "мова ворога" хоч і не зовсім корректна на загал, але тут і зараз (на українському форумі в 2024 році) має право на існування.

Так проявите же его сами.
Першим проявити повагу повинен той, хто прийшов на український форум. Він має цілком  зрозумілу і недвозначну назву.
Ви б на форумі умовної російської правди принципово дописували українською, якби були україномовним росіянином?

Це один момент.

А другий момент - ви за окремими персонами заявляєте глобальний протест - отой сказав так, знач я для усіх і на загал буду використовувати російську, принципово, бо я не згоден з отим юзером. 
"Німці всі погані, бо Гітлер користував німецьку."

Я через наявність неприйнятних для мене Фаріон та її палких прихильників не перестаю використовувати українську. Не піддавайтеся маніпуляціям і ви.

Останнє редагування: 10 січня 2024 21:05:55 від Jinx
   
Re: Про москворотих

Вас дивує, що в час коли на Україну напала держава єдиною державною мовою якої є московитська, українцям не дуже подобається чути московську мову?
Не удивляет, но это психическая патология, которую надо лечить.
Так получаются маньяки.
В детстве, например, побила лысая учительница - после этого ненависть ко всем лысым.
Ага,... даже к тем, кого тоже били лысые учительницы.

Останнє редагування: 10 січня 2024 21:06:38 від Beerimor
   
Re: Про москворотих

Для мене все, що робиться за принципом "як всі" - то це все рівно, що ходити без штанів. Бо коли "як всі" спочатку цькують Арестовича, а потім - Фаріон - то це навіть гірше, ніж ходити без штанів ...

Що значить "як всі"? ми говорим про спілкування в Україні українською мовою, яку всі громадяни за замовчуванням мають знати.
Якщо я спілкуюсь українською, а ви, знаючи українську, будете відповідати мені мовою окупанта, то чому я маю реагувати на це нормально?
Ніхто ж не винен, що для частини громадян України так склалось, що їх мова, яку вони вважають для себе рідною, є одночасно мовою кацапських недолюдей, які зараз ведуть війну на знищення всіх до останнього українців.
Тому є абсолютно нормальною реакція коли людина не хоче спілкуватись цією мовою і навіть чути її в публічному просторі, і ніякого "як всі" тут немає.
Особисто я проти параноїдального цькування російськомовних українців, але і на голову ж сідати не потрібно.
   
Re: Про москворотих

Не удивляет, но это психическая патология, которую надо лечить.
Так получаются маньяки.
В детстве, например, побила лысая учительница - после этого ненависть ко всем лысым.

"Дитинство" ще не минуло, "лиса вчителька" все ще вас лупцює. І не тільки вас.

Останнє редагування: 10 січня 2024 21:12:28 від Jinx
   
Re: Про москворотих

В детстве, например, побила лысая учительница - после этого ненависть ко всем лысым.

Алаверди. Хтось вас образив українською - тепер ви  принципово дописуєте російською всюди і завжди, так?
   
Re: Про москворотих

Знаете, что больше всего удивляет в аргументах собеседников, которые отстаивают определенную (не указываю, какую) политическую точку зрения (подчеркиваю - политическую позицию)? Это постоянные ссылки на опыт кацапстана, в качестве примера. Ну вот простой пример прямо тут:

Или постоянные ссылки на то, как кацапские войска на оккупированных территориях запрещают украинский язык и избавляются от книг. Поэтому что???? Мы тоже должны делать, как кацапы? Но есть простая истина, мы - НЕ КАЦАПЫ. Поэтому мы делаем так, как хотим, а не оглядываемся на хуйло.

Дійсно. Всі українці свідомо відмовляються від мови окупанта.
   
Re: Про москворотих

Дійсно. Всі українці свідомо відмовляються від мови окупанта.

 :weep:
   
Re: Про москворотих

Алаверди. Хтось вас образив українською - тепер ви  принципово дописуєте російською всюди і завжди, так?
Не всегда и не усюди. А сугубо по бажанню.  :-)o
   
Re: Про москворотих

Жодної проблеми. Коли не звертаються "що тобі, кацапе" і розповідають як їх корчить від москворотих

Ну, як ви хотіли. На сьогоднішній день це мова окупантів і вбивць, які з особливою жорстокістю творять геноцид українського народу. Не всі будуть спокійно на неї реагувати і ввічливо вам пояснювати, що не хочуть нею спілкуватись.
Хтось образить, хтось пошле, а хтось з ПТСР може і ножа встромити. Знаєте скільки років після 2СВ в німців плювались по всьому світу? Ото ж.
   
Re: Про москворотих

Не всегда и не усюди. А сугубо по бажанню.  :-)o

Окрім власного бажання ще повинна бути якась елементарна совість і розуміння ситуації.
Я вище двом дописувачам пояснив причини.
   
Re: Про москворотих

А сугубо по бажанню.

Якщо ви повагу будете демонструвати "сугубо по бажанню", то й у відповідь отримаєте те саме "сугубо".
   
Re: Про москворотих

"Дитинство" ще не минуло, "лиса вчителька" все ще вас лупцює. І не тільки вас.
Не совсем так.
У меня пунктик не на лысую учительницу, а на хамовитых  рагулей, которые свою неспособность, например, придумать НЕПТУН, пытаются компенсировать травлей "москворотых" "свинособак".
:-)o
Более того. Такие люди не способны придумать что-то полезное по определению, так как в конструкторском бюро с очень высокой долей вероятности придется работать в команде с этими самыми "москворотыми свинособаками".

Останнє редагування: 10 січня 2024 21:24:51 від Beerimor
   
Re: Про москворотих

В одну - не буває. Але коли інший до неї не здатен в принципі, то й до того іншого поваги не може бути в принципі.

Якщо ви прийшли на український форум - виразіть повагу, використовуйте місцеву мову, українську.
Це не боляче і нічим вас не принизить.
Є ж у кацапів приказка - "В Тулу з власним самоваром не їздять".
What the problem is?

Ух, как с вами тяжело. Но попробую.

1. Я - законопослушный украинец, который сделал выбор жить в независимой и свободной Украине, почему и вернулся сюда в конце 1991 года. Причем, мне есть где жить в ЕС, у меня там есть свое жилье  (правда, там сейчас временно проживают две украинские семьи, но это другая история). Но я выбрал Украину, как постоянное место жительства, что бы как-то поучаствовать в создании свободной и богатой страны.

2. Я никуда не приходил, куда бы точно так же не пришли вы. В этом плане мы - совершенно равноправные украинцы. Вы - во Львове. Я, прямо сейчас - в Днепре. Напомню, что Конституция Украины - моей страны - запрещает вам требовать для себя какие-либо привилегии только потому, что ваш родной язык совпадает с государственным.

3. Вот что я вынес из совка, когда был советским школьником, что я должен жить так, как хочу этого я, а не так, как хочет кто-то за меня. Т.е. я буду использовать тот язык, какой хочу. И это мое желание подтверждают правила форума и ГАРАНТИРУЕТ Конституция Украины - главный закон моей страны.

4. Я - не кацап. Поэтому мне НАСРАТЬ, какие там есть у кацапов поговорки. Если вы хотите, то живите сами по кацапской "мудрости". Честно говоря, меня катастрофически удивляет ссылки на кацпов в качестве примера. Хотя да, я об этом уже писал.

Ну и немножечко еще. Когда вы расписываетесь за всех укрминцев, видимо, присвоив себе такую привилегию, то хочеться спросить - а где вы бывали в Украине? Вот например вчера я наконец попал в магазин МЕТРО, что не так просто сделать тут, на востоке. Бывает дней 5 невозможно проскочить между воздушными тревогами. Ходил, и для любопытства прислушивался к разговорам  окружающих. Так вот из услышанного, украинским говорили кассиры, какой-то мальчик лет 5, который был с дедушкой и разговаривал с ним на разных языках, и я. Ну люблю я поэкспериментироват ь. Так вот местный грузчик даже не сразу понял, что я хочу, когда про полуничку спросил...

Поэтому, напоминаю вам еще раз. Русский язык - это язык, на котором в Украине говорят МИЛЛИОНЫ украинцев. Это все, что имеет значение тут, в Украине. И похуй, где и кто еще его использует, где он государственный, а где нет. Просто имейте порядочность, и не обсирайте украинцев в с востока, которые платят налоги и за свой счет так же содержат свою страну.
   
Re: Про москворотих

А де, собственно, віновнік торжества, чому не приймає участь в дискусіїї?
А, над сутичкою.
Матьорий провокатор, хулі
   
Re: Про москворотих

Это постоянные ссылки на опыт кацапстана, в качестве примера. Ну вот простой пример прямо тут:

Норм так хуцпа, на рівні. Я зацінив.
Якщо юзер принципово користує кацапську на українському форумі, чому я маю не кацапстан приводити як приклад?
   
Re: Про москворотих

Маємо агресію держави єдиною державною мовою якої є московитська проти держави єдиною державною мовою якої є українська.
Принципова москвомовність дописувачів не може не сприйматися як політична позиція. Це очевидно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія