Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гринкевичі

Re: Гринкевичі

Раніше у зелених була схема, яку вони ще з часів Януковича реінкарнували.

Усі закупівлі проводились без тендерів з ковідного фонду. Від автівок до будівництва доріг (Янукович робив це з фонду Євро-2012).

А коли влітку 2023 р. карантин закінчився, то усі побачили реальні закупівлі. І півроку намагались повенрнути на місце щелепи, що відпали.

Але це відбувається весь строк диктатури Зеленського. Знаю особисто тендер, де не було поставки, а відкат склав 90%.
   
Re: Гринкевичі

Карл Волох

Міністерство оборони оголосило про закупівлю понад тисячі пікапів для ЗСУ ціною по 45 тисяч доларів. Відомий автодилер Долинський написав пост із пропозицію поставити виключити з угоди корупційну складову, тоді він зможе поставити ці автомобілі по 28 тисяч.
Можливо, я не звернув би уваги на цю новину (не все в реальності закупівель є таким, як спочатку здається), якби не одна деталь. Чув від друзів, яким дуже довіряю, розповідь про цей тендер і з цією самою ціною на авто.
- Прийшли люди, - запропонували  домовитися, - обурювався  мій товариш. - Ми сказали, що ціна буде, в середньому, в залежності від марки й комплектації, 28. Вони кажуть, ні, нам треба по 45 із відкатом вершка. Тоді я сказав, що тікати з країни через них не збираюся. Уяви, що вони образилися.
Схоже, новиє літса з Міноборони розмінюватися на яйця по 17 не збираються

А коли це Волоху перестала подобатись корупція? Ще 5 років тому він писав що "владі доводиться красти"  :laugh:

Карл Волох
«Корупція, яка зберігається за нинішньої влади (набагато нижча, ніж до 2014 року), є, багато в чому, вимушеною – головним чином, тому, що владі доводиться красти, щоб на ці гроші хоч почасти інформаційно та організаційно протистояти атаці об'єднаних хуйло-олігархічних інформаційних військ. »
   
Re: Гринкевичі

Ні звичайно машини 45к які коштують 28 - це зашквар. Як і яйця по 17. Але все ж таки ціна в тендері в договорі  і на продавалках - різні ціни

не маю всіх деталей, але те що чув від пацанів на бейкер стріт, то з тими машинами теж не все так очевидно, так як те що прописане за умовами тендеру і те що пропонується по 28 мягко кажучи не зовсім співпадає, на мій погляд хтось знову пробує розігнати іпсо як і з "дорогими" притуловими спартанами
   
Re: Гринкевичі

ВІшАтИ

Усе зелене.
   
Re: Гринкевичі

Впізнаєте?

   
Re: Гринкевичі

Не треба за ціною ходити на пром чи на аліекспрес. Беремо будь який тендер, платимо експерту в цій галузі нормальні гроші і просимо провести незалежнду експертизу ринку на предмет пропонованих цін.

Все.

Наші уєбани типу Грневичів настільки тупі, що особливих схем не видумують, а просто завищують ціни "висмокутючи" їх з пальця.

Ага,  бачу ще одну цікаву тенденцію, стараються знайти ось таких злодіїв на заході України і це розкрутити. Ну, типу "патріоти у вищиванках" крадуть. :gigi:
   
Re: Гринкевичі

Ага,  бачу ще одну цікаву тенденцію, стараються знайти ось таких злодіїв на заході України і це розкрутити. Ну, типу "патріоти у вищиванках" крадуть.
Ашож. "Полковник генштабу з Франківська"(с), плять.
   
Re: Гринкевичі

якщо тут вже спец гілка.... щоб разбавити шабаш перепощу свої пости з іншої:

2 атф...
І ще одне. Коли починається істерика пб на фупі, навіть справедлива... у відсотках 90 вони виходять на себе та на петю. Краєм ока глянув на корупціонера про якого йдеться. Виявляється скандалище почалося ще за Петра, коли він не зміг елементарно упорядкувати один з українських полігонів. Де під його керівництвом з 16 року намагалися освоїти 370 млн, але обосрались. І тільки потім при зе... добудували все, але даний у матеріалі виродок на цьому наварився.
Що заважало виконати все ще 18-го року?  і що зі шкодою у 370 млн?

для мене корупціонери не мають політ забарвлення, вони всі закінчені виродки і я повністю підтримую і мадяра і лачена. та абсолютно не розумію тих, для кого свої корупціонери цаці. та їх коротку пам'ять
   
Re: Гринкевичі

Впізнаєте?

Показати зображення...
п1зда мисткиня, яка нічого не знала, проте заручилась на другий місяць знайомства у Венеції  :weep:
   
Re: Гринкевичі

проблема не в них а в тих хто з Гринкевичами контрати підписував. тих потрібно стріляти в першу чергу
   
Re: Гринкевичі

лачен підняв цю тему. респект. він же дав усі посилання на предмет. читаємо уважно і згадуємо ВСІХ .... вузьколобість у боротьбі з корупцією не проходить.

Петя там один із головних. І полігон не побудував і 370 млн. просрав. При зе .... полігон добудували ... правда кааазли на цьому нажилися за простою схемою. Завищили ціну, найняли субпідрядника... який виконав за своєю нормальною ціною (хоча не мали на це право), а різницю в кишеню.
   
Re: Гринкевичі

Реальність: На початку 2024 року через п'ять років моновлади знаходять розкрадання в мінобороні на мільярд гривень під час великого вторгнення.

Зелені долбойоби: петя петя петя петя петя петя петя петя петя петя петя петя

steol: і де ж ті прихильники певної політсили, іхіхіхіхіхіхіхіхіхі
   
Re: Гринкевичі

п1зда мисткиня, яка нічого не знала, проте заручилась на другий місяць знайомства у Венеції  :weep:

Так, сидить поруч з волонтером Гриневичем.
   
Re: Гринкевичі

лачен підняв цю тему. респект. він же дав усі посилання на предмет. читаємо уважно і згадуємо ВСІХ .... вузьколобість у боротьбі з корупцією не проходить.

Петя там один із головних. І полігон не побудував і 370 млн. просрав. При зе .... полігон добудували ... правда кааазли на цьому нажилися за простою схемою. Завищили ціну, найняли субпідрядника... який виконав за своєю нормальною ціною (хоча не мали на це право), а різницю в кишеню.
Того, хто сп*здив 370 лямів на полігоні покарали?
Ну,хоча б по Зеленському?
   
Re: Гринкевичі

Реальність: На початку 2024 року через п'ять років моновлади знаходять розкрадання в мінобороні на мільярд гривень під час великого вторгнення.

Зелені долбойоби: петя петя петя петя петя петя петя петя петя петя петя петя

steol: і де ж ті прихильники певної політсили, іхіхіхіхіхіхіхіхіхі

 а ти на цуриках? я не всралась, я не всралась.  лачен, мадьяр... то не зелені долбойоби, як раз в іх метериалах петя. бо з пісні слів не викинеш. читай. 16 -18 рік та війсковий полигон це теж не хухри- мухри....
   
Re: Гринкевичі

   
Re: Гринкевичі

Завдання зеленого хуйлівця зафлдуити тему зелених свинарчуків та торгівлі на крові "пєтєй".
   
Re: Гринкевичі

Того, хто сп*здив 370 лямів на полігоні покарали?
Ну,хоча б по Зеленському?

ти в курсі що Гринкевичі був під судом, який потихеньку в 18 році спустили на гальмах та навіть майно, яке було під арештом повернули. аліса,  корупція це зло. рубати треба і голови та руки. просто не варто при простому і відкритому доступі до інфи .... робити круглі очі що хтось білий і пухнастий, а хтось кака. А за 370 млн, можливо, і посадили, не вникав. але ось біда .... за ці гроші з 16 по 18 рік мали полігон побудувати адекватний, (року сама розумієш важливі), але не зробили цього.
   
Re: Гринкевичі

Дивлюсь, тут вже знайшли винного.

Ви будете здивовані, але на думку зелених - це Порошенко.

Неочікувано. Скажіть?
   
Re: Гринкевичі

Ну що ЗЕ-дебілам казати? Суки і все. Сказав би що будут вішати, але такуого не буде- буде років по 12-15. Починати тре з Єрмака.
   
Re: Гринкевичі

ти в курсі що Гринкевичі був під судом, який потихеньку в 18 році спустили на гальмах та навіть майно, яке було під арештом повернули. аліса,  корупція це зло. рубати треба і голови та руки. просто не варто при простому і відкритому доступі до інфи .... робити круглі очі що хтось білий і пухнастий, а хтось кака. А за 370 млн, можливо, і посадили, не вникав. але ось біда .... за ці гроші з 16 по 18 рік мали полігон побудувати адекватний, (року сама розумієш важливі), але не зробили цього.

Я правильно розумію, що зелені працювали з людиною, яка буда за часів Порошенка під судом?

Тут теж Порох винен?
   
Re: Гринкевичі

Завдання зеленого хуйлівця зафлдуити тему зелених свинарчуків та торгівлі на крові "пєтєй".

то не я, то атф ( гарнюсенкий порохобот) кинув ссылку про петю и його пригоди з тим полігоном. я до сьогодні й не знав про це  :)

мабуть правди сильно хотів, або за звичкою матеріали за посиланням не читав. а я вот не лінуюсь. чому б не прочитати.
   
Re: Гринкевичі

Я правильно розумію, що зелені працювали з людиною, яка буда за часів Порошенка під судом?

Тут теж Порох винен?

дебіли сэр  :)

ні, звичайно порох у цьому не винен. йому лише треба було його посадити (сприяти, будувати нормальні суди). Та й предмета розмови не було б взагалі... якби взявся будувати полігон... і закрив би це питання сам. 370 млн до речі чимало як пройоб
   
Re: Гринкевичі

ти в курсі що Гринкевичі був під судом, який потихеньку в 18 році спустили на гальмах та навіть майно, яке було під арештом повернули. аліса,  корупція це зло. рубати треба і голови та руки. просто не варто при простому і відкритому доступі до інфи .... робити круглі очі що хтось білий і пухнастий, а хтось кака. А за 370 млн, можливо, і посадили, не вникав. але ось біда .... за ці гроші з 16 по 18 рік мали полігон побудувати адекватний, (року сама розумієш важливі), але не зробили цього.

Та вже пофік, що могли, а що не змогли. Якщо крадій не покараний, то всі завивання про карупцію лише завивання. І крадіїв буде більшати.
   
Re: Гринкевичі

Та вже пофік, що могли, а що не змогли. Якщо крадій не покараний, то всі завивання про карупцію лише завивання. І крадіїв буде більшати.

там с 9 года пригоди як під копірку, по одному шаблону працював тварюка.   
обірвати його корупційний політ можна було 100 разів, але дай боже зараз не відкрутиться.
   
Re: Гринкевичі

Дивлюсь, тут вже знайшли винного.

Ви будете здивовані, але на думку зелених - це Порошенко.

Неочікувано. Скажіть?
а чим одне гімно від іншого різниться - красти продовжують ті самі
   
Re: Гринкевичі

   
Re: Гринкевичі

Дивлюсь, тут вже знайшли винного.

Ви будете здивовані, але на думку зелених - це Порошенко.

Неочікувано. Скажіть?

Винний корупціонер, я тільки додав повноти інформації... ти ж теж за повноту? Повторюсь. майже при всіх так званих відкриттях чудових які на фупі починають любителі Петра чомусь завжди врешті-решт знаходиться і петрові вуха. Майже кожного разу всі ці розслідування, зокрема, виводять ПБ на себе. Цей випадок не виняток. Причому шукати і вигадувати нічого не потрібно. Почали всі адекватні та авторитетні люди. Читаєш і офігіваєш. тільки треба не лінуватися.

   
Re: Гринкевичі

там с 9 года пригоди як під копірку, по одному шаблону працював тварюка.   
обірвати його корупційний політ можна було 100 разів, але дай боже зараз не відкрутиться.


Ще у Великому будівництві тре подивитися
не просто так  будівельні фірми тендера на обмундирування  виграють
   
Re: Гринкевичі

Ну це така потужна бавовна  під зелений трон , погодьтеся , колеги
   
Re: Гринкевичі

Таке лайно тре як в Китаї...на стадіоні.
   
Re: Гринкевичі

взяла хлопа сквіртом  :rotate:

Так она его еще и обоссала (на 19:25)
   
Re: Гринкевичі

   
Re: Гринкевичі
ATF

то не я, то атф ( гарнюсенкий порохобот) кинув ссылку про петю и його пригоди з тим полігоном. я до сьогодні й не знав про це  :)

мабуть правди сильно хотів, або за звичкою матеріали за посиланням не читав. а я вот не лінуюсь. чому б не прочитати.

Так є факти зловживань? То буде й чесний суд. Чи не так? Адже Зе бореться з усіма негідниками часів кривавого бариги.
Чи я помиляюсь?

І як так вийшло, що кадр часів найстрашнішого Порошенка, працює при сонцесяйному, боневтіко- сталевояйцевому, найвеличнішому Зе?
І доречі, яйця по 17-ть - стали впізнаваніші ісвідомі, за "Квартал95". Оце слава!

Останнє редагування: 8 січня 2024 14:33:26 від ATF
   
Re: Гринкевичі

Ще у Великому будівництві тре подивитися
не просто так  будівельні фірми тендера на обмундирування  виграють

   
Re: Гринкевичі

Так є факти зловживань? То буде й чесний суд. Чи не так? Адже Зе бореться з усіма негідниками часів кривавого бариги.
Чи я помиляюсь?

І як так вийшло, що кадр часів найстрашнішого Порошенка, працює при сонцесяйному, боневтіко- сталевояйцевому, найвеличнішому Зе?
І доречі, яйця по 17-ть - стали впізнаваніші ісвідомі, за "Квартал95". Оце слава!

Буде суд. Років за два чи три чи чотири. Можливо і не при зеленій владі.
Але результат суду може вам не сподобатись. Бо це буде Український суд з «реформованими суддями». :(
   
Re: Гринкевичі

Так є факти зловживань? То буде й чесний суд. Чи не так? Адже Зе бореться з усіма негідниками часів кривавого бариги.
Чи я помиляюсь?

І як так вийшло, що кадр часів найстрашнішого Порошенка, працює при сонцесяйному, боневтіко- сталевояйцевому, найвеличнішому Зе?
І доречі, яйця по 17-ть - стали впізнаваніші ісвідомі, за "Квартал95". Оце слава!

дорога ложка на обід. До речі , тоді звідки беруться ці дивні питання... чому ж Петро пролетів. Все ж як на долоні  :)

   
Re: Гринкевичі
ATF

дорога ложка на обід. До речі , тоді звідки беруться ці дивні питання... чому ж Петро пролетів. Все ж як на долоні  :)

Але Гриневичі, розвернулися масштабно саме при З'є...
   
Re: Гринкевичі

Закупівля харчів для Міноборони: полковника Сил логістики ЗСУ Козловського підозрюють у розпилі 170 млн грн

https://censor.net/ua/news/3466327/zakupivlya_harchiv_dlya_minoborony_polkovnyka_syl_logistyky_zsu_kozlovskogo_pidozryuyut_u_rozpyli_170

Стали відомі подробиці "харчової" справи полковника з Сил логістики ЗСУ Олександра Козловського про розпил 170 млн грн з групою "Військсервіс-волонтера". Йдеться про розкрадання на харчах для Міноборони під час вторгнення.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Наші гроші".

З матеріалів кримінального провадження №62023000000000333 від 24 квітня 2023 року слідує, що ДБР і прокуратура вважають організатором схеми начальника Центрального управління продовольчого забезпечення тилу Командування сил логістики ЗСУ полковника Олександра Козловського. Ці дані оприлюднено на сайті "Prozorro.Продажі" (про зв’язок приватизаційного аукціону з кримінальним провадженням по Міноборони - нижче).
Досудове розслідування встановило, що приблизно на початку 2022 року Козловський та його підлеглий начальник відділу забезпечення разом з іншими "невстановленими під час розслідування військовослужбовцям и" організували злочинну групу. Слідчі зарахували до неї ФОП Гладюк І.І. і ФОП Гладюк Л.Б., які є батьками дружини Козловського. А також службових осіб підприємств "Армісет", "Ректан", "Архімагір", "Військсервіс-Волонтер" (монополіст на харчових підрядах Міноборони в 2017-2019 роках), "Ресурс-Сервіс КМ" та "Еко Трейд Юкрейн" (засновником цієї фірми у 2022 році була дружина Козловського Оксана, у подальшому фірму переписали на Тетяну Бубенок).

Згідно попередньої домовленості, представники ЗСУ забезпечували НЕпроведення претензійної роботи з боку Міністерства, якщо бізнесмени не постачали в строк продукти на військові склади, та забезпечували НЕповідомлення правоохоронців при надходженні скарг на неякісні продукти від військових частин.

У свою чергу посадовці вищеназваних фірм створювали видимість забезпечення військових комплектами продуктів - вони отримували гроші за нібито виконані послуги, але частина продуктів харчування так і не була поставлена.

Під час вторгнення, з 16 березня 2022 року по 13 червня 2023 року фірми "Армісет", "Ректан", "Архімагір", "Військсервіс-Волонтер", "Ресурс-Сервіс КМ" отримували гроші від Міноборони і у подальшому перераховували фірмі дружини Козловського "Еко трейд Україна" (113 млн грн), тестю (56 млн грн) і тещі Козловського (2 млн грн). Загалом вдалось встановити перерахунок 172 млн грн. У подальшому ці гроші були або зняті з рахунків, або у банкоматах міста Хмельницький. Зокрема 14 млн грн було знято особисто дружиною Козловського.

Останнє редагування: 8 січня 2024 16:21:15 від Banzay
   
Re: Гринкевичі

Коли вже це антикорупційне кацапське гівно почнуть вішати. Скільки шкоди країні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія