Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Відрядження у 57 бригаду

Відрядження у 57 бригаду

Чи знає суспільство, що означає ця фраза? Натякну, туди відправляють тих, хто занадто розумний. Звідти повертаються лише 200. Дивлячись на зріз ФУПу більшість досі перебуває у теплій ванні. І найбільше прокляття для них це зустрітись на вулиці з працівниками ТЦК.
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Вас відряджають у 57-му?
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Куясі зрадойоп  ;o
   
Re: Відрядження у 57 бригаду
HSM

Вас відряджають у 57-му?
Нє , він пише з неі
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Чому саме 57?
Вони стоять на відрізку фронту де ще купа інших бригад.
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Нумер знайомий.

Це з яких часів пішло? З Бахмуту? Чи раніше?
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Нє , він пише з неі
Розумію
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Армія приймає різних - кривих, тупих, п'яних, ватників - але не "а ти шо - самий умний?"
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Це тіпа штрафбат для розумних чи що?
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

А правду кажуть, що колись 57-ма була нормальною бригадою поки в ній не зʼявився Бакулін?
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Десь так.
Але є і ті , хто звідти повернувся. У нас служать
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

А правду кажуть, що колись 57-ма була нормальною бригадою поки в ній не зʼявився Бакулін?
Не знаю, але ця бригада це жупел серед військових і мобілізованих. Взагалі вистачає м'ясних штурмі на ЛБС. Про це не напишуть у звітах ОП. Але непокора це кримінальний злочин. А відправити роту на вірну смерть не являється кримінальним злочином. Командири отримали рівень бога, їх звільнили від кримінального переслідування за їхні дії
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Десь так.
Але є і ті , хто звідти повернувся. У нас служать
Ті хто там вижив фартові, але скільки відсотків їх? 1-2?
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

якщо написана правда (а не окопний фольклор)
то це є підставою для дуже різких (хочеться сказати:вулканічних) дій у верхівці влади і воєнного керівництва.

тому що мільйонів, і навіть 1 мільйона мобіків в укр.Генштабу вже не буде.
воювати доведеться технікою, вмінням і економлячи людей.
і не по підручниках 1941 року (їх можна вивчати лише з метою професійної самоосвіти)

будь-яка інформація про м'ясні штурми, халатність командирів, має вести до практичних висновків. дуже швидких.

Останнє редагування: 6 січня 2024 14:52:46 від T.Blair.
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

якщо написана правда (а не окопний фольклор)
то це є підставою для дуже різких (хочеться сказати:вулканічних) дій у верхівці влади і воєнного керівництва.

тому що мільйонів, і навіть 1 мільйона мобіків в укр.Генштабу вже не буде.
воювати доведеться технікою, вмінням і економлячи людей.
і не по підручниках 1941 року (їх можна вивчати лише з метою професійної самоосвіти)

будь-яка інформація про м'ясні штурми, халатність командирів, має вести до практичних висновків. дуже швидких.
Не окопний фольклор. Дуже легко перевірити, спитати своїх друзів, хто мобілізувався. Послухайте навіть інтерв' ю Ролло чи Сенцова. Практичних висновків нема. Де висновки щодо контр наступу і втрат?
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Не окопний фольклор. Дуже легко перевірити, спитати своїх друзів, хто мобілізувався. Послухайте навіть інтерв' ю Ролло чи Сенцова. Практичних висновків нема. Де висновки щодо контр наступу і втрат?
якщо висновки не робить влада,

то висновки зробить реальність.

500 тищ хочуть наловити? ну якщо з фронту доходять такі новини, а в наші часи інформацію обрубати неможливо так як це було в другій світовій війні.

так само як ми задавали питання про москалів. куди поділася їхня армія вторгнення що Кремль мусить робити мобілізацію

так само виникає питання. куди поділися дотеперішні ЗСУ? якщо як кажуть українських втрат "лише" 70тис

зараз світ такий, що факти все одно вилазять на поверхню, якщо хто володіє логікою і математикою, може зробити деякі оцінки і висновки для себе, незалежно від того що там трубить єдиний телемарафон.

Останнє редагування: 6 січня 2024 15:16:13 від T.Blair.
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Ти з окопа пишеш?
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

я х.з. як можна правильно контролювати армію під час війни. бо це все є закрита чи секретна інформація. про плани про втрати і тд.

але контролювати якось потрібно, бо інакше воєнним і 5 мільйонів мобіків не хватить
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Мені у мордокнизі часто трапляється про 57 бригаду. Що з-під Новотошківки хлопці  в полоні вже 2 роки
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Не окопний фольклор. Дуже легко перевірити, спитати своїх друзів, хто мобілізувався. Послухайте навіть інтерв' ю Ролло чи Сенцова. Практичних висновків нема. Де висновки щодо контр наступу і втрат?

Так Сенцов вроді в 47-й, в Магурі, хіба ні?
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Так Сенцов вроді в 47-й, в Магурі, хіба ні?

Так, 47
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Ті хто там вижив фартові, але скільки відсотків їх? 1-2?
Чесно, це виглядає як маячня. Можливо в них більший відсоток ніж по інших бригадах, але це вже перебор.
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Ті хто там вижив фартові, але скільки відсотків їх? 1-2?

Рота ПВЗ там на половину легла
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Ще 24-та має схожу славу
   
Re: Відрядження у 57 бригаду
HSM

Ще 24-та має схожу славу
24 знаю багатьох
З осені 22 року
Норм хлопи , купа людей зі сходу
Там
Звідкі така інфа ?
Дивно
   
Re: Відрядження у 57 бригаду
N88

Забаньте кацапа зрадойоба.
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Це тіпа штрафбат для розумних чи що?

   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Не знаю, але ця бригада це жупел серед військових і мобілізованих. Взагалі вистачає м'ясних штурмі на ЛБС. Про це не напишуть у звітах ОП. Але непокора це кримінальний злочин. А відправити роту на вірну смерть не являється кримінальним злочином. Командири отримали рівень бога, їх звільнили від кримінального переслідування за їхні дії

   
Re: Відрядження у 57 бригаду

24 знаю багатьох
З осені 22 року
Норм хлопи , купа людей зі сходу
Там
Звідкі така інфа ?
Дивно

Бригада вогонь, просто завжди в писторізі
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

24 знаю багатьох
З осені 22 року
Норм хлопи , купа людей зі сходу
Там
Звідкі така інфа ?
Дивно
Також чув подібні речі про 24.
Воюють добре, але людей не бережуть(

   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Взагалі, можливо важка ситуація з мобілізацією якось заставить армію змінити таки своє ставлення до людей.
Воно таки ще далеке від ідеалу, хоча, звісно, з кацапами порівнювати не можна.
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Взагалі, можливо важка ситуація з мобілізацією якось заставить армію змінити таки своє ставлення до людей.
Воно таки ще далеке від ідеалу, хоча, звісно, з кацапами порівнювати не можна.
Якщо люди вивозять своїх дітей 15-17років, то що можуть зробити дідугани віком за 45-50?
   
Re: Відрядження у 57 бригаду
Ale

Якщо люди вивозять своїх дітей 15-17років, то що можуть зробити дідугани віком за 45-50?
Вивозять дітей 15-17 років ті які їх і до війни могли вивезти - не впливає на демографію
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Вивозять дітей 15-17 років ті які їх і до війни могли вивезти - не впливає на демографію

Вплине в недалекому майбутньому.
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Не знаю, але ця бригада це жупел серед військових і мобілізованих. Взагалі вистачає м'ясних штурмі на ЛБС. Про це не напишуть у звітах ОП. Але непокора це кримінальний злочин. А відправити роту на вірну смерть не являється кримінальним злочином. Командири отримали рівень бога, їх звільнили від кримінального переслідування за їхні дії
Нажаль, нема що протиставити твоїм словам (можна на ти?). Можу лише доповнити.
Як вважаєш, що в бригаді треба було б змінити, щоби виправити ситуацію? Бо я бачу рішення лише в тому, щоби зняти і відправити Бакуліна під суд.

Останнє редагування: 6 січня 2024 20:07:58 від Frost_I
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

https://youtu.be/8y7W99ABgYY?si=_LXfx2jChk2KzFY0

Подібних відеозвернень з 57-ї багато в мережі. Командування висновків не робить
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

я х.з. як можна правильно контролювати армію під час війни. бо це все є закрита чи секретна інформація. про плани про втрати і тд.

але контролювати якось потрібно, бо інакше воєнним і 5 мільйонів мобіків не хватить

Та ти прямо як маряна безугла пишешь, а іі фуп не любить
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

https://youtu.be/zh7fcRABX1k?si=-RgaR6TkbXSGMkF9
Пля, от відео - комбат поклав за 8 год 350 мобілізованих прямо з ТЦК
І розказує людина на відео (там немає ні прізвища оповідника, ні прізвища комбата), що на ВОП, де було біля 40 осіб і який кацапи почали розбирати артою, комбат 8 годин підряд посилав партії свіжомобілізованих по 15-20 людей, де їх тут же клали артою.
Питання для тих "хто в курсі" ,
1. чи можливо таке щоб комбат на фронті мав у себе "під рукою" ще майже цілий бат "запасний", 350 мобілізованих, "прямо з ТЦК" ?
2. Чи можливо на рівні батальйону 8 годин підвозити щопівгодини по 15-20 бійців на один і той самий ВОП ? де він стільки техніки для цього брав, невже кацапи людей нищили а техніку не зачіпали ? от чисто технічно можливо таке чи ні ?

ба розказують про таку фігню, але на відео ні прізвищ, ні назви підрозділу

P.S. не треба мені писати, що  я вірю "в розових поні" чи вигороджую командирів-м'ясників. Ні не вірю і не вигороджую, але кожен має своє ім'я та посаду, які вже давно пора відкрито називати і вимагати розслідувань та притягнення до відповідальності за "долбоєбізм"

P.P.S. І канал стрьомний - в коментах до відео пасуться купи кацаботів

Останнє редагування: 7 січня 2024 14:33:57 від KenGuru
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Пля, от відео - комбат поклав за 8 год 350 мобілізованих прямо з ТЦК
І розказує людина на відео (там немає ні прізвища оповідника, ні прізвища комбата), що на ВОП, де було біля 40 осіб і який кацапи почали розбирати артою, комбат 8 годин підряд посилав партії свіжомобілізованих по 15-20 людей, де їх тут же клали артою.
Питання для тих "хто в курсі" ,
1. чи можливо таке щоб комбат на фронті мав у себе "під рукою" ще майже цілий бат "запасний", 350 мобілізованих, "прямо з ТЦК" ?
2. Чи можливо на рівні батальйону 8 годин підвозити щопівгодини по 15-20 бійців на один і той самий ВОП ? де він стільки техніки для цього брав, невже кацапи людей нищили а техніку не зачіпали ? от чисто технічно можливо таке чи ні ?

ба розказують про таку фігню, але на відео ні прізвищ, ні назви підрозділу

P.S. не треба мені писати, що  я вірю "в розових поні" чи вигороджую командирів-м'ясників. Ні не вірю і не вигороджую, але кожен має своє ім'я та посаду, які вже давно пора відкрито називати і вимагати розслідувань та притягнення до відповідальності за "долбоєбізм"

P.P.S. І канал стрьомний - в коментах до відео пасуться купи кацаботів
Можливо то було влітку 2022, тоді і Зе і арохамія казали про катастрофічні втрати.
   
Re: Відрядження у 57 бригаду

Пля, от відео - комбат поклав за 8 год 350 мобілізованих прямо з ТЦК
І розказує людина на відео (там немає ні прізвища оповідника, ні прізвища комбата), що на ВОП, де було біля 40 осіб і який кацапи почали розбирати артою, комбат 8 годин підряд посилав партії свіжомобілізованих по 15-20 людей, де їх тут же клали артою.
Питання для тих "хто в курсі" ,
1. чи можливо таке щоб комбат на фронті мав у себе "під рукою" ще майже цілий бат "запасний", 350 мобілізованих, "прямо з ТЦК" ?
2. Чи можливо на рівні батальйону 8 годин підвозити щопівгодини по 15-20 бійців на один і той самий ВОП ? де він стільки техніки для цього брав, невже кацапи людей нищили а техніку не зачіпали ? от чисто технічно можливо таке чи ні ?

ба розказують про таку фігню, але на відео ні прізвищ, ні назви підрозділу

P.S. не треба мені писати, що  я вірю "в розових поні" чи вигороджую командирів-м'ясників. Ні не вірю і не вигороджую, але кожен має своє ім'я та посаду, які вже давно пора відкрито називати і вимагати розслідувань та притягнення до відповідальності за "долбоєбізм"

P.P.S. І канал стрьомний - в коментах до відео пасуться купи кацаботів

Є десь більше відео про це, але все одно мутно , пише що то 56, а потім розказує що в комбата родичі в кацапії тому клав роту за ротою, але дивно, що немає більше інформації по тому крімкацапськиз каналів які кажуть про ту саму цифру втрат з 56ї
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія