Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

3д принтер - корисна річ чи безтолкова іграшка?

https://youtu.be/KWFYngaz-Jk?si=qMvzd7JOMc_R38ah

А пульт, електроніка та софт звідки?
   
так, є
але ці запчастини стандартні - кріплення стандартної відеокамери до стандартної рами

бляха, замість годинами мурижити дорогі неміцні кріплення 3д друком, робиться виробництво і ці кріплення за копійки льються мільйонами  :facepalm1:

Для промислового виробництва і капітали (одноразові витрати) потрібні на порядки більші. В Україні це проблема зазвичай
   
Людям задающим такие вопросы 3д принтер и нафиг не нужен  :D

П.С. у меня два, используются для прототипирования, и печати уникальных изделий корпусов устройств и приспособлений, ну и по дому часто находится что напечатать.
   
Якщо для Вас верх майстерності - взяти модель з thingiverce і засунути її у слайсер - тоді принтер ні до чого. Якщо ж вмієте працювати з тим же ардуїно чи стм32, та ще й працюєте у соліді чи інвенторі (мені це ближче, про фрікад знаю)), то тоді річ як мінімум має право на життя вдома.
   
Брав для потреб у моєї сфері. Реклама. Потім довго стояв. А останній час дуже допомагає. Люстра, аля сканді. Потім купив електроні термостати на батареї. Котри самі регулюють температуру у приміщені . То друкував переходники - адаптери, бо не підходили до моїх старих батарей. Крючкі до ванної кімнати, свій дізайн. Але для цього іноді потрібно працювать у 3д софті. Хоч багато е езкощтовно в инеті.
   
короче піддався масовому психозу і купив 3д принтер,
поки що друкую для зсу,
вивчаю тему
ну таке собі..
   
короче піддався масовому психозу і купив 3д принтер,
поки що друкую для зсу,
вивчаю тему
ну таке собі..
Який принтер, чим друкуєте?
   
Який принтер, чим друкуєте?
літаючий мішка 6, еластан д100
   
літаючий мішка 6, еластан д100
Вітаю) це у Вас боуден чи дірект? Бо еластан має бути гнучким наче, а мішка хз, з якою головою. Сам петг друкую зазвичай просто.
В чому проектуєте і слайсите?
   
Вітаю) це у Вас боуден чи дірект? Бо еластан має бути гнучким наче, а мішка хз, з якою головою. Сам петг друкую зазвичай просто.
В чому проектуєте і слайсите?
дірект, кура,
не проектую поки що, хоча треба би щось освоїти на базовому рівні, фрікад може, бо я на лінуксі
   
дірект, кура,
не проектую поки що, хоча треба би щось освоїти на базовому рівні, фрікад може, бо я на лінуксі
Якби були на вінді, порадив би солід, на лінуксі варіантів небагато...
   
Re: 3д принтер - корисна річ чи безтолкова іграшка?

Людина повинна вивчати щось нове - інакше деменція.
   
Людина повинна вивчати щось нове - інакше деменція.
повністю згоден
в цьому плані сама тема 3д друку дуже цікава і об'ємна
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія